تاریخچه طراحی لوگو برندهای مشهور — بخش پنجم

 

میتسوبیشی

لوگوی اول میتسوبیشی، ترکیبی از کوه‌های دوقلوی ژاپنی بود که در سال ۱۸۷۵ طراحی شد. لوگو با افزایش ضخامت هر یک از سه الماس منفرد در سال ۱۹۶۴ تقویت شد. آخرین بروزرسانی لوگو، میتسوبیشی در لوگوی خود نام تجاری‌اش را نیز وارد کرد.

 

لوگوی فعلی

لوگوی فعلی

 

لوگوهای قبلی

لوگوهای قبلی

MGM

MGM یک راه خلاقانه برای فریب دادن مخاطبانش با لوگوی خود از طریق استفاده از یک شیر واقعی داشته است. در طول سال‌ها، با پیشرفت تکنولوژی فیلمبرداری بهبود هایی در لوگو می بینیم که تغییر تدریجی در کیفیت لوگو نیز رخ می دهد. قبل از شروع فیلم همواره لوگوی MGM به مخاطبان نشان داده می شود. اگر متوجه شوید، شیر استفاده شده در هر لوگو متفاوت است، اما پس زمینه و هر چیز دیگری در تمام این سالها همان طور باقی مانده است.

لوگوی فعلی

لوگوی فعلی

 

لوگوهای قبلی

لوگوهای قبلی

پژو

لوگوی Peugeot تقریبا نیم قرن است که به همان حال باقی مانده است. از سال ۱۸۵۰، شیرهای پژو در تمام لوگو های مختلف خود تا به امروز حضور داشته اند. گرچه در سال های ۱۹۶۰ و ۱۹۶۵ لوگوی شرکت فقط سر شیر را به جای تمام بدن نشان می داد، اما هنوز شیر در آنجا بود. مهمترین تغییر اضافه شده رنگ آبی پس زمینه به لوگو در سال ۱۹۹۸ است.

 

لوگوی فعلی

لوگوی فعلی

 

لوگوهای قبلی

لوگوهای قبلی

پالم

پالم چندین سال پیش و در سال ۱۹۹۲ تاسیس شده است. در این زمان برند به نام Palm Computing شناخته می شد و لوگو یک نقطه ساده “P” در پنج خط افقی بود. این لوگو به زودی در سال ۲۰۰۰ تغییر کرد، این واقعه مصادف با زمانی بود که شرکت به دو بخش تقسیم شد. لوگو چیزی بود که بیشتر ما با آن آشنایی داریم، یک دکمه آبی دایره ای با نشان «کف دست» که روی آن چاپ شده است. تغییرات بیشتری که متعاقبا در شرکت رخ دادرباعث شد که دو تغییر در لوگو ایجاد شود، تا اینکه در حال حاضر به شکل یک لوگو نارنجی دایره ای در آمده است.

لوگوی فعلی

لوگوی فعلی

 

لوگوهای قبلی

لوگوهای قبلی

 

0
Print Friendly, PDF & Email

پیشنهاد میکنیم این مقالات را هم بخوانید...دیدگاه شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های الزامی علامت گذاری شده اند *

نمونه لوگوهای طراحی شده در استودیو مونس خواه

× Chat with us on WhatsApp