مراحل طراحی لوگو

قیمت طراحی لوگو با توجه به عوامل مختلفی تعیین می شود. لوگو اولین عنصری است که مشتری بالقوه از آن برند و کسب و کار می بیند. بنابراین طراحی لوگو مسئله ای مهم و تاثیر گذار برای برندهایی است که قصد رقابت در این بازار رقابتی را دارند. لوگو به عنوان اولین شکل و تصویر از کسب و کار شما می باشد.هر چه لوگوی شما حرفه ای و اصولی و بر اساس تناسبات و مفاهیم بصری طراحی شده باشد، در ذهن مخاطب سریعتر و بهتر به یاد خواهید ماند.به صورت حرفه ای باید گفت که داشتن لوگو در واقع هزینه نیست؛ بلکه سرمایه گذاری است.
مشاوره رایگان
بریف اولیه
پیش پرداخت
همفکری
ریبریفینگ
ایده پردازی
برند بوک
ارسال فایل نهایی
تسویه حساب مالی
نهایی سازی
انتخاب طرح و اطلاحات
ارائه اتود ها
مشاوره رایگان: مشاوره به صورت حضوری یا تلفنی و کاملا رایگان در مورد احساس نیاز مشتری در داشتن لوگو و راهنمایی استودیو مونس خواه بر نوع همکاری و پروسه طراحی
بریف اولیه: جمع اوری اطلاعات اولیه از طرف مشتریان مهم ترین گام برای طراحی است . اینجا دقیقا همان جایی است که باید تفهیم نامه خلاقانه طراحی ایجاد و توسعه یابد.
پیش پرداخت: بعد از بدست آوردن اطلاعات اولیه و برآورد هزینه ، طبقه توافق موجود پیش پرداخت که شامل نصف مبلغ طراحی تعیین میگردد واریز می شود.
همفکری: بعد از اینکه تفهیم نامه طراحی را تهیه کردید باید بدانید کسب و کار مشتری شما دقیقا چه چیزی است. در این شرایط پژوهش می تواند گام بعدی برای موفقیت طراحی لوگو باشد.
ریبریفینگ: اینجا همان جایی است که باید بر اساس بریف اولیه و اطلاعات بدست آمده به فکر ظاهر، سبک و رویکرد، طرز فکر و سایر مواردی باشید که بر روی طراحی لوگو اثر دارد.
ایده پردازی: ایده پردازی بر اساس هویت کسب و کار و نوع فعالیت و تعیین نوع و سبک لوگو با توجه به فرم بریف و درخواست مشتری
ارائه اتودها: ارائه اتودهای خام بر اساس کانسپت های مورد نیاز طبق ریبرفینگ و طی کردن مراحل ایده یابی به مشتری
انتخاب طرح و اصلاحات: جمع بندی بر روی اتود های ارئه شده ، انتخاب اتود نهایی و اصلاحات در خواستی از طرف مشتری
نهایی سازی: آماده سازی لوگوی نهایی جهت ارسال ، انتخاب پالت رنگ و پیش نمایش به صورت موکاپ جهت استفاده در موارد تبلیغاتی
تسویه حساب مالی : واریز مابقی مبلغ و تسویه حساب مالی
ارسال فایل نهایی: رسال فایل های نهایی لوگو در فرمت های : jpeg , png , pdf , eps , ia , psd , tif
برند بوک: یکپارچه سازی هویت بصری فعالیت یا کسب و کار در قالب کتابچه بصری که شامل اصول استفاده از لوگو د موازد تبلیغاتی و مورد نیاز