طراحی لوگو با دست در عین سادگی، منحصربه فرد

استفاده از نرم افزارهای طراحی و تبلت های دیجیتال که جایگزین جوهر و کاغذ شده است فراموش می شود که طراحی لوگو ابتدا با عمل دست طراحی شده است. در واقع، بسیاری از آرم های مشهور در دهه های ۶۰، ۷۰ و ۸۰ بدون کامپیوتر ساخته شده بودند. با توجه به اینکه چقدر طول کشیده، ممکن است فقط به فکر خط خطی کردن با قلم فانتزی خود بپردازید (حداقل برای اولین بار).

طراحی لوگو با دست در عین سادگی، منحصربه فرد

طراحی لوگو با دست در عین سادگی، منحصربه فرد

 

از آنجایی که ابزارهای دیجیتال از روند طراحی ساده تر برخوردار هستند، اما طراحان هنوز هم از طراحی آرم با دست استفاده می کنند – نه تنها برای تحریک عواطف احساسی از روزهای اولیه طراحی گرافیک، بلکه برای ارزش های نام تجاری لوگوها در زمان مورد توجه قرار گرفته و با آنها ارتباط برقرار می کنند.

تعداد کمی از نمونه هایی که در اینجا جمع آوری شده اند، ارزش های این نام تجاری را نشان می دهند، و اگر به آنها توجه کنید، لوگوها فقط به کمک دست  طراحی و ایده پردازی شده اند.

آرم های قابل لمس به وسیله دست

آرم و علامت های دست، به صورت کلاسیک می توانند به عنوان نام تجاری مورد استفاده قرار گیرند. آنها به جز یک کسب و کار به طور مشابه به یک امضا شخصی عمل می کنند. از آنجا که هیچ دو امضا یکسان نیستند، این سبک یک راه عالی برای تضمین یک لوگوی منحصر به فرد است.

طراحی لوگو با دست در عین سادگی، منحصربه فرد

طراحی لوگو با دست در عین سادگی، منحصربه فرد

علاوه بر این، امضاهای شخصی باعث می شود که نام تجاری شما با شخصیت و دوستانه تر احساس شود. این سبک می تواند برای فروش محصولاتی مانند صابون های طبیعی، کافی شاپ های کوچک و روش های درمانی، کسب و کارهایی که به طور مستقیم با مشتریان خود ارتباط برقرار می کند و یا مایل به مهر تایید در محصولات دست ساز خود هستند، عالی عمل می کند.

طرح های کشیده شده با دست

رویکرد دیگر به آرم های طراحی با دست این است که طرح یک شی، صحنه یا ایده را در نظر می گیریم. برای مثال یک آرم فروشگاهی که بالای آن یک میز و صندلی را نشان می دهد را ببینید. اشکال به صورت آزاد شکل گرفته و تا حدودی به تفسیر باز می شود. این یک ظاهر تقریبا انتزاعی است که جوی، آرام و غریب است.

آرم طرحواره ای انتخاب خوبی است، اگر کسب و کار شما با هدف ایجاد یک فضای آزاد و شناور برای شرکت های مربوط به محصولات تجربی یا محیط هایی مانند کافی شاپ ها، فروشگاه های مبلمان و یا حتی کسب و کارهای کشاورزی که ممکن است بخواهند به مشتریان محصولات خود را پیشنهاد دهند، انتخاب خوبی است. طبیعت محیطی شاد از بخش زمین زراعی خود را دارد.

واقع بین بودن

شما احتمالا متوجه شده اید که بسیاری از نمونه ها تاکنون احساس ملایم و آلی دارند. به نظر می رسد این فقط یک ویژگی اساسی از طرح های با دست است. اگر زمانی به طراحی لوگو با دست شروع کردید، به نظر می رسد احساس شما خیلی واقع بینانه است. علاوه بر این، لمس ناهماهنگی آرم ها را با ظاهر طبیعی و انسانی مخلوط می کند و به نظر دقت خوبی از ساختار دارد.

طراحی لوگو با دست در عین سادگی، منحصربه فرد

طراحی لوگو با دست در عین سادگی، منحصربه فرد

طرح های برجسته بالا منعکس کننده این احساس با تصاویر ملایم، الگوهای نازک تزئینی و مفاهیم عجیب و غریب است. اگر یک احساس خوبی به یک نقطه کانونی از کسب و کار شما باشد، این سبک طراحی لوگو را در نظر بگیرید.

عناصر دست ساز سرگرم کننده و شاداب

ایجاد آرم از طریق دست نیز می تواند واقعا سرگرم کننده همانند پخت و پز، پخش موسیقی، نقاشی و غیره باشد، طراحی گرافیک بیش از حد! مثال هایی که در بالا ذکر شد، جز سرگرمی های ساخت طراحی آرم با دست هستند، مانند نقاشی با رنگ های روشن، ترکیب نقاشی کودکان و یا استفاده از الگوهای خوب  با رنگ هایی که شاد. هر کسب و کار که ارزش سرگرمی را داشته باشد باید یک لوگوی دست ساز را در نظر بگیرد.

طراحی لوگو با دست در عین سادگی، منحصربه فرد

طراحی لوگو با دست در عین سادگی، منحصربه فرد

یک انتخاب عالی به وسیله دست

اگر احساس می کنید که برند شما می تواند از تماس با انسان استفاده کند و برای انجام این کار همانند یک مدرسه کوچک قدیمی به نظر برسد، طراحی لوگو با دست عالی شده است. طراحی آن پیام شخصی و منحصر به فرد خود را به تصویر می کشد.

طراحی لوگو با دست در عین سادگی، منحصربه فرد

طراحی لوگو با دست در عین سادگی، منحصربه فرد


سخن نهایی

استودیو طراحی مونس خواه یکی از معتبرترین شرکت های طراحی لوگو و طراحی آرم می باشد که در زمینه طراحی لوگو شرکتی، طراحی لوگوی پزشکی، طراحی تایپوگرافی، طراحی لوگو تایپ، طراحی اسم، طراحی نشان تجاری و طراحی آیکون اختصاصی تخصص دارد. این شرکت تعرفه طراحی لوگو مختص خود را دارا بوده و در مقابل هر سفارش طراحی لوگو ، قیمت لوگو، قیمت طراحی لوگو و در کل لیست قیمت لوگو خاصی را ارائه داده و لوگوی مورد نظر را طراحی می نماید.

جهت دیدن نمونه کارها و سفارش طراحی به سایت استودیو طراحی مونس خواه مراجعه نمایید.

|
0
| 1,251

مطالعه موردی طراحی لوگو | کوکا کولا و پپسی

جنگ های مشروبات گاز دار” برای بیش از ۱۰۰ سال بوده و استدلال “کوکا کولا بهتر از پپسی است” یا بالعکس، از قدیم الزمان بوده است. مردم پالت های مختلفی دارند و مانند چیزهای مختلف، این استدلال هرگز حل نمی شود. چیزی که عیان است ، چرا کوکا کولا به طور پیوسته ، پپسی را […]

رنگهای به کار رفته در لوگو به چه معناست؟ (بخش دوم)

همانطور که در بخش اول مقاله گفته شد انتخاب رنگ لوگو مناسب می تواند نقاط قوت کسب و کار شما را برجسته کند و به شما در جذب مشتری مناسب کمک کند. ترکیب اشتباه آن نیز می تواند اثر معکوس داشته باشد. بنابراین شناخت رنگهای به کار رفته در لوگو ضروری است. همانطور که می […]

لوگو حرف C

  حرف C حرف C محصولی از الفبای لاتین است. این حرف در فاصله اولین و دومین جنگ *کارتاژی وارد الفبای لاتین شد، به همین دلیل این حرف در بسیاری از الفباهای کهن وجود ندارد. حرف C مصری که اولین بار به شکلی خوابیده بر روی پهلو دیده شده است، بر طبق الگوی کوهان شتر […]

بررسی لوگوهای نئون

لوگوهای نئونی به خاطر شباهتشان به آرم های امروزی رایج تر هستند و حتی از زمان خودشان دارای محبوبیت بیشتر بین طراحان و شرکت ها کسب کرده اند. با این حال، آنها از حالت قدیمی خود خارج شدند و به سبک امروزی تر نزدیک شده اند. ما بر این باوریم که به خاطر تاریخچه ای […]

انواع لوگو و کاربردهای آن

اهمیت طراحی لوگو با گسترش اینترنت و افزایش روز افزون برندها راهکار مناسبی شده است تا نام و علامت تجاری خود را در ذهن مخاطبان قرار دهید. لوگوی شما می ‌تواند حروف طراحی شده نام شرکتتان باشد یا تصویری را به عنوان نماد کسب و کار خود طراحی کنید تا دامنه فعالیت شما را به […]

مطالعه موردی طراحی لوگو | آئودی

در این پست شما تاریخچه طراحی لوگو آئودی و نام تجاری آن آشنا خواهید شد. آئودی به عنوان یکی از پیشروترین و برترین مارک های خودرو در جهان ظهور کرد. تقریبا بیش از یک قرن است که این شرکت رهبر برتر در طراحی خلاق و پیشرفت تکنولوژی در صنعت خودرو بوده است. با عملکرد و […]

guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments
whatsapp support
در حال بارگزاری
لطفا اتصال اینترنت خود را بررسی کنید...