لوگو های معروف و آنچه شما می توانید از آنها یاد بگیرند

لوگو مانند درب ورودی یک کسب و کار است. این یک تصور اولیه از  معروف ترین لوگو های جهان هست؛ اما، چه چیزی باعث شکست یک لوگو می شود؟

بازارها و روند ها همیشه در حال تکامل هستند، اما ویژگی های خاص مانند تایپوگرافی، طرح بندی، الگوها و رنگ تاثیر زیادی بر چگونگی آگاهی مردم دارند. دانستن اینکه چگونه برند های بزرگ این کار را درست انجام می دهند، به شما کمک می کنند تا نام تجاری خود را اصلاح کنید و با مخاطبان خود ارتباط برقرار کنید.

بیایید نگاهی به چند شرکتی بیاندازیم که واقعا خود را با طراحی لوگو خود مطرح کرده اند؛ چرا آنها بسیار موفق بوده اند؟ چه چیزی می توانیم از طراحی آنها یاد بگیریم.

لوگوهای مشهور افسانه ای

لوگوی FedEx

لوگوی اصلی FedEx در سال ۱۹۷۳ متولد شد، یک علامت آبی ساده در زمینه الگو قرار داشت. در طول سالها رنگ ها و حروف تغییر کرده اند. اما در سال ۱۹۹۴، این شرکت لوگو را تا به امروز که ما می شناسیم معرفی کرده است، این لوگو با نشانگر سفارشی سفید بین E و E X قابل رویت است.لوگو های معروف و آنچه شما می توانید از آنها یاد بگیرند

طراحی لوگوی FedEx

طراحی لوگوی حال حاضر که انجام شده است … FedEx یک علامت سفید در داخل آخرین E و X پنهان کرده است، که دارای یک نماد متعالی از سرعت، حرکت و ویژگی های بسیار دقیق برای یک برند دارای تحویل و تدارکات است.

FedEx همچنین نمایندگان چندین شرکت خود را از طریق استفاده هوشمندانه از رنگ نشان می دهد. با حفظ رنگ بنفش “Fed” در طراحی لوگو، بخش “Ex” بر اساس محصول تغییر می کند. رایج ترین ترکیب رنگی که ما می بینیم بنفش و نارنجی برای FedEx Express است، سرویس مورد استفاده برای بخش عمده ای از بسته ها.

این لوگو خیلی سرد، درست است؟ ما اینطور فکر می کنیم

لوگو های معروف و آنچه شما می توانید از آنها یاد بگیرند

با تغییر یکی از رنگ های آرم خود، شرکت می تواند هر جنبه ای از شرکت خود را به روش های مختلف نماد دربیاورد. از آنجا که روانشناسی رنگ در کسب و کار بسیار مهم است، هر رنگ می تواند عمدتا جنبه خاصی از نام تجاری خود را منعکس کند.

درس از این لوگو

معانی پنهان درون لوگو ممکن است فقط خلاقیت شما در طراحی لوگو باشد. چرا چیزی شبیه این را امتحان نکنید؟ از طریق مصرف کنندگان خود و فاکتور هوشمندانه طراحی می توانید مخاطبان خود به افراد پر جنب و جوش تبدیل کنید.

تغییر رنگ فونت چیز دیگری است که ما می توانیم از لوگو FedEx یاد بگیریم. به روانشناسی رنگ نگاه کنید و ببینید چگونه میتوانید چندین رنگ را برای محصولات چندگانه در طراحی لوگوی خود ببرید.

لوگوی LG

در سال ۱۹۵۸ به عنوان Goldstar Electronics تاسیس شد، همه ما LG را در سال ۱۹۹۵ با برند اصلی و شعار «زندگی خوب» که در سمت چپ پایین طراحی شده است می شناسیم. در سال ۲۰۱۱، لوگوی این شرکت یک اثر براق، سه بعدی را که امروزه شرکت از آن استفاده می کند، دریافت کرد.

لوگو های معروف و آنچه شما می توانید از آنها یاد بگیرند

طراحی لوگوی LG

هنگامی که شما برای اولین بار به لوگو نگاه می کنید، چه چیزی را می بینید؟

اگر چه بیشتر از طراحی پنهان در FedEx آشکارتر است، اما یک شکلک در لوگوی LG پنهان شده است. حروف “LG” با شعار شرکت “زندگی خوب” مطابقت دارد و بهترین راه برای آوردن این کلمات به زندگی از چهره شاد است. علاوه بر این، حرف G به شکل دکمه ای که بسیار مناسب برای یک شرکت الکترونیک است لحاظ شده . به جرات می توان گفت که یک حرکت هوشمندانه بود.

لوگویLG با استفاده از یک دایره قرمز در طراحی خود برای نشان دادن دوستی، جامعه و استقامت است. (هنگامی که شما یک محصول الکترونیکی جدید خریداری می کنید، آیا این صدا حتی بهتر از شرکتی است که ارزش استقامت را به دست نمی آورد؟) این سایه خاص قرمز رسمی که منحصر به فرد لوگوی LG است. یک روش به خصوص پر زرق و برق جهت توصیف رنگ، اما مشخص می کند که ویژگی قرمز و ویژگی های سایر رنگ ها چگونه بوده است.

لوگو های معروف و آنچه شما می توانید از آنها یاد بگیرند

در مغازه ها، این شرکت لوگوی خود را تبدیل به سه بعدی کرده است. این به درخواست تجدید نظر شرکت می پردازد که طبق گفته خود ال جی، “تأثیر بصری علامت نمادین خود را تقویت می کند و به ویژگی های آنها ارتباط می دهد”.

درس از این لوگو

باز هم، سادگی در لوگوی شما کلید است. طراحی لوگو LG روش هایی را برای انتقال تمام ویژگی های نام تجاری خود با یک رنگ، دو حرف و اشکال ساده پیدا کرده است. یک علامت بزرگ می تواند هویت نام تجاری را فقط با چند عنصر ایجاد کند.

LG همچنین یک نمونه دیگر از یک تصویر پنهان در طراحی لوگو خود را ارائه می دهد.

سخن نهایی

استودیو طراحی مونس خواه یکی از معتبرترین شرکت های طراحی لوگو و طراحی آرم می باشد که در زمینه طراحی لوگو شرکتی، طراحی لوگوی پزشکی، طراحی تایپوگرافی، طراحی لوگو تایپ، طراحی اسم، طراحی نشان تجاری و طراحی آیکون اختصاصی تخصص دارد. این شرکت تعرفه طراحی لوگو مختص خود را دارا بوده و در مقابل هر سفارش طراحی لوگو ، قیمت لوگو، قیمت طراحی لوگو و در کل لیست قیمت لوگو خاصی را ارائه داده و لوگوی مورد نظر را طراحی می نماید.

جهت دیدن نمونه کارها و سفارش طراحی به سایت استودیو طراحی مونس خواه مراجعه نمایید.

|
+1
| 711

قیمت گذاری طراحی لوگو

تصور کنید از شما خواسته شده قیمتی برای طراحی یک لوگو جدید بدهید؟ حتماً از خودتان می‌پرسید چقدر سخت است؟ با خودتان فکر می‌کنید همین‌الان به اینترنت نگاه می‌کنم و پاسخی پیدا می‌کنم. درخواست شما از گوگل چیزی شبیه این است: «چگونه یک طراحی لوگو را قیمت‌گذاری کنید؟» و اما نتایج گوگل چه خواهد بود؟ […]

۵۰ نکته حرفه ای در مورد طراحی لوگو – سری هشتم

برخی از اوقات برای اینکه طراحی خوب و قابل قبولی داشته باشید باید طراحی خود را با چشم اصلاح نمایید. این موضوع در طراحی تایپوگرافی رایج است اما در طراحی لوگو نیز اعمال می‌شود. اصلاحات چشمی را درک کنید اگرچه ما یکی از طرفداران گریدها و خطوط راهنماها هستیم اما برخی از اوقات نمی‌توان به […]

بهترین لوگوهای داروخانه به جهت الهام گرفتن از آنها

  شما در صنعت داروسازی هستید زیرا شما اعتماد به نفس مشتریان خود را با منابع برای کمک به آنها با ایجاد احساس شاد و سالم فراهم می کنید. این که آیا طب غربی یا روش های طبیعی شفابخش است، شما یک به عنوان یک حل کننده اینگونه مشکل باید پاسخگو باشید و شما نیاز […]

طوفان فکری و خلاقیت در طراحی لوگو (بخش دوم)

همانطور که در بخش اول مقاله “چگونه از طریق طوفان فکری نشانه خلق کنیم؟” گفته شد لوگوی شما چهره شرکت شماست و اولین چیزی است که مشتریان، رقبا و تقریباً همه افراد روی کره زمین از الان تا ابد با تجارت شما ارتباط برقرارخواهند کرد. بنابراین بهتر است لوگوی خوبی داشته باشید. اما طراحی لوگوی […]

۱۸ آرم مثلث که به هدف رسیدند

  آرم های مثلث، خود را از آرم های دایره ای جدا کرده اند. به عنوان مثال در نظر بگیرید، که چگونه میزهای تاشو اغلب دارای پایه های مثلثی شکل هستند؟ یا  چگونه صندلی دارای پایه های مثلثی است. پس می توان گفت این یک شکل قابل اعتماد است! این ویژگی های منحصر به فرد […]

۵۰ نکته حرفه ای در مورد طراحی لوگو – سری چهارم

حتی ایده بد را نیز به تصویر بکشید. حتما از خود می‌پرسید چرا باید ایده های بد را نیز طراجی کنیم؟ سوال بسیار خوبی است. اینکار به شما کمک می‌کند ذهن خود را از موارد مزاحم پاک کنید با استفاده از روش Smart طراحی کنید یک لوگو باید به روش Smart طراحی شده باشد. ایم […]

whatsapp support
در حال بارگزاری
لطفا اتصال اینترنت خود را بررسی کنید...