مشاوره

مشاوره در مورد طراحی لوگو بصورت کاملا رایگان!

مشاوره در مورد طراحی لوگو می تواند هنگامی اهمیت بسیار زیادی پیدا کند که شما بخواهید لوگوی خود را واقعا بی نقص طراحی کنید. برای این کار می توانید علاوه بر افزایش آگاهی خود در حوزه طراحی لوگو، با یک تیم بسیار حرفه ای در زمینه طراحی لوگو مشورت کنید. معمولا برای مشاوره در مورد طراحی لوگو می توان یک ایده اصلی و یا یک لوگوی کامل داشت. اگر هیچ یک از این ها را نیز ندارید، نگران نباشید؛ تا انتهای این مقاله از مقالات مونس خواه همراه ما باشید تا به شما بگوییم که ما مشاوره طراحی لوگو را بصورت رایگان برای شما انجام می دهیم.

ما بصورت کاملا رایگان، مشاوره های مفید برای طراحی لوگو را برای شما ارائه می دهیم. بطور کلی، می توان از مزایای مشورت در طراحی های لوگو به موارد زیر پرداخت:

  1.  نواقص لوگوی خود را به سرعت پیدا می کنید.
  2.  شاید شما علم گرافیک نداشته باشید؛ با مشورت می توانید از نقطه نظر علمی نیز لوگوی خود را بررسی کنید.
  3.  شاید شما اصلا لوگویی نداشته باشید؛ می توانید برای طراحی و پیاده سازی ایده اولیه نیز مشورت بگیرید.
  4.  می توانید در قالب های متنوعی لوگوی خود را طراحی کنید.
  5.  زیبایی و جذابیت لوگوی شما چند برابر خواهد شد.
  6.  می توانید در کوتاه ترین زمان نسبت به افزایش ویژگی های مفید لوگوی خود اقدام کنید.
  7.  هزینه و زمان صرف شده روی لوگویی که می خواهید طراحی کنید، کمتر خواهد شد.
  8.  نتیجه ای که می توانید از معرفی لوگو بعنوان نماد برند خود استفاده کنید، بهتر خواهد شد.
    حال تصور کنید اگر این مزایا به صورت رایگان در اختیار شما قرار بگیرد، چه شود!

علاوه بر این موارد، باید بدانید که نظر شما نسبت به رنگ بندی لوگو، طراحی آن و حتی ایده ای که از ابتدا چیده اید، با نظر فرد دیگر متفاوت است. حال اگر فرد دیگر مورد نظر شما، علم و تجربه کافی در خصوص طراحی لوگو داشته باشد، قطعا نتیجه شما فوق العاده خواهد بود.

قطعا اگر شما می خواهید برای کسب و کار خود (که به احتمال خیلی زیاد، طراحی لوگو نیست) لوگو طراحی کنید، مهارت لازم را نخواهید داشت. حال حتی اگر بخواهید لوگو را برون سپاری کنید و به کس دیگری بدهید تا برای شما انجام دهد، باز هم ممکن است در برخی مواقع به مشکل بخورید. پس راهکار تمام این مشکلات، مشاوره در مورد طراحی لوگو است.

مشاوره رایگان در مورد طراحی لوگو به چه صورت است؟

مشاوره در مورد طراحی لوگو مراحل مختلفی دارد. می توانید براحتی با افزایش آگاهی خود نسبت به این مراحل، اقدام به دریافت مشورت رایگان درباره لوگوی خود بکنید. ما دو حالت را برای شما در نظر می گیریم: اولین حالت که شما خودتان می خواهید لوگو را طراحی کنید و برای این کار می خواهید مشورت بگیرید. دومین حالت هم اینکه شما نمی توانید لوگو طراحی کنید و می خواهید صفر تا صد کار را بهمراه مشورت با فرد دیگیری انجام دهید.

1. ابتدا ایده لوگو و کسب و کار مورد نظر بررسی خواهد شد.

معمولا ابتدایی ترین کار در بررسی های مختلف در حوزه های مختلف، این است که ایده ای که شما چیده اید حول چه محوری پیاده شده است. این ایده اگر بطور کامل مشکل داشته باشد، پیشنهاد می شود تمام هزینه و زمان روی لوگو را از بین ببرید و کار را از ابتدا شروع کنید؛ زیرا اگر همان ایده اشتباه را ادامه دهید، ممکن است نتیجه خوبی نگیرید.

2. سپس باید اقدامات لازم برای کسب اطلاعات بیشتر در حوزه مورد نظر انجام شود.

معمولا شناخت یک کسب و کار می تواند به طراحان لوگو دست بازی برای طراحی بدهد. این دست باز می تواند شما را در حین طراحی و پس از انجام آن بسیار کمک بکند. برای مثال، فرض کنید شما یک کسب و کار کوچک در حوزه نگهداری از حیوانات خانگی دارید. قطعا در میان گذاشتن موضوع و فعالیت های این کسب و کار می تواند شما را بسیار کمک کند.

3. رنگ بندی مناسب لوگوی شما بررسی خواهد شد.

رنگ بندی و ترکیب رنگ لوگو با توجه به انواع کسب و کار ها می تواند متفاوت باشد. معمولا دریافت یک حس زیبا از یک لوگو، متعاقب رنگ بندی مناسب آن خواهد بود. به همین دلیل بهتر است ابتدا بدانید که چه رنگی مدنظر شما است. شاید این رنگ توسط مشاور طراحی لوگوی شما رد شود و یا نیاز به تغییر داشته باشد؛ به همین دلیل مشورت در مورد طراحی لوگو می تواند بسیار مفید باشد.

4. اگر لوگوی خود را ساخته و طراحی کرده اید، می توانید برای ویرایش آن نیز مشورت بگیرید.

اگر لوگویی از قبل ندارید، می توانید در ادامه همان مراحل قبلی پیش رفته و کار را به خوبی به اتمام برسانید. اگر لوگوی قبلی نیز دارید، ویرایش این لوگوی شما می تواند بسیار کمک کننده باشد. معمولا لوگو ها با نواقص جزئی و یا بسیاری طراحی می شوند؛ با مشاوره در مورد طراحی لوگو می توانید این نواقص را بطور کامل رفع کرده و یک لوگوی بی نقص دریافت کنید.

جمع بندی

مشاوره در مورد طراحی لوگو به این صورت بود که در این مقاله دیدیم. اگر می خواهید برای کسب و کار خودتان لوگو طراحی کنید، می توانید رایگان مشورت بگیرید. اگر می خواهید لوگوی شما توسط تیمی حرفه ای طراحی شود ولی سوالات مختلفی دارید، باز هم می توانید مشورت درباره طراحی لوگوی خود را انجام دهید.

اگر نمی دانید چه تیمی برای مشورت مناسب است، جای دوری نروید! مونس خواه مفتخر است که می تواند خدمات مشورت درباره طراحی لوگو را کاملا رایگان به شما ارائه دهد. برای دریافت مشاوره رایگان، می توانید شماره واتساپ خود را در فرم زیر وارد کنید تا ما به شما مشاوره رایگان دهیم. اگر هم مایل هستید، می توانید به شماره 09059000190 در واتساپ پیام دهید و درخواست مشاوره رایگان در خصوص طراحی لوگو را بنویسید. ما به سرعت پاسخگو خواهیم بود؛ رایگان بودن بهمراه سرعت نتیجه گرفتن، مزیت انتخاب ما برای شما است…

مشاوره رایگان