باز طراحی لوگو های معروف – بخش دوم

ریدیزاین۲ استودیو مونس خواه

لوگوی قدیمی در برابر لوگوی جدید

آکادمی علوم و هنرهای تجسمی

باز طراحی لوگو :آکادمی علوم و هنرهای تجسمی از یک لوگوی جدید برای اولین بار در تاریخ این شرکت پرده‌برداری کرد. لوگوی جدید نماد جایزه سینمایی اسکار را در فضای منفی و درون مثلثی که شکل A را تشکیل می‌دهد، نشان می‌دهد. آژانس خلاقیت «LA180» به توسعه هویت بصری جدید این آکادمی کمک کرده است.

Academy of Visual Arts and Sciences logo
Academy of Visual Arts and Sciences logo

Envato

کار کردن با «انواتو» تجربه بسیار خوبی ‌است. انواتو تعداد زیادی از بازارهای دیجیتال را اداره می‌کند که در آن شما می‌توانید هر چیزی را که برای پروژه خلاقانه خود نیاز دارید، به دست آورید. این شرکت اخیراً اقدام به تغییر لوگوی خود کرده است، یکی از تغییرات که تأثیر زیادی در بهبود بازار این شرکت خواهد داشت. آن‌ها برای طراحی مجدد لوگو یک طرح هموار و تمیز انتخاب کردند.

Envato
Envato

 

 

استرالیای جنوبی

لوگوی جدید برند استرالیای جنوبی توسط «کن کاتو» طراحی شده است. ایده اصلی این لوگو، فرستادن این پیام است که «استرالیای جنوبی» دروازه اصلی ورود به همه جای استرالیا است. اگر به نقشه استرالیا نگاه کنید خواهید دید که چارچوب ارائه‌شده با لوگو، حالت استرالیای جنوبی است.

New Australian brand logo
New Australian brand logo

ایالت کلرادو

ایالت کلرادو به خاطر کوه‌های برفی‌اش، ساخت نوشیدنی و کارخانه تولید محدود نوشیدنی‌های مخصوص که اغلب محصولات خود را فقط به‌صورت محلی به فروش می‌رسانند، مشهور است. این ایالت به‌تازگی اقدام به بازطراحی لوگوی خود کرده است. «ایوان هیکاکس» طراح این لوگوی جدید بوده و گفته می‌شود که از کوهستان‌های این ایالت الهام گرفته شده و از آن به‌عنوان نماد روی پلاک خودروهای این ایالت استفاده خواهد شد.

Colorado
Colorado

Optus

اپتوس در سال ۲۰۱۳ متحمل یک بازنگری شدید در برند خود شد که از لوگو، نماد و هویت برند جدید خود پرده‌برداری کرد. این هویت جدید توسط آژانس RE طراحی شد. آن‌ها از لوگوی سبک شرکتی به یک لوگوی بسیار جالب‌تر تغییر چهره دادند.

Optus
Optus

Mall of America

مرکز خرید آمریکا با شرکت طراحی Duffy and Partners همکاری ‌کرد تا با افزودن نوارهای رنگارنگ، لوگوی خود را طراحی مجدد کند. با توجه به اینکه لوگو بیانگر عملکرد شرکت است، حرکت سیال روبان نشان‌دهنده تغییر مداوم و نوآوری بازار است، درحالی‌که خود روبان‌ها به معنای واقعی کلمه به‌عنوان نمایشی از خرید و هدیه دادن تفسیر می‌شوند.

پاندورا

پاندورا هرماه توسط میلیون‌ها نفر برای گوش دادن به موسیقی که دوست دارند، مورد استفاده قرار می‌گیرد. هنگامی که تصمیم گرفتند لوگوی خود را که احیا کنند، این وظیفه را به تیم طراحی داخلی خود محول کردند که منجر به ایجاد هویت مدرن‌تری برای لوگوی جدید شد.

Pandora
Pandora

MailChimp

میل چیپ اخیراً لوگو خود را دوباره طراحی کرده است تا با تغییر شدید آن، مدرن به نظر برسد. طراحی توسط طراح گرافیک «جسیکا هیش» انجام شد.

MailChimp
MailChimp

فیس‌بوک

فیس‌بوک یک تغییر کوچک را به لوگوی جدید خود تبدیل کرد، زمانی که تصمیم گرفت خط آبی روشن را در پایین لوگوی قبلی‌اش حذف کند. این تغییر کوچک به این لوگو یک ظاهر بسیاری مسطح داد که احتمالاً آن چیزی بود که آن‌ها به دنبال آن بودند.

فایرفاکس

فایرفاکس به دنبال حداقل تغییرات برای مدرن کردن لوگوی خود بود. تیم طراح موزیلا مسئول این طراحی مجدد بود، شما می‌توانید اطلاعات بیشتری در مورد این طراحی در وبلاگشان پیدا کنید.

اینستاگرام

اینستاگرام یک لوگوی کلمه نماد دارد و طراحی جدید آن، یک ظاهر نرم‌تر و روان‌تر دارد. لوگو توسط Mackey Saturday طراحی شد.

فیلیپس

فیلیپس کمی رنگ بیشتر و چند منحنی برای لوگوی موجود خود اضافه کرد و از لوگوی جدید خود رونمایی کرد. احتمالاً این طراحی توسط تیم طراحی خانگی آن‌ها طراحی شده است. شما می‌توانید اطلاعات بیشتری در مورد این موضوع از وبلاگ stocklogos.com به دست آورید.

Philips
Philips

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شش + 12 =