۵ دلیل که شما باید یک لوگو داشته باشید

اهمیت لوگو۱ استودیو مونس خواه

حتی اگر نام برند در طرح آن‌ ادغام نشده باشد، احتمالاً حداقل ۹۹٫۹۹% از مردم روی کره زمین می‌توانند نام برند را تشخیص دهند و آن را مشخص کنند؛ اما اگر به رسمیت شناختن جهانی و سلطه جهانی در صنعتتان برای شما خوب نیست، چند دلیل دیگر هم وجود دارد:

یک لوگو به این دلیل مهم است که:

۱. هویت خود را تغییر دهید

وسترن قدیمی را به خاطر بیاور که گاوچران‌ها چطور دامداری را برندسازی کرده بودند؟ آن‌ها این کار را برای نشان دادن مالکیت انجام دادند. لوگوی شما باید همان کار را انجام دهد؛ البته منهای درد علامت‌گذاری یک آهن‌داغ. بر روی محصولات خود، کارت ویزیتتان و وب‌سایتتان تمرکز کنید، لوگویتان با مالکیت ارتباط برقرار می‌کند. لوگویتان می‌تواند به مشتریان بالقوه دنیا و مشتریان احتمالی که دارید، بگوید که چه نوع محصول یا سرویسی را می‌فروشید و یا چه چیزی به مشتریان پیشنهاد می‌دهید.

اهمیت لوگو۲ استودیو مونس خواه

لوگوی Swirl Frozen Yogurt در مورد محصولی که شرکت می‌فروشد شک کمی باقی می‌گذارد، درحالی‌که لوگوی Noble Pillow با نام پادشاهی شرکت بازی می‌کند و نشان می‌دهد که این بالش برای خانواده سلطنتی مناسب است. جغد به‌طورمعمول نماد عقل و خرد است و در لوگوی Little Minds Book Box نیز این حس را القا می‌کند که مشتریان افراد باهوشی هستند. به‌عنوان‌مثال، بچه‌های باهوش.

۲. مشتریان جدید را تشویق کنید تا شما را بشناسند

ما در دنیای تک‌رنگ زندگی نمی‌کنیم. افراد به طراحی و رنگ‌های جالب کشیده می‌شوند. لوگویی که بسته‌بندی شما را نشان می‌دهد یا آن را زینت می‌دهد باید برای جلب توجه و تحریک حس کنجکاوی مشتریان احتمالی شما طراحی شود و باعث شود که آن‌ها حداقل نگاه کنند و امیدوارانه محصول شما را بخرند.

اهمیت لوگو۳ استودیو مونس خواه

رستوران Forager’s Table که در غذاهای خانگی تخصص دارد، غذای خوشمزه را با ایجاد لوگو که دارای سبک ارگانی است، در اختیار آن‌ها قرار می‌دهد. آن‌ها می‌توانند این لوگو را در تابلوها، منوها و وب‌سایتشان قرار دهند تا در جستجوی مصرف کنندگان گرسنه به دنبال این تجربه غذاخوری خاص باشند.

لوگو برای این نوع از لوازم آرایشی مراقبت از پوست به‌طور کامل مزایای محصول را به‌طور کامل و با طراوت، ملایم، طبیعی و سالم ارتباط می‌دهد. سادگی مؤثری مثل این باعث می‌شود که مشتری بخواهد آن را از قفسه بیرون کشیده و در سبد خرید خود قرار دهد.

۳. شما را از رقابت جدا می‌کنید

علائم ویژه‌ای وجود دارند که به نمایندگی از صنایع یا محصولات خاص می‌آیند. به‌عنوان‌مثال، چند مکان پیتزا با لوگو دیده‌اید که یک آشپز ایتالیایی و سرآشپز عروسکی را با یک کلاه سفید بلند و یک پوزخند بزرگ نشان می‌دهد؟ شاید یک پیتزای فوق‌العاده بزرگ را در دست داشته باشد؟ یک لوگوی خوب نشان می‌دهد که شما چه کسی هستید، اما باید شما را از بقیه متمایز کند. یک لوگوی خوب باید متفاوت باشد.

اهمیت لوگو۴ استودیو مونس خواه

اگرچه کسی به‌طورمعمول یک خرس را در جنگل با یک شرکت سرمایه‌گذاری همراه نمی‌کند و ممکن است از تصویر خرس و ارتباط آن با یک بازار بد اجتناب کند لوگوی Bear Creek Capital کار خوبی برای متمایز کردن این شرکت با یک تصویر روستایی دارد که با نام آن تطبیق داشته باشد؛ و قطعاً لوگوی Midnight Pizza از این آشپز ایتالیایی پوزخند به لب که قبلاً به آن عادت داشتیم اجتناب کرده است. به‌علاوه، همه ما می‌توانیم با زوزه گرگ برای پیتزا در اواخر شب ارتباط برقرار کنیم.

۴. وفاداری به برند

در زمان‌های مختلف، یک شرکت لوگو را مجدداً طراحی خواهد کرد، شاید برای به‌روزرسانی ظاهر و یا بازتاب برخی تغییرات شرکتی دیگر دست به این کار بزند. به‌عنوان یک بازاریاب، ما این کار را تائید می‌کنیم؛ اما به‌عنوان یک مصرف‌کننده، از آن متنفریم. وقتی به لوگوی مورد علاقه خود عادت کردیم و صاحبان کسب‌وکار آن را عوض کردند، احساس می‌کنیم به ما خیانت شده است. حالا باید ذهنمان را آرام کنیم تا چیز جدیدی پیدا کنیم. وفاداری برند بسیار مهم است و هر کسب‌وکار نیاز به رشد دارد. یک لوگوی آشنا راهی طولانی برای ایجاد وفاداری به برند دارد.

اهمیت لوگو۵ استودیو مونس خواه

هر دو این لوگوها روشن، متمایز هستند و به‌اندازه کافی جالب هستند که به‌یادماندنی باشند. با جای گرفتن این لوگوها روی محصولات، پیدا کردن آن‌ها در یک قفسه شلوغ بسیار آسان است.

۵. می‌تواند همه جا باشد

لوگوی خود را در انواع بازاریابی، بسته‌بندی، محصولات، رسانه‌های اجتماعی و وب‌سایت خود قرار دهید. این راهی است برای تبلیغ برند و پیام شما به‌طور پیوسته، چه در فروشگاه و چه در خانه مشتریان شما، به‌عنوان‌مثال، هر جایی که می‌خواهید باشید. اگر شما پیام برند خود را توسعه داده‌اید و با موفقیت آن را به لوگوی خود گره زده‌اید، هر کاری که می‌کنید و ایجاد کرده‌اید با لوگو و برند در ارتباط است.

اهمیت لوگو۶ استودیو مونس خواه

اهمیت لوگو۸ استودیو مونس خواه

 

سخن نهایی

استودیو طراحی مونس خواه یکی از معتبرترین شرکت های طراحی لوگو و طراحی آرم می باشد که در زمینه طراحی لوگو شرکتی، طراحی لوگوی پزشکی، طراحی تایپوگرافی، طراحی لوگو تایپ، طراحی اسم، طراحی نشان تجاری و طراحی آیکون اختصاصی تخصص دارد. این شرکت تعرفه طراحی لوگو مختص خود را دارا بوده و در مقابل هر سفارش طراحی لوگو ، قیمت لوگو، قیمت طراحی لوگو و در کل لیست قیمت لوگو خاصی را ارائه داده و لوگوی مورد نظر را طراحی می نماید.

جهت دیدن نمونه کارها و سفارش طراحی به سایت استودیو طراحی مونس خواه مراجعه نمایید.


|
0
| 839

قیمت گذاری طراحی لوگو

تصور کنید از شما خواسته شده قیمتی برای طراحی یک لوگو جدید بدهید؟ حتماً از خودتان می‌پرسید چقدر سخت است؟ با خودتان فکر می‌کنید همین‌الان به اینترنت نگاه می‌کنم و پاسخی پیدا می‌کنم. درخواست شما از گوگل چیزی شبیه این است: «چگونه یک طراحی لوگو را قیمت‌گذاری کنید؟» و اما نتایج گوگل چه خواهد بود؟ […]

نحوه طراحی لوگو با برچسب یا شعار

همه چیز برچسب در مورد احساس است. آنها برند شما را به رنگ سیاه و سفید توصیف نمی کنند ، اما احساساتی را برمی انگیزند که به مشتریان شما اجازه می دهد برند شما را بشناسند. تصور کنید که هرگز نایک نشنیده اید. برچسب آشکار نمی کند که نایک یک برند ورزشی است ، اما […]

چگونه می توان طراحی مجدد لوگو را درست انجام داد؟

لوگوی قوی می تواند تاثیر زیادی بر کسب و کار شما داشته باشد. گاهی اوقات شرکت ها این موضوع را در همان اولین بار درست انجام میدهند (به لوگو شل و نایک فکر کنید) و هرگز مجبور نیستند لوگو خود را بازبینی کنند. اما اغلب اوقات، لوگو باید اصلاح یا تنظیم شود تا با پیشرفت […]

۶ اصل اساسی طراحی لوگو

  هدف از یک لوگو این است که برند خود را به طور کامل برای مخاطب نشان دهید و در عین حال شما را از سایر افراد در آنجا نیز متمایز کند. وقتی شخصی به لوگو شما نگاه می کند باید بتواند دو چیز را تعیین کند: تمایل داشتن نسبت به محصول و خرید آن […]

لوگو حرف — نمادهای مبتنی بر حروف

  نمادهای مفهومی، نمادهای تصویری و نمادهای مبتنی بر حروف ما قصد نداریم مرزی دقیق میان نشانه تصویری، یعنی نمادی از یک ایده که کمابیش واقع‌گرایانه بیان شده یا تا آنجا که ممکن است به طبیعت موضوع یا شی‌ء مورد نظر نزدیک باشد، از یک سو و نشانه‌ای که چه به‌طور انتزاعی و چه به‌طور […]

طراحی لوگو پزشکی

لوگو یا آرم عنصری گرافیکی از علائم یا برچسب‌ها است به‌طوری که با سبک حروف یا قلم خاصی تنظیم شده یا به صورت ویژه اما خوانایی چیده شده‌است. شکل، رنگ، سبک حروف و … باید مشخصاً از دیگر علایم مشابه بازار متفاوت باشد. به زبان عامیانه لوگو نشانه یا علامتی گرافیکی است که توسط سرمایه داران […]

whatsapp support
در حال بارگزاری
لطفا اتصال اینترنت خود را بررسی کنید...