طراحی لوگو جعبه

طراحی لوگوی جعبه ای به کمک تایپوگرافی

طراحی لوگو قادر به پیشرفت یا شکست یک شرکت است. اهمیت طراحی لوگو برای هر شرکتی بزرگ است زیرا نمایش نمادین شرکت مربوطه است. به همین دلیل، در طراحی لوگوی شرکت باید برنامه ریزی کافی داشته باشیم. بسیاری از کسب و کارها مانند خدمات تمیز کردن، رستوران ها و شرکت های بزرگ، کمک های حرفه ای را در رابطه با ایجاد آرم می کنند زیرا آنها می خواهند شرکت خود را در بازار برجسته کنند و طراحی یک آرم جذاب یکی از راه های تضمین شرکت است. برخی از آرم های ساده طراحی شده اند در حالی که در داخل یک جعبه فوق العاده به نظر می رسند. این جعبه می تواند به کمک هنر تایپوگرافی نگاه بسیاری از مشتریان شرکت ها را به خود جذب کند.

طراحی لوگو جعبه

در طراحی آرم، یک جعبه به عنوان یک جزء طراحی برای لوگوهای خاص طراحی شده است. سبک جعبه یکی از قطعات مورد استفاده در طراحی لوگو است که توسط طراحان استفاده شده است تا لوگوهای سفارشی را طراحی کنند.

طراحی لوگوی مناسب = اعتماد مشتریان

طراحی لوگو عالی نشان دهنده یک کسب و کار مناسب و معقول است که مشتریان می توانند به آن اعتماد داشته باشند. با این وجود ممکن است به نظر رسد که مسئله ای متوسط در بحث شرکتهای بزرگ وجود داشته باشد که آنهم تاثیر لوگوی بر انجام چگونگی شرکت است. صنعت کلی در بازار جدای کسب و کار است. علاوه بر این، تفاوت بر کوچک یا بزرگ شرکتها نیس!! لوگو می تواند به طور قابل توجهی بر پذیرش مردم توسط بازار تاثیر گذار باشد. طراحی آرم مناسب، تلاش برای انجام چند چیز در کسب و کار است. لوگو یک تصور اولیه از کسب و کار را به مشتریان می دهد. قبل از شناخت کسب و کار این لوگو است که توجه مشتریان را جذب می کند.

طراحی لوگو جعبه

زمانی طراح در اجرای آرم نمی تواند قدرتمند باشد که به طور قانونی طراحی نکرده باشد. در موضوع آرم باید به همه موارد بدون استثنا توجه کرد. این به یک تست بزرگ برای طراحان لوگو می باشد تا به طور موثر طراحی لوگوی خود را با در نظر گرفتن تمام عناصر ساده مانند شخصیت برند و … انجام دهند تا طراحی آنها برای همه توجه قابل قبول باشد.

با امکانات فراوان، طراحان لوگو به طور مرتب علاقه دارند تا نیازهای خود را به نسبت طراحی لوگو شرکت ها رفع کنند. طراحی فوق العاده پیچیده و یا یک آثار هنری بسیار پویا اغلب یک مدل مناسب از یک لوگو نیست، اما می تواند از منظر یک هنر عامیانه یک ارم تجاری باشد. طراحی لوگو باید به خوبی با متغیرهایی مانند کاربرد، استفاده و ماهیت شرکت در نظر گرفته شود و با آن مطابفت داشته باشد.

با پیشرفت مداوم فن آوری های جدید، طراحی لوگو نیز بهبود یافته است. بسیاری از ابزارهای پیشرفته به عنوان بخشی از ساخت آرم های باور نکردنی مورد استفاده قرار می گیرند. این شغل فرصت و حرفه دیگر را ایجاد کرده است. لوگوی ۳ بعدی به نظر منطقی تر و چشمگیر تر از آرم های استاندارد می باشد. طراحی آرم جعبه در حال حاضر با طراحی ۳ بعدی نیز قابل تصور است.

طراحی لوگو جعبه

لوگوی شرکت شما علامت تجاری و یکی از منابع با ارزش کسب و کار شما است. این جزء اصلی است که نام کسب و کار شما را بیش از هر چیز دیگری نشان می دهد. لوگویی که به خوبی طراحی شده است می تواند کسب و کار شما را آشکار کند و پیام شرکت را برای مشتریان ارسال کند. بسیاری از شرکت ها آرم های را طراحی کرده اند که برای مخاطبان بسیار جذاب نیست. این نیاز به یک طراحی خلاقانه تر دارد. برای طراحی اینگونه موارد چرا از طراحی لوگو جعبه برای شرکت در نظر نمی گیرید؟ شما می توانید یک طیف گسترده ای از آرم ها ایجاد کنید؛ لوگوهای مبتنی بر نوع آرم، بر اساس نماد-آرم ها، چکیده آرم، لوگو اولیه بر اساس نشان و سبک آرم به عنوان طراحی لوگو جعبه برای ایجاد لوگوی شرکت که می تواند جذاب و قابل توجه باشد.

سخن نهایی

استودیو طراحی مونس خواه یکی از معتبرترین شرکت های طراحی لوگو و طراحی آرم می باشد که در زمینه طراحی لوگو شرکتی، طراحی لوگوی پزشکی، طراحی تایپوگرافی، طراحی لوگو تایپ، طراحی اسم، طراحی نشان تجاری و طراحی آیکون اختصاصی تخصص دارد. این شرکت تعرفه طراحی لوگو مختص خود را دارا بوده و در مقابل هر سفارش طراحی لوگو ، قیمت لوگو، قیمت طراحی لوگو و در کل لیست قیمت لوگو خاصی را ارائه داده و لوگوی مورد نظر را طراحی می نماید.

جهت دیدن نمونه کارها و سفارش طراحی به سایت استودیو طراحی مونس خواه مراجعه نمایید.

|
+1
| 1,090

روندهای طراحی لوگو ۲۰۱۸

  لوگوها مانند یک معما و یک عامل کلیدی در شناسایی یک شرکت و یا محصول هستند. لوگوها می‌توانند بسته به نوع برند، حس نوستالژی، اعتماد و حتی گاهی اوقات احساس آرامش را در مخاطبان برانگیزند. تداوم استفاده از لوگو‌ اهمیت زیادی دارد تا جاییکه تلاش برای معرفی لوگوی جدید، اغلب با واکنش شدیدی مواجه […]

خلق اثر هنری انتزاعی با ایلاستریتور

ایلاستریتور یک ابزار عالی برای خلق هنر انتزاعی با خطوط و اشکال پایه ای، می باشد. در آموزش امروز نحوه ی ایجاد نوارهای هندسی با  Art Brush خواهیم داشت.

باز طراحی لوگوهای معروف – بخش اول

مشتریان به‌راحتی می‌توانند برند را با لوگو شناسایی کنند و معمولاً با اعتماد به لوگو‌ها این کار میسر است. لوگو‌ها مشخص‌ترین سیاست برند‌سازی هستند که یک برند می‌تواند داشته باشد،  اکثر برندهای مهم به دنبال طراحی به‌روز لوگو‌های خود هستند، به‌طوری‌که لوگوی برند آن‌ها مدرن به نظر برسد. به‌سختی می‌توان این حق تغییر لوگو را […]

روانشناسی فونت و الهام از تایپوگرافی در طراحی لوگو – بخش اول

ارتباطات برای همه کارهایمان ضروری است، بیایید با آن روبرو شویم. در حالی که شما در حال تلاش برای ایجاد ارتباط با مخاطب خود به عنوان یک برند نوپا، تاسیس یک صنعت در حال رشد، ویا برقراری ارتباطی ساده با دیگران هستید، ارتباطات امری کلیدی است. با این حال، موارد زیادتری از ارتباط کلامی ساده […]

مطالعه موردی طراحی لوگو – نایک (Swoosh مشهور)

در دنیای خلاق طراحی، Nike Swoosh بدون شک یک لوگو برند درخشان با یک پیام ساده و واضح است. مفهوم پشت Swoosh متفکرانه است – ظرافت در سادگی نهفته است. تقریبا نیم قرن پیش از آن در سال ۱۹۷۱، یک دانشجوی دختر دانشگاه کارولین دیویدسون، دانشگاه ایالتی پورتلند، با طراحی لوگو در سطح جهانی، Nike […]

تاثیر لوگو حرفه ای در برندینگ

لوگو چیست؟ وقتی تصمیم می گیرید که یک کسب و کار جدید راه اندازی کنید، اولین چیزی که به دنبالش خواهید بود نام کسب و کار و علامت و نشانی از جمله طراحی لوگو است که همه شما را با آن بشناسند. بنابراین قطعا هیچ کس نمی ‌خواهد طرح کارش مثل دیگران باشد و برای […]

guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments
whatsapp support
در حال بارگزاری
لطفا اتصال اینترنت خود را بررسی کنید...