بهترین لوگوهای داروخانه به جهت الهام گرفتن از آنها

 

شما در صنعت داروسازی هستید زیرا شما اعتماد به نفس مشتریان خود را با منابع برای کمک به آنها با ایجاد احساس شاد و سالم فراهم می کنید. این که آیا طب غربی یا روش های طبیعی شفابخش است، شما یک به عنوان یک حل کننده اینگونه مشکل باید پاسخگو باشید و شما نیاز به یک ابزار مناسب برای گفتن به عنوان فردی که دارای کسب و کاری هست دارید.

پس چگونه می توان یک تاثیر ماندگار در صنعت داروسازی ایجاد کرد؟ همه این با یک لوگو بزرگ آغاز می شود. آرم، مشتریان خود را با اطلاعاتی درباره شخصیت و هدف شما نشان می دهد. این فرصتی است که می توانید بگویید “این است چیزی است که ما هستیم و همه چیزی است که ما در مورد آن بحث کرده ایم”. در زیر ما برخی از داروها و داروخانه ها را برای الهام گرفتن ار آنها را جمع آوری و در اختیار شما قرار می دهیم.

چه چیزی باعث آرم خوب برای داروخانه می شود؟

بیایید در مورد این هدف صحبت کنیم: فروش داروها.

درسته. اما برای اهداف بازاریابی، داروخانه نباید در مورد فروش آن آشکارا باشد. در مورد آیکون زاویه ای، شکل قلب در لوگو CVS فکر کنید. این آیکون به طور گسترده شناخته شده است و به طور همزمان سلامت و خوشبختی را نشان می دهد، اما آیا این شامل صلیب سرخ است؟ آیا مانند قرصی شکل است؟ در جواب باید بگوییم نه

با طراحی آرم داروسازی خلاقیت خود را چندبرابر کنید؛ این امر در همه جا نشان داده می شود، بنابراین باید خوب باشد.

از داروها و شیشه ها تا به نشانه ها و موارد چاپی، یک لوگو دارویی دقت کنید و با توجه به حضور گسترده آنها، اکنون وقت آن است که با بیانیه ای که شما در مورد اینکه به عنوان یک نام تجاری مواردی را در مورد آنچه کسب و کار چیست مشخص کنید.

ایده های شگفت انگیز برای آرم داروخانه

آرم های داروئی معدنی

معدنی: آنها یک تصویر نمادین از صنعت شما هستند که می تواند تقریبا هر سبک لوگو را از لحاظ ظریف و مدرن تا قدیمی بودن را داشته باشد. در مورد راه های جدید و هیجان انگیز فکر کنید، در حالی که هنوز چیزی به خود اختصاص نداده اید. پس از همه، استراتژیک فوق العاده در مورد ترکیب این تصاویر با یک لوگو است. این نوع سبک طراحی برای گذشته است، اما تا حدودی هنوز احساس می شود تازگی خاصی دارد.

لوگوهای دارویی فهرست دار

شما به دنبال علامت خود در یک صنعت هستید که در بعضی از ظرفیت ها برای قرنها قابل دسترس است. تاریخچه طولانی مدت حوزه خود را با یک لوگو که یک پرچم پر زرق و برق است نشان دهید و آن را در آغوش بگیرید. رسیدن به این زیبایی با فونت سریف، حرکت به سمت و سبک اشکال و تاریخ “تاسیس” دارد. در مورد این سبک جذاب چه چیزی وجود دارد؟!

آرم داروخانه مینیمالیستی

ساده است: شما می دانید که چه کسی هستید، پس هیچ دلیلی برای افزودن چراغ به جهت روشن کردن لوگوی شما وجود ندارد. در واقع، کسانی از آرم های موفق ترین برخودار هستند که بیش از حد در لوگوی خود از سبک های متخلف استفاده نمی کنند. شما باید خطوط تمیز، فونت سریف و بیش از دو رنگ در پالت رنگ خود را در نظر بگیرید. پس از همه این موارد، در پایان روز به این فک کنید که، شما یک داروخانه هستید نه یک کلوب شبانه.

استفاده از طبیعت در آرم داروخانه

در حالی که اهمیت دادن به اهداف کسب و کار و نحوه ارتباط آنها با لوگوی شما اهمیت دارد، نباید چشم خود را از آنچه مشتریان شما دنبال می کنند، از دست ندهید. در مورد یک داروخانه، مشتریان در نهایت به دنبال رفاه و شفا هستند. با ایجاد یک عنصر خاکی در لوگوی خود، مانند گیاهان، پروانه ها یا سایر منابع مربوط به طبیعت، چیزهایی را باهم ترکیب کنید. یک پالت رنگ ظریف نیز می تواند آرم را با دوز کامل آرامش وارد کند.

اصول طراحی آرم

طراحی لوگو یک تخصص خاص از طراحی گرافیک است که شامل زیبایی شناسی، نام تجاری و بازاریابی، ترکیب، نظریه رنگ، تایپوگرافی و مهارت هنری است. در اینجا برخی از نکات ضروری نحوه طراحی لوگو را در نظر خواهیم گرفت.

طراحی برای نام تجاری شما.

بهترین نوع آرم وجود ندارد – آرم هایی موفق ترین هستند که بهترین برندهای خود را نشان می دهند. تایپوگرافی قرمز و آرم قرمز کوکا کولا مناسب نام تجاری خوب است، اما انتخاب های مشابه طراحی باعث بروز برندهای آرام تر مانند یک استودیو یوگا و یا سالن ماساژ می شود که درنهایت لوگو می تواند این کار را برای شما انجام دهد.

با در نظر گرفتن نوعی از نام تجاری که می خواهید باشید شروع کنید «هویت نام تجاری شما». آیا شما یک برند قابل دسترس یا برند روزمره یا یک برند برتر هستید؟ انتخاب گزینه های طراحی شما رنگ ها، شکل ها و حروف را هدایت خواهد کرد.

رنگ ها، شکل ها و حروف.

هر رنگ و شکلهای متفاوت هیاهوهای مختلف را نشان می دهد – برای مثال، آرم هایی با رنگ سیاه و سفید بیش از حد پیچیده تر به نظر می رسد یا اینگونه آرم ها با بسیاری از محافل دوستانه تر به نظر می رسد. به همین ترتیب، انتخاب فونت، مانند serifs رسمی در برابر فونتهای غیر معمول مهم است. هر تصمیم در طراحی بر روی نام تجاری شما انعکاس می یابد، بنابراین هویت نام تجاری خود را از روی انتخاب های عاقلانه ایجاد کنید.

چگونه یک لوگو را بدست آوریم

برای ایجاد یک آرم در مقایسه با بهترین روش های ایجاد آرم، شرکت دارای چهار گزینه اصلی برای طراحی لوگو هستند. بیاید باهم مروری بر آنها داشته باشیم:

سازنده لوگو (DIY). شما می توانید لوگوی خود را از ابتدا با استفاده از یک سازنده آرم یا دیگر نرم افزار طراحی در سطح ابتدایی ایجاد کنید.

اجازه دهید دیگران کار را برای شما انجام دهند. تمام کارهای مربوط به طراحی لوگو را به کارشناسان در یک سازمان طراحی تحویل دهید، اما استعداد اضافی با هزینه اضافی همراه است.

شما می توانید یک طراح حرفه ای آزاد را پیدا کنید تا لوگو را برای شما طراحی کند.

طراحی یک مسابقه، شما در یک جلسه تمرینی می توانید، از جمله تنظیمات بصری و اهداف کسب و کار را توضیح دهید. طراحان از نزدیک و دور می توانند نمونه ها بر اساس جلسه شما ارائه دهند. سپس می توانید یکی از بهترین ها را انتخاب کنید یا  تجدید نظر داشته باشید. شما فقط برای نمونه ای که انتخاب می کنید هزینه آن را پرداخت می کنید.

برای شروع، سازندگان DIY و آرم فقط در شرایط شدید توصیه می شود، اگر در بودجه خود چیزی نداشته باشند به خاطر مهم بودن لوگو بهتر است آن را به دست یک حرفه ای بسپارند و به آنها اعتماد کنید تا اطمینان حاصل شود که آن لوگوی موثری خواهید داشت.

قوی ترین مزیت رقابت های طراحی لوگو به دلیل محبوب بودن آنها این است که چندین روش، برای خلاقیت طراحان چندگانه به نمایش گذاشته می شود که ایده های مختلف طراحی های لوگو را می توان از آنها انتخاب کرد. اگر شما هنوز مطمئن نیستید که چه سبک و نگاه مناسب برای شماست، یک مسابقه به نفع شماست. پس آن موقع ممکن است بدانید که چه نوع طراحی لوگو برای شما مناسب است تا زمانی که ببینید دیگران چه می خواهند. قدرت مغز بیشتر = ایده های درخشان تر.

اگر شما قبلا می دانید که چه سبک و نگاهی به آن دارید، بهترین کاری که می کنید، مستقیما با یک طراح بصورت آزاد کار کنید. شما می توانید فهرست طراح را برای پیدا کردن بهترین حالت از لحاظ زیبایی شناسی مرور کنید، سپس می توانید با کارشناس آزاد کار کنید تا دقیقا همان چیزی را که می خواهید جستجو کنید.

آیا شما آماده دریافت لوگو داروخانه پرطرفدار هستید؟

لوگو داروخانه بزرگ، تمام مواد تشکیل دهنده فعال برای رفاه را حفظ می کند. مشتریان به وسیله یک آیکون آشنا برای ارجاع و کمک می توانند نام تجاری شما را در بین جمعیت دارویی پیدا کنند. فکر خرید لوگو به عنوان یک مکمل ویتامین باشید این حتما برای شما خوب است و اگر آن را با کیفیت بالاانتخاب کنید موفقیتی در سیستم کسب و کار خود داشته و آن را ادامه خواهید دهید. بنابراین زمان، تلاش و فکر خود را برای طراحی و پیدا کردن آرم درست صرف کنید. تا ویتامین های خود را نیز در این مورد بخصوص دریافت کنید.

 

|
+1
| 814

۵۰ نکته حرفه ای در مورد طراحی لوگو – سری پنجم

طراحی بصری به معنای داشتن مهارت های طراحی است. اینکه چگونه می‌توانید ایده ای را اجرا کنید و سبک انتخاب شده را به کار ببندید. ممکن است مفهوم انتخابی قوی باشد، سبک مناسب انتخاب گردد اما اجرای ضعیف آن نتیجه بسیار بدی بر روی طراحی شما خواهدد داشت. سه اصل مهم: مفهوم ، سبک و […]

مطالعه موردی طراحی لوگو هیوندا

  معنی و تاریخچه لوگوی هیوندای شرکت موتورسازی هیوندای در سال ۱۹۶۷ تأسیس شد و یکی از جوانترین شرکتهای خودروسازی در بازار جهانی است. با این وجود، در کمتر از ۵۰ سال، شرکتی که در شهر سئول کره قرار دارد موفق به رسیدن به سطح تولید کنندگان خودروی ژاپنی، اروپایی و آمریکایی شد و با […]

لوگو حرف — نمادهای مبتنی بر حروف

  نمادهای مفهومی، نمادهای تصویری و نمادهای مبتنی بر حروف ما قصد نداریم مرزی دقیق میان نشانه تصویری، یعنی نمادی از یک ایده که کمابیش واقع‌گرایانه بیان شده یا تا آنجا که ممکن است به طبیعت موضوع یا شی‌ء مورد نظر نزدیک باشد، از یک سو و نشانه‌ای که چه به‌طور انتزاعی و چه به‌طور […]

۵۰ نکته حرفه ای در مورد طراحی لوگو – سری دهم

وقتی قصد طراحی یک لوگو را دارید ، یکی از اهداف شما این است که معنی و مفهوم ارزش های اساسی کمپانی را تا حد امکان ساده سازی کنید. در طراحی لوگو lock-up را ایجاد کنید یک lock-up واژه ای است که برای تووصیف طرح لوگو با آیکون ها ، فونت و متن استفاده می‌شود. […]

چگونگه طراحی لوگوی دایره ای نام تجاری شما را متحد می کند

  حلقه ها یک شکل امن و قابل تشخیص هستند که نشان دهنده وحدت، ثبات و یکپارچگی است. به عنوان مثال زمین و خورشید، آنها نیز یک نماد هستند که با سیاره و طبیعت ما مرتبط هستند. دایره ها را می توان به عنوان آیکون ها در آرم و یا به عنوان شکل در کل […]

لوگو حرف B

حرف B در زبان‌های مختلف حرف B دومین حرف و اولین حرف صامت (بی‌صدا) در تقریباً تمام الفباهای قدیم و جدید است. این حرف در خطوطی که پیش از خط اندیشه نگار در مصر موجود بوده شکلی زیبا داشته که از یک مربع بر روی مربعی دیگر، بسیار شبیه B بزرگ در الفباهای نوین، بوده […]

whatsapp support
در حال بارگزاری
لطفا اتصال اینترنت خود را بررسی کنید...