روند طراحی لوگو در سال 2020 (بخش اول)

به روز ماندن در روند طراحی برای موثر و مرتبط بودن لوگوی شما مهم است. سال جدید فرصتی مناسبی برای شماست تا بتوانید آرم فعلی خود را ارزیابی کرده و تعیین کنید که آیا این کار به نفع  شما است یا خیر. هر سال برای خود روند طراحی به روز شده خود را دارد در ادامه با روند طراحی لوگو در سال 2020 آشنا خواهیم شد.

روند طراحی مشخصی برای لوگو وجود دارد که به وسیله آن می توان، طراحی لوگو، طراحی لوگو شرکتی، طراحی لوگوی پزشکی، طراحی تایپوگرافی، طراحی لوگو تایپ، طراحی اسم، طراحی نشان تجاری و طراحی آیکون اختصاصی را انجام داد. برای این کار در ابتدا می توان به عنوان شرکت های طراحی لوگو و طراحی آرم  به راحتی تعرفه طراحی لوگو ، قیمت لوگو ، قیمت طراحی لوگو درکل لیست قیمت لوگو را به مشتری داد و بعد از دریافت سفارش طراحی لوگو این روند را در پیش گرفته و طرح فوق العاده را خلق کرد.

ما در این مقاله” روند طراحی لوگو در سال 2020(بخش اول)” شما را با 3 مورد از روند طراحی آشنا خواهیم کرد و در مقاله بعدی ادامه این روند ها را خواهید خواند پس تا پایان مقاله با ما همراه باشید.

روند طراحی لوگو

  • مینیمالیسم و سادگی در خط مقدم خواهد بود

یکی از بزرگترین روندهای لوگو برای سال 2020   تغییر – مینیمالیسم و ​​سادگی است. بخشی از این در  ضرورت متولد می شود . با تشکر از رسانه های اجتماعی و مشتریانی که از دستگاه های متنوعی استفاده می کنند، کسب و کارها نیاز به یک آرم ساده دارند که بتواند به راحتی در زمینه های متفاوت قابل تفسیر باشد . طراحی آرم های پیچیده و سنگین بدون ادقام کردن طرح ها همیشه روی اسمارت فون ها ، تبلت ها ، سیستم های خانگی  یا یک خوب ، خوب کار نمی کنند . بیایید با این روبرو شویم که هیچ کس نمی خواهد یک دوجین آرم را مدیریت کند.

آخرین لوگو فیس بوک را ببینید، که یک دایره آبی است با یک حرف F در داخل،  ساده است اما همه کارهای لازم را انجام می دهد و نه چیز دیگری.

روند طراحی لوگو در سال 2020(بخش اول)

  • لوگو های جایگزین مربع به برند های ساده در سراسر سکوها کمک می کند

یکی دیگر از روندهای طراحی لوگو برای سال 2020  استفاده از لوگو های جایگزین برای مواقعی است که لوگوی اصلی کار ازپیش نمی برد .

برندها و شرکتها سالهاست که لوگو هایی را برای اپلیکیشن های مختلف تولید می کنند ، که این یک کار بی پایان و یکنواخت است . با گذشت زمان ، مدیریت آرم های مختلف دشوار میشود ، به خصوص اگر به منابع دسترسی ندارید.

همیشه یک نمایشگر جدید برای بهینه سازی لوگوی شما وجود خواهد داشت . با گذشت زمان ، این تغییرات می تواند مجموعه ای از لوگو ها را به شما بدهدکه ارتباط چندانی هم با یکدیگر ندارند و ممکن است برند شما را  به خوبی معرفی نکند . به همین دلیل است که بسیاری از برند ها دست  به ادغام لوگو های خود به دو لوگوی ساده و قابل درک  زده اند که به اندازه کافی متناسب با هر چیزی هستند ، از کارت ویزیت گرفته تا ایمیل یا بنر های 40 فوتی.

جدیدترین لوگو G گوگل نمونه ای کامل از این مورد است. این یک لوگوی ساده و جالب اما پیچیده از  گوگل است که بر موتور جستجوی آنها حاکم است.

روند طراحی لوگو در سال 2020(بخش اول)

  • روند طراحی لوگو در سال 2020: اصالت همچنان یکی از مهمترین عوامل خواهد بود

یکی از مهمترین روندهای طراحی لوگو برای سال 2020 ، اصالت است.

در حالی که اصالت فراتر از یک لوگو است ، یک لوگو با طراحی خوب می تواند ارتباط زیادی با ارزش های برند شما داشته باشد . یک لوگو که شامل نوعی عبارت تجاری (و لزوماً با کلمات) است ، می تواند دیگران را ترغیب کند تا با شما بمانند ، حتی اگر فقط در معرض لوگو شما باشند.

لوگو هایی که به خوبی طراحی شده می توانند هم معنی با پیام یک شرکت باشند. این موضوعی است که می تواند به شما در رسیدن به دیگران کمک کند و آنهارا ترغیب کند تا با شما همکاری کنند ، به دلایل شما کمک کنند و غیره.

آرم پاندا ساده نام تجاری WWF و پیام خود را منتقل می کند بدون اینکه تأثیر خود آرم را لکه دار کند.

همانطور که گفته شد به روز ماندن در روند طراحی برای موثر و مرتبط بودن لوگوی شما مهم است. ما در این مقاله شمارا با 3 روند طراحی لوگو آشنا کردیم در مقاله بعدی نیز 4 مورد نهایی این روند ها را یاد خواهید گرفت. پس در ادامه با ما همراه باشد.

روند طراحی لوگو در سال 2020(بخش اول)

سخن نهایی

استودیو طراحی مونس خواه یکی از معتبرترین شرکت های طراحی لوگو و طراحی آرم می باشد که در زمینه طراحی لوگو، طراحی لوگو شرکتی، طراحی لوگوی پزشکی، طراحی تایپوگرافی، طراحی لوگو تایپ، طراحی اسم، طراحی نشان تجاری و طراحی آیکون اختصاصی تخصص دارد. این شرکت تعرفه طراحی لوگو مختص خود را دارا بوده و در مقابل هر سفارش طراحی لوگو، قیمت لوگو، قیمت طراحی لوگو و در کل لیست قیمت لوگو خاصی را ارائه داده و سفارش مورد نظر را طراحی می نماید. تخصص ویژه استودیو طراحی مونس خواه در زمینه طراحی لوگو فروشگاهی، لوگو شرکتی، لوگو آی تی، لوگو صنعتی، لوگو شخصی، لوگو صنایع غذایی، لوگو پوشاک، و حتی لوگو موسیقی غیر قابل انکار است.

جهت مشاهده نمونه کارها و سفارش طراحی می توانید به سایت استودیو طراحی مونس خواه مراجعه نمایید.

|
+2
| 46

۵۰ نکته حرفه ای در مورد طراحی لوگو – سری دهم

وقتی قصد طراحی یک لوگو را دارید ، یکی از اهداف شما این است که معنی و مفهوم ارزش های اساسی کمپانی را تا حد امکان ساده سازی کنید. در طراحی لوگو lock-up را ایجاد کنید یک lock-up واژه ای است که برای تووصیف طرح لوگو با آیکون ها ، فونت و متن استفاده می‌شود. […]

مطالعه موردی طراحی لوگو | بی ام وه

به سختی می توان از این واقعیت غافل شد که نشان BMW به یکی از لوگو های قابل تشخیص در جهان تبدیل شده است. با این حال تا سال ۱۹۱۷ هنگامی که Bayerische Motoren Werke به طور رسمی توسط Franz Josef Popp مجوز دریافت کرد، این شرکت بخشی از Rapp Motoren Werke بود. با این […]

سیر تکامل طراحی لوگو بین سال‌های ۱۹۲۵ تا ۱۹۴۰ — هنر دکو

  سلام تکنولوژی هنر دکو، سبکی گلچین شده است که شکل‌های هنری سنتی را با عناصر مکانیکی و مواد مختلف ترکیب می‌کند. شما می‌توانید محصول طراحی آرت دکو را با استفاده از رنگ‌های غنی، اشکال هندسی پررنگ و زیورآلات پرزرق‌وبرق، تشخیص دهید. چنین لوگو‌هایی نشان‌دهنده تجمل، زرق‌وبرق، سرزندگی و اشتیاق به پیشرفت اجتماعی و تکنولوژیکی […]

سیر تکامل طراحی لوگو بین سال‌های ۱۸۸۰ تا ۱۹۱۰ — هنر و صنایع‌دستی

  روزهای هنرهای تزئینی و زیبا این جنبش بین‌المللی، با استفاده از عناصر تزیینی به‌صورت اشکال ساده در سبک قرون‌وسطایی، رمانتیک و سبک‌های عامیانه تزئین با بافت‌های پیچیده و برجسته‌سازی حروف اول کلمات، تعریفی نو از طراحی لوگو ارائه کرد. این حرکت به‌عنوان پلی بین ارزش‌های دوره ویکتوریا سنتی و جنبش مدرن عمل می‌کند. یکی […]

لوگو های معروف و آنچه شما می توانید از آنها یاد بگیرند

لوگو مانند درب ورودی یک کسب و کار است. این یک تصور اولیه از  معروف ترین لوگو های جهان هست؛ اما، چه چیزی باعث شکست یک لوگو می شود؟ بازارها و روند ها همیشه در حال تکامل هستند، اما ویژگی های خاص مانند تایپوگرافی، طرح بندی، الگوها و رنگ تاثیر زیادی بر چگونگی آگاهی مردم […]

ایده ها و دستورالعمل های طراحی لوگو حیوانات – بخش سوم

شانه شناسی حیوانات در فرهنگ ها فرهنگ های مختلف از حیوانات به روش های مختلف استفاده می کنند. ما همه با شیوه ای که شیر برای نشان دادن شجاعت استفاده می شود آشنا هستیم، یا از قو برای نمایش ظرافت استفاده می شود. این تصاویر بسیار رایج هستند و به لطف اقتصاد جهانی ما و […]

whatsapp support
در حال بارگزاری
لطفا اتصال اینترنت خود را بررسی کنید...