سفارش طراحی لوگو رستوران

اگر رستوران یا فست‌فود دارید، لطفا لحظه‌ای خودتان را به جای مشتریانتان بگذارید. تصور کنید به 10 رستوران مختلف رفته‌اید و در هر کدام، یک همبرگر خورده‌اید؛ اما هیچ‌کدام از این رستوران‌ها، نام، نشان یا لوگویی که بیانگر هویتشان باشد، نداشتند. آیا می‌توانید به کسی بگویید به کدام رستوران رفته‌اید و همبرگر کدام رستوران را بیشتر از همه دوست داشته‌اید؟ البته که نه! اینجاست که اهمیت طراحی لوگوی رستوران و فست‌فود خودش را نشان می‌دهد.

تهیه غذای سالم و باکیفیت، تنها بخشی از موفقیت یک رستوران است. این روزها، تعداد بی‌شماری از رستوران‌ها و فست‌فودها مشغول به فعالیت هستند که غذایی مشابه با غذای شما در اختیار مشتریان قرار می‌دهند و در عمل، رقیب شما به شمار می‌روند.

برای آن‌که در بین این رقبا سری در سرها دربیاورید و به انتخاب اول مشتریان تبدیل شوید، طراحی لوگو، پایه‌ای‌ترین گام و نقطه پرتاب برندینگ شماست!

ما در استودیو مونس‌خواه لوگویی برای رستوران یا فست‌فود شما طراحی می‌کنیم که مجهز به مزایای زیر است:

1) شما را از بقیه رقبا سرآمدتر می‌کند

داشتن یک لوگوی منحصربه‌فرد، شما را در بین حجم بالای رقبایی که در صنعت ارائه غذا فعالیت می‌کنند، متمایز می‌کند. با نگاه کردن به لوگو است که مشتری شما را به خاطر می‌سپارد و شما را از بقیه تمییز می‌دهد.

استودیو مونس‌خواه، از صفر تا صد همراه شماست تا لوگویی سفارشی، غیرتکراری و حرفه‌ای را برایتان طراحی کند.

2) داستان‌ خاص شما را حکایت می‌کند

به ماهیت محوری کسب‌وکارتان فکر کنید. دوست دارید چه گروهی از مشتریان را به خودتان جذب کنید؟ شاید به دنبال مشتریانی هستید که با خانواده و دوستانشان به رستوران یا فست‌فود شما بیایند. شما هم مشتریانی را هدف قرار داده‌اید که طرفدار فضاها و غذاهای سنتی هستند. یک احتمال دیگر نیز این است که غذاهایی دریایی یا گیاهی ارائه می‌کنید و در پی جلب‌نظر مشتریانی هستید که به سلامتی، تناسب بدن یا محیط زیست اهمیت می‌دهند.

ما در استودیو مونس‌خواه به تاریخچه و داستان کسب‌وکار شما گوش می‌دهیم و با استفاده از تصاویر، فونت‌ها و رنگ‌ها، لوگویی را برایتان طراحی می‌کنیم که نشانگر نوع غذاهای شما باشد تا مشتریان هدف شما، با یک نگاه به آن، متوجه بشوند که رستوران یا فست‌فود شما، همان جایی است که پاسخگوی خواسته‌هایشان خواهد بود.

3) جلوه‌ای بصری از شما در ذهن مشتری حک می‌کند

40 درصد انسان‌ها، چیزی که با چشمانشان می‌بینند را بیشتر به یاد می‌سپارند تا چیزی که می‌شنوند یا می‌خوانند. برای مثال، غیرممکن است که به برندهای غذایی بزرگی مثل مک‌دونالد فکر کنیم و لوگوی آن‌ها را به خاطر نیاوریم.

برای نشان دادن اصالت کسب‌وکارتان، هیچ چیز به اندازه لوگو موثر نیست.

لوگویی که ما در استودیو مونس‌خواه برای رستوران یا فست‌فود شما طراحی می‌کنیم، به مثابه یک سرنخ است که به مشتریان می‌دهید تا در آینده، خیلی راحت‌تر شما را به یاد بیاورند.

4) به افزایش فروش شما منجر می‌شود

جمیع مواردی که ذکر کردیم، همگی در کنار هم و به نوبه خودشان، باعث افزایش فروش شما می‌شوند. با حک کردن لوگو در تابلوها، فضای داخلی، منوها، پکیج‌ها و وب‌سایت و شبکه‌های اجتماعی رستوران، تصویری بصری و یکپارچه از نام شما در ذهن مشتری شکل می‌گیرد. بدین ترتیب، ذهن او، شما را به عنوان یک حرفه‌ای، از خیل عظیم رقبایتان جدا می‌کند و نوع غذایی که در رستوران یا فست‌فود شما خورده را در خودش ثبت می‌کند.

بنابراین، دفعه بعدی که مشتری قصد سفارش غذا داشته باشد یا بخواهد رستوران یا فست‌فودی را به آشنایی معرفی کند، حس خوبی که قبلا از غذاهای شما داشته برایش تداعی شده و به شما رجوع می‌کند و چه چیزی ارزشمندتر از یک مشتری وفادار برای افزایش فروش؟

ما در تیم مونس‌خواه، با 17 سال سابقه و طراحی بیش از 500 لوگوی موفق، افتخار آن را داریم که لوگویی سفارشی برای رستوران و فست‌فود شما طراحی کنیم. برای دیدن نمونه‌کارهای ما و سفارش طراحی لوگو، با ما در تماس باشید.

|
+1
| 47

طراحی لوگو در تبریز

لوگوی شما چهره برند شماست. فرض کنید هر آنچه برای رقم زدن یک کسب‌وکار موفق لازم بوده را آماده کرده‌اید. محصولات و خدمات مناسبی را تدارک دیده‌اید، کارکنان خوبی را استخدام کرده‌اید و در بازار مشغول به فعالیت هستید، اما چهره‌ای بصری برای کسب‌وکارتان ترسیم نکرده‌اید؛ در این صورت، چگونه خواهید توانست خودتان را به […]

آرم های آینده نگر با سال نوری در حرکت هستند

  چرا اکنون زندگی می کنید در حالی که می توانید در آینده هم زندگی کنید؟ ماشین های زمان ممکن است وجود نداشته باشند (اما هنوز وجود ندارد)، اما تا زمانی که این کار انجام شود، می توانید برای قرار دادن نام تجاری خود در آینده با یک آرم آینده نگر تسویه حساب کنید. هر […]

نحوه طراحی لوگو با برچسب یا شعار

همه چیز برچسب در مورد احساس است. آنها برند شما را به رنگ سیاه و سفید توصیف نمی کنند ، اما احساساتی را برمی انگیزند که به مشتریان شما اجازه می دهد برند شما را بشناسند. تصور کنید که هرگز نایک نشنیده اید. برچسب آشکار نمی کند که نایک یک برند ورزشی است ، اما […]

شش اشتباه بزرگ طراحان لوگو

نمیتوان اهمیت لوگو را نادیده گرفت. لوگو نشانگر گرافیکی هویت یک شرکت است و این نماد کوچک چنان قدرتمند است که میتواند باعث شهرت یا صدمه زدن به شرکت شما شود. مهم نیست که چقدر خدمات شما شگفت انگیز است، اگر لوگوی شما به اندازه کافی خوب طراحی شده باشد، چگونه محصولات منحصر به فرد […]

چرا شرکتهای کوچک به لوگوهای قدرتمند نیاز دارند؟

  \ شاید این جمله را شنیده‌اید که چطور تنها یک شانس برای ایجاد اولین نگاه خوب وجود دارد. برای یک کسب‌وکار کوچک، این فرصت تنها به صورت برندسازی رخ می‌دهد اما متاسفانه در اغلب موارد این فرصت از دست می‌رود. تقریباً ۹۵ درصد از تجارت‌های کوچک یک لوگوی ضعیف دارند و این به آن […]

طراحی لوگو جعبه

طراحی لوگوی جعبه ای به کمک تایپوگرافی طراحی لوگو قادر به پیشرفت یا شکست یک شرکت است. اهمیت طراحی لوگو برای هر شرکتی بزرگ است زیرا نمایش نمادین شرکت مربوطه است. به همین دلیل، در طراحی لوگوی شرکت باید برنامه ریزی کافی داشته باشیم. بسیاری از کسب و کارها مانند خدمات تمیز کردن، رستوران ها و […]

guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments
whatsapp support
در حال بارگزاری
لطفا اتصال اینترنت خود را بررسی کنید...