طراحی لوگو با دست در عین سادگی، منحصربه فرد

استفاده از نرم افزارهای طراحی و تبلت های دیجیتال که جایگزین جوهر و کاغذ شده است فراموش می شود که طراحی لوگو ابتدا با عمل دست طراحی شده است. در واقع، بسیاری از آرم های مشهور در دهه های ۶۰، ۷۰ و ۸۰ بدون کامپیوتر ساخته شده بودند. با توجه به اینکه چقدر طول کشیده، ممکن است فقط به فکر خط خطی کردن با قلم فانتزی خود بپردازید (حداقل برای اولین بار).

طراحی لوگو با دست در عین سادگی، منحصربه فرد

طراحی لوگو با دست در عین سادگی، منحصربه فرد

 

از آنجایی که ابزارهای دیجیتال از روند طراحی ساده تر برخوردار هستند، اما طراحان هنوز هم از طراحی آرم با دست استفاده می کنند – نه تنها برای تحریک عواطف احساسی از روزهای اولیه طراحی گرافیک، بلکه برای ارزش های نام تجاری لوگوها در زمان مورد توجه قرار گرفته و با آنها ارتباط برقرار می کنند.

تعداد کمی از نمونه هایی که در اینجا جمع آوری شده اند، ارزش های این نام تجاری را نشان می دهند، و اگر به آنها توجه کنید، لوگوها فقط به کمک دست  طراحی و ایده پردازی شده اند.

آرم های قابل لمس به وسیله دست

آرم و علامت های دست، به صورت کلاسیک می توانند به عنوان نام تجاری مورد استفاده قرار گیرند. آنها به جز یک کسب و کار به طور مشابه به یک امضا شخصی عمل می کنند. از آنجا که هیچ دو امضا یکسان نیستند، این سبک یک راه عالی برای تضمین یک لوگوی منحصر به فرد است.

طراحی لوگو با دست در عین سادگی، منحصربه فرد

طراحی لوگو با دست در عین سادگی، منحصربه فرد

علاوه بر این، امضاهای شخصی باعث می شود که نام تجاری شما با شخصیت و دوستانه تر احساس شود. این سبک می تواند برای فروش محصولاتی مانند صابون های طبیعی، کافی شاپ های کوچک و روش های درمانی، کسب و کارهایی که به طور مستقیم با مشتریان خود ارتباط برقرار می کند و یا مایل به مهر تایید در محصولات دست ساز خود هستند، عالی عمل می کند.

طرح های کشیده شده با دست

رویکرد دیگر به آرم های طراحی با دست این است که طرح یک شی، صحنه یا ایده را در نظر می گیریم. برای مثال یک آرم فروشگاهی که بالای آن یک میز و صندلی را نشان می دهد را ببینید. اشکال به صورت آزاد شکل گرفته و تا حدودی به تفسیر باز می شود. این یک ظاهر تقریبا انتزاعی است که جوی، آرام و غریب است.

آرم طرحواره ای انتخاب خوبی است، اگر کسب و کار شما با هدف ایجاد یک فضای آزاد و شناور برای شرکت های مربوط به محصولات تجربی یا محیط هایی مانند کافی شاپ ها، فروشگاه های مبلمان و یا حتی کسب و کارهای کشاورزی که ممکن است بخواهند به مشتریان محصولات خود را پیشنهاد دهند، انتخاب خوبی است. طبیعت محیطی شاد از بخش زمین زراعی خود را دارد.

واقع بین بودن

شما احتمالا متوجه شده اید که بسیاری از نمونه ها تاکنون احساس ملایم و آلی دارند. به نظر می رسد این فقط یک ویژگی اساسی از طرح های با دست است. اگر زمانی به طراحی لوگو با دست شروع کردید، به نظر می رسد احساس شما خیلی واقع بینانه است. علاوه بر این، لمس ناهماهنگی آرم ها را با ظاهر طبیعی و انسانی مخلوط می کند و به نظر دقت خوبی از ساختار دارد.

طراحی لوگو با دست در عین سادگی، منحصربه فرد

طراحی لوگو با دست در عین سادگی، منحصربه فرد

طرح های برجسته بالا منعکس کننده این احساس با تصاویر ملایم، الگوهای نازک تزئینی و مفاهیم عجیب و غریب است. اگر یک احساس خوبی به یک نقطه کانونی از کسب و کار شما باشد، این سبک طراحی لوگو را در نظر بگیرید.

عناصر دست ساز سرگرم کننده و شاداب

ایجاد آرم از طریق دست نیز می تواند واقعا سرگرم کننده همانند پخت و پز، پخش موسیقی، نقاشی و غیره باشد، طراحی گرافیک بیش از حد! مثال هایی که در بالا ذکر شد، جز سرگرمی های ساخت طراحی آرم با دست هستند، مانند نقاشی با رنگ های روشن، ترکیب نقاشی کودکان و یا استفاده از الگوهای خوب  با رنگ هایی که شاد. هر کسب و کار که ارزش سرگرمی را داشته باشد باید یک لوگوی دست ساز را در نظر بگیرد.

طراحی لوگو با دست در عین سادگی، منحصربه فرد

طراحی لوگو با دست در عین سادگی، منحصربه فرد

یک انتخاب عالی به وسیله دست

اگر احساس می کنید که برند شما می تواند از تماس با انسان استفاده کند و برای انجام این کار همانند یک مدرسه کوچک قدیمی به نظر برسد، طراحی لوگو با دست عالی شده است. طراحی آن پیام شخصی و منحصر به فرد خود را به تصویر می کشد.

طراحی لوگو با دست در عین سادگی، منحصربه فرد

طراحی لوگو با دست در عین سادگی، منحصربه فرد


سخن نهایی

استودیو طراحی مونس خواه یکی از معتبرترین شرکت های طراحی لوگو و طراحی آرم می باشد که در زمینه طراحی لوگو شرکتی، طراحی لوگوی پزشکی، طراحی تایپوگرافی، طراحی لوگو تایپ، طراحی اسم، طراحی نشان تجاری و طراحی آیکون اختصاصی تخصص دارد. این شرکت تعرفه طراحی لوگو مختص خود را دارا بوده و در مقابل هر سفارش طراحی لوگو ، قیمت لوگو، قیمت طراحی لوگو و در کل لیست قیمت لوگو خاصی را ارائه داده و لوگوی مورد نظر را طراحی می نماید.

جهت دیدن نمونه کارها و سفارش طراحی به سایت استودیو طراحی مونس خواه مراجعه نمایید.

|
0
| 955

لوگو های معروف و یادگیری از این لوگوها

لوگو مانند درب ورودی یک کسب و کار است. این یک تصور اولیه از  معروف ترین لوگو های جهان هست؛ اما، چه چیزی باعث شکست یک لوگو می شود؟ بازارها و روند ها همیشه در حال تکامل هستند، اما ویژگی های خاص مانند تایپوگرافی، طرح بندی، الگوها و رنگ تاثیر زیادی بر چگونگی آگاهی مردم […]

سیر تکامل طراحی لوگو (قرن نوزدهم)

دنیای لوگوها دنیای پیچیده ای است و این پیچیده گی ها در طول سالیان دراز تکامل یافته. چیزی که امروزه به عنوان طراحی لوگو شرکتی، طراحی لوگوی پزشکی، طراحی تایپوگرافی، طراحی لوگو تایپ، طراحی اسم، طراحی نشان تجاری و طراحی آیکون اختصاصی می شناسیم و یا شرکت های طراحی لوگو و طراحی آرم که به […]

۵۰ نکته حرفه ای در مورد طراحی لوگو – سری نهم

  لوگوی خود را تست کنید برای تست و بررسی لوگوی طراحی شده ، می‌توانید از افزونه ای به نام LiveSurface در نرم افزار ایلوستریتور استفاده کنید. این افزونه اپلیکیشن مک است که در نرم افزار ایلوستریتور ادغام شده است و به شما اجازه می‌دهد ایده های طراحی خود را در دیک دنیای واقعی و […]

لوگو حرف B

همانطور که می دانید طراحی لوگو شرکتی، طراحی لوگوی پزشکی، طراحی تایپوگرافی، طراحی لوگو تایپ، طراحی اسم، طراحی نشان تجاری و طراحی آیکون اختصاصی توسط شرکت های طراحی لوگو و طراحی آرم ارائه می شود. جالب است بدانید که این طراحی ها دامنه ی گسترده ای دارد و علاوه بر سفارش طراحی لوگو ممکن است سفارش […]

تئوری گشتالت در طراحی لوگو

  در دهه ۱۹۲۰ گروهی از روانشناسان آلمانی مجموعه ای از نظریه های ادراک بصری را به نمایش گذاشتند و آن را تجزیه و تحلیل کردند که چگونه انسان ها با استفاده از یک عنصر جداگانه، با یک روش خاص، با یکدیگر ادغام می شوند. Kurt Koffka, Wolfgang Kohler, و Max Wertheimer، بنیانگذار برجسته مجموعه […]

شش اشتباه بزرگ طراحان لوگو

[vc_row][vc_column][vc_empty_space height=”20px”][vc_column_text]نمیتوان اهمیت لوگو را نادیده گرفت. لوگو نشانگر گرافیکی هویت یک شرکت است و این نماد کوچک چنان قدرتمند است که میتواند باعث شهرت یا صدمه زدن به شرکت شما شود. مهم نیست که چقدر خدمات شما شگفت انگیز است، اگر لوگوی شما به اندازه کافی خوب طراحی شده باشد، چگونه محصولات منحصر به […]

whatsapp support
در حال بارگزاری
لطفا اتصال اینترنت خود را بررسی کنید...