بهترین لوگوهای داروخانه به جهت الهام گرفتن از آنها

 

شما در صنعت داروسازی هستید زیرا شما اعتماد به نفس مشتریان خود را با منابع برای کمک به آنها با ایجاد احساس شاد و سالم فراهم می کنید. این که آیا طب غربی یا روش های طبیعی شفابخش است، شما یک به عنوان یک حل کننده اینگونه مشکل باید پاسخگو باشید و شما نیاز به یک ابزار مناسب برای گفتن به عنوان فردی که دارای کسب و کاری هست دارید.

پس چگونه می توان یک تاثیر ماندگار در صنعت داروسازی ایجاد کرد؟ همه این با یک لوگو بزرگ آغاز می شود. آرم، مشتریان خود را با اطلاعاتی درباره شخصیت و هدف شما نشان می دهد. این فرصتی است که می توانید بگویید “این است چیزی است که ما هستیم و همه چیزی است که ما در مورد آن بحث کرده ایم”. در زیر ما برخی از داروها و داروخانه ها را برای الهام گرفتن ار آنها را جمع آوری و در اختیار شما قرار می دهیم.

چه چیزی باعث آرم خوب برای داروخانه می شود؟

بیایید در مورد این هدف صحبت کنیم: فروش داروها.

درسته. اما برای اهداف بازاریابی، داروخانه نباید در مورد فروش آن آشکارا باشد. در مورد آیکون زاویه ای، شکل قلب در لوگو CVS فکر کنید. این آیکون به طور گسترده شناخته شده است و به طور همزمان سلامت و خوشبختی را نشان می دهد، اما آیا این شامل صلیب سرخ است؟ آیا مانند قرصی شکل است؟ در جواب باید بگوییم نه

با طراحی آرم داروسازی خلاقیت خود را چندبرابر کنید؛ این امر در همه جا نشان داده می شود، بنابراین باید خوب باشد.

از داروها و شیشه ها تا به نشانه ها و موارد چاپی، یک لوگو دارویی دقت کنید و با توجه به حضور گسترده آنها، اکنون وقت آن است که با بیانیه ای که شما در مورد اینکه به عنوان یک نام تجاری مواردی را در مورد آنچه کسب و کار چیست مشخص کنید.

ایده های شگفت انگیز برای آرم داروخانه

آرم های داروئی معدنی

معدنی: آنها یک تصویر نمادین از صنعت شما هستند که می تواند تقریبا هر سبک لوگو را از لحاظ ظریف و مدرن تا قدیمی بودن را داشته باشد. در مورد راه های جدید و هیجان انگیز فکر کنید، در حالی که هنوز چیزی به خود اختصاص نداده اید. پس از همه، استراتژیک فوق العاده در مورد ترکیب این تصاویر با یک لوگو است. این نوع سبک طراحی برای گذشته است، اما تا حدودی هنوز احساس می شود تازگی خاصی دارد.

لوگوهای دارویی فهرست دار

شما به دنبال علامت خود در یک صنعت هستید که در بعضی از ظرفیت ها برای قرنها قابل دسترس است. تاریخچه طولانی مدت حوزه خود را با یک لوگو که یک پرچم پر زرق و برق است نشان دهید و آن را در آغوش بگیرید. رسیدن به این زیبایی با فونت سریف، حرکت به سمت و سبک اشکال و تاریخ “تاسیس” دارد. در مورد این سبک جذاب چه چیزی وجود دارد؟!

آرم داروخانه مینیمالیستی

ساده است: شما می دانید که چه کسی هستید، پس هیچ دلیلی برای افزودن چراغ به جهت روشن کردن لوگوی شما وجود ندارد. در واقع، کسانی از آرم های موفق ترین برخودار هستند که بیش از حد در لوگوی خود از سبک های متخلف استفاده نمی کنند. شما باید خطوط تمیز، فونت سریف و بیش از دو رنگ در پالت رنگ خود را در نظر بگیرید. پس از همه این موارد، در پایان روز به این فک کنید که، شما یک داروخانه هستید نه یک کلوب شبانه.

استفاده از طبیعت در آرم داروخانه

در حالی که اهمیت دادن به اهداف کسب و کار و نحوه ارتباط آنها با لوگوی شما اهمیت دارد، نباید چشم خود را از آنچه مشتریان شما دنبال می کنند، از دست ندهید. در مورد یک داروخانه، مشتریان در نهایت به دنبال رفاه و شفا هستند. با ایجاد یک عنصر خاکی در لوگوی خود، مانند گیاهان، پروانه ها یا سایر منابع مربوط به طبیعت، چیزهایی را باهم ترکیب کنید. یک پالت رنگ ظریف نیز می تواند آرم را با دوز کامل آرامش وارد کند.

اصول طراحی آرم

طراحی لوگو یک تخصص خاص از طراحی گرافیک است که شامل زیبایی شناسی، نام تجاری و بازاریابی، ترکیب، نظریه رنگ، تایپوگرافی و مهارت هنری است. در اینجا برخی از نکات ضروری نحوه طراحی لوگو را در نظر خواهیم گرفت.

طراحی برای نام تجاری شما.

بهترین نوع آرم وجود ندارد – آرم هایی موفق ترین هستند که بهترین برندهای خود را نشان می دهند. تایپوگرافی قرمز و آرم قرمز کوکا کولا مناسب نام تجاری خوب است، اما انتخاب های مشابه طراحی باعث بروز برندهای آرام تر مانند یک استودیو یوگا و یا سالن ماساژ می شود که درنهایت لوگو می تواند این کار را برای شما انجام دهد.

با در نظر گرفتن نوعی از نام تجاری که می خواهید باشید شروع کنید «هویت نام تجاری شما». آیا شما یک برند قابل دسترس یا برند روزمره یا یک برند برتر هستید؟ انتخاب گزینه های طراحی شما رنگ ها، شکل ها و حروف را هدایت خواهد کرد.

رنگ ها، شکل ها و حروف.

هر رنگ و شکلهای متفاوت هیاهوهای مختلف را نشان می دهد – برای مثال، آرم هایی با رنگ سیاه و سفید بیش از حد پیچیده تر به نظر می رسد یا اینگونه آرم ها با بسیاری از محافل دوستانه تر به نظر می رسد. به همین ترتیب، انتخاب فونت، مانند serifs رسمی در برابر فونتهای غیر معمول مهم است. هر تصمیم در طراحی بر روی نام تجاری شما انعکاس می یابد، بنابراین هویت نام تجاری خود را از روی انتخاب های عاقلانه ایجاد کنید.

چگونه یک لوگو را بدست آوریم

برای ایجاد یک آرم در مقایسه با بهترین روش های ایجاد آرم، شرکت دارای چهار گزینه اصلی برای طراحی لوگو هستند. بیاید باهم مروری بر آنها داشته باشیم:

سازنده لوگو (DIY). شما می توانید لوگوی خود را از ابتدا با استفاده از یک سازنده آرم یا دیگر نرم افزار طراحی در سطح ابتدایی ایجاد کنید.

اجازه دهید دیگران کار را برای شما انجام دهند. تمام کارهای مربوط به طراحی لوگو را به کارشناسان در یک سازمان طراحی تحویل دهید، اما استعداد اضافی با هزینه اضافی همراه است.

شما می توانید یک طراح حرفه ای آزاد را پیدا کنید تا لوگو را برای شما طراحی کند.

طراحی یک مسابقه، شما در یک جلسه تمرینی می توانید، از جمله تنظیمات بصری و اهداف کسب و کار را توضیح دهید. طراحان از نزدیک و دور می توانند نمونه ها بر اساس جلسه شما ارائه دهند. سپس می توانید یکی از بهترین ها را انتخاب کنید یا  تجدید نظر داشته باشید. شما فقط برای نمونه ای که انتخاب می کنید هزینه آن را پرداخت می کنید.

برای شروع، سازندگان DIY و آرم فقط در شرایط شدید توصیه می شود، اگر در بودجه خود چیزی نداشته باشند به خاطر مهم بودن لوگو بهتر است آن را به دست یک حرفه ای بسپارند و به آنها اعتماد کنید تا اطمینان حاصل شود که آن لوگوی موثری خواهید داشت.

قوی ترین مزیت رقابت های طراحی لوگو به دلیل محبوب بودن آنها این است که چندین روش، برای خلاقیت طراحان چندگانه به نمایش گذاشته می شود که ایده های مختلف طراحی های لوگو را می توان از آنها انتخاب کرد. اگر شما هنوز مطمئن نیستید که چه سبک و نگاه مناسب برای شماست، یک مسابقه به نفع شماست. پس آن موقع ممکن است بدانید که چه نوع طراحی لوگو برای شما مناسب است تا زمانی که ببینید دیگران چه می خواهند. قدرت مغز بیشتر = ایده های درخشان تر.

اگر شما قبلا می دانید که چه سبک و نگاهی به آن دارید، بهترین کاری که می کنید، مستقیما با یک طراح بصورت آزاد کار کنید. شما می توانید فهرست طراح را برای پیدا کردن بهترین حالت از لحاظ زیبایی شناسی مرور کنید، سپس می توانید با کارشناس آزاد کار کنید تا دقیقا همان چیزی را که می خواهید جستجو کنید.

آیا شما آماده دریافت لوگو داروخانه پرطرفدار هستید؟

لوگو داروخانه بزرگ، تمام مواد تشکیل دهنده فعال برای رفاه را حفظ می کند. مشتریان به وسیله یک آیکون آشنا برای ارجاع و کمک می توانند نام تجاری شما را در بین جمعیت دارویی پیدا کنند. فکر خرید لوگو به عنوان یک مکمل ویتامین باشید این حتما برای شما خوب است و اگر آن را با کیفیت بالاانتخاب کنید موفقیتی در سیستم کسب و کار خود داشته و آن را ادامه خواهید دهید. بنابراین زمان، تلاش و فکر خود را برای طراحی و پیدا کردن آرم درست صرف کنید. تا ویتامین های خود را نیز در این مورد بخصوص دریافت کنید.

سخن نهایی

استودیو طراحی مونس خواه یکی از معتبرترین شرکت های طراحی لوگو و طراحی آرم می باشد که در زمینه طراحی لوگو شرکتی، طراحی لوگوی پزشکی، طراحی تایپوگرافی، طراحی لوگو تایپ، طراحی اسم، طراحی نشان تجاری و طراحی آیکون اختصاصی تخصص دارد. این شرکت تعرفه طراحی لوگو مختص خود را دارا بوده و در مقابل هر سفارش طراحی لوگو ، قیمت لوگو، قیمت طراحی لوگو و در کل لیست قیمت لوگو خاصی را ارائه داده و لوگوی مورد نظر را طراحی می نماید.

جهت دیدن نمونه کارها و سفارش طراحی به سایت استودیو طراحی مونس خواه مراجعه نمایید.

|
+1
| 1,233

نکاتی برای ایجاد لوگوهای به یاد ماندنی – بخش اول

آیا تا به حال متوجه شده اید که برخی از لوگوها مشهور در جهان هیچ معنی ندارند؟ حداقل در نگاه اول معنی ندارند. اگر چه ممکن است رنگ های ساده، گرافیک هوشمندانه طراحی شده یا استفاده نوپا از تایپوگرافی را تحسین کنید، اما اکثر لوگو ها به طور کامل هویت نام تجاری خود را نادیده […]

روند طراحی لوگوی موزه‌های معروف جهانی

  روند طراحی لوگوی موزه‌ها چندی پیش، موزه هنر متروپولیتن (the Metropolitan Museum of Art) لوگوی خود را تغییر داد. تغییر لوگوی موزه هنر متروپولیتن باعث شد که به کار جذاب و هیجان انگیز  بررسی و تجزیه و تحلیل لوگوی موزه ها بپردازیم. لوگوی موزه ویکتوریا و آلبرت (The Victoria and Albert Museum) را مبنای شروع […]

۵۰ نکته حرفه ای در مورد طراحی لوگو – سری پنجم

طراحی بصری به معنای داشتن مهارت های طراحی است. اینکه چگونه می‌توانید ایده ای را اجرا کنید و سبک انتخاب شده را به کار ببندید. ممکن است مفهوم انتخابی قوی باشد، سبک مناسب انتخاب گردد اما اجرای ضعیف آن نتیجه بسیار بدی بر روی طراحی شما خواهدد داشت. سه اصل مهم: مفهوم ، سبک و […]

نحوه طراحی لوگو با برچسب یا شعار

همه چیز برچسب در مورد احساس است. آنها برند شما را به رنگ سیاه و سفید توصیف نمی کنند ، اما احساساتی را برمی انگیزند که به مشتریان شما اجازه می دهد برند شما را بشناسند. تصور کنید که هرگز نایک نشنیده اید. برچسب آشکار نمی کند که نایک یک برند ورزشی است ، اما […]

روش های خلق نشانه (بخش دوم)

روش های خلق نشانه (بخش دوم) همانطور که در بخش اول این مقاله گفته شد طراحی یک نشانه خلاقانه و پرمفهوم فراتر از آن است که می دانید. گاهی طراح برای درک کامل برند و نمایش بصری آن و یا حتی طراحی لوگو، طراحی لوگو شرکتی، طراحی لوگوی پزشکی، طراحی تایپوگرافی، طراحی لوگو تایپ، طراحی […]

برترین تکنیک های طراحی لوگو

طراحی لوگو یک حرفه ی بسیار مهم است و هر کسی که به عنوان طراح لوگو معرفی می شود دارای تخصص ویژه ای هستند که هر فردی این تخصص ها را ندارد. برای طراحی لوگو شرکتی، طراحی لوگوی پزشکی، طراحی تایپوگرافی، طراحی لوگو تایپ، طراحی اسم، طراحی نشان تجاری و طراحی آیکون اختصاصی تکنیک هایی […]

whatsapp support
در حال بارگزاری
لطفا اتصال اینترنت خود را بررسی کنید...