سفارش طراحی لوگو داروخانه

سفارش طراحی لوگو داروخانه

صنعت داروسازی و پزشکی، عرصه امیدها و آرزوهاست. بیماران دردمند و همراهان آنها، با بارقه های امیدی که در دلشان روشن است، به داروخانه ها مراجعه می کنند تا با کمک داروها، زندگی شادی و سلامتی که در آرزویش هستند را دوباره از سر بگیرند. همانطور که صاحب یک داروخانه، قادر است در زندگی مردم، تغییر ایجاد کند، ما هم میتوانیم کسب وکار فعالان این حوزه را متحول کنیم، میپرسید چگونه؟ با طراحی لوگو برای داروخانه.

طراحی لوگو داروخانه در استودیو مونس خواه می‌تواند:

1) شما را از بقیه متمایز میسازد

رقبا بیشمارند. لوگوی هر داروخانه باید نشانگر داستان برند منحصربه فرد آن داروخانه باشد. ما در استودیو مونس خواه، لوگوی داروخانه شما را طوری طرحی میکنیم که مزیت رقابتی ایجاد کرده و شما را از گروه انبوه همتایان دیگرتان متمایز سازد.
ما داستان کسب وکار شما را میشنویم، روی آیکون، فونت و رنگبندی لوگوی شما کار میکنیم و در نهایت، لوگویی گیرا، موزون، پرظرافت و منحصربه فرد را برای شما طراحی میکنیم.

رنگ های لوگو نقش مهمی در شناخته شدن آن دارند. اگر علاقه دارید که رنگ های لوگوی خود را شخصا انتخاب کنید، حتما کتابچه روانشاسی رنگ ها را بخوانید.

2) خلاقانه و در عین حال، متناسب با هویت شماست

تفاوتی ندارد که کسب وکار شما روی چه حوزهای تمرکز دارد؛ چه مکمل های دارویی بفروشید، چه گیاهان دارویی و چه مکمل های بدنسازی و لوازم آرایشی و بهداشتی، چه ترکیبی از همه این موارد…

ما به هنگام طراحی لوگو، حوزه تخصصی کسب وکار شما و همچنین هدف غایی شما، که هدیه کردن بهروزی و تندرستی برای مردم است را زیربنای فکریمان قرار می دهیم و تلاش می کنیم با وام گرفتن از خلاقیت، لوگویی را طراحی می کنیم که القاکننده همین حس در مشتریان باشد. طراحی لوگو داروخانه اهمیت بالایی دارد و ما به خوبی از این اهمیت آگاهیم.

3 ) طراحی لوگو داروخانه شما را در ذهن مشتریان زنده نگه میدارد

 اولین عنصری که همان ابتدا توجه مشتری را جلب میکند، لوگو و نام داروخانه شماست.
لوگوی شما باید پیام کلیدی شما، یعنی داشتن زندگی خوب و احساس رضایت خاطر را به مشتریانتان القا کند.
به کمک استودیو مونس خواه میتوانید لوگویی طراحی کنید که در همان نگاه اول، چشمان مشتری را به سمت خودش جلب کرده و نام شما را در ذهنش ماندگار کند. جذابیت لوگو در به یاد ماندن آن نقش بزرگی ایفا میکند.

4) مشتریان را نسبت به شما وفادار می سازد

داشتن لوگو، نشانگر حرفهای بودن شماست. با کار کردن روی برندینگ داروخانه تان، که طراحی لوگوی قوی جزو اساسی ترین گام های آن است، می توانید این اطمینان خاطر را در مشتری ایجاد کنید که هویت منسجمی دارید و آنها می توانند روی شما حساب کنند؛ پس به مشتری همیشگی شما تبدیل می شوند.
لوگوی شما روی تابلوها، بسته بندی داروها، کاتالوگ ها، بروشورها، پوسترها و سایت و شبکه های اجتماعی شما حک میشود و ماهیتی یکپارچه به برند شما می بخشد.

ما در تیم مونس خواه، با 17 سال سابقه و طراحی بیش از 500 لوگوی موفق در سطح داخلی و بین المللی، افتخار آن را داریم که لوگویی حرفه ای برای داروخانه شما طراحی کنیم. برای دیدن نمونه کارهای ما و سفارش طراحی لوگو برای داروخانه خودتان، با ما در تماس باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *