اهمیت لوگو در تبلیغات

اهمیت لوگو در تبلیغات

لوگو در تبلیغات : هنگامی که یک کسب و کار تبلیغ می کنید، برای اطمینان از اینکه یک برند در بالاترین سطح پتانسیل خود به نمایش گذاشته شده است انواع مختلفی از روش ها وجود دارد.

لوگوها یکی از روش های تبلیغاتی هستند که توسط بسیاری از شرکت ها نادیده گرفته می شوند، اما می توان آنها را برای به دست آوردن نتایج عالی در هر زمانی مورد استفاده قرار داد.

سازمان ها از طراحی لوگو استفاده می کنند، مانند موسسات تجاری و نهاد های تشخیص عمومی.در طول سالها، لوگو ها بخش مهمی از بازاریابی برند و هویت نام تجاری بوده است.

لوگو های تبلیغاتی از طریق نمایش بصری یک برند می توانند اصول و ارزش های اصلی برند را تقویت و ارتباط دهند که مزایای نمادین کسب و کار را می دانند. به همین دلیل، لوگو ها نقش مهمی را در خدمت نقطه اتصال بین شرکت و مشتریانش بازی می کنند.

The importance of logos in advertising
The importance of logos in advertising

تبلیغات استفاده از لوگو ها اهمیت زیادی دارد و بنابراین طراحی لوگو تبلیغی امر مهمی است. نمونه هایی از لوگو ها در تبلیغات می تواند توسط تمام مارک های اصلی و مشهور دیده شود. کسب و کارهایی مانند مک دونالدز، Hungry Jacks و Subway همگی با لوگو برند خود شناخته می شوند.

لوگو های تبلیغاتی برند شما یک راه عالی برای نمایش برند در یک راه قدرتمند است. اما چرا لوگو ها هنگام تبلیغ کسب و کار شما اهمیت زیادی دارند؟ راهنمای زیر برای این است که چرا لوگو برای تبلیغات مهم است و چگونه می توانید از لوگو خود به طور موثر استفاده کنید.

۵ دلیل که چرا لوگو برای تبلیغات تجاری اهمیت دارد

هویت سازمانی و اعتماد را ایجاد کنید

از جمله لوگو برند شما و دیگر لوگو های اعتماد، می توانند به کمپین های تبلیغاتی شما برای ایجاد هویت سازمانی برند خود در چشم مشتریان بالقوه و عموم مردم کمک کند.

بسیاری از علامت های تجاری مانند مک دونالد، تشکیلات و هویت سازمانی خود را در لوگو خود از طریق تمام روش های تبلیغاتی خود نشان می دهند.

بیشتر لوگو برند شما در تلاش های تبلیغاتی شما نمایش داده می شود، بیشتر اعتماد و هویت که از سوی عموم ایجاد می شود، که به نوبه خود منجر به فروش، سود و درآمد بیشتری خواهد شد.

لوگوهای کوچک مانند “لوگو های اعتماد” که در وب سایت ها قرار می گیرند نیز مهم هستند زیرا آنها به مشتریان شما نشان می دهند که شما یک سایت معتبر و ایمن برای استفاده هستید. بدون استفاده از این نوع لوگو ها، ممکن است عموم مردم کمی از خرید از شما مراقبت کنند و این می تواند حاشیه سود شما را تحت تأثیر قرار دهد.

تبلیغات با لوگو برای افزایش قرار گرفتن برند شما در سطح ملی و بین المللی ضروری است. قرار دادن لوگو خود در تمامی رسانه های تبلیغاتی ، شما را قادر می سازد تا مخاطبان برند خود را گسترده تر کنید. که این امر به نوبه خود سبب می شود که سود خود را به کسب و کارتان بازگردانید زیرا شما یک برند معتبر را از طریق ابزارهای تبلیغاتی متعدد و تکراری ایجاد می کنید.

با مشتریان خود ارتباط برقرار کنید

در سطح شخصی تر، ترکیب لوگو تجاری خود در تبلیغاتتان ، به مشتریان شما کمک می کند تا محصولی را که میخواهید در سطح عمیق تر به فروش برسانید بهتر مرتبط سازد.

لوگو های تبلیغاتی برای قابلیت اطمینان یکی از بهترین راه هایی هستند که می توانید با آنها ارتباط برقرار کنید و پاسخ مثبتی از مشتریان خود دریافت کنید.

نمایش مشغله های روزمره شما بدون لوگو نمی تواند تاثیرگذار باشد. شما باید به خاطر داشته باشید که مشتریان شما باید بتوانند با کسب و کارتان ارتباط برقرار کنند، و لوگو شما فقط برای ارتباط بین کسب و کار و مشتری است.

طرح تبلیغاتی را بسیار ساده تر کنید

تبلیغات با استفاده از لوگو ها به عنوان پایه تمایل به برنامه ریزی آسان تر است. در حالی که شما می توانید یک بیلبورد بزرگ کتبی ایجاد کنید یا آگهی های تبلیغاتی را با عکس طراحی کنید، باید به یاد داشته باشید که همه مردم وقت برای توقف و خواندن آگهی های شما را ندارند. این جایی است که طراحی لوگو حرفه ای می تواند به شما کمک کند.

لوگو خود را در آگهی هایتان به تنهایی و یا با حداقل متن / تصاویر نمایش دهید ، این کار به مخاطبان هدف شما این شانس را میدهد تا به سرعت نگاه کنند، برند را تشخیص دهند و حرکت کنند. تصویر برند شما ملکه ذهن آنها خواهد شد تا بعدا آن را به یاد بیاورند.

استفاده از لوگو ها بصورت تنها یا غالب در رسانه های تبلیغاتی خود، برنامه ریزی بسیار آسان تر است و به شما امکان می دهد که تبلیغات قدرتمند و در عین حال قابل قبول در طول سال را ایجاد کنید.

طرح بازاریابی محتوا را آسانتر کنید

بسته به کسب و کار شما، تبلیغات شما به نوعی متن نیاز دارد تا به مشتریان آنچه را که می فروشید، بگویید. با استفاده از لوگو شرکت به عنوان یک پایه و اساس، برای خلق آسانتر تبلیغات شما قادر خواهد بود. ترکیبی از متن و لوگو برای ایجاد شهرت و ترویج آنچه که شما باید ارائه دهید مهم است.

هنگام ایجاد طرح بازاریابی محتوا با استفاده از لوگو، حتما قبل از ارسال هر آگهی، املا و دستور زبان درست باشد. کوچکترین اشتباه می تواند در ایجاد اعتماد اختلاف ایجاد کند.

۵ عامل مهم در طراحی لوگو شرکت

هنگام طراحی لوگو شرکت خود، مهم است که مطمئن شوید که طراحی به درستی انجام شده است ، ترجیحا توسط یک شرکت طراحی لوگو حرفه ای برای اطمینان از اینکه شما مزیت کامل نام تجاری خود را به دست بیاورید.

راهنمایی های زیر برخی عوامل کلیدی است که ممکن است شما در هنگام روند طراحی لوگو برند به آنها نیاز داشته باشید.

با پیروی از این نکات ، می توانید یک لوگو عالی ایجاد کنید که برای سالهای آینده به یاد ماندنی خواهد بود البته شما مجبور نیستید که حتما این نکات را رعایت کنید.

 

متناسب با کسب و کار شما

The importance of logos in advertising
The importance of logos in advertising

هنگامی که یک شرکت طراحی لوگو حرفه ای برای خلق لوگوی خود قرارداد میبندید، مهم است که آن را به کسب و کار خود مرتبط کنید. برای انجام این کار، باید کاری را که کسب و کارتان انجام می دهید را از بین ببرید – این صنعت و بهترین رنگ هایی است که نشان تجاری شما را نشان می دهد.

زنجیره های غذایی رنگ قرمز و زرد را ترجیح می دهند در حالی که لوگو های خودرو تمایل به رنگ آبی ، نقره ای، سیاه و دیگر رنگ های تیره تر دارند.

در ایجاد لوگو مربوطه، نیاز به ایجاد یک پاسخ و یادآوری است. هنگامی که شما به یک حرف زرد رنگ و غول پیکر ” M”  نگاه می کنید، دقیقا می دانید که تبلیغ متعلق به چه کسی است.

تبلیغات طولانی مدت

shell
shell

قبل از طراحی لوگو شرکت شما باید به یاد داشته باشید که این لوگو برای سال ها به عنوان بنیاد تبلیغاتی و ظاهر برند شما مورد استفاده قرار خواهد گرفت.

همیشه هنگام ایجاد لوگو خود، بلند مدت فکر کنید.

 

آنچه مشتریان خواهند دید را ببینید

لوگوی شما چهره کسب و کار شماست و هنگام طراحی آن باید در نظر بگیرید که چگونه مخاطبان شما آن را مشاهده خواهند کرد و دیدگاه آنها در مورد آن چیست.

باعث ایجاد چه احساساتی خواهد شد؟

آیا مخاطبان شما قابل مقایسه هستند؟

آیا حرفه ای بودن و اقتدار را نشان می دهد؟

مخاطبان شما کسانی هستند که لوگو شما را  با برند و محصولات شما مرتبط می کنند ، پس مطمئن شوید که در هنگام طراحی، آن را در ذهن داشته باشید.

Compare Other Competitor Logos
Compare Other Competitor Logos

لوگو دیگر رقبا را مقایسه کنید

بهتر است همیشه لوگو رقیب خود را در همان صنعت بررسی کنید تا بتوانید آنچه را که آنها انجام می دهند و چگونه طراحی میکنند را ارزیابی کنید. در انجام این کار، به شما این درک را می دهد که در هنگام طراحی لوگو خود چه چیزی می توانید انجام دهید و چه چیزی را نباید انجام دهید.

اکثر لوگو های نمادین ، ساده و با طراحی بسیار کم هستند، پیچیدگی کمتر، به یاد ماندنی بیشتر تبدیل خواهد شد.

ساده اما قدرتمند

برای جلب توجه مخاطبان خود، شما به ایجاد یک لوگو ساده اما قدرتمند و جذاب که فورا توجه مخاطبان خود را به خود هدایت کند، نیاز دارید.

به عنوان مثال، Puma دارای یک جگوار و نام آن است. این لوگو بسیار جذاب، متقاعد کننده و هیجان انگیز است.

امروزه Puma نام تجاری قابل اعتمادی است و لوگوی آنها به خوبی در سراسر جهان شناخته شده است. بنابراین همیشه برای ایجاد تاثیر چشمگیر و فوری ، لوگو را ساده اما قدرتمند نگه دارید.

هنگام طراحی لوگو شرکت، بسیار شگفت آور است که چه مقدار تفکر لازم است تا مطمئن شوید که برای چندین دهه به یاد ماندنی و تاثیرگذار است. لوگوها دارای مزایای حسی هستند به این معنی است که آنها می توانند پاسخ های عاطفی که مصرف کنندگان را به لذت، سرگرمی و تجدید نظر که معمولا در نظر نمی گیرند، ارائه می دهند.

یکی از معدود نمونه های تبلیغاتی ، شرکت بیمه Aflac Inc. است. در حالی که لوگو به نظر می رسد حرفه ای است، با استفاده از اردک، مشتری مداری را به همراه می آورد.

این نتیجه پاسخ عاطفی است که مخاطبان می توانند از طریق یک ظاهر سرگرم کننده و زیباییشناختی لذت ببرند.

ساده اما قدرتمند
ساده اما قدرتمند

نتیجه

استفاده از لوگو در استراتژی تبلیغاتی شما یک راه عالی برای ایجاد شهرت کلی و اعتماد به مشتریان و مخاطبان بالقوه است. این که آیا از لوگو برند خود یا لوگو های اعتماد در وب سایت خود استفاده می کنید، مهم است که تمام لوگو ها به پتانسیل کامل خود برای استفاده از نام تجاری و ارتباط آن با مخاطبان خود در مقیاس بزرگتر مورد استفاده قرار گیرد.

با استفاده از لوگوی خود در تبلیغات، شما توانایی رشد هرچه بیشتر کسب و کار خود را در هر سال دارید. به یاد داشته باشید لوگو شما احتمالا مهمترین روش تبلیغاتی است که می توانید در استراتژی بازاریابی خود استفاده کنید، از آن با افتخار و عاقلانه برای افزایش کلی تبدیل، درآمد و حاشیه سود خود استفاده کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

13 + نه =