۵۰ نکته حرفه ای در مورد طراحی لوگو – سری ششم

 

بهتر است بر روی پیامی تمرکز کنید که با استفاده از یادداشت ۱۰ کلمه در مورد مزایای شرکت به دست آمده است. این واژه ها ممکن است احساسات ، صفات ، اشیا یا دوره های زمانی خاص باشند.

  1. لوگوی خوب معرف ماهیت شرکت شماست

لوگو نمایش بصری همه مواردی است که رکت قصد دارد آن را به مخاطب خود منتقل کند. لوگو فراتر ا از یک تصویر زیبا و ساده است و با نماد بسیار قدرتمندی پر شده است هر چند این نماد پنهان یا آشکار باشد. برای اینکه بتوانید نماد یک برند را شناسایی کنید ، بهتر است بر روی پیامی تمرکز کنید که با استفاده از یادداشت ۱۰ کلمه در مورد مزایای شرکت به دست آمده است. این واه ها ممکن است احساسات ، صفات ، اشیا یا دوره های زمانی خاص باشند. این یک روش سرگرم کننده است. شما می‌توانید از این کلمات توصیفی در لوگوی خود استفاده کنید و معنای آن را از طریق تایپوگرافی ، تزیین یا اشکال به تصویر بکشید.

 

  1. استفاده از کاغذ ردیابی

کاغذ ردیابی در فرایند طراحی یک روش قدیمی است. اگرچه بیشتر افراد ا این روش استفاده نمی‌کنند اما استفاده از آن می‌تواند بسیار مفید باشد به خصوص اگر بخواهید کار طراحی خود را بصورت وسیع توسعه دهید. کاغذ ردیابی به همراه یک کاغذ معمولی مورد استفاده قرار گیر. این روش به شما اجازه می‌دهد به سرعت طرح اولیه لوگوی خود را ایجاد کنید و این بدین معناست که می‌توانید ایده خود را بدون ترسیم دوباره آن ، اصلاح کنید.

 

  1. دفتر طراحی خود را داشته باشید

زمانی که در حال طراحی یک پروژه هستید می‌توانید از یک دفتر طراحی استفاده کنید تا همیشه بر روی پروژه کار کنید. ایده های ناب و عالی زمانی به ذهن افراد خطور می‌کند که بیرون از منزل یا محل کار خود هستند. به همین خاطر داشتن یک دفتر طراحی کوچک می‌تواند بسیار کارساز باشد. فراموش کردن این ایده های ناب بسیار ساده رخ می‌دهد بنابراین سعی کنید این دفتر را همیشه خکراه خود داشته باشید.

 

  1. لزومی ندارد لوگو شامل تمام پیام ها باشد

لوگو بخش واحد هویت برند محسوب می‌شود اما نمیتوان همه ایده ها و پیام ها را از طریق آن به مخاطب منتقل کرد. تا به جایی که می‌توانید لوگوی خود را ساده طراحی کنید و اجازه دهید هویت برند ارتباطات موجود را توسعه دهد.

 

  1. از انتزاعی بودن نترسید

اگر در حال طراحی لوگو برای کسب و کار مرتبط با کفش هستید. نیازی نیست عکس کفش را در لوگوی خود قرار دهید. برخی از اوقات انتزاعی بودن بهتر است. به عنوان مثال لوگوی نایکی ، به شکل تیک است.

262
1+
Print Friendly, PDF & Email

پیشنهاد میکنیم این مقالات را هم بخوانید...

دیدگاه بگذارید

avatar

نمونه لوگوهای طراحی شده در استودیو مونس خواه