۸ روند رنگ خیره کننده برای سال ۲۰۱۹

 

رنگ یک شکل غیرقابل تعویض ارتباط فوری و قوی است. این امر به ویژه در دنیای امروزی، جایی که برداشت اول بسیار مهم است، از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

8 روند رنگ خیره کننده برای سال 2019

فقط با یک نگاه ، رنگ می تواند چشم را تسکین داده یا منحرف کند. این می تواند افکار و حتی اعمال را تغییر دهد. به همین دلیل است که طراحان در سرتاسر جهان مرزها را تحت فشار قرار داده و روشهای جدید و رنگی برای تجسم احساسات برای مشتریان خود ایجاد می کنند.

با توجه به میزان رقابت و جهانی شدن در اینترنت ، جای تعجب نیست که روندهای رنگی به سرعت در حال تغییر هستند – با این وجود آنها می توانند با هماهنگی کامل وجود داشته باشند.

مطمئن باشید: موارد کمی برای رنگها وجود دارد ، از سفید تمیز و مطیع گرفته تا رنگ های روشن و پر جنب و جوش. با این حساب ، بیایید به این روندهای متنوع رنگی که در سال ۲۰۱۹ داغ هستند نگاهی بیندازیم.

قرمز آتشین

با داشتن چنین رنگی قدرتمند ، کمی رنگ قرمز در طراحی شما می تواند مسیری طولانی را طی کند. بنابراین تصور کنید که با تعداد از آن می توانید به یک هدف خاص برسید!

قرمز توسط نیاکان ما به عنوان رنگ خون و آتش دیده می شد و بیشتر با عشق ، شور ، انرژی و قدرت همراه بود ، اما بیشتر آنها با شادی و سلامتی همراه بود.

یک توجه جدی و یک انتخاب خطرناک است که لزوما چیز بدی نیست! احساس زندگی در حاشیه می تواند مصرف کنندگان شما را به خود جلب کند. فقط اطمینان حاصل کنید که استفاده از چنین قرمزهای پر جنب و جوش برای برند یا محصول شما معنی دارد. چشمان خود ببندید زیرا در سال ۲۰۱۹ چیزهای بیشتری از این رنگ آتشین خواهید دید!

سفید خنثی

اگر به استراحت از این همه رنگ قرمز احتیاج دارید ، ممکن است در پاکیزگی روند طراحی خود برای آرامش به سفید خنثی احتیاج پیدا کنید. سفید نماد پاکی است و اغلب با صداقت و بی طرفی همراه است. به لطف این خصوصیات ، استفاده از رنگ سفید در طراحی ، اثر آرام بخش دارد. هر ترکیب را نرم و هوایی می کند و به آن یک حالت تعجب مانند می بخشد.

سفید برای همیشه در نظر گرفته شده است ، اما به نظر می رسد که در سال ۲۰۱۹ در مرحله مرکزی رنگ قرار گرفته است. برای برندهای مدرن و ظریف کاملاً مناسب است ، با توجه به اینکه فضای سفید عنصر اصلی در ظاهر براق و مینیمالیستی است. بدیهی است که همیشه با رنگهای دیگر (معمولاً رنگ های خنثی دیگر) ترکیب می شود ، اما تا زمانی که این رنگ ها ترکیب و ظاهر کلی را به دست نگیرند ، شما هنوز هم می توانید از این روند استفاده کنید.

 

رنگ های خاکی

رنگ های خاکی ناخودآگاه ما را به طبیعت مادر متصل می کنند. یعنی آنها یک احساسات نوستالژیک را برمی انگیزند. آنها باعث می شوند سفر به ساحل یا بیابان ، بوی چمن تازه بریده شده را به یاد داشته باشید. برای ایجاد این احساس برای مشتری خود ، سبزی ، قهوه ای ، زرد ، مرجانی یا حتی سایه های سردتری مانند آبی را در نظر بگیرید. می توانید از آنها در سایه های سبک تر یا تیره تر استفاده کنید ، اما در هر دو حالت احساس خام و بی دردسر خواهید داشت.

نکته این است ، در سال ۲۰۱۹ همه ما به دنبال استراحت از تصاویر درخشان روزانه هستیم که در رسانه های اجتماعی می بینیم. هر از گاهی باید رنگهای دلپذیری را ببینیم ، که باعث می شود احساس امنیت در خانه داشته باشیم. دلیل خوبی که این لحظه ها این روزها محبوبیت زیادی پیدا می کنند.

کمتر؛ بیشتر استفاده

یک ترکیب ساده و حداقل با لمس کردن رنگ باعث می شود هر طرحی ظاهر و واضح شود. اینکه یک لکه کوچک رنگ می تواند یک تصویر مسطح را به تصویری تبدیل کند که فریاد می زند و خود را به هر ببینده ای نشان می دهد. از این طریق می توان مکملی را به علاقه بینایی اضافه کرد تا اطلاعات خاصی را برجسته کرد و چشم را از طریق طراحی راهنمایی کرد. این کار باعث می شود ظاهر به صورت کلی مدرن و شجاعانه به نظر برسد. انتظار می رود که طراحان در هر سال از طراحی وب گرفته تا بسته بندی در سال ۲۰۱۹ از رنگهایی کم رنگ و در عین حال باهوش و چشم نواز استفاده کنند.

تضادهای شجاعانه

کار با رنگ های متضاد می تواند مشکل باشد. اگر اشتباه کنید با قطعه ای روبرو خواهید شد که به معنای واقعی کلمه چشم مردم را آزار می دهد! از طرف دیگر ، اگر بتوانید آنها را به درستی بدست آورید ، یک قطعه فوق العاده پر جنب و جوش و چشمگیر خواهید داشت.

مخلوط کردن دو یا چند رنگ که در قسمتهای مخالف چرخ رنگ قرار دارند، باعث می شود آنها یکدیگر را برجسته کنند و بالا بردن سطح اشباع به درخشش و حرکت آنها کمک می کند! علاوه بر تضادهای سنتی، در سال ۲۰۱۹ خلاقان بیش از گذشته در تضاد با تضادهای غیرمعمول هستند. کنتراست نه تنها با ترکیب دو رنگ متضاد بلکه الگوهای و سایه ها نیز حاصل می شود. همه اینها به یک ترکیب بسیار پویا و جسورانه و بی باک می افزاید.

شایستگی بیشتر

دوستداران رنگ، این برای شما مناسب است! مردم پذیرای رنگ هستند زیرا بلافاصله هر ترکیب را شاد و سرگرم کننده می بینند. در گذشته به ما گفته می شد از کنار هم قرار گرفتن و ترکیب رنگهای فوق العاده پیچیده جلوگیری کنید اما امروزه کل طیف رنگ تبدیل به زمین بازی ما است.

بازی با چرخ رنگ هرچه سرگرم کننده است، ولی باید در ابتدا در اصطلاح با سر به دریای عمیق رنگ ها پرش نکنید و به طور تصادفی رنگها را با یکدیگر مخلوط و مطابقت دهید. برای ایجاد ترکیبات هماهنگ باید بسیار مراقب باشید. به عنوان مثال ، شما می توانید با اشباع مختلف یا روشنایی های یک رنگ بازی کنید ، یا می توانید برای داشتن یک پالت هماهنگ ، همان میزان روشنایی را به تمام رنگ های خود اضافه کنید.

پالت های رنگین کمانی

کنتراست بالا یا یک پالت فوق العاده رنگارنگ برای یک ظاهر جسورانه عالی است ، اما مواقعی وجود دارد که ممکن است چیزی را بخواهید که کمی سبک تر و جادویی باشد. این زمانی است که می توان در یک حالت خاص به اصطلاح بی آبی استفاده کرد.

رنگین کمانی یک اثر نوری است که به نظر می رسد سطوح خاصی در هنگام مشاهده از زوایای مختلف، رنگ خود را تغییر می دهند. از نظر طراحی و مد این اثر به دلیل ظاهر مسحورش محبوبیت بیشتری پیدا می کند. اگر به دنبال اضافه کردن یک استعداد عرفانی و غیرقانونی به طرح های خود هستید ، این قطعاً بهترین انتخاب شماست ، زیرا می توانید به راحتی با استفاده از شیب های رنگی این اثر را از نو بسازید.

Living Coral — رنگ سال ۲۰۱۹

ممکن است برخی از طراحان با استفاده از رنگ هایی که تقریبا به رنگ مرجانی نزدیک هست را استفاده کنند و این روند می تواند آینده را حدس زده یا تحت تأثیر قرار دهند. اکنون، به عنوان یکی دیگر از نشانه های بازگشت سال ۲۰۱۹ به طبیعت ، این رنگ از اعماق زیر سطح آن بر سطح جهان روزمره ما در حال افزایش است.

رنگ ها باعث می شوند جهان در سال ۲۰۱۹ به گردش درآید

0
Print Friendly, PDF & Email

پیشنهاد میکنیم این مقالات را هم بخوانید...دیدگاه شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش های الزامی علامت گذاری شده اند *

نمونه لوگوهای طراحی شده در استودیو مونس خواه

× Chat with us on WhatsApp