شناسایی یک لوگو چیست؟

هوش مصنوعی می تواند زیبا باشد، مخصوصا زمانی که در لوگوی شما به کار برده می شود. همانطور که یادگیری ماشین و هوش مصنوعی بیشتر و برجسته تر و باهوش تر میشوند، نرم افزارهایی مانند شناسایی لوگو نیز رشد کرده و توسعه یافته اند. با یک نرم افزار شناسایی لوگو، خواهید دید که لوگو شما در همه جا در رسانه های اجتماعی ظاهر میشوند، تلویزیون ها یا هرجای دیگر، و یا میفهمید که مشتریان با لوگو شما چگونه ارتباط برقرار می کنند و یا اینگه آیا از لوگو شما استفاده های جعلی و تقلبی استفاده می شود یا نه؟

شناسایی یک لوگو می تواند، طراحی لوگو، طراحی لوگو شرکتی، طراحی لوگوی پزشکی، طراحی تایپوگرافی، طراحی لوگو تایپ، طراحی اسم، طراحی نشان تجاری و طراحی آیکون اختصاصی را برای شما ساده کند تا به وسیله ی آن بتوانید به عنوان شرکت های طراحی لوگو و طراحی آرم  به راحتی تعرفه طراحی لوگو ، قیمت لوگو ، قیمت طراحی لوگو درکل لیست قیمت لوگو را به مشتری داده و بعد از دریافت سفارش طراحی لوگو این روند را در پیش گرفته و طرح فوق العاده را خلق کنید.

شناسایی یک لوگو چیست؟

ابزارهای شناسایی به شما این امکان را می دهند تا شما محلی که لوگوتان در اینترنت ظاهر می شود را تشخیص دهید. شناسایی لوگو برای هر برند با یک لوگو منحصر به فرد ضروری است. ادامه را بخوانید تا بفهمید که چگونه شناسایی لوگو می تواند به نفع شرکت شما عمل کند.

شناسایی لوگو

روش های زیادی برای استفاده از نرم افزارهای شناسایی لوگو وجود دارد، بنابراین برای ساده کردن، آنها را به سه دسته اصلی تقسیم کرده ایم.

شناسایی لوگو چه کاربردهایی دارد؟

  • تشخیص برند

شناسایی لوگو روشی عالی برای تشخیص اینکه چند بار برند شما به صورت آنلاین ظاهر می شود است. با الگوریتم های پیشرفته امروز، نرم افزار شناسایی لوگو می تواند ببیند که نام تجاری شما چند بار در پلتفرم های رسانه های اجتماعی ذکر می شود.

این نوع نرم افزار همچنین می تواند هنگامی که نام تجاری شما در دنیای واقعی مورد استفاده قرار می گیرد به شما نشان دهد. برای مثال، اگر در استادیووم بیس بال بنر شما تبلیغ شود، نرم افزار شناسایی لوگو به شنا می گوید که چقدر بنر شما در تلویزیون نمایش داده شده است. بدین ترتیب، شما خواهید دانست که آیا تبلیغات شما در نقطه توجه بینندگان قرار گرفته یا نه و یا اینکه بینندگان میتوانند آنچه را که شما مدنظرتان بود را دریابند یا نه؟

  • تشخیص جعل / محافظت از نام تجاری

دومین راهی که از آن در شناسایی لوگو استفاده می شود ، برای موقعیت های نامرغوب تر است. گاهی اوقات، مردم از لوگوهای شرکت هایی که نوظهور و یا برندهای بزرگی هستند، استفاده نامطلوب و جعلی می کنند. آنها می توانند کالاهای نامرغوب و تقلبی تولید کنند و لوگو شما را بدزدند و به خطراندازند. برند سرشناسی در زمینه مد مانند Supreme اغلب لوگو خود را روی کالاهای تقلبی میبیند. نرم افزارهای شناسایی لوگو باعث میشوند که یک شرکت این کالاهارا تشخیص دهد و موقعیت را به طور کنناسب در دست گیرد و اداره کند.

گگاهی اوقات مرددم کالاهای خطرناکی درباره یک برند به صورت آنلاین تولید میکنند. آنها می توانند اطلاعات اشتباهی را درمورد شرکت شما پراکنده کنند و یا با لوگو شما در فضای مجازی پستی شامل محتوای نامناسب انتشار دهند که هیچ ارتباط و مطابقتی با پیام شما ندارد. شناسایی لوگو راهی عالی برای ریشه کن کردن این شرایط و مراقبت از آنها است.

  • درک تجربه کاربر

دقیقا مردم چه واکنشی نسبت به برند شما نشان میدهند؟ بررسی های آنلاین و دنیای واقعی یک چیز را نشان میدهد، اما نرم افزارهای شناسایی به شرکتها این اجازه را میدهد که بفهمند مشتریان درباره محصولات یا خدمات آنها چه فکری میکنند و این کار را از طریق چک کردن فضاهای مجازی، عنوان مقاله ها و هرجای دیگری که نام برند ذکر شده باشد.

این برای اندازه گیری ROI عالی است، زیرا شرکت می تواند بفهمند که آیا تلاش های بازاریابی او ثمربخش است یا خیر. اگر شرکتی محصول خود را به عنوان یک چیز معرفی کند و مردم آنرا به عنوان چیز دیگری میبینند، در اینجاست که ارزیابی دوباره برنامه های بازاریابی عاقلانه به نظر میرسد.

سخن نهایی

استودیو طراحی مونس خواه یکی از معتبرترین شرکت های طراحی لوگو و طراحی آرم می باشد که در زمینه طراحی لوگو، طراحی لوگو شرکتی، طراحی لوگوی پزشکی، طراحی تایپوگرافی، طراحی لوگو تایپ، طراحی اسم، طراحی نشان تجاری و طراحی آیکون اختصاصی تخصص دارد. این شرکت تعرفه طراحی لوگو مختص خود را دارا بوده و در مقابل هر سفارش طراحی لوگو، قیمت لوگو، قیمت طراحی لوگو و در کل لیست قیمت لوگو خاصی را ارائه داده و سفارش مورد نظر را طراحی می نماید. تخصص ویژه استودیو طراحی مونس خواه در زمینه طراحی لوگو فروشگاهی، لوگو شرکتی، لوگو آی تی، لوگو صنعتی، لوگو شخصی، لوگو صنایع غذایی، لوگو پوشاک، و حتی لوگو موسیقی غیر قابل انکار است.

جهت مشاهده نمونه کارها و سفارش طراحی می توانید به سایت استودیو طراحی مونس خواه مراجعه نمایید.

|
0
| 22

فرآیند طراحی لوگو های موفق و جذاب

  لوگو در اولین ملاقات با مشتری یا کارفرما، مهم‌ترین چیزی است  که جلب توجه می‌کند بنابراین یک امر ضروری و حیاتی برای موفقیت یک برند در بازاریابی است. اگر برند‌ی قوی و جذاب برای خود ایجاد نکنیم به سرعت در اقیانوس بازار رقبا سقوط خواهیم کرد. یکی از برداشت‌های نادرست در دنیای کسب‌وکار این است […]

سیر تکامل ۱۳ لوگوی مشهور

  چگونه لوگوهای نمادین در طول زمان تکامل یافته‌اند؟ آیا تغییرات لوگو معمولاً با دوره‌های رشد درآمد برای برندها مطابقت دارند؟ برای فهمیدن این مسئله شرکت C + R تحقیقی انجام داده است که نشان‌دهنده تغییرات مهم لوگو در ۱۳ نوع برند معروف هست: استارباکس، اپل، گوگل، آمازون، Levi’s، مایکروسافت، Dell، توییتر، نایکی، کوکاکولا، آی […]

روند طراحی لوگو در سال 2020 (بخش اول)

به روز ماندن در روند طراحی برای موثر و مرتبط بودن لوگوی شما مهم است. سال جدید فرصتی مناسبی برای شماست تا بتوانید آرم فعلی خود را ارزیابی کرده و تعیین کنید که آیا این کار به نفع  شما است یا خیر. هر سال برای خود روند طراحی به روز شده خود را دارد در […]

6 مرحله برای ایجاد یک تجربه جذاب در برند

همانطور که در مقاله ” چگونه می توان یک تجربه عالی در برندسازی را ایجاد کرد؟” به شما گفته شد تجربه برندسازی تقریباً همه جوانب را برای مصرف کنندگان نام تجاری شما در بر می گیرد. در اصل، این یک کار بسیار بزرگ است. ما قبلا به شما گفته ایم که شناسایی یک لوگو می تواند، […]

روندهای طراحی لوگو ۲۰۱۸

  لوگوها مانند یک معما و یک عامل کلیدی در شناسایی یک شرکت و یا محصول هستند. لوگوها می‌توانند بسته به نوع برند، حس نوستالژی، اعتماد و حتی گاهی اوقات احساس آرامش را در مخاطبان برانگیزند. تداوم استفاده از لوگو‌ اهمیت زیادی دارد تا جاییکه تلاش برای معرفی لوگوی جدید، اغلب با واکنش شدیدی مواجه […]

چگونه می توان طراحی مجدد لوگو را درست انجام داد؟

لوگوی قوی می تواند تاثیر زیادی بر کسب و کار شما داشته باشد. گاهی اوقات شرکت ها این موضوع را در همان اولین بار درست انجام میدهند (به لوگو شل و نایک فکر کنید) و هرگز مجبور نیستند لوگو خود را بازبینی کنند. اما اغلب اوقات، لوگو باید اصلاح یا تنظیم شود تا با پیشرفت […]

whatsapp support
در حال بارگزاری
لطفا اتصال اینترنت خود را بررسی کنید...