تعرفه طراحی

قیمت طراحی لوگو با توجه به عوامل مختلفی تعیین می شود. لوگو اولین عنصری است که مشتری بالقوه از آن برند و کسب و کار می بیند. بنابراین طراحی لوگو مسئله ای مهم و تاثیر گذار برای برندهایی است که قصد رقابت در این بازار رقابتی را دارند. لوگو به عنوان اولین شکل و تصویر از کسب و کار شما می باشد.هر چه لوگوی شما حرفه ای و اصولی و بر اساس تناسبات و مفاهیم بصری طراحی شده باشد، در ذهن مخاطب سریعتر و بهتر به یاد خواهید ماند.به صورت حرفه ای باید گفت که داشتن لوگو در واقع هزینه نیست؛ بلکه سرمایه گذاری است.

 

لوگوی تصویری:

نماد ها یا به موضوع فعالیت اشاره میکنند و یا مفاهیم خاصی را به همراه دارند. آنها با استفاده از اشکال ، نماینده انتقال واضح و یا انتزاعی از سازمان شما می باشند.این لوگو ها نسبت به لوگوتایپ ها غیرمستقیم تر می باشند، اما میدان را برای تفسیر گسترده تر باز میگذارند .مزیت لوگوهای تصویری این است که به راحتی چشم بیننده با هر ملیت و زبانی متوجه آن می شود و به راحتی در ذهن بیننده بخاطر سپرده می شود. لازم به ذکر است در این نوع لوگو و در صورت لزوم نام برند بصورت “فونت آماده” در کنار تصویر درج می شود.

لوگوی نوشتاری:

لوگو تایپ می‌تواند شامل دست‌نوشته، کاراکتر یا سمبل‌هایی‌ باشد و به طریقی طراحی شود که علاقه مخاطبین را جذب نماید. همچنین میتوان تصاویر را به صورت لوگو تایپ جهت تاثیر بیشتر طراحی نمود. اولویت اول در انتخاب یک لوگو تایپ خوانایی و سهولت آن در تشخیص می باشد. لوگو تایپ طراحی نام کسب و کار، وب سایت، گروه، فعالیت و یا اشخاص حقیقی است که حروف آن به گونه های مختلف، خلاق و متمایزکننده طراحی می‌شود.

لوگوی ترکیبی :

لوگوهایی که ترکیب تصویر و نوشتار (لوگو تایپ) را به همراه دارند لوگوهای ترکیبی نامیده می‌شوند. در لوگوی ترکیبی تصویری به عنوان نماد برند و نوشتار منحصربفرد و اختصاصی برای نام برند طراحی می‌شود. یک لوگوی ترکیبی متشکل از ترکیبی از لوگوهای حروفی یا کلمه‌ای، لوگوی تصویری، لوگوی انتزاعی و یا کاراکتری است. تصویر و نوشته میتوانند کنار یکدیگر یا در بالا و پایین یکدیگر قرار گرفته و یا در یکدیگر ادغام شوند تا تصویری را شکل دهند.
whatsapp support
در حال بارگزاری
لطفا اتصال اینترنت خود را بررسی کنید...