طراحی لوگو با دست در عین سادگی، منحصربه فرد

استفاده از نرم افزارهای طراحی و تبلت های دیجیتال که جایگزین جوهر و کاغذ شده است فراموش می شود که طراحی لوگو ابتدا با عمل دست طراحی شده است. در واقع، بسیاری از آرم های مشهور در دهه های ۶۰، ۷۰ و ۸۰ بدون کامپیوتر ساخته شده بودند. با توجه به اینکه چقدر طول کشیده، ممکن است فقط به فکر خط خطی کردن با قلم فانتزی خود بپردازید (حداقل برای اولین بار).

طراحی لوگو با دست در عین سادگی، منحصربه فرد

طراحی لوگو با دست در عین سادگی، منحصربه فرد

 

از آنجایی که ابزارهای دیجیتال از روند طراحی ساده تر برخوردار هستند، اما طراحان هنوز هم از طراحی آرم با دست استفاده می کنند – نه تنها برای تحریک عواطف احساسی از روزهای اولیه طراحی گرافیک، بلکه برای ارزش های نام تجاری لوگوها در زمان مورد توجه قرار گرفته و با آنها ارتباط برقرار می کنند.

تعداد کمی از نمونه هایی که در اینجا جمع آوری شده اند، ارزش های این نام تجاری را نشان می دهند، و اگر به آنها توجه کنید، لوگوها فقط به کمک دست  طراحی و ایده پردازی شده اند.

آرم های قابل لمس به وسیله دست

آرم و علامت های دست، به صورت کلاسیک می توانند به عنوان نام تجاری مورد استفاده قرار گیرند. آنها به جز یک کسب و کار به طور مشابه به یک امضا شخصی عمل می کنند. از آنجا که هیچ دو امضا یکسان نیستند، این سبک یک راه عالی برای تضمین یک لوگوی منحصر به فرد است.

طراحی لوگو با دست در عین سادگی، منحصربه فرد

طراحی لوگو با دست در عین سادگی، منحصربه فرد

علاوه بر این، امضاهای شخصی باعث می شود که نام تجاری شما با شخصیت و دوستانه تر احساس شود. این سبک می تواند برای فروش محصولاتی مانند صابون های طبیعی، کافی شاپ های کوچک و روش های درمانی، کسب و کارهایی که به طور مستقیم با مشتریان خود ارتباط برقرار می کند و یا مایل به مهر تایید در محصولات دست ساز خود هستند، عالی عمل می کند.

طرح های کشیده شده با دست

رویکرد دیگر به آرم های طراحی با دست این است که طرح یک شی، صحنه یا ایده را در نظر می گیریم. برای مثال یک آرم فروشگاهی که بالای آن یک میز و صندلی را نشان می دهد را ببینید. اشکال به صورت آزاد شکل گرفته و تا حدودی به تفسیر باز می شود. این یک ظاهر تقریبا انتزاعی است که جوی، آرام و غریب است.

آرم طرحواره ای انتخاب خوبی است، اگر کسب و کار شما با هدف ایجاد یک فضای آزاد و شناور برای شرکت های مربوط به محصولات تجربی یا محیط هایی مانند کافی شاپ ها، فروشگاه های مبلمان و یا حتی کسب و کارهای کشاورزی که ممکن است بخواهند به مشتریان محصولات خود را پیشنهاد دهند، انتخاب خوبی است. طبیعت محیطی شاد از بخش زمین زراعی خود را دارد.

واقع بین بودن

شما احتمالا متوجه شده اید که بسیاری از نمونه ها تاکنون احساس ملایم و آلی دارند. به نظر می رسد این فقط یک ویژگی اساسی از طرح های با دست است. اگر زمانی به طراحی لوگو با دست شروع کردید، به نظر می رسد احساس شما خیلی واقع بینانه است. علاوه بر این، لمس ناهماهنگی آرم ها را با ظاهر طبیعی و انسانی مخلوط می کند و به نظر دقت خوبی از ساختار دارد.

طراحی لوگو با دست در عین سادگی، منحصربه فرد

طراحی لوگو با دست در عین سادگی، منحصربه فرد

طرح های برجسته بالا منعکس کننده این احساس با تصاویر ملایم، الگوهای نازک تزئینی و مفاهیم عجیب و غریب است. اگر یک احساس خوبی به یک نقطه کانونی از کسب و کار شما باشد، این سبک طراحی لوگو را در نظر بگیرید.

عناصر دست ساز سرگرم کننده و شاداب

ایجاد آرم از طریق دست نیز می تواند واقعا سرگرم کننده همانند پخت و پز، پخش موسیقی، نقاشی و غیره باشد، طراحی گرافیک بیش از حد! مثال هایی که در بالا ذکر شد، جز سرگرمی های ساخت طراحی آرم با دست هستند، مانند نقاشی با رنگ های روشن، ترکیب نقاشی کودکان و یا استفاده از الگوهای خوب  با رنگ هایی که شاد. هر کسب و کار که ارزش سرگرمی را داشته باشد باید یک لوگوی دست ساز را در نظر بگیرد.

طراحی لوگو با دست در عین سادگی، منحصربه فرد

طراحی لوگو با دست در عین سادگی، منحصربه فرد

یک انتخاب عالی به وسیله دست

اگر احساس می کنید که برند شما می تواند از تماس با انسان استفاده کند و برای انجام این کار همانند یک مدرسه کوچک قدیمی به نظر برسد، طراحی لوگو با دست عالی شده است. طراحی آن پیام شخصی و منحصر به فرد خود را به تصویر می کشد.

طراحی لوگو با دست در عین سادگی، منحصربه فرد

طراحی لوگو با دست در عین سادگی، منحصربه فرد


 

|
0
| 669

سیر تکامل طراحی لوگو بین سال‌های ۱۹۰۵ تا ۱۹۳۵ — اکسپرسیونیسم آلمانی

  تجلی گرایی آلمانی نوعی از طراحی لوگو است که با دیدگاه عاطفی و معنوی جهان تغذیه می‌شود. این سبک شکل نئو‌نوآر طراحی با خطوط زاویه‌دار مستقیم، اشکال هندسی، اشکال انتزاعی و عناصر مذهبی و فرهنگی را در رنگ‌های سیاه‌وسفید تطبیق می‌دهد. لوگوی VOLKSWAGEN پیش از جنگ دوم جهانی، هنگامی‌که تجلی گرایی آلمانی محبوب‌ترین اصطلاح […]

۵۰ نکته حرفه ای در مورد طراحی لوگو – سری چهارم

حتی ایده بد را نیز به تصویر بکشید. حتما از خود می‌پرسید چرا باید ایده های بد را نیز طراجی کنیم؟ سوال بسیار خوبی است. اینکار به شما کمک می‌کند ذهن خود را از موارد مزاحم پاک کنید با استفاده از روش Smart طراحی کنید یک لوگو باید به روش Smart طراحی شده باشد. ایم […]

ایده ها و دستورالعمل های طراحی لوگو حیوانات – بخش دوم

نگاهی به لوگو های حیوانی موفق هنگامی که شما شروع به تفکر در مورد آن کنید، شما قادر خواهید بود تمام انواع لوگو های حیوانات موفق را نام گذاری کنید. اکثر آنها برای برند ها و محصولات مورد استفاده قرار می گیرند که در واقع هیچ ارتباطی با حیوانات استفاده شده در لوگو یا کلا […]

طوفان فکری و خلاقیت در طراحی لوگو(بخش اول)

لوگوی شما چهره شرکت شماست و اولین چیزی است که مشتریان، رقبا و تقریباً همه افراد روی کره زمین از الان تا ابد با تجارت شما ارتباط برقرارخواهند کرد. بنابراین بهتر است لوگوی خوبی داشته باشید. اما طراحی لوگوی جذاب، آنقدرها هم آسان نیست. ما لیستی از نکاتی را که برای ایده پردازی  در طراحی […]

تاریخچه طراحی لوگو برندهای مشهور — بخش پنجم

  میتسوبیشی لوگوی اول میتسوبیشی، ترکیبی از کوه‌های دوقلوی ژاپنی بود که در سال ۱۸۷۵ طراحی شد. لوگو با افزایش ضخامت هر یک از سه الماس منفرد در سال ۱۹۶۴ تقویت شد. آخرین بروزرسانی لوگو، میتسوبیشی در لوگوی خود نام تجاری‌اش را نیز وارد کرد.     MGM MGM یک راه خلاقانه برای فریب دادن […]

تاریخچه طراحی لوگو برندهای مشهور — بخش چهارم

  لِگو همانند برخی از لوگو های شرکت های دیگر، لوگوی لگو با یک متن ساده و بدون طراحی خاص شروع شد. کلمات خالی به صورت کلاسیک طراحی شده بود. لوگو به تدریج به سمت یک شکل با پس زمینه قرمز حرکت می کند و نتیجه نهایی فونت های سفید در مقابل یک پس زمینه […]

whatsapp support
در حال بارگزاری
لطفا اتصال اینترنت خود را بررسی کنید...