سفارش طراحی لوگو املاک

حرفه بنگاه و مشاور املاک از آن دست مشاغلی است که کارت ویزیت آن همیشه برای مشتریان کارساز و ضروری است. اگر نگاهی دقیق به کارت ویزیت بنگاه های معاملاتی خانه بیندازید متوجه می شوید که در اغلب آنها المان خانه مشترک است. برخی با کمی خلاقیت این المان را با اضافه کردن یک یا چند حرف از نام بنگاه املاک خود تبدیل به یک برند شخصی کرده اند. این افراد با طراحی لوگو املاک یک قدم از دیگر رقبا پیشی گرفته اند. همانگونه که مشتریان با یک نام اختصاصی، بنگاه شما را از بقیه املاک های سراسر شهر متمایز می کنند، وقتی لوگویی نیز به این نام اضافه شود بدون شک شما تبدیل به یک برند در حرفه خود شده اید.

رمز دیده شدن:

لوگو رمز دیده شدن کسب و کار شما است که باعث می شود خاص تر، حرفه ای تر و با ارزش تر در چشم مخاطب جلوه کنید. طراحی لوگوی اختصاصی و زیبا باعث می شود تا مشتری به شما به عنوان یک برند قابل اعتماد در میان هم رده های دیگر نگاه کند. این اعتماد سبب جذب و فروش بیشتری خواهد شد.
لوگو شما بر روی کارت ویزیت، شیشه مغازه، پرچم اختصاصی املاک، شبکه های اجتماعی، سربرگ ها و مهر بنگاه املاک شما نیز چاپ می شود از اینرو سفارش طراحی لوگو املاک باید به افرادی متخصص سپرده شود.

لوگو اختصاصی:

لوگوی شما بر روی کارت ویزیت بنگاه املاک، در نگاه اول به بیننده نوع کسب و کار شما را معرفی می کند و با خدماتی که بنگاه شما ارائه می دهد آشنا می شود. لوگوی اختصاصی مانند یک کد شخصی سازی شده است که تنها متعلق به شما است و المان ها به کار رفته در لوگو مشتری را به یاد خدمات شما می اندازد.

چه چیزی شما را بی نظیر می کند:

با مشاهده لوگو شما بر روی کارت ویزیت، مشتری دریافت می کند که تمرکز فعالیت بنگاه شما بر روی چه قسمتی از املاک می باشد؟ اجاره و فروش خانه های لوکس، کلنگی یا ساخت و ساز؟ هر چه مشتری درک بهتر و شفاف تری را از خدمات شما دریافت کند در امر جذب او موفق تر خواهید بود.
آنچه یک مخاطب امروزی برای جذب شدن به آن نیاز دارد خلاقیت، متمایز بودن، تاثیرگذاری در نگاه اول و برقراری ارتباط موثر است. طراحی لوگو املاک سنگ بنای فعالیت حرفه ای شما قلمداد می شود. زیرا هر کسب و کاری با دیده شدن و متمایز شدن از بقیه است که در مسیر پیشرفت قرار می گیرد.

سفارش طراحی لوگو املاک:

برای سفارش طراحی لوگو املاک بهترین راه انتخاب یک تیم خلاق، حرفه ای و آگاه به برندینگ است. زیرا تنها چنین تیمی قادر خواهد بود تا هدف شما را از طراحی لوگو املاک به خوبی درک و با ارائه لوگویی مناسب و حرفه ای شما را به مقصد و هدف مورد نظر برساند. تیم مونس خواه با سالها تجربه در حوزه برندینگ کسب و کارها و داشتن نمونه کارهای فراوان و متفاوت نسبت به دیگر همتایان خود با بهره مندی از گرافیست های با تجربه آماده پذیرش سفارش طراحی لوگو املاک شما همراه با نتیجه ای رضایت بخش می باشد.
تیم مونس خواه آماده ثبت سفارش طراحی لوگو برای کلیه بنگاه های املاک، مشاوران و شرکت های ساخت و ساز و افرادی که به نوعی در این حوزه فعالیت می

|
0
| 25

نمونه لوگوهای طراحی شده در استودیو مونس‌خواه

guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments
در حال بارگزاری
لطفا اتصال اینترنت خود را بررسی کنید...