۱۸ آرم مثلث که به هدف رسیدند

 

آرم های مثلث، خود را از آرم های دایره ای جدا کرده اند. به عنوان مثال در نظر بگیرید، که چگونه میزهای تاشو اغلب دارای پایه های مثلثی شکل هستند؟ یا  چگونه صندلی دارای پایه های مثلثی است. پس می توان گفت این یک شکل قابل اعتماد است!

این ویژگی های منحصر به فرد اجازه می دهد تا آرم های مثلثی برای ارزش گذاری مانند اعتماد، قدرت یا اعتماد ساده به شیوه ای که شکل های دیگر لوگو نمی تواند ارتباط برقرار کنند بدهد. اگر هر کدام از اینها مانند ارزشهایی باشند که مربوط به کسب و کار شما هستند، شما در جای مناسب هستید. ما الگویی های مثلث فوق العاده ای را برای الهام دادن به شما گردهم آورده ایم.

آرم های مثلث رنگارنگ

استحکام هندسی مثلث به آن اجازه می دهد تا احساس آرامش و امنیت را بیان کنند. به خصوص در صورتی که مثلث با رنگهای اشباع، شفا یا شادابی زوج باشد. اگر کسب و کارتان به زمینه های مالی، مدیریتی، رفتاری یا هر زمینه ای که هدف آن برقراری ارتباط ایمنی است، مرتبط باشد، برای الهام گیری از آن می توانید طراحی را شروع کنید.

خط هیپ

18 آرم مثلث که به هدف رسیدند

18 آرم مثلث که به هدف رسیدند

در مقایسه با دایره و مربع، مثلث یکی از اشکال کمتر استفاده شده در طراحی آرم است که لزوما چیز بدی نیست! ناتوانی آنها می تواند به ظاهر هیپ یا پانک باشد. اگر کسب و کار شما کمی بیشتر در طرف مشتریان سرد و بی احساس است، مثلث برای طراحی با کار خطوط مناسب می تواند القابخش کسب وکارتان باشد .

این که آیا انتزاعی و متقارن بودن این شکل می تواند هندسه جالب توجهی داشته باشد و یا حتی به چیزی از چهره ای مانند یک چشم در مرکز (اشاره به دانش مخفی) اشاره کند. در نهایت، این سبک طراحی می تواند یک پیچ و تاب را به هر کسب و کار بدهد، اما در خصوص برچسب های ضبط، مغازه های سفارش موتور سیکلت و یا مغازه های جواهرات این سبک از طراحی بهتر به نظر می رسد.

مثلث مصور

18 آرم مثلث که به هدف رسیدند

با توجه به اسطوره هایی مانند مثلث برمودا، مثلث ها را می توان به طریقی که اسرار آمیز یا حتی اسطوره ای احساس کرد، به تصویر کشید. مثالهای بالا موفق به ایجاد این فضا با نشان دادن یک مثلث خونی یا ایجاد یک مثلث هشت پا هستند که اشاره به Kraken افسانه ای است. این سبک طراحی فوق العاده برای کسب و کارهایی است که دارای یک داستان در پشت نام تجاری آنها هستند!

هندسه پیچیده

18 آرم مثلث که به هدف رسیدند

آرم مثلثی چشم را به سه نقطه ی تیز تقسیم می کند. این کار به آنها اجازه می دهد تا احساس دقت و حتی پیچیدگی را به تصویر بکشند. بعضی از راه های به دست آوردن این ویژگی ها در یک آرم مثلثی این است که آن را با طلا(رنگ زرد) براق کنند و یا آن را به یک الگوی براق با استفاده از هندسه مینیمالیست ترکیب کنند. این سبک از طراحی لوگوی عالی برای شرکتهایی است که تکنولوژی نوآورانه ای را طراحی می کنند، اسناد را مدیریت می کنند یا فقط می خواهند نشان دهند که آنها روی برند بالقوه متمرکز شده اند.

سخن نهایی

استودیو طراحی مونس خواه یکی از معتبرترین شرکت های طراحی لوگو و طراحی آرم می باشد که در زمینه طراحی لوگو شرکتی، طراحی لوگوی پزشکی، طراحی تایپوگرافی، طراحی لوگو تایپ، طراحی اسم، طراحی نشان تجاری و طراحی آیکون اختصاصی تخصص دارد. این شرکت تعرفه طراحی لوگو مختص خود را دارا بوده و در مقابل هر سفارش طراحی لوگو ، قیمت لوگو، قیمت طراحی لوگو و در کل لیست قیمت لوگو خاصی را ارائه داده و لوگوی مورد نظر را طراحی می نماید.

جهت دیدن نمونه کارها و سفارش طراحی به سایت استودیو طراحی مونس خواه مراجعه نمایید.

|
0
| 2,150

مطالعه موردی طراحی لوگو – نایک (Swoosh مشهور)

در دنیای خلاق طراحی، Nike Swoosh بدون شک یک لوگو برند درخشان با یک پیام ساده و واضح است. مفهوم پشت Swoosh متفکرانه است – ظرافت در سادگی نهفته است. تقریبا نیم قرن پیش از آن در سال ۱۹۷۱، یک دانشجوی دختر دانشگاه کارولین دیویدسون، دانشگاه ایالتی پورتلند، با طراحی لوگو در سطح جهانی، Nike […]

شش اشتباه بزرگ طراحان لوگو

نمیتوان اهمیت لوگو را نادیده گرفت. لوگو نشانگر گرافیکی هویت یک شرکت است و این نماد کوچک چنان قدرتمند است که میتواند باعث شهرت یا صدمه زدن به شرکت شما شود. مهم نیست که چقدر خدمات شما شگفت انگیز است، اگر لوگوی شما به اندازه کافی خوب طراحی شده باشد، چگونه محصولات منحصر به فرد […]

خلق اثر هنری انتزاعی با ایلاستریتور

ایلاستریتور یک ابزار عالی برای خلق هنر انتزاعی با خطوط و اشکال پایه ای، می باشد. در آموزش امروز نحوه ی ایجاد نوارهای هندسی با  Art Brush خواهیم داشت.

لوگوهای به یادماندنی در ساخت و ساز

  به دلیل گستردگی بازار، دامنه ی گسترده ای برای رشد شرکتهای ساخت و ساز وجود دارد. براساس برآوردهای انجام شده، درآمد سالانه صنعت ساخت و ساز در ایالات متحده حدود ۱٫۷۳۱ تریلیون دلار است. بنابراین، علی رغم رقابت سخت، شرکت های تازه تاسیس فرصتی برای رشد خواهند داشت. در عین حال رقابت نیز با […]

رنگهای به کار رفته در لوگو به چه معناست؟ (بخش دوم)

همانطور که در بخش اول مقاله گفته شد انتخاب رنگ لوگو مناسب می تواند نقاط قوت کسب و کار شما را برجسته کند و به شما در جذب مشتری مناسب کمک کند. ترکیب اشتباه آن نیز می تواند اثر معکوس داشته باشد. بنابراین شناخت رنگهای به کار رفته در لوگو ضروری است. همانطور که می […]

۱۰ مورد از روند لوگوها در سال ۲۰۱۹

  سال نو به معنای شروع تازه، فرصت های بیشتر و مهمتر از همه روند تغییر آرم است. ما از برخی طراحان گرافیک از سراسر جهان پرسش هایی کرده ایم و با طراحان داخلی خود مورد بررسی قرار داده ایم تا پیش بینی کنیم که بزرگترین روند لوگو در سال ۲۰۱۹ چگونه می تواند باشد. […]

guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments
whatsapp support
در حال بارگزاری
لطفا اتصال اینترنت خود را بررسی کنید...