نحوه طراحی لوگو با برچسب یا شعار

همه چیز برچسب در مورد احساس است. آنها برند شما را به رنگ سیاه و سفید توصیف نمی کنند ، اما احساساتی را برمی انگیزند که به مشتریان شما اجازه می دهد برند شما را بشناسند. تصور کنید که هرگز نایک نشنیده اید. برچسب آشکار نمی کند که نایک یک برند ورزشی است ، اما این کلمات احساس ، الهام ، انگیزه و اهداف بزرگی را به وجود می آورد. نحوه طراحی لوگو با برچسب یا شعار می تواند آگاهی از برند شما را تقویت کند و به شرکت شما کمک کند تا برای همیشه در ذهن مردم بماند. اما راه مناسب برای انجام آن چیست؟ چگونه می دانید آرم برند شما حتی به یک برچسب نیاز دارد؟

بیایید به اسرار مربوط به طراحی یک آرم با برچسب یا شعار برای برند خود بپردازیم.

اما در ابتدا باید روش های خلق نشانه و خلاقیت در طراحی را بدانید تا به راحتی بتوانید نحوه طراحی لوگو با برچسب یا شعار را نیز یاد بگیرید. به همین علت ما برای شما مجموعه ای از مقالات را آماده کرده ایم تا به راحتی بتوانید این مفاهیم را نیز یاد بگیرید. جهت یادگیری روش های خلق نشانه بخش اول، دوم، سوم و چهارم این مقاله را مطالعه نمایید.

همچنین مجموعه مقالاتی نیز تحت عنوان طوفان فکری و خلاقیت در طراحی لوگو توسط استدیو طراحی مونس خواه آماده شده است که شما برای اطلاع از این موارد نیز می توانید بخش اول، بخش دوم، بخش سوم و چهارم این مقالات را مطالعه کرده و سپس نحوه طراحی لوگو با برچسب یا شعار را یاد بگیرد.

نحوه طراحی لوگو با برچسب یا شعار

برچسب چیست؟

یک برچسب یا شعار خوب شما را از رقبای خود جدا می کند ، ارزش های برند شما را خلاصه می کند و در بهترین حالت حتی می تواند یک سخنگوی گوش باشد.

از نشانگرها به عنوان یک نسخه کوتاه ، مشتاقانه و عجیب و غریب از بیانیه رسالت برند خود استفاده کنید. به طور معمول ، بیانیه ماموریت شما برای کمک به راهنمایی همه چیز از تلاشهای بازاریابی تا هویت نام تجاری شما داخلی باقی می ماند. برچسب ها این کار را می کند و آن را با جهان به اشتراک می گذارد. این یک روش بیرونی برای برقراری ارتباط با نام تجاری شما است.

برچسب ها و شعارها به برند شما یک راه دیگر را می دهد تا مشتریان و طرفداران شما بتوانند با شما ارتباط برقرار کنند.

چه زمانی لوگوی شما به برچسب نیاز دارد؟

برچسب چیز کمی اضافی به شما می دهد و فرصتی جدید برای بیان آنچه شما و نام تجاری خود در مورد آن هستید است. اما همه برند ها و همه آرم ها به یک مورد نیاز ندارند.

در اینجا فرصت های بسیار خوبی برای استفاده از یک آرم با برچسب وجود دارد.

۱- مخاطب محدودی دارید

اگر یک برند کوچک هستید که فضای زیادی در رسانه های اجتماعی ندارید و یا بودجه زیادی برای کمپین های بازاریابی ندارید ، یک برچسب گزینه ای ایده آل برای استفاده از ارتباطات اضافی است.

به عنوان مثال ، یک سازمان غیرانتفاعی ، پزشکی یا آموزشی کوچک ممکن است ابزاری برای انتقال پیام خود برای مخاطبان گسترده نداشته باشد. اضافه کردن یک برچسب به آنها کمک می کند تا مأموریت خود را در جبهه بیان کنند ، بنابراین هواداران و مشتریان بالقوه فوراً هدف خود را می فهمند.

۲- شما در یک بازار شلوغ هستید

برچسب و کمپین “متفاوت فکر کنید” اپل با بیان اینکه خود را به عنوان یک برند خلاق خلاقانه برای افراد نابغه خلاق نشان می دهد ، توانست فروش و چهره برند تجاری خود را معطوف کند.

۳- شما یک برند جدید را شروع می کنید

هنگام راه اندازی یک برند جدید ، باید در مورد خدمات یا محصول خود تا حد امکان شفاف و مختصر باشید. یک تصویر نام تجاری و پیام های جداشده ، به ویژه هنگام راه اندازی ، می توانند واقعاً آسیب رسان باشند.

اضافه کردن یک برچسب ساده و واضح به آرم شما می تواند ایده جدیدتری را در مورد آنچه انتظار می رود برای کاربران جدید ایجاد کند.

۴- شما در حال راه اندازی مجدد برند هستید

راه اندازی مجدد برند پیاده روی در پارک نیست. وقت ، انرژی ، عرق و اشک می ریزد ، اما ارزش آن را دارد که در پایان وقتی برند تجاری شما (و درآمد شما) را چرخاند.

افزودن برچسب تجدید شده به آرم جدید شما می تواند به مشتریان و شرکای جدید و موجود کمک کند تا چشم انداز جدید برند شما را درک کنند.

۵- آرم شما نیاز به بیش داستان خود دارد

اگر آرم شما انتزاعی یا حداقل است ، نسخه ای را طراحی کنید که شامل یک برچسب ساده است که توصیف برند شما را بهتر توضیح می دهد. آرم و نام تجاری “Neuro Bloom” با افزودن یک شعار ساده در زیر ، خیلی واضح تر می شود.

نحوه طراحی آرم با برچسب

اگر احساس می کنید که یک خط برچسب می تواند به آرم خود اضافه شود ، در اینجا نکات مفیدی وجود دارد که هنگام طراحی باید در نظر بگیرید.

۱- از شخصیت برند خود شروع کنید

قبل از طراحی آرم و برچسب خود ، از شخصیت و هویت برند خود مطلع شوید تا بفهمید برای چه سبکی باید بگردید.

آیا شما یک برند سالم و خوش اخلاق هستید؟ یک رویکرد سنتی و یا الهام گرفته از طراحی و چیدمان شما ممکن است به بهترین شکل ممکن باشد نگاهی بیندازید به وینسنت و ویکتوریا ، یک شرکت پخت و پز. ترکیب آرم و نشانگر آنها نشان می دهد که آنها ارزشهای قدیمی خانوادگی دارند ، قابل دسترسی هستند و محصولات طبیعی آنها به اصول اولیه باز می گردد.

Lifted Apparel آرم و برچسب آنها را کاملاً ترکیب کرده است. کیفیت حداقل و در عین حال قوی آرم آنها با کلمات بالا برنده و انگیزشی از نشانگر نشان می دهد که آنها یک برند مدرن برای گاوصندوق ورزشگاه شیک هستند.

آرم و نشان تجاری Olimpio برای Farmcut با شگفتی بیانگر احساس صداقت و زندگی پاک است. متن ساده انگارانه “مزرعه” نشان می دهد که برند مدرن است ، اما سبک دستنوشت برچسب “غذای خالص”. آسایش خالص “احساس گرمی به سمت برند ایجاد می کند ، به نظر می رسد که شما شخصاً از طرف مالکان برای شام دعوت شده اید.

۲- با قرار دادن و اندازه گیری آزمایش کنید

ممکن است برچسب شما کاملاً شوخ طبعی باشد ، اما باید اطمینان حاصل کنید که از نام تجاری و آرم شما برتری ندارد. همیشه آن را از نام تجاری کوچکتر کنید ، اما واضح و قابل خواندن است.

یک روش آسان برای ارزیابی این موضوع ، در نظر گرفتن سلسله مراتب تایپوگرافی است. وقتی به آرم و برچسب خود نگاه می کنید ، ابتدا چه می خوانید؟ طراحی با نسبت طلایی در ذهن می تواند به شما در تعیین اندازه فونت خود کمک کند تا تصویری با صدای بصری ایجاد شود.

متداول ترین محل قرارگیری آرم و برچسب ، نام تجاری بزرگ در بالا با برچسب زیر است. با این حال ، درمورد قرارگیری برچسب خود برای طراحی منحصر به فرد و برجسته در نظر بگیرید.

Pizza Fit با قرار دادن برچسب در بالای صفحه ، جایگاه معمولی را تلنگر می زند ، اما همچنان بر روی نام تجاری تمرکز دارد.

Mama’s Mediterranean Food، برچسب خود را به دو قسمت تقسیم می کند تا لوگوی آن را محاصره کند ، در حالی که هنوز هم تمرکز اصلی بر روی نام تجاری را در مرکز نگه می دارد.

به یاد داشته باشید که مقیاس پذیری را نیز در نظر بگیرید. وقتی یک قالب کوچک است ، آرم شما چگونه به نظر می رسد؟

آرم خود را به عنوان تصویر نمایه رسانه های اجتماعی تست کنید تا ببینید چقدر تصویر واضح است. اگر به نظر می رسد کوچک یا غیرقانونی است ، می تواند ارزش تنظیم اندازه یا ساده سازی طرح را داشته باشد.

۳- طراحی نسخه ها با یا بدون برچسب

این ممکن است کمی ضد کارآمد باشد ، اما یک آرم واقعا عالی با یک برچسب یا بدون آن کار می کند. هنگام ایجاد رهنمودهای برند بصری خود ، حتماً هر دو نسخه را طراحی کنید تا برند شما بتواند در طیف گسترده ای از کانال های بازاریابی و در هر اندازه ای بدرخشد.

به عنوان مثال ، بسیاری از کانال های بازاریابی دیجیتال برای عکس های پروفایل رسانه های اجتماعی و در طراحی اپلیکیشن به آرم های بسیار کوچک احتیاج دارند. داشتن نسخه ساده شده از آرم شما بدون برچسب ، باعث می شود تا کاربر اصطکاک کمتری و خوش طعم بیشتری داشته باشد.

طراح آلیشیا تکرارهای متنوعی از آرم Just Beautiful ایجاد کرد تا در قالب های مختلف ظاهر شود ، از جمله یک نسخه بسیار ساده که احتمالاً برای قالب های کوچکتر مانند تصویر پروفایل اینستاگرام وجود دارد.

طراحی یک نسخه کمتر از برچسب از آرم شما همچنین به آینده برند شما کمک می کند تا در شرایطی که دیگر نیازی به آن ندارید ، از برند شما استفاده کند.

برخی از بزرگترین برند های جهان دارای یک برچسب هستند که شما درباره آن نمی دانید. ممکن است از آرم آنها مفقود شود ، اما آنها این نشان را هر زمان که از آن استفاده کنند ، در بازاریابی خود ثابت نگه می دارند.

یک دستور العمل برای موفقیت برند: فقط یک برچسب اضافه کنید.

چه از آن به صورت عمومی استفاده کنید و چه نباشید ، ایجاد یک نسخه مناسب از آرم خود با برچسب زدن می تواند شخصیت برند شما را از هر نظر جدید زنده کند. این عبارات ساده برای تعریف دوباره مأموریت شما ، برقراری ارتباط با مشتریان و افزودن یک لایه جدید از تعامل برای هر کسی که مشاغل شما را تجربه می کند ، کمک می کند.

سخن نهایی

استودیو طراحی مونس خواه یکی از معتبرترین شرکت های طراحی لوگو و طراحی آرم می باشد که در زمینه طراحی لوگو شرکتی، طراحی لوگوی پزشکی، طراحی تایپوگرافی، طراحی لوگو تایپ، طراحی اسم، طراحی نشان تجاری و طراحی آیکون اختصاصی تخصص دارد. این شرکت تعرفه طراحی لوگو مختص خود را دارا بوده و در مقابل هر سفارش طراحی لوگو ، قیمت لوگو، قیمت طراحی لوگو و در کل لیست قیمت لوگو خاصی را ارائه داده و لوگوی مورد نظر را طراحی می نماید.

جهت دیدن نمونه کارها و سفارش طراحی به سایت استودیو طراحی مونس خواه مراجعه نمایید.

|
0
| 953

۱۸ آرم مثلث که به هدف رسیدند

  آرم های مثلث، خود را از آرم های دایره ای جدا کرده اند. به عنوان مثال در نظر بگیرید، که چگونه میزهای تاشو اغلب دارای پایه های مثلثی شکل هستند؟ یا  چگونه صندلی دارای پایه های مثلثی است. پس می توان گفت این یک شکل قابل اعتماد است! این ویژگی های منحصر به فرد […]

۵۰ نکته حرفه ای در مورد طراحی لوگو – سری نهم

  لوگوی خود را تست کنید برای تست و بررسی لوگوی طراحی شده ، می‌توانید از افزونه ای به نام LiveSurface در نرم افزار ایلوستریتور استفاده کنید. این افزونه اپلیکیشن مک است که در نرم افزار ایلوستریتور ادغام شده است و به شما اجازه می‌دهد ایده های طراحی خود را در دیک دنیای واقعی و […]

آزمون طراحی لوگو های معروف توسط افراد عادی

آزمون میزان یادآوری برندهای مشهور برندهای مشهور میلیاردها دلار صرف تبلیغات برای ماندگاری نام و لوگوهایشان می کنند مانند  Apple، Starbucks، Target و Walmart  اما سوال اینجاست که چه مقدار موفق شده اند؟ حال نتیجه ی خنده‌دار آزمون میزان یادآوری برندهای مشهور که توسط سایت signs.com بین ۱۵۰ فرد عادی در آمریکا برگزار شد را بررسی می […]

چگونه می توان طراحی مجدد لوگو را درست انجام داد؟

لوگوی قوی می تواند تاثیر زیادی بر کسب و کار شما داشته باشد. گاهی اوقات شرکت ها این موضوع را در همان اولین بار درست انجام میدهند (به لوگو شل و نایک فکر کنید) و هرگز مجبور نیستند لوگو خود را بازبینی کنند. اما اغلب اوقات، لوگو باید اصلاح یا تنظیم شود تا با پیشرفت […]

ایده ها و دستورالعمل های طراحی لوگو حیوانات – بخش سوم

شانه شناسی حیوانات در فرهنگ ها فرهنگ های مختلف از حیوانات به روش های مختلف استفاده می کنند. ما همه با شیوه ای که شیر برای نشان دادن شجاعت استفاده می شود آشنا هستیم، یا از قو برای نمایش ظرافت استفاده می شود. این تصاویر بسیار رایج هستند و به لطف اقتصاد جهانی ما و […]

ایده ها و دستورالعمل های طراحی لوگو حیوانات – بخش دوم

نگاهی به لوگو های حیوانی موفق هنگامی که شما شروع به تفکر در مورد آن کنید، شما قادر خواهید بود تمام انواع لوگو های حیوانات موفق را نام گذاری کنید. اکثر آنها برای برند ها و محصولات مورد استفاده قرار می گیرند که در واقع هیچ ارتباطی با حیوانات استفاده شده در لوگو یا کلا […]

whatsapp support
در حال بارگزاری
لطفا اتصال اینترنت خود را بررسی کنید...