انتخاب تصاویر برای نمایش نام تجاری

انتخاب تصاویر برای نمایش نام تجاری

نمایش نام تجاری

آیا تابحال در مورد تعداد تصاویری که هر روز مشاهده میکنیم چه در فیدهای فیسبوک و توییتر، چه در وبسایتهایی که بازدید میکنیم یا در بازیها و برنامه هایی که در تلفنهایمان استفاده میکنیم، فکر میکنیم. اگر چه بیلبوردها و تبلیغات چاپی ثابت می کنند که تصاویر برند همواره در بازاریابی جایگاهی داشته و این یک امر غیرقابل انکار است. در حال حاضر رسانه های اجتماعی نقش بسیار مهمی در مورد برندینگ تصویری ایفا می کند. اگر تصاویر به درستی استفاده شود می توانند یک مشتری یا وابستگی بالقوه مشتری به نام تجاری خود را تقویت کند.

شاید برای شما جالب باشد: استراتژی انتخاب نام تجاری کسب و کار

برای خواندن بیشتر در مورد تصاویر برند و نحوه ساخت تصاویری که برند شما را برای مشتریان حفظ می کند، این مطلب را تا آخر ادامه دهید.

انتخاب تصاویر برای نام تجاری
انتخاب تصاویر برای نام تجاری

تصاویر نام تجاری چیست؟

برند تصویری نتیجه تمام تصاویری است که هویت نام تجاری شما را نشان می دهد. تصاویری که تصویر تجاری شما را تشکیل می دهند، می توانند به شکل های مختلف از بیلبورد ها تا اینستاگرام، وب سایت ها برای چاپ تبلیغات نمایش داده شوند. این تصاویر بیش از هر تصاویری ساده است؛ آنها احساساتی در بیننده (که به عنوان “احساسات تجاری” شناخته می شوند) را منتقل می کنند. این اغلب اعتماد و اعتماد به نفس را در طول زمان و در طول زمان مکرر ایجاد می کند.

ساده تر: شما می توانید تصاویر نام تجاری را به عنوان یک فرصت برای مشاهده بصری به مشتری بالقوه خود نشان دهید. این که آیا شما مدرن یا سنتی، ساده یا پیچیده، هموار و یا ناهموار هستید را به آنها نشان دهید. چرا که وقتی آنها باید به شما اعتماد کنند و اگر محصول شما را انتخاب کنند، زندگی آنها ساده تر یا بهتر خواهد شد.

چه تفاوتی بین تصویر برند سایر تصاویر نام تجاری وجود دارد؟

در حالی که تصویر نام تجاری، هویت نام تجاری را از طریق ظاهر زیبا شناختی (به معنی تصاویری که برای تجسم نام تجاری استفاده می کنید) را نشان می دهد، برند تصویری شما نشان می دهد که چگونه برند شما در خارج از کشور شناخته شده است و اعتبار جهانی دارد. شما می توانید از الگوهای تصویری برای کمک به شکل دادن هویت تصویر خود استفاده کنید، اما همین تصویر شما می توانند از مواردهای دیگر مانند ارزش ها، اقدامات و ارتباطات تاثیر باشند.

تصویر برند چه تفاوتی با لوگو دارد؟

از سوی دیگر، طراحی لوگو میتواند بخشی از تصاویر کلی برند شما باشد، و حتی خیلی بیشتر از آن می تواند کاربرد داشته باشد. این یک علامت یا نمادی است که نشان دهنده ی کسب و کار شماست و اولین قدم اول برای ساخت نام تجاری است. این نشان یک سازمان است که به راحتی می تواند بر روی سرفصل، علائم ها و حتی بر روی محصولی که شما می فروشید، شناخته شود.

چگونه بهترین تصاویر تجاری را برای شرکت خود ایجاد کنید؟

از مشتریان خود بپرسید: چه چیزی برای آنها اهمیت دارد؟ روز آنها چطور است؟ با این کار می توانید از روی تجسمات اشخاص و آنچه را که می خواهند تصاویری بهتر را برای پاسخ دادن به نیاز نیازهای مشتری طراحی کنید. اینگونه کارها می تواند درک و تشخیص رقبا و کار را برای جدا کردن از آنها انجام دهد.

انتخاب تصاویر برای نام تجاری
انتخاب تصاویر برای نام تجاری

به عنوان مثال، در حالی که مرسدس و دوج هر دو سعی می کنند همان محصول را به فروش برسانند، در حال تلاش برای فروش دو مخاطب مختلف هستند. در تبلیغات مرسدس، اتومبیل ها اغلب نقره ای هستند و در محیط های شهری نشان داده می شوند و دارای فونت های تمیز و سرخ شده می باشند. رنگ و تنظیم باعث لوکس، اعتماد به نفس و تکنولوژی می شود. دوج تصمیم به استفاده از اتومبیل های قرمز و اغلب اتومبیل خود را در مسابقات رکوردزنی و بدون درنظرداشتن فونت های سنگین تبلیغ محصول خود را شروع کرده تا بگوید اتومبیل های این شرکت سریع، قدرتمند و قوی هستند.

چگونه این شرکت ها قادر به تولید محصولات بسیار مشابه (اتومبیل) به چنین جمعیتی متفاوت می پردازند؟
پاسخ کوتاه: طراحی.

این یک امر مهم در مورد رنگ، ترکیب، تایپوگرافی، محتوا و سبک با یکدیگر به منظور ایجاد خلق و خوی متفاوت هستند و باید به انها با دقت فکر کرد. باید اصول تئوری رنگ و تایپوگرافی را برای درک اینکه پیامهای شما ارسال شود را فراگرفت.

دانستن مخاطب خود به شما این امکان را می دهد تا عناصر طراحی را از روی تمرکز کردن بر مشتری ها انتخاب کنید. مخاطبین یک اندازه برای همه مناسب نیستند: مخاطبان شما ممکن است با یک گرافیک پشتیبانی کننده به یک آرم در پس زمینه تمیز واکنش نشان دهند، در حالی که ممکن است سایرین فقط به GIF های متحرک پاسخ دهند و به آنها را لبخند بزند.

شما حتی ممکن است بخواهید برخی از آزمایشات را انجام دهید تا ببینید مشتریان به چه چیزی تظاهر می کنند. دو یا سه سبک مختلف را امتحان کنید و تصاویر را به حساب شبکه های اجتماعی خود بفرستید و ببینید چه چیزی بیشترین جذابیت را می گیرد.

هنگامی که شما متوجه شدید چه کاری می تواند به شما کمک کند تا تصاویری را انتخاب کنید که به مشتریان خوشایند باشد. 

انتخاب تصاویر برای نمایش نام تجاری
انتخاب تصاویر برای نمایش نام تجاری

در حالی که شما نمی خواهید تصاویر را بصورت ملایم نشان دهید. پس آنها را باید بر روی یک سطح شبیه بهم نمایش دهید، چه در پالت رنگی، چه در تایپوگرافی یا سبکهایی که انتخاب می کنید.همیشه از دیدگاه های جالبی استفاده کنید که چشم مشتری را مشغول به کار می کنند زیرا آنها بازخوردهای شما را پیمایش می کنند. مانند محصول شما در یک مکان غیر منتظره؛ یک نقاشی روشن که یک محیط هیجان انگیز را برانگیخته است. یک فرد منحصر به فرد که نشان دهنده نگاه مشتری مورد نظر شما است. از طریق این انتخاب ها می توانید خوراک خود را به چیزی تبدیل کنید که به جای صرفا تبلیغاتی احساس می شود.

آیا باید عکاسی شود؟

اگر چه عکس ها رایج ترین علامت های تجاری هستند، بسیاری از شرکت های مدرن، علامت تجاری خود را در اطراف تصویر نشان داده اند. از آنجا که وفاداری فقط از صحت است، چه کسی جایگزین یک تصویر پاپ غیر منتظره را به جای یک تصویر دیگر خسته کننده نشان می دهد؟

انتخاب تصاویر
انتخاب تصاویر

برنامه مدیتیشن Headspace یک وبلاگ بسیار موفق با نام The Orange Dot در مورد سلامت جسمی و روانی محتوا راه اندازی کرده است. کل وبلاگ با زیبایی با تصاویر عجیب و زرق و برق رنگی گره خورده است. سریع فکر می کنید چیزی بیش از مدیتیشن به بازار عرضه می شود! ( در عین حال، Headspace باعث می شود شما احساس خوبی داشته باشید و بنابراین شما می خواهید برنامه را امتحان کنید.)

انتخاب تصاویر
انتخاب تصاویر

Warby Parker با استفاده از تصویری مخلوط با عکاسی برای ایجاد یک زیبایی شناسی که نشان می دهد ویبره ادبی خود را در معرض نمایش قرار داده است.

از آنجایی که ممکن است محصول (عینک) از رنگ خاصی جهت نگرانی جدا شده باشد، اما Warby Parker این را به عنوان فرصتی برای بازی کردن می بیند.

برخی از نمونه های تصاویر نام تجاری بزرگ

تصاویر نام تجاری
تصاویر نام تجاری

برند تصاویر موفقیت آمیز

برند تصاویر موفقیت آمیز یک روایت داخلی و جامعه خارجی است. تصاویر به طور کامل نشان دهنده آنچه که نام تجاری نامیده می شود و چه کسانی دستاندر کار این مجموعه هستند. شرکت های مانند TOMS و Patagonia از تصاویر رسانه های اجتماعی استفاده می کنند تا به پیروان خود یادآوری کنند زمانی که شما محصولات را خریداری می کنید بیش از یک نام تجاری را خریداری کرده اید. تصاویر TOMS دنیای طبیعی را در دست دارد که به طور مداوم شامل زمینه های آفتابی پر از گل و گیاهان در پشت تولید محصولات خود است. پاتاگونیا با ویژگی های طبیعت خشن مکانهایی را در تصاویر خود نمایش می دهند که ارائه الهام روزانه به طرفداران خارج از منزل خود است.

تصاویر نام تجاری
تصاویر نام تجاری

Everlane اخیرا در بازار پوشاک زنان برای نوع جدیدی از شفافیت رادیکال در تولید و بازاریابی نفوذ کرده است. طراحی آنها دوست داشتنی و زیبا است و عکس هایی که استفاده روشن و واضح است. آنها به طور معمول از کمپین هایی ۱۰۰٪  برای حقوق LGTBQ و factoryfridays استفاده می کنند. تا نشان دهند افرادی هستند که در واقع محصولاتشان را در کارخانجات سراسر جهان تولید می کنند. هدف مصرف کنندگان آنها ارزش کافی، طراحی متفکرانه و می خواهد دقیقا بدانند که کدام محصول از چه چیزی می آید.

تصاویر نام تجاری
تصاویر نام تجاری

Glossier یک برند قدرتمند در زمینه آرایش

در همان بازار، Glossier یک برند قدرتمند در زمینه آرایش بر اساس یک سبک به نام “بازاریابی غیر بازاری” ساخته است. عکسهای آنها تمایل دارند که با مدل DIY مخلوط شوند. آنها هواداران را تشویق کردند تا عکس هایی از قفسه های آرایش خود (به نام “قفسه ها”) به اشتراک بگذارند. مشتریان برای ایجاد عکس هایی که کاملا با زیبایی شناسی و زیبایی شناخته شده با نام تجاری آنها آشنا می شوند، از این آرزوی داشتن محصولات این شرکت ها را می کنند. هر دو Glossier و Everlane شرکت های موفقیت آمیز بر پایه تصاویر با نام تجاری قوی ساخته اند. جوانان عکس ها را دوست دارند و پس از آن برند را دنبال می کنند. زیرا زیبایی های خود را در طراحی و ارزش شرکت ها می بینند.

برند تصویری شهرت شما را ایجاد می کند

تصاویر با نام تجاری موفق می تواند وفاداری مشتری را افزایش دهد که فراتر از خرید محصول و یا خدمات خود می باشد. زیرا آن را به یک قیمت مناسب تقسیم می کند و یا به دلیل اینکه آرم شما را تشخیص می دهد آنها آن را خریداری می کنند چون ارزش هایی در پشت آنها وجود دارد. اگر به محیط زیست توجه داشته باشید احتمال بیشتری برای خرید کت Patagonia خواهید داشت. اگر شما علاقه مند به یک ماشین هستید برای سالها طول خواهد کشید انتخابی داشته باشید، البته شما ممکن است تویوتا را خریداری کنید. اینها از نظر طولانی، اعتقادات با اعتماد به نفس با صدای بلند است که از افراد در سراسر گروه های سنی، بازارها و جمعیت شناسی می شنوید.

ساخت تصاویر نام تجاری موفق به شما یک پایگاه هواداران وفادار را تشکیل می دهد که خودشان را در برند برتر می بینند. هنگامی که این اتفاق می افتد، آنها از مشتریان ساده تبدیل به سفیری می شوند که محصول شما را در دنیای بیرون تبلیغ می کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *