تاثیر لوگو حرفه ای در برندینگ

لوگو چیست؟

وقتی تصمیم می گیرید که یک کسب و کار جدید راه اندازی کنید، اولین چیزی که به دنبالش خواهید بود نام کسب و کار و علامت و نشانی از جمله طراحی لوگو است که همه شما را با آن بشناسند. بنابراین قطعا هیچ کس نمی ‌خواهد طرح کارش مثل دیگران باشد و برای همین مشتریان همواره در پی انتخاب طرحی هستند که به یاد ماندنی باشد تا به آن افتخار کنند. لوگو نشانه، متن یا تصویری است که کسب و کار فرد را به دنیای بیرون معرفی و به برند کاراکتر می بخشد تا ارزش‌ ها و اهداف تجارت را در خود نمایان سازد. تاثیر لوگو حرفه ای در برندینگ بسیار زیاد است.

برندینگ یا برند سازی

فرآیند برندینگ یا برند سازی چیزی است که شما را از دیگران متمایز و متفاوت می کند. به طور کلی می توان گفت نوعی ارتباط احساسی که یک کالا با مشتری برقرارمی کند. پژوهش ها نشان داده اند که یک برند قوی موجب وفاداری مشتریان به یک محصول یا خدمت میشود و این به معنی آن است که شما دیگر لازم نیست نگران فروش محصولات خود باشید. همچنین در برند سازی می توانید به راحتی محصول و خدمات خود را به بازار معرفی کنید و نگرانی بابت فروش نخواهید داشت در نتیجه اعتبار محصولات و خدماتتان بالا میرود. پس تاثیر لوگو حرفه ای در برندینگ را نباید نادیده گرفت.

 

تاثیر لوگو حرفه ای در برندینگ

تاثیر لوگو حرفه ای در برندینگ

  1. معرفی دائمی کسب و کار به مشتری

افراد با دیدن لوگو بلافاصله با برند مربوط با آن ارتباط برقرار می کنند. به طوری که با طراحی لوگو، برند خود را به تصویر می کشید و کسب و کار خود را به مشتری معرفی می کنید. لوگوی استانداردی که خوب طراحی شده باشد به مشتری کمک می کند که برند مرتبط با آن را به راحتی به خاطر بیاورد. لوگوی برند شما در هر جایی از جمله برندینگ خود بر روی محصولات، صفحات رسانه های اجتماعی، وب سایت و … می تواند وجود داشته باشد. چرا که این امر سبب می شود که شما برند خود را به صورت دائم معرفی کنید تا تاثیر زیادی در کسب درآمد و فروش محصولاتتان داشته باشد.

  1. نماینده ویژگی های برند

همچنین دیگر تاثیر لوگو حرفه ای در برندینگ این است که توانایی ‌ها و قابلیت ‌های لوگو در آن زیاد است و نمی ‌توان از آن چشم پوشی کرد. به طوری که یک لوگوی قوی نماینده همه ویژگی ‌های یک برند است، هویت بصری یک برند است، فلسفه برند را به مخاطب نمایان می کند، برای تمایز شما از دیگران در دنیای پهناور تجارت می کند و در آخر وفاداری به برند را تبلیغ و تسهیل می ‌کند.

  1. ایجاد ارتباط بین ارزش های برند

تاثیر دیگر لوگو حرفه ای در برندینگ این است که ارتباطی را بین ارزش‌ های برند ایجاد کرده و به آن معنا اضافه می ‌کند. اگرچه که هدف اصلی و اولیت لوگو هویت بخشیدن به برند و شناساندن آن است، اما می‌ تواند بین پیام‌ های مهم یک برند و ارزش‌های آن ارتباط برقرار کند. باید دقت داشته باشید که در طراحی لوگو به سادگی آن نیز توجه کنید و این نشان تجاری را تنها به یک ایده اصلی پیوند بزنید.

تاثیر لوگو حرفه ای در برندینگ

  1. ماهیت برند

از دیگر اهمیت های این مورد می توان به ماهیت برند به مخاطبان اشاره کرد به طوری که لوگو، مالکیتتان را بر کسب و کار و برندتان نشان می‌ دهد. در نتیجه سکوی پرتابی برای شناخته شدن و دیده شدن توسط مخاطبان می باشد. بدون داشتن لوگو نمی ‌توان هدف خود را به مشتریان نشان داد.

  1. معرفی برند در سطح جهانی

در بازار رقابتی و تجارت جهانی امروز بدون داشتن لوگو نمی ‌توان کسب و کاری را معرفی و در ذهن‌ ها ماندگار ساخت. لوگو نه تنها شما را به افرادی که در محدوده شما و نزدیک به شما هستند آشنا می ‌کند، بلکه می ‌تواند شما را در سطح جهان نیز معرفی کند که تاثیر زیادی در برندینگ دارد. همچنین انتخاب طرح، رنگ، فونت و نوع لوگو متناسب با کار و حرفه شما و نوع مخاطبان و بازار هدف تان، همگی در طراحی یک لوگوی خوب و در نتیجه برندسازی موفق موثر می باشد.

  1. جذب مشتری به سمت محصول یا خدمت

نکته مهم دیگر اهمیت لوگو در برندینگ جذب مشتریان به سمت خود می باشد. به طوری که مردم دنیا به طراحی های جالب و رنگی علاقه بسیاری دارند. پس لوگویی که نمادی از خدمات یا محصول شما را نشان می دهد، اگر به گونه ای طراحی شده باشد که جلب توجه باشد، کنجکاوی مشتریان را به خود جلب می کند که در نتیجه آن ها را با کوچکترین نگاه وادار به خرید کردن می کند. و در آخر وفاداری نسبت به برندینگ است تا گاهی اوقات، لوگوی خود را آپدیت کنید. شاید این تغییر برای یک بازاریاب منطقی به نظر برسد، اما برای یک مصرف کننده عادی و مشتریان از آن متنفر باشد چرا که به آرم قبلیتان عادت کرده و با این تغییر کمی احساس خیانت کند و اعتمادشان را به شما از دست بدهند.

 

استودیو طراحی مونس خواه یکی از معتبرترین شرکت های طراحی لوگو و طراحی آرم می باشد که در زمینه طراحی لوگو شرکتی، طراحی لوگوی پزشکی، طراحی تایپوگرافی، طراحی لوگو تایپ، طراحی اسم، طراحی نشان تجاری و طراحی آیکون اختصاصی تخصص دارد. این شرکت تعرفه طراحی لوگو مختص خود را دارا بوده و در مقابل هر سفارش طراحی لوگو ، قیمت لوگو، قیمت طراحی لوگو و در کل لیست قیمت لوگو خاصی را ارائه داده و لوگوی مورد نظر را طراحی می نماید. تخصص ویژه استودیو طراحی مونس خواه در زمینه طراحی لوگو فروشگاهی، لوگو شرکتی، لوگو آی تی، لوگو صنعتی، لوگو شخصی، لوگو صنایع غذایی، لوگو پوشاک، و حتی لوگو موسیقی غیر قابل انکار است.

جهت دیدن نمونه کارها و سفارش طراحی می توانید به سایت استودیو طراحی مونس خواه مراجعه نمایید.

 

|
+3
| 58

لوگو حرف C

  حرف C حرف C محصولی از الفبای لاتین است. این حرف در فاصله اولین و دومین جنگ *کارتاژی وارد الفبای لاتین شد، به همین دلیل این حرف در بسیاری از الفباهای کهن وجود ندارد. حرف C مصری که اولین بار به شکلی خوابیده بر روی پهلو دیده شده است، بر طبق الگوی کوهان شتر […]

اشتباهات متداول در طراحی لوگو

لوگو یکی از مهم‌ترین سرمایه‌گذاری‌هایی است که یک اصل اساسی در رونق کسب‌وکار به شمار می آید. اما بسیاری این اقدام را بسیار آماتور و ضعیف انجام می‌دهند. در صورت طراحی یک لوگوی آماتور، کسب‌وکار شما هم همین طور خواهد بود. جای تأسف دارد که برخی طراحان بی تجربه لوگوهای بسیار ضعیفی را طراحی می […]

ابزارهای مهم شناسایی لوگو

ما در مقاله شناسایی یک لوگو چیست؟ گفتیم که شناسایی یک لوگو می تواند، طراحی لوگو، طراحی لوگو شرکتی، طراحی لوگوی پزشکی، طراحی تایپوگرافی، طراحی لوگو تایپ، طراحی اسم، طراحی نشان تجاری و طراحی آیکون اختصاصی را برای شما ساده کند تا به وسیله ی آن بتوانید به عنوان شرکت های طراحی لوگو و طراحی […]

طراحی لوگوی شرکتهای شیمیایی

مواد شیمیایی در اطراف ما هستند، بنابراین ما به ندرت حتی در مورد آنها فکر می کنیم. مواد شیمیایی در محصولاتی هستند که ما برای تمیز کردن خانه های خالی، استفاده به جای سوخت مخزنی و گاز و محصولاتی که ما برای حمام کردن از آنها استفاده می کنیم. ما حتی مواد شیمیایی، مواد افزودنی […]

نحوه طراحی لوگو با برچسب یا شعار

همه چیز برچسب در مورد احساس است. آنها برند شما را به رنگ سیاه و سفید توصیف نمی کنند ، اما احساساتی را برمی انگیزند که به مشتریان شما اجازه می دهد برند شما را بشناسند. تصور کنید که هرگز نایک نشنیده اید. برچسب آشکار نمی کند که نایک یک برند ورزشی است ، اما […]

لوگو حرف A

همانطور که می دانید طراحی لوگو شرکتی، طراحی لوگوی پزشکی، طراحی تایپوگرافی، طراحی لوگو تایپ، طراحی اسم، طراحی نشان تجاری و طراحی آیکون اختصاصی توسط شرکت های طراحی لوگو و طراحی آرم ارائه می شود. جالب است بدانید که این طراحی ها دامنه ی گسترده ای دارد و علاوه بر سفارش طراحی لوگو ممکن است سفارش […]

whatsapp support
در حال بارگزاری
لطفا اتصال اینترنت خود را بررسی کنید...