طراحی لوگو کیف و کفش و چرم

طراحی لوگو کیف و کفش و چرم

اگر نگاهی به محصولات برند روز بیندازیم، متوجه خواهیم شد که آنچه سبب متمایز شدن آنها شده است لوگو و آرم آنها است. مخاطبین برندها به اولین چیزی که توجه می کنند لوگو برند مورد نظرشان است تا با خیال راحتی آن را خریداری کنند. برای طراحی لوگو کیف و کفش و چرم باید به چند نکته مهم توجه کرد.
اولین نکته توجه به سبک و ماهیت محصول است. زیرا لوگو در اصل بیان کننده هویت اصلی برند می باشد.
پس لوگو باید به گونه ای طراحی شود که با گذر زمان جذابیت و ظرافت خود را حفظ کند.
طراحی لوگو کمک می کند تا شما در شبکه های اجتماعی و وب سایت ها به طور گسترده ای محصول کیف و کفش و چرم خود را معرفی نمایید.

طراحی لوگو کیف و کفش و چرم

طرح های روی پوشاک خاص است و به نوعی میتوان آن را متفاوت از سایر انواع دسته بندی کرد. طراحی لوگو کیف و کفش و چرم حالتی تبلیغاتی دارد. محصول با کیفیت شما با یک لوگوی خوب مانند یک بنر در سطح شهر در حال چرخش است. داشتن یک طرح جذاب و به یاد ماندنی میتواند تاثیر فوق العاده ای بر فروش و البته برندینگ شما داشته باشد.

برداشتن قدم های درست برای یک تولیدی چرم میتواند زمینه ساز رشد او در بازارهای داخلی و حتی راهیابی او به بازارهای جهانی باشد. یکی از همین قدم ها طراحی لوگو چرم به دست یک تیم حرفه ای است.

طراحی بهترین لوگو

برای طراحی لوگو مناسب باید به محصول توجه کرد. مثلا برای طراحی لوگوی کیف و کفش و چرم باید لوگو به شکلی طراحی شود که به راحتی بر روی محصولات متنوع با سایز ها و مدل های مختلف قابل چاپ بوده و حتی پس از کوچک شدن سایز لوگو باز هم قابل مشاهده و قابل تشخیص باشد.
برای طراحی لوگو مناسب برای محصولاتی مثل کیف و کفش باید به نوع کیف و کفش توجه کرد. مثلا لوگویی که برای کفش های ورزشی طراحی می شود؛ با لوگویی که برای کفش های مجلسی و حتی کفش هایی از جنس چرم با یکدیگر متفاوت است. همین طور لوگو کیف باید مطابق با جنس و کاربرد آن انتخاب شود. زیرا در اصول طراحی، لوگو محصولات بیان کننده نوع و کاربرد آن هستند. یک لوگوی مناسب برای کیف و کفش باید انتقال کیفیت، کاربرد و صداقت آن برای ارائه یک محصول منطبق با لوگوی درج شده بر روی آن است.
در صورت طولانی بودن اسم برند حتما از یک یا دو حرف مخفف آن برای طراحی لوگو کیف و کفش و چرم استفاده شود.
به یاد داشته باشید که الگو گرفتن از برندهای معتبر دنیا کار خوبی است به شرطی که این کار تا پای کپی کردن پیش نرود زیرا به محض اینکه برند شما در ذهن مخاطب با برند معتبری مقایسه شود بدون شک برند شما شکست خواهد خورد. مخصوصا اگر برند خود را تازه راه اندازی کرده اید.

شاید برای شما جالب باشد: طراحی لوگو ایزومتریک با ایلاستریتور

رنگ در طراحی لوگو کیف و کفش:

رنگ ها در طراحی لوگو کیف و کفش باید به گونه ای باشد که با تمام رنگ ها، هارمونی داشته باشد زیرا کیف و کفش ها در رنگ های متنوعی تولید و عرضه می شوند. حتی انتخاب رنگ لوگو برای کیف و کفش های تک رنگ نیز باید مورد توجه قرار گیرد. استفاده از طیف رنگ های خاص در لوگو کیف و کفش باعث خاص بودن و جلی توجه مخاطب خواهد شد.
از آن جایی که تاثیر لوگو حرفه ای در برندینگ بسیار بالاست؛ در طراحی لوگو برای محصولات چرم باید توجه نمایید که این لوگو ساده و جذاب باشد و در عین حال قابل چاپ بر روی کیف، کفش، کیف پول، جا کارتی و غیره باشد به گونه ای که ریز و درشت چاپ شدن لوگو بر روی محصول، تغییری در شکل آن ایجاد نکند. جزئیات خیلی ریز و ظریف باعث می شود تا در زمان حک شدن لوگو در سایزهای ریز، به راحتی قابل تشخیص نبوده و صاحب برند متوجه خسارت شود.

سفارش طراحی لوگو کیف و کفش و چرم

 تیم مونس خواه متشکل از گرافیست های خلاق و مشتاق، آماده پذیرش سفارش طراحی لوگو کیف و کفش و چرم می باشد. سفارش طراحی لوگو برای تولید کنندگان، فروشندگان، کارخانجات و کلیه افرادی که در این حوزه فعالیت می کنند را شامل می شود. با داشتن یک لوگوی قدرتمند و مناسب، خود را از دیگر رقبا متمایز کرده و مشتری وفادار خود را جذب نمایند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *