سفارش طراحی لوگو گیم و بازی

طراحی لوگو گیم, سفارش طراحی لوگو گیم و بازی

لوگو گیم طراحی شده برای یک فروشگاه یا سایت بازی، همانند عکس روی شناسنامه عمل می‌کند. طراحی لوگو گیم و بازی از حساس ترین و پیچیده ترین لوگوها در زمینه برندسازی و رونق کسب و کار محسوب می‌شود. بنابراین، لازم است که قبل از طراحی لوگو بازی حوزه کاری خود را به صورت شفاف مشخص کنید. در زمینه فروش بازی‌ها و اپ‌های بازی، بهتر است از سبک طراحی پیکتوگرام و یا ترکیب پیکتوگرام با تایپوگرام در طراحی لوگو گیم استفاده شود. این سبک از طراحی می‌تواند به راحتی منظور و هدف کلی از ایجاد و ساخت مجموعه شما را به مخاطب القا ‌کند.

طراحی لوگو گیم (Game logo design) در ایجاد هویت بصری و برندینگ سازی اهمیت دارد و می‌تواند سبب برتری شما نسبت به رقبا شود. با طراحی لوگو گیمینگ می‌توانید از امتیازی بالاتری در حوزه گیم و گیمینگ نسبت به رقبای خود برخوردار شوید.

رقابت بین فروشگاه ها و اپ های بازی

امروزه افراد مختلف، حتی با داشتن کمترین دانش و اطلاعات از دنیای گیم و بازی، هر یک برای خود یک فروشگاه اینترنتی فراهم کردند تا از این طریق کسب درآمد کنند. این افراد حتی با دانش کم درباره بازی های روز دنیا می توانند محصولات خود را به فروش برسانند. اگر شما هم قصد دارید در این زمینه وارد شوید و یا حتی اگر از قدیمی های این شغل هستید پیشنهاد می کنیم حتما به کسب و کار خود رونق دهید، قبل از اینکه دیر شود و افراد تازه وارد بخواهند جای شما را در این حوزه بگیرند.

در حوزه‌ی گیمینگ رقابت سرسختی بین فروشگاه‌ها و سایت‌های دانلود بازی وجود دارد. لذا، ضروری است که علاوه بر موضوع سئو و افزایش رتبه در گوگل، با ایجاد یک هویت شخصیتی مشخص و مجموعه‌ی یکپارچه به رقابت با رقبای خود بپردازید. طراحی لوگو گیمینگ با ایجاد هویت بصری و برندسازی سبب ارتقاء و پیشرفت شما در حوزه‌ی گیم و صنعت بازی می‌شود. طراحی لوگو گیم نت‌ نیز اعتبار آن را افزایش می‌دهد و یک گیم نت و یا گیم سنتر را نسبت به سایر رقبا متمایز تر و حرفه‌ای می‌کند و در نتیجه، سبب برتری آن نسبت به رقبیان خود می‌شود.

استودیو مونس خواه با در دست داشتن تیم مجرب و حرفه در زمینه‌ی طراحی هویت بصری و لوگو، می‌تواند با طراحی لوگو گیمینگ و پروفایل گیمری به رشد و پیشرفت شما در حوزه‌ی گیم و گیمینگ و  همچنین، ایجاد برندینگ کمک کند.

عوامل تاثیر گذار در طراحی لوگو گیم و گیمینگ

لوگو گیم (Game logo) باید از  برخی فاکتورهای مهم و اثر گذار بهره مند باشد. رنگ بندی یکی از مهمترین فاکتورها است. باید در طراحی لوگو بازی از رنگ‌های جذاب و مناسب استفاده کرد. یک لوگو گیمینگ خوب دارای ترکیب رنگ متناسب با بازی و محیط است. استفاده از رنگ بندی نامناسب و غیر منطقی می‌تواند اثرگذاری بدی داشته باشد.

همچنین، در طراحی لوگو گیم باید به این نکته نیز توجه کرد که لوگو طراحی شده دارای مفهوم و معنا مرتبط با آن باشد. یعنی مخاطب با دیدن لوگو طراحی شده بتواند با آن ارتباط برقرار کند و خود این امر، می‌تواند به ماندگاری لوگو کیمینگ طراحی شده در ذهن مخاطب کمک کند.

علاوه بر این موارد، در هنگام طراحی لوگو گیمینگ لازم است که به خود بازی، شخصیت‌های داخل بازی و ویژگی‌های آنها توجه شود و لوگو بازی، متناسب با آنها طراحی شود. این امر می‌تواند جذابیت لوگو طراحی شده را افزایش دهد و قشرهای مختلف از جمله کودکان، نوجوانان و جوانان را به سوی خود جلب کند.

استودیو طراحی لوگو مونس خواه با داشتن تجربه کافی در حوزه‌ی طراحی لوگو و هویت بصری، می‌تواند در صورت نیاز گیمرها و فروشگاه‌ها به طراحی لوگو و هویت بصری، به رشد و توسعه‌ی‌ برند آنها کمک کند و از این بابت نیازها را رفع کند.

ویژگی‌های موثر در طراحی گیمینگ

یک لوگو گیمینگ خوب و مناسب باید از برخی ویژگی‌ها برخوردار باشد تا بتواند بر مخاطب خود، اثر گذاری خوبی داشته باشد. در ذیل به چند مورد از این ویژگی‌ها اشاره‌هایی می‌کنیم:

  • خلاقانه بودن: خلاقیت در طراحی لوگو گیم بسیار با ارزش و مهم است. یک لوگو بازی باید متفاوت باشد و نباید شکل عمومی و عادی داشته باشد. حتما باید در طراحی لوگو گیم، نوآوری به خرج داد تا منحصر به فرد و خلاقانه باشد.
  • جلب توجه کننده بودن لوگو: لوگو گیمینگ باید بتواند نظرهای مخاطبان را جلب کند. در طراحی لوگو گیم باید از طراحی و رنگ‌هایی استفاده کرد که بتواند سبب شناخته تر شدن آن شود و در نتیجه، بتواند افکارها را به سوی خود ببرد.
  • مناسب مخاطبین هدف و خاص: در صنعت بازی و گیمینگ، باید به مخاطبین توجه شود. لذا، لوگو گیم یا بازی باید براساس آنها طراحی شود. با این توضیح که اگر مخاطبین هدف ما، طیف کودکان و یا نوجوانان باشند؛ در طراحی لوگو گیم باید این نکته را در نظر گرفت و طراحی لوگو براساس این طیف از مخاطبین باید صورت بگیرد. اگر هم مخاطبین هدف مورد نظر ما قشر جوان یا بزرگسال باشند، باید این طیف را در طراحی لوگو مد نظر قرار داد.

مشاغل و شرکت‌های نیازمند لوگو گیم

فروشگاه‌های اینترنتی مرتبط با حوزه و صنعت بازی، مغازه‌ها و شرکت‌های مرتبط با این حوزه، مراکز بازی، گیم نت‌ها و گیم سنترها می‌توانند با طراحی لوگو گیم نت، گیمینگ و ایجاد هویت بصری به رقابت با رقبا بپردازند و از برتری قابل توجهی برخوردار باشند. همچنین، گیمرها نیز می‌توانند برای داشتن پروفایل گیم و یا پروفایل گیمری از لوگوی گیمینگ استفاده کنند.

استودیو طراحی لوگو مونس خواه با طراحی لوگو گیم و هویت بصری در حوزه‌ی گیمینگ برای شرکت‌ها و فروشگاه فعال در این صنعت و همچنین، برای گیم نت‌ها و گیمرها می‌تواند در روند رشد و گسترش آنها موثر باشد و سبب رشد برندینگ آنها شود.

طراحی لوگو گیمینگ توسط استودیو مونس خواه

استودیو طراحی لوگو مونس خواه با تیکه بر دانش فنی و حضور افراد متخصص در زمینه‌ی طراحی هویت بصری و لوگو، از آمادگی لازم برای طراحی هرگونه هویت بصری و لوگو در هر حوزه و زمینه‌ای برخوردار است. در حوزه‌ی گیم، گیمینگ و صنعت بازی نیز این استودیو طراحی دارای تجربه می‌باشد. در ادامه یک نمونه‌ از طراحی های این استودیو مونس خواه در این حوزه ارائه می‌شود.

نمونه کار استودیو طراحی لوگو مونس خواه در حوزه‌ی گیم و گیمینگ

طراحی لوگو گیم برند گیم لند، که در صنعت بازی و گیمینگ فعال است، توسط استودیو طراحی لوگو مونس خواه صورت گرفته است. لوگو گیم لند باعث متمایز شدن آن از سایر رقبا می‌شود و می‌تواند توجه مخاطبان را به سوی خود جلب کند. انتقال پیام که در طراحی لوگو بسیار مهم است، در این لوگو به خوبی انجام شده و از ترکیب رنگ و رنگ بندی خوبی استفاده شده است.

 

لوگو گیم لند زمینه فعالیت گیم نت-دوتایی, طراحی لوگو گیم, طراحی لوگو گیمینگ

لوگو گیم لند زمینه فعالیت گیم نت-بک گراند رنگی, طراحی لوگو گیم, طراحی لوگو گیمینگ

شما مشتریان عزیز می‌توانید از طریق واتساپ (09059000190) و یا شماره تماس های موجود در صفحه تماس با ما، جهت هماهنگی، دریافت اطلاعات و قیمت با استودیو مونس خواه ارتباط برقرار کنید.

 

دسته بندی مجله طراحی
فهرست مطالب صفحه

مطالب مرتبط