ایده ها و دستورالعمل های طراحی لوگو حیوانات – بخش اول

لوگو حیوانات

امروزه برندینگ فوق العاده مهم شده است و یکی از موثرترین فرم های برندینگ طراحی لوگو حیوانات است.

این روزها و در این عصر از شبکه های اجتماعی برندینگ به چه معناست؟

برندینگ راهی است که شما می توانید هویت و سیمای سازمان خود را بسازید.

برندینگ ایجاد یک نگاهی است که مصرف کنندگان فورا در سطوح مختلف فکری تشخیص می دهند. این همان راهی است که شرکت شما ارزش کلیدی خود را بیان می کند، آیا محصولات با کیفیتی برای زیباسازی خانه میفروشند یا برای خیریه حیوانات بی خانمان منابع مالی تامین می‌کنند.

برندینگ نیز در خدمت این است که همه چیز شرکت شما بصورت متحد تحت یک بنر زیبا قرار گیرد. استفاده خوب از برندینگ به این معنی است که بسته بندی و آگهی های شما به طور کلی یک جلوه و احساس مشترک را به اشتراک می گذارند، به مشتریان اجازه می دهد تا به راحتی آنها را با یک نگاه به یکدیگر متصل کند. برندینگ باید یک طرح زیبایی جامع برای همه محصولات و تبلیغات سازمان شما باشد، از سربرگ ها تا بنر تبلیغاتی اینترنتی.

لوگو قو
لوگو قو

برندینگ

بخش اصلی از برندینگ ، لوگوی شماست. لوگوها را می توان بر روی هر چیزی قرار داد، از بسته بندی کنفرانس های رایگان تا تبلیغات. یک لوگو با طراحی خوب برای ساختن نام تجاری شما بسیار مهم است و تاثیر قابل ملاحظه ای بر فرهنگ دارد.

این ممکن است تنها چیزی باشد که شما می توانید برای شناسایی یک شیء یا قطعه رسانه ای مرتبط با سازمان خود استفاده کنید. بنابراین باید بلافاصله قابل تشخیص باشد، به اندازه کافی پیچیده باشد تا جالب باشد، اما به اندازه کافی ساده است تا بتواند به سرعت در ذهن ماندگاری یابد.

لوگوی حیوانی یک راه عالی برای تحقق این اهداف مهم در طراحی لوگو است. طراحی لوگو حیوانات به ابهام تاریخ برمی گردد. تصاویر حیوانات برای شناسایی افراد و ایده ها ، برای مدت بسیار طولانی استفاده شده است.بیشتر نشانه های قرون وسطایی، به ویژه اشکال قابل شناختی از نشانه های قرون وسطایی ، دارای حیوانات هستند که معمولا شبیه سازی شجاعت، استحکام، شفقت و یا برخی از فضایل بسیار ارزشمند است.

حتی اگر بیشتر به عقب برگردید به نمادهای حیوانی در مصر باستان فکر کنید، که در آن حیوانات نماد خدایان خاصی بودند که بر هر حوزه حیات حکمرانی میکردند.

لوگو حیوانات زیر مجموعه ای از لوگو تصویری است. آشنایی با چیستی، محدودیت‌ها و مزایای لوگو تصویری می‌تواند به شما در ساخت بهترین لوگو ممکن کمک کند.

لوگو حیوانات

شما می توانید نماد حیوانات ( لوگو حیوانات) را در هر فرهنگی در سراسر جهان و در طول تاریخ مشاهده کنید. یک لوگو حیوانات می تواند معنای زیادی داشته باشد، حتی در یک فرم بسیار ساده.

نمونه طراحی لوگو حیوانات
نمونه طراحی لوگو حیوانات

به همین دلیل، مهم است تا لوگو های حیوانات زیادی در ذهن داشته باشید. بعضی از حیوانات مانند عقاب ها معمولا در سراسر دنیا دارای یک علامت مثبت یا نجیب هستند، اما بعضی دیگر مانند خوک ها یا سگ ها چیزهای مختلفی در مکان های مختلف دارند، برخی از آنها خوب و بد است.

با گذشت زمان، و استفاده‌ی بسیار از لوگو های حیوانی مشابه، برخی از نمادهای حیوانی معنی خاصی در سراسر جهان ایجاد کرده اند، مانند اسب.

شناخت مخاطبان هدف و حیوانات خاص در فرهنگ آنها برای طراحی لوگو حیوانی بسیار مهم است.

این یک راهنما برای لوگو های حیوانی است که برای کمک به ایجاد طرح های لوگو قانع کننده و حیاتی برای سازمان شما می باشد. ما مفاهیم اصلی مختلفی را بررسی کردیم ، به برخی از لوگو های معروف حیوانی نگاه خواهیم کرد و نگاهی خواهیم داشت که حیوانات مختلف در فرهنگ های مختلف چه معنی می دهند. ایده های خوب لوگو حیوانات می تواند کمک بسیاری به شما برای ایجاد یک نام تجاری بزرگ که سال ها با مردم در میان باشد، بکند.

ایده ها و رهنمودهای لوگو حیوانات خوب

استفاده از نکات زیر در طراحی لوگو حیوانات به شما در افزایش کیفیت کار کمک زیادی میکند.

شخصیت درست را انتخاب کنید

لوگو حیوانات
لوگو حیوانات

آنچه را که می خواهید لوگوی حیوانات خود درباره نام تجاری تان بگوید را بیابید. به عنوان مثال، اگر شما در حال تلاش برای فروش مکمل های غذایی برای وزنه برداری هستید، می خواهید نشان دهید که محصول شما به آنها کمک می کند تا قوی تر شوند.

احتمالا موش انتخاب خوبی برای این لوگو نیست. شما باید یک حیوان مرتبط با قدرت را انتخاب کنید، مانند فیل، ببر یا خرس. آرم های حیوانی اساسا استعاره هستند. چند مثال مانند استفاده از شیرها برای خاندان سلطنتی ، اسب برای سرعت، قوها برای ظرافت، جغدها برای عقل و روباه برای هوش.

حال ، اگر طراح خوب و باهوشی هستید، می توانید روش هوشمندانه ای را برای نقض این نوع، انتخاب کنید. برای مثال در مکمل های رژیم غذایی ، در لوگوی خود را به جای یک ببری که غرش میکند یک کاریکاتور موش با عضله هایی قوی استفاده کنید. این می تواند ریسک داشته باشد، زیرا می تواند به عنوان یک hokey به نظر برسد. بقیه نام تجاری شما باید مطابقت داشته باشند.

گاهی اوقات مردم از همپوشانی و غیر منتظره بودن این نوع نمادگرایی حیوانات قدردانی می کنند و گاهی اوقات آنها فکر می کنند که این احمقانه است. تحقیق در مورد مخاطب هدف خود و درک اینکه چطور فکر میکنند، کلیدی است. اگر نام محصول یا تاریخچه محصول خود را به انتخاب عجیب و غریب آرم حیوانات کمک کنید مفید است.

بزرگ فکر کن

مثال دیگری از طراحی آرم حیوانات
مثال دیگری از طراحی آرم حیوانات

به یاد داشته باشید که لوگو حیوانات شما نماد برند شما خواهد شد و باید در طیف وسیعی از روشها کاربرد داشته باشد. بسته به آنچه که در حال فروش هستید، ممکن است بخواهید در نهایت (یا حتی بلافاصله) حیوان را در لوگو خود به عنوان خوش یُمنی استفاده کنید.

این می تواند یک حیوان خوش یمن در تبلیغات و یا حتی یک حیوان که کت و شلوار کت و شلوار پوشیده است باشد. بعضی از حیوانات با این روش ساده تر جلب توجه می کنند. برای مثال، قوها برای لوگو های بسیار با ظرافت بکار می‌روند، اما لباس پوشاندن به آنها ، به احتمال زیاد باعث می‌شود تا آنها فقط به یک اردک سفید نگاه کنند.

اگر این امکان برای کمپین تبلیغاتی شما وجود داشته باشد، شما باید همان تفکر را در مورد حیوانات و اسباب بازی ها نیز استفاده کنید. باز هم، برخی از حیوانات برای این کار بهتر از بقیه هستند. در رویدادهای بزرگ ورزشی به جای اینکه کودکان بسیار کوچک را مانند مورچه ها در نظر بگیرید بهتر است این کار را با پروانه ها یا سگ ها انجام دهید.

از سبک طراحی درست استفاده کنید

لوگو گربه سگ
لوگو گربه سگ

آیا لوگو حیوانات شما باید کارتونی باشد یا دقیق؟ آیا باید یک طرح انتزاعی یاشد یا واقعی تر باشد؟ همه‌ی این ها بستگی به آنچه شما می خواهید لوگو حیوانات در مورد شرکتتان بگوید دارد. اگر شما غلات را به خانواده ها میفروشید، سبک کارتونی ممکن است بهترین انتخاب باشد.

اگر شما یک ماست سالم را برای زنان بازاریابی کنید، یک طراحی ظریف و طرح مانند احتمالا مناسب تر است. شبیه حیواناتی که در طراحی لوگو استفاده می کنید، سبک لوگو حیوانات در مورد محصول شما چیزهای زیادی خواهد گفت.

رنگ و شکل مناسب را انتخاب کنید

لوگو گربه
لوگو گربه

لوگو های حیوانی را می توان بدون متن شناسایی کرد، اما برای بسیاری از آنها، متن جزء کلیدی طراحی آنهاست. فونت مورد نظر برای استفاده از این متن هم بسیار مهم است.

مثالهای لوگو حیوانات

برای غلات یک سگ کارتونی خوش یمن خواهد بود و با یک متن سرگرم کننده و شادابانه بهتر خواهد شد، در حالی که یک ببر عصبانی در یک نوشیدنی انرژی زا بهتر می شود. البته شما می توانید با حیواناتی که در لوگو استفاده می کنید، انتظارات را از بین ببرید، اما این نیز باید با احتیاط انجام شود.

از هر فونتی که استفاده می‌کنید، مطمئن شوید که قابل خواندن است، به ویژه برای نام برند شما. اطمینان حاصل کنید که مردم می توانند نام و سایر اطلاعات مهم دیگر مانند عطر و طعم یا شعار برند را به وضوح از راه دور ببینند.

رنگ هم به همان اندازه مهم است. رنگ ها مانند حیوانات بسیار اهمیت دارند. قرمز پرشور است، در حالی که آبی به طور معمول آرام است و سبز با طبیعت ارتباط دارد.

رنگ ها را به دقت بررسی کنید و طرح های رنگی مختلف را برای لوگو خود بکار ببرید تا ببینید کدام یک بهتر است. اگر بخشی از برندینگ شما رنگ های مختلف برای محصولات مختلف دارد برای مثال آبی برای عطر و طعم زغال اخته و زرد برای عطر و طعم موز.

قسمت دوم از این سری منتشر شده است. این شما و این ایده ها و دستورالعمل های طراحی لوگو حیوانات: بخش دوم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *