۱۸ آرم مثلث که به هدف رسیدند

 

آرم های مثلث، خود را از آرم های دایره ای جدا کرده اند. به عنوان مثال در نظر بگیرید، که چگونه میزهای تاشو اغلب دارای پایه های مثلثی شکل هستند؟ یا  چگونه صندلی دارای پایه های مثلثی است. پس می توان گفت این یک شکل قابل اعتماد است!

این ویژگی های منحصر به فرد اجازه می دهد تا آرم های مثلثی برای ارزش گذاری مانند اعتماد، قدرت یا اعتماد ساده به شیوه ای که شکل های دیگر لوگو نمی تواند ارتباط برقرار کنند بدهد. اگر هر کدام از اینها مانند ارزشهایی باشند که مربوط به کسب و کار شما هستند، شما در جای مناسب هستید. ما الگویی های مثلث فوق العاده ای را برای الهام دادن به شما گردهم آورده ایم.

آرم های مثلث رنگارنگ

استحکام هندسی مثلث به آن اجازه می دهد تا احساس آرامش و امنیت را بیان کنند. به خصوص در صورتی که مثلث با رنگهای اشباع، شفا یا شادابی زوج باشد. اگر کسب و کارتان به زمینه های مالی، مدیریتی، رفتاری یا هر زمینه ای که هدف آن برقراری ارتباط ایمنی است، مرتبط باشد، برای الهام گیری از آن می توانید طراحی را شروع کنید.

خط هیپ

18 آرم مثلث که به هدف رسیدند

18 آرم مثلث که به هدف رسیدند

در مقایسه با دایره و مربع، مثلث یکی از اشکال کمتر استفاده شده در طراحی آرم است که لزوما چیز بدی نیست! ناتوانی آنها می تواند به ظاهر هیپ یا پانک باشد. اگر کسب و کار شما کمی بیشتر در طرف مشتریان سرد و بی احساس است، مثلث برای طراحی با کار خطوط مناسب می تواند القابخش کسب وکارتان باشد .

این که آیا انتزاعی و متقارن بودن این شکل می تواند هندسه جالب توجهی داشته باشد و یا حتی به چیزی از چهره ای مانند یک چشم در مرکز (اشاره به دانش مخفی) اشاره کند. در نهایت، این سبک طراحی می تواند یک پیچ و تاب را به هر کسب و کار بدهد، اما در خصوص برچسب های ضبط، مغازه های سفارش موتور سیکلت و یا مغازه های جواهرات این سبک از طراحی بهتر به نظر می رسد.

مثلث مصور

18 آرم مثلث که به هدف رسیدند

با توجه به اسطوره هایی مانند مثلث برمودا، مثلث ها را می توان به طریقی که اسرار آمیز یا حتی اسطوره ای احساس کرد، به تصویر کشید. مثالهای بالا موفق به ایجاد این فضا با نشان دادن یک مثلث خونی یا ایجاد یک مثلث هشت پا هستند که اشاره به Kraken افسانه ای است. این سبک طراحی فوق العاده برای کسب و کارهایی است که دارای یک داستان در پشت نام تجاری آنها هستند!

هندسه پیچیده

18 آرم مثلث که به هدف رسیدند

آرم مثلثی چشم را به سه نقطه ی تیز تقسیم می کند. این کار به آنها اجازه می دهد تا احساس دقت و حتی پیچیدگی را به تصویر بکشند. بعضی از راه های به دست آوردن این ویژگی ها در یک آرم مثلثی این است که آن را با طلا(رنگ زرد) براق کنند و یا آن را به یک الگوی براق با استفاده از هندسه مینیمالیست ترکیب کنند. این سبک از طراحی لوگوی عالی برای شرکتهایی است که تکنولوژی نوآورانه ای را طراحی می کنند، اسناد را مدیریت می کنند یا فقط می خواهند نشان دهند که آنها روی برند بالقوه متمرکز شده اند.

|
0
| 2,691

نمونه لوگوهای طراحی شده در استودیو مونس‌خواه

guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments
در حال بارگزاری
لطفا اتصال اینترنت خود را بررسی کنید...