پروسه طراحی لوگو

فرآیند طراحی لوگو را می توان به سختی تعریف کرد: هر طراح گرافیکی رویکرد خاص خود را برای طراحی لوگو دارد. برای برخی، این روش روشمند و منظم است.
استودیو مونس خواه یک فرآیند کامل و حرفه ای طراحی لوگو را انجام می دهد که می توانید از آن به عنوان نقطه شروع استفاده کنید. ما به شما نشان خواهیم داد که چگونه تحقیق و تحلیل را با نبوغ خلاقانه ترکیب میکنیم تا یک طراحی لوگوی برجسته ایجاد کنید. در زیر ۱۰مرحله اساسی برای توسعه لوگو آورده شده است که با نمونه هایی کامل می شود که فرآیند را در عمل نشان می دهد

مشاوره رایگان

1 | مشاوره رایگان

در طراحی لوگو بدون داشتن یک لوگو و هویت بصری قوی کسب و کار شما فرصت اثبات کیفیت و جذب بهتر مشتریان خود را از دست خواهد داد. ما با شماییم تا با طراحی لوگو در تبریز برای شرکت شما داستان برند شما را بسراییم، به برند شما جان دهیم.

مشاوره رایگان

فرم بریف | 2

تمرکز یک بریف در درجه‌ی اول بر روی اهداف تجاری پروژه‌ی طراحی، می‌باشد. قرار نیست در بریف به جزئیات ابعاد زیبایی‌شناسی طراحی پرداخته شود.

3 | آنالیز و پژوهش

اطلاعات و دیتاهای ارائه شده درفرم بریف به صورت کامل بررسی و آنالیز می شود. نیازهای کارفرما از فعالیت برند با اصول و استاندارهای طراحی لوگو تلفیق و در مرحله بعد به کارفرما ارائه می شود

ریبریفینگ | ۴

دراین مرحله اطلاعات و نتایج بررسی فرم بریف توسط تیم استودیو مونس خواه به صورت گزارش کاملی ارائه می شود. باید ها و نباید در برندینگ ، استراتژی تبلیغات و فرم ها و رنگهای مورد نیاز تفهیم می شود

۵ | همفکری

بعد از ارائه فرم ربریفینگ ، پیشنهاد های استودیو مونس خواه دراختیارکارفرما قرار میگیرد و با همفکری وهم پیشنهادهای داده شده بررسی میگردد تا تحقیقات و اطلاعات کامل شده و طراحی شروع شود.

ارائه اتودها و انتخاب طرح

ارائه اتودها و انتخاب طرح | ۶

طبق صحبت های انجام شده بر اساس تعداد اتود های ارائه شده ، لوگوهای طراحی شده با پرزنت کامل طبق مراحل قبل در اختیار کارفرما قرار گرفته واتود نهایی تعیین و در صورت نیازاصلاحات انجام میگیرد

اصلاحات و نهایی سازی

۷ | اصلاحات و نهایی سازی

تیم استودیو مونس خواه اصلاحات مورد نیاز را بر اساس نظرات کارفرما طبق اصول و استاندارد های طراحی لوگو انجام می دهد تا لوگوی طراحی شده هم از نظر کارفرمامورد تایید باشد

جلسه پرزنت | ۸

لوگوی طراحی شده به صورت یک فایل پرزنت آماده و ارائه می شود در این جلسه که به صورت حضوری یا آنلاین برگزار می شود لوگوی طراحی شده به صورت یک فایل پی دی اف تهیه می شود در مورد کانسپت های استفاده شده ، تناسبات اصولی رعایت شده ، رنگ های سازمانی و نحوه ترکیب بندی رنگ و چیدمان صحبت می شود

جلسه پرزنت

۹ | ارسال و تحویل فایل

فایل لوگوی نهایی با تمامی ترکیبات رنگ و چیدمان درانواع فرمت های مورد نیازبه صورت حضوری یا از طریقی که کارفرما تعیین می کند آماده و ارسال می شود

پشتیبانی بصری

پشتیبانی بصری | ۱۰

تیم استودیو مونس خواه هموار به عنوان مشاور و پشتیبان بعد از اتمام پروژه طراحی در کنار مشتریان خود می باشد و هر جا نیاز به راهنمایی باشد در جهت بهبود هویت بصری مشتریان خود کمک میکند

برای خود یک لوگوی تازه دریافت کنید که از برندسازی آیینی و حرفه ای بودن ناشی می شود. 

ما بر روی آنچه ارائه می کنیم تمرکز می کنیم و عمیقاً به آن اهمیت می دهیم… فونت، سبک و رنگ.

سوالات متداول طراحی لوگو

ما درک می کنیم که یک مشتری هنگام انتخاب یک شرکت طراحی لوگو با سوالات مکرر زیادی روبرو می شود. بنابراین، ما فهرستی از پرس و جوهای احتمالی که مشتری در ابتدا با آنها برخورد می کند تهیه کرده ایم. این پرسش‌های متداول به او کمک می‌کند تا ایده اولیه روشنی در مورد روش کار ما به عنوان متخصصان طراحی لوگو به دست آورد.

به محض دریافت جزئیات کامل از پایان شما، طراحان لوگوی ما شروع به ایده پردازی برای ایجاد یک طراحی لوگوی منحصر به فرد و نوآورانه می کنند و نیازهای شما را در نظر می گیرند. پس از انجام تمام ترفندها و تغییرات پیشنهادی شما، لوگوی نهایی ظرف ۲-۳ هفته آماده می شود..

بله چرا که نه. در واقع، موفقیت یک لوگو تا حد زیادی به ارتباط ایده‌ها، دیدگاه‌ها و دیدگاه مشتری بستگی دارد. پیروی از یک فرآیند شفاف برای اینکه بتوانید مستقیماً با طراح در ارتباط باشید و نظرات خود را بیان کنید، چیزی است که ما را به برترین شرکت طراحی لوگو تبدیل می کند.

ما در همان جلسه اول درباره ایده ها و دیدگاه شما در پشت لوگو صحبت می کنیم. نگران نباشید، درک علاقه‌مندی‌ها، دوست نداشتن‌ها و مخاطبان هدف نیز بخش مهمی از خدمات طراحی لوگو ما است. به این ترتیب، ما با یک مفهوم طراحی مطابق با نیازهای شما روبرو می شویم. سپس نمونه ها را توسعه داده و به شما نشان می دهیم. و پس از انجام تمامی تغییرات و بازنگری های لازم، لوگوی نهایی را در اختیار شما قرار می دهیم.

طرح پایه 3 ویرایش رنگ و فونت را به شما ارائه می دهد. از سوی دیگر، برنامه‌های Plus & Premium ویرایش‌های رنگ و فونت نامحدودی را ارائه می‌کنند و به شما آزادی می‌دهند تا هر تعداد که می‌خواهید ویرایش کنید.

دامنه خدمات طراحی لوگو ما حول یک سری طوفان فکری می چرخد. هنگامی که نیازهای خود را برای ما به روز کردید، طراحان لوگوی ما شروع به کار بر روی طرح های احتمالی لوگو می کنند تا نمونه هایی را در عرض 2 تا 3 روز ارائه دهند.

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

به عنوان یک شرکت پیشرو در طراحی لوگو، ما به شدت مشتریان خود را به عنوان دارایی خود در نظر می گیریم. از این رو ما حتی پس از تکمیل فرآیند طراحی لوگو از ارائه پشتیبانی به شما دریغ نخواهیم کرد. در عوض، ما از همراهی طولانی خود قدردانی می کنیم.

قطعا، ایده ها، جستجو و چشم انداز شما اساس اصلی لوگوی شرکت شما خواهد بود. اگر هیچ وضوحی در مورد چگونگی لوگوی خود ندارید، نگران نباشید، طراحان لوگو ما شما را از طریق آن راهنمایی خواهند کرد. تا بتوانیم با هم به برند شما هویتی منحصربفرد به خلاقانه ترین شکل بدهیم.