طراحی لوگوی شرکتهای شیمیایی

طراحی لوگوی شرکتهای شیمیایی

مواد شیمیایی در اطراف ما هستند، بنابراین ما به ندرت حتی در مورد آنها فکر می کنیم. مواد شیمیایی در محصولاتی هستند که ما برای تمیز کردن خانه های خالی، استفاده به جای سوخت مخزنی و گاز و محصولاتی که ما برای حمام کردن از آنها استفاده می کنیم. ما حتی مواد شیمیایی، مواد افزودنی و داروهای تجویزی را می خوریم.

همانطور که می توانید تصور کنید، این یک صنعت بزرگ است که هر شرکت باید با دقت تصویر و نام تجاری خود را پرورش دهد. دوپوینت و داو شاید غول های شناخته شده در این صنعت باشند، این در حالیست که شرکت ها هنگامی که به ساخت یک طراحی آرم تولیدی علاقه مند هستند، برنده می شوند.

طراحی لوگوی شرکت CIBA

لوگوی شرکت سیبا
لوگوی شرکت سیبا

شکل پروانه که تصویر اصلی این طراحی لوگو است نماینده غیرمنتظره غریزی برای این صنعت است. با این حال، در واقع یک تصویر بسیار معنی داری را نشان می دهد. پروانه نشان دهنده رشد و تحول است که در صنایع شیمیایی قابل توجه است. پیکسل های رنگارنگ نه فقط یادآور تکنولوژی مدرن هستند، بلکه نمادی از تقسیمات مختلف در این شرکت شیمیایی است. گرد بودن حرف C به اندازه کافی وزن به طراحی لوگو می دهد تا تصویر یکنواخت گردد در غیر این صورت خیالی جسورانه است.

 

طراحی لوگوی شرکت BASF

طراحی لوگوی شرکت BASF
طراحی لوگوی شرکت BASF

این لوگوی شرکتهای شیمیایی شامل یک شعار است که کاملا بدون شک در مورد اینکه چه نوع کارهایی که در آن تخصص دارند، برگزار می شود. این دو مربع فقط یک تصویر معمولی نیستند که سنتی بودن را نشان دهند، در واقع برای نشان دادن قفل و کلید طراحی شده اند. لبه های سخت با حروف گرد شده اند. پیام مورد نظر این است که این شرکت راه حل هایی را پیشنهاد می دهد که مناسب مشتریان است. سیاه و سفید تصویر کاملا صریح و صادقانه را ارائه می دهد که اعتبار آن را برای شرکت به ارمغان می آورد.

 

طراحی لوگوی شرکت Borealis

Borealis company logo design
طراحی لوگوی شرکت Borealis

این شرکت در زمینه پلاستیک فعالیت دارد همچنین دارای یک تصویر مربع از طراحی لوگو است، اما بسیار متفاوت. خطوط موج مانند داخل مربع یادآور شفق شمالی است که نام شرکت از آن ایده گرفته است، و دارای نماد حرکت رو به جلو است که در صنایع پلاستیک و شیمیایی مهم هستند. نوشتن ساده، واضح و مجزا از یک خط نشان از تقسیم بهتر تگ لاین شرکت است، که بدون شک در مورد این صنعت در شرکت وجود ندارد.

طراحی لوگوی شرکت Eikos

Hawana company logo design
Hawana company logo design

این طراحی لوگو تاریخ طولانی و قابل توجه علمی را به وجود آورده است تا با ایجاد مارپیچ های معروف فیبوناچی جزء جدایی ناپذیر از آرم شرکت باشد. نقطه سبزی که در انتهای مارپیچ “I” وجود دارد نام شرکت است که این نشان می دهد این خط طولانی دارای تاریخچه شرکت است که وسیله ای را می گیرد و به سمت جلو حرکت می کند. تمام نوشته ها با حروف کوچک و شکل هایی به طور کلی گرد هستند یک احساس دوستانه ایجاد می کند که در این زمینه مثبت است.

 

طراحی لوگوی شرکت Hawana

این شرکت شیمیایی تصمیم به استفاده از حلقه جامع، برای طراحی لوگو مشترک در تصویر گرفته است، اما این بار در یک تصویر لایه ای بسیار مدرن این کار را انجام داده است. قرمز و نارنجی مربوط به یک شرکت مبتنی بر آسیایی بودن است و در عین حال نقاشی در جلوی چشم است. نوشتن گرد حس دوستانه بودن را اضافه می کند. از آنجایی که مردم تمایل دارند از نسبت به شرکت های شیمیایی بی اعتبار باشند، این تصویر دوستانه و مدرن می تواند شانس بیشتری برای این کسب و کار در جهت موفقیت داشته باشد.

 

طراحی لوگوی شرکت ThalesNano

ThalesNano logo design
طراحی لوگوی شرکتهای شیمیایی

این شرکت شیمی دارای یک تصویر موج مانند است که ممکن است به عنوان یک نماد جنبش باشد، اما در واقع یک عکس از محصول قابل توجه شرکت است، یک راکتور هیدروژناسیون جریان مداوم آبی آرام است، در حالی که نوشتن به اندازه کافی ساده نیست که از تصویر ساده و جالب نادیده گرفته شود. تصویر گرد که در اطراف رآکتور قرار دارد و همچنین حروف کوچک در نیمه دوم کلمه، دوستانه بودن را به طراحی لوگو اضافه می کند.

 

طراحی لوگوی شرکت Jenapharm

طراحی لوگوی شرکت Jenapharm
طراحی لوگوی شرکت Jenapharm

این طراحی لوگو ساده به نظر می رسد، اما شامل جزئیات زیادی است که برای یک تصویر بزرگ و یکپارچه طراحی شده است. اول، دایره یک شکل مشترک است که ارتباط دوستانه را برقرار می کند، اما در مرکز قطعا شکل مثلث است که احساس قدرت را به وجود می آورد. رنگ های گرم شفاف و همپوشانی دارند، که در حال حاضر به یک طرح محبوب در طراحی آرم مبدل شده است.

 

طراحی لوگوی شرکت Ace

باز هم دایره دوستانه را می بینیم اما این بار با یک تصویر بسیار علمی در پیش زمینه. دشوار است که یک تصویر را برای یک طراحی لوگو شرکت شیمیایی مناسب تر از یک مولکول بدانیم بنابراین این تصویر به خوبی انتخاب شده است. رنگ های آبی آرام باعث اعتماد مردم به شرکت می شود، در اینجا تصویر با حاشیه مناسب گرد می شود. نوشتن به اندازه کافی جسورانه و ضخیم است تا شرکت از نظر قابل ملاحظه ای به حرفه ای بودن تبدیل شود.

 

طراحی لوگوی شرکت Seventh Generation

Seventh Generation company logo design
طراحی لوگوی شرکتهای شیمیایی

در حالی که بسیاری از این شرکت ها غول های جهانی هستند، Seventh Generation یک شرکت نسبتا کوچک است که بر ساخت مواد شیمیایی سازگار با محیط زیست و حتی ارگانیک برای تمیز کردن و بهداشت شخصی تمرکز دارد. طراحی لوگو نشان دهنده این تفاوت در تمرکز با یک برگ، که نشان دوستی زمین از محصول شیمیایی سازگار با محیط است. خورشید کوچک در پس زمینه به طبیعی بودن تصویر اضافه می کند.

حروف کوچک در کلمه اول همه نشان از دوستانی دارند، که نسبت به شرکت های مختلف متفاوت تر هستند، در حالی که کلمه دوم همه به صورت برزگ نوشته شده تا یک تصویر جدی تر را رونمایی کند.

طراحی لوگوی شرکت Sinochem

این طراحی آرم یک لوله آزمایش نیمه پر است یا نیمه خالی است؟ در هر صورت، این یک تصویر مناسب برای یک شرکت شیمیایی است.رنگ آبی بدون سر و صدا به بیننده احساس آرامش می دهد، در حالی که تصویر به طور کلی یک حالت دور پسندی دارد. با این حال، تمام حروف بزرگ و ساده هستند و طراحی لوگو را به یک احساس ساده و شبیه کسب و کار تبدیل کرده است.

Sinochem company logo design
طراحی لوگوی شرکتهای شیمیایی Sinochem

شرکت های شیمیایی در همه جا هستند، اما بسیاری از مردم نمی دانند که آنها چه هستند و یا دقیقا چه هدف آنها چیست. همانطور که می بینید، این لوگو ها با ایجاد ارتباط کلی، حقایق مربوط به صنعت شیمیایی به هنگام ایجاد یک تصویر دوستانه و تسکین دهنده، باعث ایجاد حسن نیت عمومی می شوند. این شرکتها قطعا  فرصتی بهتر برای یافتن موفقیت در زمینه خود را کسب خواهند کرد. لوگوی شما می تواند به طور مشابه ارتباط گیر و جذاب باشد، اگر شما آن را توسط یک طراح حرفه ای لوگو ایجاد کرده باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یازده + 7 =