لوگوهای شگفت انگیز هتل

 

صنعت میهمان نوازی بسیار فراتر از هتل ها ، متل ها و مسافرخانه ها از طریق اقامت به طیف وسیعی از امکانات گسترش یافته است. تعریف هویت از طریق برند تجاری باعث شده است که هتلها بتوانند از گذشته تا به امروز مشتریان خود را متقاعد کنند که چرا باید در کنار شما آنها بمانند.

پاسخ این که آیا لوگو شما برای اقامت یک شبانه روزی با مشتریان هتل ارتباط برقرار می کند یا فضای شرکتی ساده و ایده آل برای سفرهای تجاری ، برندسازی را با خود به همراه دارد. لوگوها براساس میزان ارتباط بیننده با هویت و پیام ، به تنهایی توانایی رشد مشتری را دارند.

سال گذشته ، تام گیزمار با پادکستی که به اشتراک گذاشته بود توانست مردم را “از آرم های آگاهی دهنده باخبر کند.” از یک یک شرکت بازرگانی، به عنوان هویت تجاری برای نماد برنامه استفاده کرد.

چه چیزی باعث ایجاد یک آرم خوب برای هتل می شود؟

چگونه می توان تجربه هتل را از طریق انتزاع برقرار کرد؟ چگونه می توانید مقادیر اصلی و تاریخ خود را فقط با چند کلمه به یاد ماندنی بیان کنید؟ اینها سؤالهای مهمی هستند که می توانید از آنها شروع به تجسم نحوه شکل گیری آرم خود کمک کنید. شما می خواهید لوگوی شما جوهر تجربه ای را که میهمانان خود ارائه می دهید را نشان و با آنها ارتباط برقرار کند.

حتی بدون تجربه طراحی ، مهم است که زمینه ی خاصی را برای نام تجاری خود در نظر بگیرید. هنگامی که شروع به فکر کردن در مورد طراحی لوگوی خود می کنید، باید از خودتان این سؤال ها را بپرسید: محل اقامت من در کدام گروه قرار می گیرد؟ چه احساسی دارم که می خواهم به میهمانان خود آن را منتقل کنم؟ چه سبکی می تواند مطابق با فضای دلپذیر هتل یا B&B من باشد؟

میهمانان شما در مکانهای مختلف، از درب جلو و میز پذیرایی گرفته تا منوی رستوران و حوله های اسپا، با نماد شما روبرو می شوند. آرم شما باید در طول اقامت بصورت یکپارچه متناسب با تجربه مهمانان هتل باشد.

ایده های شگفت انگیز برای آرم های هتل

لوگوهایی که به مشتریان به دید تجارت نگاه می کند

برای هتل هایی که به ارائه اقامت ایده آل برای مسافران مخصوص توجه دارند، طراحی آرم آنها باید با لحن کلی آن منعکس شود. این بدان معناست که آرم شما باید به همان اندازه اقامت، براق و حرفه ای باشد که افراد تجاری بتوانند از آن انتظار داشته باشند. در عین حال، آرم شما باید راحتی و تجملاتی را که در هتل ارائه می دهید را منعکس کند. پس شما باید به دنبال یک ظاهر مدرن و در عین حال کلاسیک باشید.

در صورت نزدیک بودن به نقاط دیدنی یا فرودگاه می توانید مکان مناسب را برای مشتریان خود پیشنهاد کنید. یعنی پشت رنگهای اجرا شده در طراحی خود آن مکانها را معرفی کنید و برای استحکام بخشیدن به یک هویت، از تایپوگرافی کلاسیک و تمیز استفاده کنید.

آرم های هتل کلاسیک

هتل هایی که دارای مشتری خاص هستند، خواه یک اقامتگاه عمیق در جنگل باشد یا هتلی که در یک تاکستان واقع شده است، باید بر نحوه ارتباط این لوگو از طریق طرح تمرکز کنند. هتل های بوتیک و کلاسیک در حال حاضر هویت قدرتمندی را ایجاد می کنند. برای الهام گرفتن از آرم های چسبیده، میتوانید از بزرگترین جذابیت های هتل، ویژگی های منحصر به فرد یا مهمان نوازی هتل برای پیشنهادات استفاده کنید.

لوگوی هتل لوکس

هتل شما چگونه ارتباط میهمانان را می تواند برقرار کند تا تجربه ای فراتر از انتظارات خود داشته باشند و در اقامتی فراتر از هتل معمولی بمانند؟ تجمل گرایی همیشه به معنای سرگرمی نیست و طراحی ساده گرایانه می تواند سؤالات فوق را به همین راحتی پاسخ دهد و ارتباط خود را با مشتریان حفظ کند. باید در موقعیت مکانی خود، جمعیتی از مهمانان را در نظر بگیرید و آنچه هتل شما را با سایر هتلها مجزا می کند، را در یک نقطه از آرم نشان دهید.

آرم هتل مسکونی

برای کسی که دور از خانه زندگی می کند، آشنایی با هتل مهم است. طرح های رنگی دنج، اظهارات پیرامون برای راحتی در هتل و گرافیک های دوستانه می توانند استدلال هتل را به دلیل فضای بیشتر مسکونی آن تقویت کنند.

آرم هتل ها زنجیره ای

زنجیری هتل ها در سطح محلی، ملی و جهانی همه به یک آرم احتیاج دارند که متناسب با نام و شهرت آنها باشد و لوگوی آنها باید به میهمانان یادآوری کند که آنها مثل همیشه خوب هستند. ایجاد یک طراحی آرم فراموش نشدنی که جمعیت متنوعی از مهمانان به آن جذب می شود یک کار جدی است ، هرچند شروع با طراحی ساده اما بی نظیر در مسیر ایده آل باشد.

اصول طراحی آرم

طراحی لوگو یک تخصص خاص از طراحی گرافیک است که شامل زیبایی شناسی، نام تجاری و بازاریابی، ترکیب، نظریه رنگ، تایپوگرافی و مهارت هنری است. در اینجا برخی از نکات ضروری نحوه طراحی لوگو را در نظر خواهیم گرفت.

طراحی برای نام تجاری شما.

بهترین نوع آرم وجود ندارد – آرم هایی موفق ترین هستند که بهترین برندهای خود را نشان می دهند.

با در نظر گرفتن نوعی از نام تجاری که می خواهید باشید شروع کنید «هویت نام تجاری شما». آیا شما یک برند قابل دسترس یا برند روزمره یا یک برند برتر هستید؟ انتخاب گزینه های طراحی شما رنگ ها، شکل ها و حروف را هدایت خواهد کرد.

رنگ ها، شکل ها و حروف.

هر رنگ و شکلهای متفاوت هیاهوهای مختلف را نشان می دهد – برای مثال، آرم هایی با رنگ سیاه و سفید بیش از حد پیچیده تر به نظر می رسد یا اینگونه آرم ها با بسیاری از محافل دوستانه تر به نظر می رسد. به همین ترتیب، انتخاب فونت، مانند serifs رسمی در برابر فونتهای غیر معمول مهم است. هر تصمیم در طراحی بر روی نام تجاری شما انعکاس می یابد، بنابراین هویت نام تجاری خود را از روی انتخاب های عاقلانه ایجاد کنید.

چگونه یک لوگو را بدست آوریم

برای ایجاد یک آرم در مقایسه با بهترین روش های ایجاد آرم، شرکت دارای چهار گزینه اصلی برای طراحی لوگو هستند. بیاید باهم مروری بر آنها داشته باشیم:

سازنده لوگو (DIY). شما می توانید لوگوی خود را از ابتدا با استفاده از یک سازنده آرم یا دیگر نرم افزار طراحی در سطح ابتدایی ایجاد کنید.

اجازه دهید دیگران کار را برای شما انجام دهند. تمام کارهای مربوط به طراحی لوگو را به کارشناسان در یک سازمان طراحی تحویل دهید، اما استعداد اضافی با هزینه اضافی همراه است.

شما می توانید یک طراح حرفه ای آزاد را پیدا کنید تا لوگو را برای شما طراحی کند.

طراحی یک مسابقه، شما در یک جلسه تمرینی می توانید، از جمله تنظیمات بصری و اهداف کسب و کار را توضیح دهید. طراحان از نزدیک و دور می توانند نمونه ها بر اساس جلسه شما ارائه دهند. سپس می توانید یکی از بهترین ها را انتخاب کنید یا  تجدید نظر داشته باشید. شما فقط برای نمونه ای که انتخاب می کنید هزینه آن را پرداخت می کنید.

برای شروع، سازندگان DIY و آرم فقط در شرایط شدید توصیه می شود، اگر در بودجه خود چیزی نداشته باشند به خاطر مهم بودن لوگو بهتر است آن را به دست یک حرفه ای بسپارند و به آنها اعتماد کنید تا اطمینان حاصل شود که آن لوگوی موثری خواهید داشت.

قوی ترین مزیت رقابت های طراحی لوگو به دلیل محبوب بودن آنها این است که چندین روش، برای خلاقیت طراحان چندگانه به نمایش گذاشته می شود که ایده های مختلف طراحی های لوگو را می توان از آنها انتخاب کرد. اگر شما هنوز مطمئن نیستید که چه سبک و نگاه مناسب برای شماست، یک مسابقه به نفع شماست. پس آن موقع ممکن است بدانید که چه نوع طراحی لوگو برای شما مناسب است تا زمانی که ببینید دیگران چه می خواهند. قدرت مغز بیشتر = ایده های درخشان تر.

اگر شما قبلا می دانید که چه سبک و نگاهی به آن دارید، بهترین کاری که می کنید، مستقیما با یک طراح بصورت آزاد کار کنید. شما می توانید فهرست طراح را برای پیدا کردن بهترین حالت از لحاظ زیبایی شناسی مرور کنید، سپس می توانید با کارشناس آزاد کار کنید تا دقیقا همان چیزی را که می خواهید جستجو کنید.

آیا شما آماده دریافت یک آرم شگفت انگیز برای هتل هستید؟

وقتی در چنین جهانی تصویری به جلو می رویم ، آرم ها به طور مداوم اهمیت خود را ثابت کرده اند. هتل ها نیز از این قاعده مستثنا نیستند و به یک هویت قدرتمند برای برند خود نیاز دارند تا از رقبای خود جدا شوند. با تراز کردن لوگویی که میهمانان منتظر آن هستند و مدتها پس از اتمام بررسی، به محل اقامت خود توجه می کنند مورد اهمیت برای هر هتلی است.

سخن نهایی

استودیو طراحی مونس خواه یکی از معتبرترین شرکت های طراحی لوگو و طراحی آرم می باشد که در زمینه طراحی لوگو شرکتی، طراحی لوگوی پزشکی، طراحی تایپوگرافی، طراحی لوگو تایپ، طراحی اسم، طراحی نشان تجاری و طراحی آیکون اختصاصی تخصص دارد. این شرکت تعرفه طراحی لوگو مختص خود را دارا بوده و در مقابل هر سفارش طراحی لوگو ، قیمت لوگو، قیمت طراحی لوگو و در کل لیست قیمت لوگو خاصی را ارائه داده و لوگوی مورد نظر را طراحی می نماید.

جهت دیدن نمونه کارها و سفارش طراحی به سایت استودیو طراحی مونس خواه مراجعه نمایید.

|
0
| 807

معانی رنگ لوگو و نحوه ی انتخاب رنگ ها

همانطور که می دانید انتخاب رنگ لوگو مناسب می تواند نقاط قوت کسب و کار شما را برجسته کند و به شما در جذب مشتری مناسب کمک کند. ترکیب اشتباه آن نیز می تواند اثر معکوس داشته باشد. همانطور که می دانیم در روانشناسی رنگ، رنگها بر احساسات و رفتارهای ما تأثیر می گذارند. زرد […]

ایده ها و دستورالعمل های طراحی لوگو حیوانات – بخش اول

امروزه برندینگ فوق العاده مهم شده است و یکی از موثرترین فرم های برندینگ طراحی لوگو حیوانی است. این روزها و در این عصر از شبکه های اجتماعی برندینگ به چه معناست؟ برندینگ راهی است که شما می توانید هویت و سیمای سازمان خود را بسازید. برندینگ ایجاد یک نگاهی است که مصرف کنندگان فورا […]

چرا شرکتهای کوچک به لوگوهای قدرتمند نیاز دارند؟

  \ همه کسب و کارها به لوگو احتیاج دارند و هر کدام بر اساس نیاز خود طراحی لوگو شرکتی، طراحی لوگوی پزشکی، طراحی تایپوگرافی، طراحی لوگو تایپ، طراحی اسم، طراحی نشان تجاری و طراحی آیکون اختصاصی خود را به شرکت های طراحی لوگو و طراحی آرم می دهند. سفارش طراحی لوگو با دریافت تعرفه […]

لوگو حرف B

همانطور که می دانید طراحی لوگو شرکتی، طراحی لوگوی پزشکی، طراحی تایپوگرافی، طراحی لوگو تایپ، طراحی اسم، طراحی نشان تجاری و طراحی آیکون اختصاصی توسط شرکت های طراحی لوگو و طراحی آرم ارائه می شود. جالب است بدانید که این طراحی ها دامنه ی گسترده ای دارد و علاوه بر سفارش طراحی لوگو ممکن است سفارش […]

مطالعه موردی طراحی لوگو | جگوار

معنی و تاریخچه لوگو جگوار جگوار در سال ۱۹۲۲ به عنوان کمپانی Swallow Sidecar تاسیس شد و اولین وسایل نقلیه تولید شده توسط کارآفرینان بریتانیا نشان SS را بر روی کاپوت خودرو ها گذاشتند. “جگوار” به نام شرکت در سال ۱۹۳۵ اضافه شد. قبل از پایان جنگ در سال ۱۹۴۵ بخش “SS” از لوگو به دلایل […]

سیر تکامل طراحی لوگو بین سال‌های ۱۹۳۴ تا ۱۹۴۵ — رئالیسم حماسی

وقتی هنر به تبلیغات تبدیل شد رئالیسم حماسی به‌جای اینکه یک جنبش هنری باشد، بیشتر تبلیغی بود که با رئالیسم سوسیالیست و حکومت‌های کمونیست همراه بود. خصوصیات اصلی رئالیسم، نمایش فیگورها به‌عنوان انواع ایدئال نماد در لوگو و رد صریح مدرنیسم در هنر بود. آتش برمی‌خیزد طراحان گرافیک و هنرمندان لوگو درک کردند که چگونه […]

whatsapp support
در حال بارگزاری
لطفا اتصال اینترنت خود را بررسی کنید...