طراحی لوگو موبایل فروشی + نمونه کارهای فروشگاه موبایل

لوگو موبایل، طراحی لوگو موبایل فروشی

طراحی لوگو موبایل فروشی برای برندسازی و پیشرفت یک فروشگاه موبایل بسیار مهم است. ممکن است به نظر برسد هزینه کردن برای طراحی لوگو کار غیر ضروری است. اصلا چه نیازی به داشتن لوگو برای برند یا محصول دارید؟ برای جواب به این سوال باید گفت: شما وقتی به فروشگاه خرید موبایل و لوازم جانبی می‌روید، همیشه در پشت ویترین‌ها اولین چیزی که توجه شما را به سمت خود جلب می‌کند، نام برندها است. حالا چگونه این برندها بر سر زبان‌ها افتاده اند؟

برندسازی خوب و صحیح یکی از راهکارها است. تمام برندهای شناخته شده دنیا از همان ابتدای کار برای برند خود لوگو طراحی کرده اند تا مخاطب به محض دیدن لوگوی آنها، به طور ناخودآگاهانه به آن برند فکر کند و در نتیجه، نام و شکل برند در ذهن مخاطب تداعی می‌شود. این مهمترین راز ماندگاری برندها است. با طراحی لوگو فروشگاه موبایل (Mobile logo design) به گسترش کسب وکار خود کمک کنید و در ذهن مخاطبان بمانید.

طراحی لوگو موبایل فروشی چه اهمیتی دارد؟

طراحی لوگو فروشگاه موبایل از برخی جنبه‌ها مزیت‌هایی دارد که باعث می‌شود، طراحی آن اهمیت داشته باشد. در ذیل به چند نمونه از اهمیت‌های آن اشاره‌هایی می‌کنیم و توضیحاتی ارائه می‌دهیم:

  • تبلیغات: تصور کردن یک فروشگاه موبایل که لوگو و آرامی ندارد ولی می‌خواهد در کار خود پیشرفت کند، سخت و دشوار است. فروشگاه موبایل برای شناساندن و گسترش بازار خود نیاز به آگهی و تبلیغات دارد و بدون داشتن لوگو، کار تبلیغ کردن و جذب مشتری بسیار سخت خواهد بود. در تبلیغ یک موبایل فروشی، وجود لوگو بسیار حائز اهمیت است. با داشتن یک لوگوی مناسب می‌توانید زمینه‌ی تبلیغ فروشگاه موبایل خود را در مکان‌ها و پلتفرم‌های مختلف فراهم کنید. بنابراین، باید برای طراحی لوگو موبایل فروشی خود اقدام کنید. برای کسب اطلاع بیشتر می‌توانید اهمیت لوگو در تبلیغات را مطالعه نمایید.
  • داشتن هویت: لوگو به عنوان هویت فروشگاه شما است. از این رو مشتری با اطمینان خاطر بیشتری به خرید از فروشگاه یا شرکت شما اقدام می‌کند. با طراحی لوگو موبایل فروشی می‌توانید به فروشگاه خود هویت و شخصیت بدهید.
  • برندینگ: با داشتن یک لوگو می‌توانید به برند شدن و برندینگ مجموعه‌ یا فروشگاه خود کمک کنید و افراد بیشتر را با آن آشنا کنید.
  • اعتماد: یکی از مزایای لوگو در حوزه موبایل این است که مشتری به شما بیشتر اعتماد می‌کند. طراحی لوگو فروشگاه موبایل به فروشگاه شما اعتبار می‌دهد. بنابراین، افراد بیشتری برای خریدن موبایل و لوازم جانبی به فروشگاه شما اعتماد و اطمینان می‌کنند.
  • متفاوت بودن: با یک لوگوی موبایل فروشی می‌توانید سبب تمایز خود با رقبای خود شوید. در حوزه‌ی موبایل فروشی رقبای بیشماری وجود دارند که متفاوت بودن، سبب متمایز یافتن و بهتر دیدن فروشگاه شما می‌شود.

ویژگی های طراحی لوگو موبایل فروشی

در حوزه‌ی موبایل فروشی از آنجایی یک فروشگاه موبایل رقبای بیشماری دارد؛ باید لوگوی طراحی شده باید به صورتی باشد که از میان هزاران رقیبی که در قالب شرکت و فروشگاه در بازار موبایل فعال هستند، فروشگاه مورد نظر بیشتر دیده شود. لذا، ضروری است که در طراحی لوگو موبایل فروشی، برخی ویژگی‌ها مد نظر قرار بگیرند. در ادامه برخی از این موارد بیان می‌شود:

  • سادگی: سادگی یک لوگو به حک شدن بیشتر آن لوگو در ذهن مخاطب کمک فراوانی می‌کند. مخاطب با یک لوگوی موبایل فروشی ساده بهتر ارتباط برقرار می‌کند و جذب می‌شود. لذا باید در طراحی، به هر چه ساده تر بودن لوگو موبایل فروشی توجه کرد و لوگوی ساده‌ای را طراحی کرد. بسیاری از برندهای معروف سالیان سال است که از لوگوی ساده برای برند خود استفاده می‌کنند.
  • داشتن رنگ مناسب: باید رنگ‌هایی را در طراحی لوگو موبایل فروشی استفاده کرد که با هویت برند و حوزه‌ی کاری آن هماهنگ باشد. رنگ‌ها شخصیت یک برند را نشان می‌دهند. بنابراین، باید از رنگ‌های زیبا و جذاب (نظیر آبی، سفید، طلایی و سبز) برای هرچه خاص تر و بهتر دیده شدن آن استفاده کرد.

طراحی لوگو موبایل فروشی

  • مرتبط بودن: در طراحی لوگو موبایل فروشی باید لوگویی را طراحی کرد که با هویت برند و حوزه‌ی کسب و کار آن مرتبط باشد. به این منظور، باید از رنگ‌ها، فونت‌ها، نماد و شکل‌های مرتبط با موبایل و لوازم جانبی در طراحی لوگو فروشگاه موبایل استفاده کرد.
  • مناسب تبلیغات بودن: باید لوگوی طراحی شده، از نظر شکل و اندازه به نحوی طراحی شده باشد که بتوان آن را در فضاهای مختلف نظیر تابلوهای سطح شهر و خیابان یا محیط اینترنت استفاده کرد. و از این بابت، مشکلی وجود نداشته باشد.

طراحی لوگو فروشگاه موبایل توسط استودیو مونس خواه

لوگوها آگاهی صحیح و کاملی را از نوع کسب و کار شما (در حوزه موبایل) به مخاطب ارائه می‌دهد. آنها به راحتی از طریق لوگو، برند شما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کرده و به دیگران هم معرفی می‌کنند. سفارش طراحی لوگو موبایل در ایران، بیشتر مربوط به شرکت‌ها و واردکنندگان موبایل و فروشگاه‌ها است. برخی فروشندگان موبایل و لوازم جانبی نیز سفارش لوگو می‌دهند.

استودیو مونس خواه با تکیه بر توانمندی و دانش و تجربه‌ی بالای متخصصین خود در طراحی انواع لوگو و هویت بصری، می‌تواند با طراحی لوگو موبایل فروشی به فروشگاه موبایل فروشی شما کمک کند و باعث وفاداری هر چه بیشتر مشتری به برند شما شود. شما می‌توانید برای کسب اطلاعات بیشتر درباره‌ی قیمت و طراحی لوگو از طریق واتساپ (09059000190) و صفحه تماس با ما، با مجموعه‌ی مونس خواه ارتباط برقرار نمایید.

دسته بندی مجله طراحی
فهرست مطالب صفحه

مطالب مرتبط