سیر تکامل طراحی لوگو بین سال‌های ۱۹۲۵ تا ۱۹۴۰ — هنر دکو

 

سلام تکنولوژی

هنر دکو، سبکی گلچین شده است که شکل‌های هنری سنتی را با عناصر مکانیکی و مواد مختلف ترکیب می‌کند. شما می‌توانید محصول طراحی آرت دکو را با استفاده از رنگ‌های غنی، اشکال هندسی پررنگ و زیورآلات پرزرق‌وبرق، تشخیص دهید. چنین لوگو‌هایی نشان‌دهنده تجمل، زرق‌وبرق، سرزندگی و اشتیاق به پیشرفت اجتماعی و تکنولوژیکی هستند.

لگو – ساخت بلوک‌ها

اگرچه طراحی‌های آرت دکو، ابعاد مختلفی را در زمینه طراحی گرافیکی نمایش می‌دادند، اما این همان سبک حروفی بود که در آن بیشترین تأکید بر روی اصل مطلب بود. یک نمونه درخشان از لوگوی آرت دکو، لوگوی لِگو بود که در سال ۱۹۳۴ با حروف گرد به‌صورت سفارشی طراحی شد. لوگوی لگو با رنگ‌های قرمز، زرد و سفید از دیرباز موردتوجه جوانان و جوان قرارگرفته است.

بزرگ‌تر از زندگی

این لوگوی سبک دکو، شکلی ساده را با ترکیبی از ظرافت پیچیده که در هر دو نوع فونت و نماد القا شده است نشان می‌دهد.

رمانتیک کردن راز

متولد کردن مفهوم یک فرد قهرمانانه، این لوگوی دکو هنری، ماشین حماسی را تعریف می‌کرد.

نمایندگی لوکس

خطوط عمودی قوی مانند آنچه در تصویر می‌بینید در این طراحی لوگوی هنر دکو استفاده شده است که باعث ترویج افراط شده و از فرهنگ، سرعت و مصرف‌گرایی تجلیل می‌کند.

Aero aura

زیبایی‌شناسی اولیه طراحی‌های عصر دکو آرت، گوشه‌های خمیده، نوارهای پرزرق‌وبرقی که انگار با پمپ نقاشی کشیده شده‌اند و نمادی که در این لوگوی مشهور برجسته شده‌اند.

رنو

سازنده خودرو فرانسوی که شهرت جهانی دارد. تاریخچه رنو، بدون اشاره به لوگوی نمادین آن‌که به تاریخ دکو آرت بازمی‌گردد، ناقص است. در سال ۱۹۲۳، رنو با یک لوگوی ساده اما به‌یادماندنی برای بازاریابی محصولات خود ظاهر شد.

 

 

1+
Print Friendly, PDF & Email

پیشنهاد میکنیم این مقالات را هم بخوانید...دیدگاه شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های الزامی علامت گذاری شده اند *

نمونه لوگوهای طراحی شده در استودیو مونس خواه

× Chat with us on WhatsApp