۱۸ آرم مثلث که به هدف رسیدند

18 آرم مثلث که به هدف رسیدند

آرم مثلث، خود را از آرم های دایره ای جدا کرده اند. به عنوان مثال در نظر بگیرید، که چگونه میزهای تاشو اغلب دارای پایه های مثلثی شکل هستند؟ یا  چگونه صندلی دارای پایه های مثلثی است. پس می توان گفت این یک شکل قابل اعتماد است!

این ویژگی های منحصر به فرد اجازه می دهد تا آرم های مثلثی برای ارزش گذاری مانند اعتماد، قدرت یا اعتماد ساده به شیوه ای که شکل های دیگر لوگو نمی تواند ارتباط برقرار کنند بدهد. اگر هر کدام از اینها مانند ارزشهایی باشند که مربوط به کسب و کار شما هستند، شما در جای مناسب هستید. ما الگویی های مثلث فوق العاده ای را برای الهام دادن به شما گردهم آورده ایم.

آرم های مثلث رنگارنگ

لوگو مثلث گوگل درایو
لوگو مثلث گوگل درایو

استحکام هندسی مثلث به آن اجازه می دهد تا احساس آرامش و امنیت را بیان کنند. به خصوص در صورتی که مثلث با رنگهای اشباع، شفا یا شادابی زوج باشد. اگر کسب و کارتان به زمینه های مالی، مدیریتی، رفتاری یا هر زمینه ای که هدف آن برقراری ارتباط ایمنیست مرتبط باشد. برای الهام گیری از آن می توانید طراحی را شروع کنید.

خط هیپ

در مقایسه با دایره و مربع، مثلث یکی از اشکال کمتر استفاده شده در طراحی آرم است که لزوما چیز بدی نیست! ناتوانی آنها می تواند به ظاهر هیپ یا پانک باشد. اگر کسب و کار شما کمی بیشتر در طرف مشتریان سرد و بی احساس است، مثلث برای طراحی با کار خطوط مناسب می تواند القابخش کسب وکارتان باشد .

این که آیا انتزاعی و متقارن بودن این شکل می تواند هندسه جالب توجهی داشته باشد. یا حتی به چیزی از چهره ای مانند یک چشم در مرکز (اشاره به دانش مخفی) اشاره کند. در نهایت، این سبک طراحی می تواند یک پیچ و تاب را به هر کسب و کار بدهد، اما در خصوص برچسب های ضبط، مغازه های سفارش موتور سیکلت و یا مغازه های جواهرات این سبک از طراحی بهتر به نظر می رسد.

مثلث مصور

لوگوهای مثلثی
لوگوهای مثلثی

با توجه به اسطوره هایی مانند مثلث برمودا، مثلث ها را می توان به طریقی که اسرار آمیز یا حتی اسطوره ای احساس کرد، به تصویر کشید. مثالهای بالا موفق به ایجاد این فضا با نشان دادن یک مثلث خونی یا ایجاد یک مثلث هشت پا هستند که اشاره به Kraken افسانه ای است. این سبک طراحی فوق العاده برای کسب و کارهایی است که دارای یک داستان در پشت نام تجاری آنها هستند!

مثلث شباهت زیادی به حرف A دارد. اگر به مثلث علاقه دارید می‌توانید از صفحه لوگو حرف A هم بازدید کنید.

هندسه پیچیده

آرم مثلثی چشم را به سه نقطه ی تیز تقسیم می کند. این کار به آنها اجازه می دهد تا احساس دقت و حتی پیچیدگی را به تصویر بکشند. بعضی از راه های به دست آوردن این ویژگی ها در یک آرم مثلثی این است که آن را با طلا(رنگ زرد) براق کنند و یا آن را به یک الگوی براق با استفاده از هندسه مینیمالیست ترکیب کنند. این سبک از طراحی لوگوی عالی برای شرکتهایی است که تکنولوژی نوآورانه ای را طراحی می کنند، اسناد را مدیریت می کنند یا فقط می خواهند نشان دهند که آنها روی برند بالقوه متمرکز شده اند.

لوگوی مثلثی، انتخابی جسورانه

شاید با نگاه کردن به آرم و لوگوهای اغلب شرکت‌های معروف و معتبر دنیا اشکالی چون دایره و مربع را خواهید دید. اما در این میان برند‌هایی هستند که جسورانه به دنبال شکل مثلث در طراحی لوگوی خود رفته‌اند و آن را کاملاً مختص خود طراحی کرده‌اند مانند شرکت‌های Chevron، Delta و CAT.

لوگو مثلثی کاترپیلار
لوگو مثلثی کاترپیلار

از اشکال مثلثی برای نشان دادن حرکت، جهت، نوآوری و ثبات استفاده میکنند. اما همه چیز به این سادگی نیست. نحوه‌ی قرار گرفتن یک مثلث بر روی طراحی لوگو کسب و کار شما، چیزهای زیادی در مورد اینکه شما به عنوان یک برند هستید، می‌گوید. اگر این مثلث بر پایهی خود بنشیند، دلالت بر قدرت و تمرکز بر هدف دارد. اگر کمی کج قرار گیرد حرکت، نوآوری و اشتیاق را نشان می‌دهد و اگر آن را در لبه‌ی‌ خود متعادل طراحی کنید معناهای چون جسارت و دقت را به مخاطب و بیننده القا خواهد کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *