مراحل طراحی لوگو

طراحی لوگو اکنون از آن حالت یکنواخت و قدیمی خود خارج شده است و روز به روز در حال پیشرفت و مدرن شدن است. تا آنجا که امروزه از طراحی لوگو به عنوان یک علم گرافیکی وسیع یاد می شود. اما طراحی لوگو شامل مجموعه ای از کار ها و چک لیست هایی است که یک متخصص طراحی ملزوم است تا این روند را به درستی طی کند تا طراحی لوگو را که مبحثی مهم در دنیای کسب و کار و برندینگ است را به بهترین شکل انجام دهد. ازین رو لازم است که هر طراحی این روند را به درستی بشناسد و تلاش کند هر مرحله از آن را به درستی طی کند و بهترین بازدهی را برای مشتری داشته باشد.
مشاوره رایگان
بریف اولیه
پیش پرداخت
همفکری
ریبریفینگ
ایده پردازی
ارائه اتودها
انتخاب طرح و اصلاحات
نهایی سازی
تسویه حساب مالی
ارسال فایل نهایی
برندبوک
مشاوره رایگان: مشاوره به صورت حضوری یا تلفنی و کاملا رایگان در مورد احساس نیاز مشتری در داشتن لوگو و راهنمایی استودیو مونس خواه بر نوع همکاری و پروسه طراحی
بریف اولیه: جمع اوری اطلاعات اولیه از طرف مشتریان مهم ترین گام برای طراحی است . اینجا دقیقا همان جایی است که باید تفهیم نامه خلاقانه طراحی ایجاد و توسعه یابد.
پیش پرداخت: بعد از بدست آوردن اطلاعات اولیه و برآورد هزینه ، طبقه توافق موجود پیش پرداخت که شامل نصف مبلغ طراحی تعیین میگردد واریز می شود.
همفکری: بعد از اینکه تفهیم نامه طراحی را تهیه کردید باید بدانید کسب و کار مشتری شما دقیقا چه چیزی است. در این شرایط پژوهش می تواند گام بعدی برای موفقیت طراحی لوگو باشد.
ریبریفینگ: اینجا همان جایی است که باید بر اساس بریف اولیه و اطلاعات بدست آمده به فکر ظاهر، سبک و رویکرد، طرز فکر و سایر مواردی باشید که بر روی طراحی لوگو اثر دارد.
ایده پردازی: ایده پردازی بر اساس هویت کسب و کار و نوع فعالیت و تعیین نوع و سبک لوگو با توجه به فرم بریف و درخواست مشتری
ارائه اتودها: ارائه اتودهای خام بر اساس کانسپت های مورد نیاز طبق ریبرفینگ و طی کردن مراحل ایده یابی به مشتری
انتخاب طرح و اصلاحات: جمع بندی بر روی اتود های ارئه شده ، انتخاب اتود نهایی و اصلاحات در خواستی از طرف مشتری
نهایی سازی: آماده سازی لوگوی نهایی جهت ارسال ، انتخاب پالت رنگ و پیش نمایش به صورت موکاپ جهت استفاده در موارد تبلیغاتی
تسویه حساب مالی : واریز مابقی مبلغ و تسویه حساب مالی
ارسال فایل نهایی: رسال فایل های نهایی لوگو در فرمت های : jpeg , png , pdf , eps , ia , psd , tif
برند بوک: یکپارچه سازی هویت بصری فعالیت یا کسب و کار در قالب کتابچه بصری که شامل اصول استفاده از لوگو د موازد تبلیغاتی و مورد نیاز
whatsapp support
در حال بارگزاری
لطفا اتصال اینترنت خود را بررسی کنید...