روند طراحی لوگو در سال 2020 (بخش دوم)

همانطور که در بخش اول این مقاله” روند طراحی لوگو در سال 2020″ گفته شد، به روز ماندن در روند طراحی برای موثر و مرتبط بودن لوگوی شما مهم است. سال جدید فرصتی مناسبی برای شماست تا بتوانید آرم فعلی خود را ارزیابی کرده و تعیین کنید که آیا این کار به نفع  شما است یا خیر.

روند طراحی مشخصی برای لوگو وجود دارد که به وسیله آن می توان، طراحی لوگو، طراحی لوگو شرکتی، طراحی لوگوی پزشکی، طراحی تایپوگرافی، طراحی لوگو تایپ، طراحی اسم، طراحی نشان تجاری و طراحی آیکون اختصاصی را انجام داد. برای این کار در ابتدا می توان به عنوان شرکت های طراحی لوگو و طراحی آرم  به راحتی تعرفه طراحی لوگو ، قیمت لوگو ، قیمت طراحی لوگو درکل لیست قیمت لوگو را به مشتری داد و بعد از دریافت سفارش طراحی لوگو این روند را در پیش گرفته و طرح فوق العاده را خلق کرد.

در مقاله قبلی با شما درباره 3 روند طراحی لوگو در سال 2020 صحبت کردیم. در این مقاله” روند طراحی لوگو در سال 2020 (بخش دوم) نیز به شما 4 مورد نهایی از این روند ها را آموزش خواهیم داد. پس تا پایان مقاله با ما همراه باشید.

روند طراحی لوگو در سال 2020

4) ثبات هنوز مهم است

بعضی اوقات ، بهتر است اختراع یک چرخه جدید به لوگو قدیمی خود بچسبید. اگر یک لوگو نمادین دارید که با برند شما دارای تشابه است ، یک طراحی مجدد می تواند باعث شود مشتریان شما را گیج کند یا در آنها ایجاد بیگانگی کند .

برخی از شرکتهای مدرن فناوری مقصر هستند که تقریباً هر سال لوگوی خود را مجددا طراحی می کنند. حتی اگر ترفندهای ظریف باشند ، در نهایت می توانند لوگو را به گونه ای تغییر دهند که همه آن را دوست بدارند و بشناسند. از همه بدتر ، اگر یک لوگو دستخوش تغییر بزرگی شود ، مانند Uber از سال 2016 ، ممکن است مردم طرح جدید شما را نشناسند.

Uber در سال 2016 در مقابل Uber که همه ما می شناسیم:

روند طراحی لوگو در سال 2020(بخش دوم)

کوکاکولا مارکی است که می داند بهم نریختگی چیز خوبی است  همه ما با لوگوی همه گیر و متداول کوکاکولا آشنا هستیم، که هنوز شبیه به لوگو اصلی معرفی شده توسط این شرکت در سال 1887 است:

روند طراحی لوگو در سال 2020(بخش دوم)

5) برندهای لوکس از خطوط باریک و صاف برای انتقال وقار استفاده می کنند

وقتی صحبت از برند های لوکس می شود ، یک روند طراحی آرم در سال 2020 که شاهد تعداد بیشتری از خطوط باریک و تصفیه شده برای انتقال ظرافت هستیم.

در سالهای گذشته ، بیشتر لوگوهای لوکس از جزییات و تزئینات مختلف برای انتقال توجهشان به جزئیات و حالات برگزیده استفاده می کنند. اما سبک بی قاعده خارج است و لوگو هایی با اشکال ، خطوط و عناصر دیگر نیز وجود دارد. در عوض ، لوگو های لوکس به سادگی روی آورده اند. با استفاده از خطوط نازک ، صاف و ترکیبی از فونت های سریف و سن سریف، این طرح پیام برند را بدون پیچیدگی منتقل می کند.

نماد LV ساده لوئی ویتون نمونه ای عالی از لوکس بودن مدرن و زیبا است.

6) طراحی لوگو رنگی خواهد بود ، نه شلوغ از روندهای طراحی لوگو در سال 2020

در حالی که روندهای لوگو برای 2020 به سمت طراحی ساده و ساده گرایانه سوق می یابد ، این بدان معنا نیست که آنها کسل کننده خواهند بود. در سال 2020 ، ما مقدار زیادی از رنگ را خواهیم دید ، اما از آن به صورت متفکرانه ولی نه شلوغ استفاده می شود .

به همان سادگی اضافه کردن رنگ و لعاب رنگی ساده است ، حتی اگر لوگو کلی هنوز هم شرکتی و ساختاری باشد ، به سمت ماندگار شدن برند شما می رود.

لوگوی چهار پنجره مایکروسافت رنگ و لعاب خاصی دارد که با حروف خاکستری به شدت از دست می رود.

روند طراحی لوگو در سال 2020(بخش دوم)

7) لوگو ها با متن کم یا بدون متن خواهند بود

بعضی اوقات ، یک لوگو نیازی به گفتن ندارد تا بتواند چیز زیادی را ارائه بدهد ، و روند طراحی لوگو در سال 2020 مطمئناً این موضوع را برای سالهای متمادی عنوان می کند. در حالی که این ترفند ممکن است چیز اشتباهی برای  توسعه یک برند باشد تلاش میکند تا  شهرت ایجاد کند ، برند ها با قرار گرفتن در معرض ظهور می توانند توسط کاهش موارد غیر ضروری شلوغی را کاهش دهند.

زیبایی این رویکرد این است که بسیار ساده تر است که یک لوگو برای مصارف مختلف را کاملا مورد مقایسه قرار دهیم اگر نگران نیستید که متن کارت ویزیت یا بروشور ناخوانا باشد . و از آنجا که لوگوهای بدون متن به طور معمول دارای کلمات متصل به یک نقطه هستند ، کلمات تقریباً مفهوم هستند و حتی بسته به برنامه می توانید کلمات را حذف یا اضافه کنید.

آرم فعلی Starbucks تمام چیز های زینت بخش ، پیرامون متن را برای دلربا و قابل تشخیص بودن لوگو ترجیح می دهد.

روند طراحی لوگو در سال 2020(بخش دوم)

همانطور که گفته شد به روز ماندن در روند طراحی برای موثر و مرتبط بودن لوگوی شما مهم است. سال جدید فرصتی مناسبی برای شماست تا بتوانید آرم فعلی خود را ارزیابی کرده و تعیین کنید که آیا این کار به نفع  شما است یا خیر. ما در بخش اول این مقاله و این بخش ” روند طراحی لوگو در سال 2020 شما را با 7 روند طراحی لوگو آشنا کردیم این موارد به شما کمک می کند فوق العاده ترین طرح ها را خلق کنید.

سخن نهایی

استودیو طراحی مونس خواه یکی از معتبرترین شرکت های طراحی لوگو و طراحی آرم می باشد که در زمینه طراحی لوگو، طراحی لوگو شرکتی، طراحی لوگوی پزشکی، طراحی تایپوگرافی، طراحی لوگو تایپ، طراحی اسم، طراحی نشان تجاری و طراحی آیکون اختصاصی تخصص دارد. این شرکت تعرفه طراحی لوگو مختص خود را دارا بوده و در مقابل هر سفارش طراحی لوگو، قیمت لوگو، قیمت طراحی لوگو و در کل لیست قیمت لوگو خاصی را ارائه داده و سفارش مورد نظر را طراحی می نماید. تخصص ویژه استودیو طراحی مونس خواه در زمینه طراحی لوگو فروشگاهی، لوگو شرکتی، لوگو آی تی، لوگو صنعتی، لوگو شخصی، لوگو صنایع غذایی، لوگو پوشاک، و حتی لوگو موسیقی غیر قابل انکار است.

جهت مشاهده نمونه کارها و سفارش طراحی می توانید به سایت استودیو طراحی مونس خواه مراجعه نمایید.

|
+1
| 21

مطالعه موردی طراحی لوگو – نایک (Swoosh مشهور)

در دنیای خلاق طراحی، Nike Swoosh بدون شک یک لوگو برند درخشان با یک پیام ساده و واضح است. مفهوم پشت Swoosh متفکرانه است – ظرافت در سادگی نهفته است. تقریبا نیم قرن پیش از آن در سال ۱۹۷۱، یک دانشجوی دختر دانشگاه کارولین دیویدسون، دانشگاه ایالتی پورتلند، با طراحی لوگو در سطح جهانی، Nike […]

روش های خلق نشانه (بخش سوم)

روش های خلق نشانه (بخش سوم) ادامه بخش اول و بخش دوم این مقاله می باشد که گفته شد طراحی یک نشانه خلاقانه و پرمفهوم فراتر از آن است که میدانید. گاهی طراح برای درک کامل برند و نمایش بصری آن و یا حتی طراحی لوگو، طراحی لوگو شرکتی، طراحی لوگوی پزشکی، طراحی تایپوگرافی، طراحی […]

فرآیند طراحی لوگو های موفق و جذاب

  لوگو در اولین ملاقات با مشتری یا کارفرما، مهم‌ترین چیزی است  که جلب توجه می‌کند بنابراین یک امر ضروری و حیاتی برای موفقیت یک برند در بازاریابی است. اگر برند‌ی قوی و جذاب برای خود ایجاد نکنیم به سرعت در اقیانوس بازار رقبا سقوط خواهیم کرد. یکی از برداشت‌های نادرست در دنیای کسب‌وکار این است […]

طراحی لوگو برای صنعت نوشیدنی

  انتخاب نوشیدنی اغلب بخشی از کارهای روزانه ما هستند. صبح انتخاب نوشیدنی قهوه، یا شاید یک کامبوچو یا یک آبمیوه خنک بعد از اتمام کار به نظر خوب بیاید. فقط بیاید در مورد چند الگوی نوشیدنی که هر روز آنها را میبینیم فکر کنیم. با این وجود، ما همه آنها را به نمی توانیم […]

۵۰ نکته حرفه ای در مورد طراحی لوگو – سری ششم

  بهتر است بر روی پیامی تمرکز کنید که با استفاده از یادداشت ۱۰ کلمه در مورد مزایای شرکت به دست آمده است. این واژه ها ممکن است احساسات ، صفات ، اشیا یا دوره های زمانی خاص باشند. لوگوی خوب معرف ماهیت شرکت شماست لوگو نمایش بصری همه مواردی است که رکت قصد دارد […]

سیر تکامل طراحی لوگو بین سال‌های ۱۹۰۵ تا ۱۹۳۵ — اکسپرسیونیسم آلمانی

  تجلی گرایی آلمانی نوعی از طراحی لوگو است که با دیدگاه عاطفی و معنوی جهان تغذیه می‌شود. این سبک شکل نئو‌نوآر طراحی با خطوط زاویه‌دار مستقیم، اشکال هندسی، اشکال انتزاعی و عناصر مذهبی و فرهنگی را در رنگ‌های سیاه‌وسفید تطبیق می‌دهد. لوگوی VOLKSWAGEN پیش از جنگ دوم جهانی، هنگامی‌که تجلی گرایی آلمانی محبوب‌ترین اصطلاح […]

whatsapp support
در حال بارگزاری
لطفا اتصال اینترنت خود را بررسی کنید...