6 مرحله برای ایجاد یک تجربه جذاب در برند

همانطور که در مقاله ” چگونه می توان یک تجربه عالی در برندسازی را ایجاد کرد؟” به شما گفته شد تجربه برندسازی تقریباً همه جوانب را برای مصرف کنندگان نام تجاری شما در بر می گیرد. در اصل، این یک کار بسیار بزرگ است. ما قبلا به شما گفته ایم که شناسایی یک لوگو می تواند، طراحی لوگو، طراحی لوگو شرکتی، طراحی لوگوی پزشکی، طراحی تایپوگرافی، طراحی لوگو تایپ، طراحی اسم، طراحی نشان تجاری و طراحی آیکون اختصاصی را برای شما ساده کند تا به وسیله ی آن بتوانید به عنوان شرکت های طراحی لوگو و طراحی آرم  به راحتی تعرفه طراحی لوگو ، قیمت لوگو ، قیمت طراحی لوگو درکل لیست قیمت لوگو را به مشتری داده و بعد از دریافت سفارش طراحی لوگو این روند را در پیش گرفته و طرح فوق العاده را خلق کنید و برند خود را به یک برند موفق تبدیل کنید.

اما برای خلق همین تجربه جذاب 6 مرحله وجود دارد که ما در این مقاله این مراحل را به شما آموزش خواهیم داد.

6 مرحله برای ایجاد یک تجربه جذاب در برند

6 مرحله برای ایجاد یک تجربه جذاب در برند

یک تجربه عالی از برند درهر مرحله با مشتریان است.

تأکید بر تجربه بیش از هر چیز کلید اصلی ایجاد یک برند خاطره انگیز برای مشتریان است. امروزه برخی از معروف ترین برند ها تجربیاتی را ایجاد می کنند که آرمانی باشند و احساسات را در مشتریان تحریک کند.

وقتی به نتفلیکس فکر می کنید ، آیا به یک نمایش خاص یا حتی “سرویس پخش” فکر می کنید یا به محتوای آن، که به راحتی قابل دسترسی است و شرایطی را فراهم می کند تا شما را درگیرمطالب جدید کند؟ این کمپانی با توجه به اینکه کاربران چگونه برند آنها را تجربه می کنند و به دنبال چه چیزی هستند ، به یک نام خانوادگی تبدیل شده است که توسط بسیاری از مردم در سراسر جهان به اشتراک گذاشته شده است.

چگونه می توانید مطمئن شوید که همه عناصر تأثیر مثبتی را به جا می گذارد؟ چگونه یک تجربه عالی از برند را برای مشتریان خود ایجاد می کنید؟ ما لیستی از برخی از عوامل اساسی تهیه کرده ایم.

1.کشف هدف خود یکی از 6 مرحله برای ایجاد یک تجربه جذاب در برند

شما کی هستید؟ اینکه بتوانید به این سؤال پاسخ دهید عمیقاً برای تجربه برند شما اهمیت دارد. به عنوان مثال نایک به این سؤال پاسخ نمی دهد که “من کفش می فروشم.” نایک پیشگام جاه طلبی ، ورزشکاری و عزم است. هدف نایک استوار است و تمام جنبه های تجربیات برند آن چنین است.

6 مرحله برای ایجاد یک تجربه جذاب در برند

تجربه برند می تواند محصولاتی را از هم جدا کند.

تعیین اینکه شما چه کسی هستید ، نوع تجربه ای را که می خواهید ایجاد کنید معلوم می کند. در یک بازار اشباع نشده ، محصولاتی که به هدف بزرگتری متصل می شوند می توانند از بین جمعیت متمایز شوند – هدف ، اغلب دارای ارزش بیشتری نسبت به خود محصول است.

هدف برتر برند شما چیست؟

2.روی داستان پردازی متمرکز شوید

برخی از بهترین تجارب برند تجربیاتی هستند که داستان پردازی را برجسته می کنند.

6 مرحله برای ایجاد یک تجربه جذاب در برند

دیدن فراتر از آنچه فروخته می شود از طریق داستان گویی قابل دستیابی است.

داستان برند شما چیست؟ چطورخواهی شد؟ زندگی را چگونه بهتر می کنید؟

به اشتراک گذاشتن داستان برند شما ، مستمر بودن را ترغیب و کنجکاوی را تقویت می کند و یک موجود زنده و رو به رشد را به جای کالایی تک بعدی که صرفاً برای کسب درآمد وجود دارد ، پیشنهاد می کند.

از طریق وبلاگ ها و رسانه های اجتماعی ، برند ها این توانایی را دارند که داستان های خود را به اشتراک بگذارند و از مردم در این روند الهام بگیرند.

3.سازگار باشید

ضروری است که عناصر مختلفی که برند شما را تشکیل می دهند به همان زبان صحبت کنند – ناسازگاری می تواند به چهره برند شما و تجربه کلی مشتری آسیب برساند.

دارایی های تجاری و دستورالعمل های برند ، قوام بصری را پوشش می دهند – این شامل پالت رنگی برند ، تایپوگرافی و برند شما می باشد. چقدر عجیب خواهد بود که برندی را مشاهده کنید که بارها با آن برخورد داشته اید و متوجه شده اید که چیزی اشتباه است؟ این ممکن است یک نقض اعتماد باشد.

و در مورد ارتباط و نوع نگرش چطور؟ آیا پشتیبانی مشتری از صدای برند شما درست مانند کارکنان فروشگاه شما است ؟ در مورد پست های رسانه های اجتماعی خود چه می کنید؟ آیا آنها مطابق با شخصیت و رویکرد کلی برند شما هستند؟

4.فرصت هایی را برای تعامل پیدا کنید

6 مرحله برای ایجاد یک تجربه جذاب در برند

مشتری می خواهد بتواند فراتر از خرید ، به طور فعال با یک برند درگیر شود.

یک تجربه نیاز به درگیر شدن حواس ما دارد. آیا نام تجاری شما فرصت هایی را برای دیدن ، شنیدن ، خواندن و صحبت در مورد محصول یا خدمات شما به مشتریان ارائه می دهد؟

دیدن ، شنیدن و قابلیت دسترسی شما فرصتهای مختلفی را برای تعامل فراهم می کند. ارسال نظرسنجی به مشتریان ، نمونه برداری از محصولات شما در غرفه فروش در فروشگاه های مواد غذایی و ایجاد فروشگاه های پاپ آپ ، همه روش های متداول برای ایجاد فرصتی برای تعامل است.

این فرصت ها با آگاهی از فیلتر فروش آنلاین شما و اینکه چگونه و در کجای مشتریان شما احتمالاً با شما درگیر هستند ، مقابله می شود.

 5.تجارب فروش را قرار دهید

آنچه قبل ، حین و بعد از فروش اتفاق می افتد به یاد ماندنی ترین بخش تجربه خرید برای مشتری است. این همچنین به عنوان الگوی سه مرحله ای از مصرف خدمات توصیف می شود: پیش خرید ، شناخت خدمات و مرحله بعد از خدمات

مشتری به یاد خواهد آورد که آیا تجربه پیش خرید ساده و لذت بخش بوده است یا خیر ، آیا مرحله خدمات پس تز فروش نیز احساس خوبی به آنها داده است یا خیر. مثبت بودن این تجربیات برای تجربه برند بسیار مهم است. اگر فروشگاه آجر و ملات دارید ، آیا جابجایی آن آسان است؟

به یک فروشگاه محبوب فکر کنید که صابون و رایحه می فروشد. به زیبایی شناسی فکر کنید ، به روشهای مختلفی که می توانید محصولات موجود در فروشگاه را نمونه برداری کنید ، به نحوه نزدیک شدن کارمندان فکر کنید ، به ترک فروشگاه فکر کنید حتی اگر هنوز چیزی نخریده اید. اکنون ، این یک تجربه است که اولویت فروش را نداشت. همین مورد در مورد فروشگاه های آنلاین نیز صدق می کند. آیا مشتریان باید از بین پاپ آپ های آزاردهنده انتخاب کنند؟ آیا طرح رنگ آرامش بخش است؟ آیا هنگام پرداخت راحت است؟ جزئیات زیادی وجود دارد که باید در نظر بگیرید- اما برای دلایل خوب

6 مرحله برای ایجاد یک تجربه جذاب در برند

سفر در یک تجربه عالی مهمتر از مقصد است.

6.اقتباس و تکامل

نحوه خرید ، یافتن اطلاعات و جستجوی تجربیات دائما در حال تغییر است و هجوم مشتری ها در چگونگی تجارت و رسانه های اجتماعی همیشه در حال تحول است. انطباق پذیری امروز مهمتر از گذشته است. سازگاری شامل آگاهی شدید از فرهنگ و باورهای مردمی ، ادغام نظرات مشتریان شما و به طور کلی پیگیری زمانها است.

شما ممکن است بسیاری از تلاشهای بازاریابی خود را برای برجسته کردن مواد تشکیل دهنده محصول خود انجام داده باشید ، اما اکنون احساس می کنید که تمرکز بیشتر روی روحیه جمعی و تغییر نیازهای مشتریان است که از تجربه برند شما حمایت کرده و رشد را افزایش می دهد.

 

با مشتری تجربه کنید

تجربه برند ، رابطه همزیستی بین یک برند و مشتریان آن است – شما می توانید با در نظر گرفتن وقت برای درک عمیق همه چیزهایی که در آن قرار دارد ، به مشتریان خود تجربه ای خارق العاده از برند بدهید. حالا پس از دانستن و یادگیری 6 مرحله برای ایجاد یک تجربه جذاب در برند، برو و بدستش بیار.

سخن نهایی

استودیو طراحی مونس خواه یکی از معتبرترین شرکت های طراحی لوگو و طراحی آرم می باشد که در زمینه طراحی لوگو، طراحی لوگو شرکتی، طراحی لوگوی پزشکی، طراحی تایپوگرافی، طراحی لوگو تایپ، طراحی اسم، طراحی نشان تجاری و طراحی آیکون اختصاصی تخصص دارد. این شرکت تعرفه طراحی لوگو مختص خود را دارا بوده و در مقابل هر سفارش طراحی لوگو، قیمت لوگو، قیمت طراحی لوگو و در کل لیست قیمت لوگو خاصی را ارائه داده و سفارش مورد نظر را طراحی می نماید. تخصص ویژه استودیو طراحی مونس خواه در زمینه طراحی لوگو فروشگاهی، لوگو شرکتی، لوگو آی تی، لوگو صنعتی، لوگو شخصی، لوگو صنایع غذایی، لوگو پوشاک، و حتی لوگو موسیقی غیر قابل انکار است.

جهت مشاهده نمونه کارها و سفارش طراحی می توانید از صفحه‌ی نمونه کار استودیو طراحی مونس خواه بازدید نمایید.

|
+1
| 14

قیمت گذاری طراحی لوگو

تصور کنید از شما خواسته شده قیمتی برای طراحی یک لوگو جدید بدهید؟ حتماً از خودتان می‌پرسید چقدر سخت است؟ با خودتان فکر می‌کنید همین‌الان به اینترنت نگاه می‌کنم و پاسخی پیدا می‌کنم. درخواست شما از گوگل چیزی شبیه این است: «چگونه یک طراحی لوگو را قیمت‌گذاری کنید؟» و اما نتایج گوگل چه خواهد بود؟ […]

طراحی لوگو برای صنعت نوشیدنی

  انتخاب نوشیدنی اغلب بخشی از کارهای روزانه ما هستند. صبح انتخاب نوشیدنی قهوه، یا شاید یک کامبوچو یا یک آبمیوه خنک بعد از اتمام کار به نظر خوب بیاید. فقط بیاید در مورد چند الگوی نوشیدنی که هر روز آنها را میبینیم فکر کنیم. با این وجود، ما همه آنها را به نمی توانیم […]

طراحی لوگو برای سالن های زیبایی و آرایشگاه ها

  قبل از اینکه اولین قرار خود را برای آرایشگاه رزرو کرده باشید، آیا به مشتریان خود در مورد سالن توضیحاتی میدهید؟ برای جواب این کار ساده است: آرم کامل را باید پیدا کرد که آن تمام کننده سالن شما باشد. در حقیقت، یک لوگوی شیک موفقیت آمیز، اظهارات بسیاری را می تواند به خود […]

لوگو سه بعدی چیست؟

لوگو سه بعدی با استفاده از یک سری نرم افزار خاص، سمبل ها و یا متن به صورت سه بعدی طراحی می شود، به طوری که وقتی به آن نگاه می کنید فقط یک تصویر ساده نمی بینید و احساس می کنید که این تصویر واقعی بوده و حجم دارد. امروزه طراحی این نوع لوگو […]

وکتور لوگو چیست و چه کاربردی دارد؟

این لوگوها استفاده گسترده و بسیاری به منظور درج لوگوی شرکت ‌ها در صنعت چاپ، طراحی وب سایت، طراحی پوستر، کارت ویزیت، طراحی جلد کتاب و … طراحی می شود و به کاربر این امکان را می ‌دهند که تصاویری با کیفیت بالا خلق کنند. امروزه افرادی که با طراحی گرافیک کامپیوتری سرو کار دارند، […]

آرم های آینده نگر با سال نوری در حرکت هستند

  چرا اکنون زندگی می کنید در حالی که می توانید در آینده هم زندگی کنید؟ ماشین های زمان ممکن است وجود نداشته باشند (اما هنوز وجود ندارد)، اما تا زمانی که این کار انجام شود، می توانید برای قرار دادن نام تجاری خود در آینده با یک آرم آینده نگر تسویه حساب کنید. هر […]

whatsapp support
در حال بارگزاری
لطفا اتصال اینترنت خود را بررسی کنید...