مشاوره رایگان

مشاوره در مورد طراحی لوگو هنگامی اهمیت بسیار زیادی پیدا می کند که شما بخواهید لوگوی خود را واقعا بی نقص طراحی کنید. برای این کار می توانید علاوه بر افزایش آگاهی خود در حوزه طراحی لوگو، با یک تیم بسیار حرفه ای در این زمینه مشورت کنید. ما در استودیو مونس خواه مشاوره بصورت رایگان و مفید برای شما انجام می دهیم.

شما میتوانید هم اکنون از طریق واتساپ ، تلگرام یا پیج اینستاگرام با ما در ارتباط باشید

استودیو مونس خواه در راستای زیبایی بخشیدن به برندها در جهت داشتن لوگو و هویت بصری بین المللی آمادگی این را دارد از طریق شبکه های اجتماعی به صورت آنلاین و تلفنی شرکت هایی که در نظر دارند لوگو و هویت بصری خود را تغییر یا طراحی کنند خدمات رایگان مشاوره طراحی لوگو را ارائه کند.

مشاوره رایگان طراحی لوگو برای شرکت ها

با مشاوره رایگان طراحی لوگو برای شرکت ابتدایی‌ترین قدم در ایجاد لوگوی خاص و حرفه‌ای برای برندتان را برداشت کنید و همراه با تیم ما به سمت موفقیت حرکت کنید.

مشاوره در مورد طراحی لوگو می‌تواند هنگامی اهمیت بسیار زیادی پیدا کند که شما بخواهید لوگوی خود را واقعا بی نقص طراحی کنید. برای این کار می‌توانید علاوه بر افزایش آگاهی خود در این حوزه، با یک تیم بسیار حرفه‌ای در زمینه طراحی لوگو مشاوره دریافت کنید.

معمولا برای مشاوره در مورد طراحی لوگو، می‌توان یک ایده اصلی و یا یک لوگوی کامل داشت. اگر هیچ یک از این ها را نیز ندارید، نگران نباشید؛ تا انتهای این مقاله از مقالات مونس خواه همراه ما باشید تا به شما بگوییم که ما چگونه و طی چه مراحلی مشاوره طراحی لوگو را به صورت رایگان برای شما انجام می‌دهیم.

 

اهمیت مشاوره رایگان طراحی لوگو

ما به صورت کاملا رایگان، مشاوره ای مفید برای طراحی لوگو را برای شما ارائه می‌دهیم.

علاوه بر این موارد، باید بدانید که نظر شما نسبت به رنگ بندی لوگو، دیزاین آن و حتی ایده‌ای که از ابتدا چیده‌ اید، با نظر فرد دیگر متفاوت است. حال اگر فرد دیگر مورد نظر شما، علم و تجربه کافی در خصوص طراحی لوگو داشته باشد، قطعا نتیجه شما فوق العاده خواهد بود.

قطعا اگر شما می خواهید برای کسب و کار خود  لوگو دیزاین کنید، ممکن است مهارت لازم را نداشته باشید، حال حتی اگر بخواهید لوگو رابرون سپاری کنید و به کس دیگری بدهید تا برای شما انجام دهد، باز هم ممکن است در برخی مواقع به مشکل بخورید. پس راهکار تمام این مشکلات، مشاوره رایگان طراحی لوگو شماست.

قبل از شروع کار یک مشاوره دقیق از یکیپ متخصص می‌تواند به خوبی خط و مشی کار را مشخص کند و با توجه به هدف و شعار کسب و کارتان به شما بهترین لوگوی پیشنهادی را ارائه کند. پس پیشنهاد می کنیم از دریافت یک مشاوره تخصصی برای دیزاین لوگوی بیزنس خود به هیچ عنوان غافل نشوید.

مشاوره رایگان طراحی لوگو

مزایای مشاوره طراحی لوگو :

مراحل مشاوره :

مشاوره رایگان طراحی لوگو به چه صورت است؟

مشاوره در مورد طراحی لوگو مراحل مختلفی دارد. می‌توانید به راحتی با افزایش آگاهی خود نسبت به این مراحل، اقدام به دریافت مشوره رایگان درباره لوگوی خود بکنید. ما دو حالت را برای شما در نظر می‌گیریم: اولین حالت که شما خودتان می‌خواهید لوگو را طراحی کنید و برای این کار می‌خواهید مشورت بگیرید. دومین حالت هم این است که شما نمی‌توانید لوگو دیزاین کنید و می‌خواهید صفر تا صد کار را به همراه مشورت با فرد دیگری انجام دهید.

1. ابتدا ایده لوگو و کسب و کار مورد نظر بررسی خواهد شد

معمولا ابتدایی‌ترین کار در بررسی‌های مختلف در حوزه‌های گوناگون، این است که ایده‌ای که شما چیده‌اید حول چه محوری پیاده شده است. این ایده اگر به طور کامل مشکل داشته باشد، پیشنهاد می‌شود که برای صرفه جویی در هزینه و زمان، لوگو را از بین ببرید و کار را از ابتدا شروع کنید؛ زیرا اگر همان ایده‌ی اشتباه را ادامه دهید، ممکن است نتیجه خوبی نگیرید. برای مثال ممکن است شما یک لوگو مربعی مدنظر داشته باشید اما برای برند شما بهتر باشد که یک طراحی لوگو دایره داشته باشد.

2. سپس باید اقدامات لازم برای کسب اطلاعات بیشتر در حوزه مورد نظر انجام شود

معمولا شناخت یک کسب و کار می‌تواند، کمک کند که طراحان لوگو در هنگام طراحی برای آن کسب وکار، دست بازی را داشته باشند. این دست باز می تواند شما را در حین طراحی و پس از انجام آن بسیار کمک کند.

برای مثال، فرض کنید شما یک کسب و کار کوچک در حوزه‌ی نگهداری از حیوانات خانگی دارید. قطعا در میان گذاشتن موضوع و فعالیت‌های این کسب و کار می‌تواند بسیار کمک کند.

3. رنگ بندی مناسب لوگوی شما بررسی خواهد شد

رنگ بندی و ترکیب رنگ لوگو با توجه به انواع کسب و کارها می‌تواند متفاوت باشد. معمولا دریافت یک حس زیبا از یک لوگو، متعاقب رنگ بندی مناسب آن خواهد بود.

به همین دلیل بهتر است ابتدا بدانید که چه رنگی مدنظر شما است.

شاید این رنگ در جلسه مشاوره طراحی لوگوی شما رد شود و یا نیاز به تغییر داشته باشد؛ به همین دلیل مشورت در مورد طراحی لوگو می‌تواند بسیار مفید باشد.

4. اگر لوگوی خود را ساخته و طراحی کرده اید، می‌توانید برای ویرایش آن نیز مشورت بگیرید

در صورتی که لوگویی از قبل ندارید، می‌توانید در ادامه همان مراحل قبلی پیش رفته و کار را به خوبی به اتمام برسانید.

اگر لوگوی قبلی نیز دارید، ریدیزاین لوگو شما می‌تواند بسیار کمک کننده باشد.

معمولا لوگوها با نواقص جزئی و یا بسیاری طراحی می‌شوند؛ با مشاوره در مورد طراحی لوگو می توانید این نواقص را به طور کامل رفع کرده و یک لوگوی بی نقص دریافت کنید.

 

نمونه کار استودیو مونس خواه برای طراحی لوگو شرکت‌ها

در ذیل چند نمونه کار از مجموعه‌ی مونس خواه، با بیش از 20 سال سابقه در زمینه‌ی طراحی لوگو وهویت بصری، ارائه می‌شود:

  • برند میزان

برند میزان، شرکتی است که در زمینه‌ی تبلیغات گرافیکی فعالیت می‌کند. طراحی لوگو این شرکت توسط تیم مونس خواه صورت گرفته است.

لوگو میزان آژانس تبلیغاتی-دوتایی, مشاوره رایگان طراحی لوگو برای شرکت‌ها

  • برند تیوان

طراحی لوگو و هویت بصری برند تیوان، توسط تیم مونس خواه انجام شده است. این شرکت در زمینه‌ی صادرات کالا فعالیت می‌کند.

لوگوی تیوان, مشاوره رایگان طراحی لوگو برای شرکت ها, طراحی لوگو برای شرکت

سفارش طراحی لوگو, مشاوره رایگان طراحی لوگو برای شرکت ها

  • فلور استیت

برند فلور استیت، شرکتی است که در حوزه‌ی تولید کف‌پوش و پارکت فعالیت می‌کند. لوگو این شرکت، توسط مجموعه‌ی مونس خواه طراحی شده است.

لوگو فلور استیت تولیدات پارکت و کف پوش-دوتایی, سفارش طراحی لوگو, مشاوره رایگان طراحی لوگو شرکت

جمع بندی

مشاوره در مورد طراحی لوگو به این صورت بود که در این مقاله دیدیم. اگر می‌خواهید برای کسب و کار خودتان لوگو طراحی کنید، می‌توانید رایگان مشورت بگیرید. اگر می‌خواهید لوگوی شما توسط تیمی حرفه‌ای طراحی شود ولی سوالات مختلفی دارید، باز هم می‌توانید از مشاوره رایگان طراحی لوگو استفاده کنید.

همچنین، در صورتی که نمی‌دانید چه تیمی برای مشورت مناسب است، جای دوری نروید! استودیو مونس خواه مفتخر است که می‌تواند خدمات مشاوره رایگان طراحی لوگو را به شما ارائه دهد. برای دریافت مشاوره رایگان، می‌توانید شماره واتساپ خود را در فرم زیر وارد کنید تا ما به شما مشاوره رایگان دهیم. اگر هم مایل هستید، می‌توانید با شرکت طراحی لوگو مونس خواه به شماره 09059000190 در واتساپ پیام دهید و درخواست مشاوره رایگان در خصوص طراحی لوگو را بنویسید. ما به سرعت پاسخگو خواهیم بود؛ رایگان بودن به همراه سرعت نتیجه گرفتن، مزیت انتخاب ما برای شما است.

همچنین اگر به دنبال طراحی لوگو در تبریز هستید می‌توانید به صورت حضوری برای مشاوره رایگان به دفتر ما مراجعه کنید (آدرس در فوتر درج شده است).

 

آدرس:

تبریز  ، آبرسان ، جنب اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی ، برج سهند ، طبقه هشتم

شماره تماس:

09059000190

ایمیل:

شماره واتساپ:

09059000190

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

در صورت نیاز مشاوره حضوری با هماهنگی برای شرکت ها و کسب و کارهایی که تقاضای طراحی لوگو دارند انجام میگیرد

سوالات متداول

نحوه پرداخت ها به چه صورت خواهد بود؟

– ۵۰% از مبلغ کل قرارداد در تاریخ عقد قرارداد نقدا بعنوان پیش پرداخت دریافت میگردد.
– ۵۰% از مبلغ کل قرارداد پس از تاییدطراحی اولیه و قبل ارسال پرداخت میگردد.

آیا فایل برای مهر هم ارسال میکنید؟

بعد از اتمام مراحل طراحی لوگو و تایید توسط مشتری ،در فایلهای خروجی ارسال شده ،یک فایل هم به صورت سیاه سفید همراه با پیش نمایش مهر ارسال خواهد شد.

 

آیا هزینه لوگو نوشتاری و تصویری با هم تفاوت دارد؟

در طراحی لوگوی استاندارد به هیچ وجه نوع لوگو چه لوگوی نوشتاری چه لوگوی تصویری و یا حتی زبان لوگو (فارسی، انگلیسی و یا هر دو زبان) تاثیری در هزینه نخواهد داشت در غیر این صورت به استاندارد بودن و منحصر به فرد بودن آن لوگو شک کنید.

 

آیا فایل لایه باز طرح رو بهم میدید؟

اصطلاح لایه باز در نرم افزار فتوشاپ و فرمت PSD گفته می شود.در فایل‌های PSD تصاویر با کیفیت بیت مپ (BitMap) ذخیره می‌شوند. هر فایل لایه باز دارای رزلویشن خاصی بوده که این رزرولیشن برای چاپ های افست معمولا 300DPI می باشد.ما علاوه بر فایل لایه باز لوگو نهایی را در چند فرمت مخلف مورد نیاز برای انجام کارهای تبلیغاتی آتی ،در اختیار مشتری هم قرار می دهیم
خروجی استاندارد مناسب برای استفاده در وب سایت ، شبکه های اجتماعی و خروجی مخصوص چاپ با فرمت های زیر :

خروجی لایه باز وکتور – ایلوستریتور (illustrator (Ai✓
خروجی PNG (تصویر بدون زمینه) با کیفیت بالا در دو سایز

خروجی فتوشاپ Photoshop (PSD)✓

خروجی مخصوص تصویر پروفایل صفحات اجتماعی✓

تفاوت طراحی لوگو ، لوگوتایپ و لوگوی ترکیبی چیست ؟

لوگو یعنی نماد تصویری . بطور مثال لوگوی برند تجاری شرکت اپل و نایکی.
لوگوتایپ یعنی نماد نوشتاری مانند نماد کوکاکولا و گوگل
لوگوی ترکیبی یعنی ترکیب هر دو مدل لوگو تصویری و نوشتاری مثل لوگوی پوما که در کنار استفاده از نوشته اختصاصی نام برند ، تصویر نیز برای لوگو لحاظ شده است .

در صورتی که از طرف اداره ثبت ایرادی به طرح وارد شد تکلیف چیست؟

در این صورت بدون دریافت هزینه ویرایش مدنظر انجام خواهد شد.

آیا همه مشاغل و کسب و کارها به لوگو نیاز دارند؟

پاسخ این سوال کاملا واضح است. همه کسب و کارها برای اینکه بتوانند خود را معرفی کنند نیاز به یک هویت بصری دارند. تصویری که باعث شناسایی آن برندها شود و بتواند در ذهن مخاطبین آن برند ثبت گردد. تصویری به نام لوگو.

آیا به غیر از لوگو کارهای دیگه مثل کارت ویزیت و ست اداری هم کار میکنید؟

استودیو مونس خواه به صورت تخصصی در زمینه طراحی لوگو و هویت بصری مشاغل فعالیت دارد. از این رو طراحی ست اداری هم بخشی از هویت بصری شرکت ها و کسب و کارها می باشد. بنابراین فقط برای مشتری های خود در صورت نیاز توافق اولیه با در اختیار قراردادن مشخصات شرکت میتوانیم ست اداری کامل که شامل کارت ویزیت ،سربرگ A4 A5، پاکت نامه و یاداشت طراحی کنیم

 

پروسه طراحی لوگو را چگونه میتوان پیگیری و نظر داد؟

بعد از ثبت سفارش ،مدت زمان معین برای انجام پروسه طراحی لوگو در نظر گرفته میشود که به اطلاع می رسد. بعد از گذشت این مدت زمان معین ، فعالیت انجام شده ، از طریق راه های ارتباطی هماهنگ شده ارسال و نظرات و پیشنهادات شما دریافت و اعمال خواهد شد.

 

مراحل انجام سفارش چگونه خواهد بود؟

نوع ارتباط بین مشتری و استودیو مونس خواه کاملا غیرحضوری از طریق وبسایت و شبکه های اجتماعی خواهد بود. مشتریان از سراسر کشور از طریق اینترنت به سایت ما مراجعه میکنند. ما خدمات طراحی رو به صورت حرفه ای و تماما آنلاین انجام میدهیم و از طریق سایت و تلگرام با مشتریان در ارتباطیم.

تکمیل فرم بریف
ارسال پیش فاکتور
دریافت نصف مبلغ به عنوان بیعانه
ارائه اتود اولیه در زمان مقرر
اعمال تغییرات و انجام اصلاحیه های لوگو
تسویه حساب طراحی لوگو
تحویل فایل اصلی و با کیفیت لوگو به مشتری

فایل لوگو به چه فرمت هایی ارسال میشه؟

تمامی فرمت های مورد نیاز برای مشتری ارسال خواهد شد.و یا هر موقع فایلی نیاز به ارسال دوباره به مشتری یا هر فرد و آدرسی که اطلاع داده شود ارسال خواهد شد.

فایل های ارسالی با فرمت های زیر :
ai , eps , pdf , jpeg , png , psd

و خروجی استاندارد مناسب برای استفاده در وب سایت ، شبکه های اجتماعی و خروجی مخصوص چاپ

پروسه زمانی برای طراحی لوگو چقدر هست؟

در مورد تعیین مدت زمان طراحی لوگو زمان دقیق و مشخصی نمی شود تعیین کرد .زیرا پروسه زمانی هر لوگو بستگی به نوع لوگو (ترکیبی ، نوشتاری ، نماد ، مونوگرام) متغیر است. ولی اکثرا کارهایی که توسط استودیو مونس خواه انجام می شود تقریبا پنج روز تا دو هفته زمان نیاز هست که در این بازه اتودها طراحی و ارسال و تغییرات انجام و فایل نهایی در این بازه به مشتری ارسال می شود.البته ممکن در صورت تاخیر در پیگیری کار از طرف سفارش دهنده این زمان طولانی تر شود.

 

به چه تعداد اتود طراحی و انتخاب خواهد شد؟

تعداد اتود در فرآیند طراحی لوگو به هیچ وجه ملاک کیفی به شمار نمیرود. شما میتوانید به تعداد نامحدود بر روی مفهوم انتخابیتان اتود داشته باشد.

 

قیمت های لوگو بر چه اساسی مشخص میشود؟

تعرفه طراحی لوگو در شرکت طراحی لوگو مونس خواه متفاوت می باشد و تعیین هزینه طراحی لوگو بستگی به عوامل و شرایط مختلف دارد. البته قیمت طراحی لوگو استاندارد بر اساس تعرفه انجمن صنفی طراحان گرافیک ایران هم اعلام می شود.

رنگهای لوگو را به چه صورت انتخاب می کنید؟

شما میتوانید در ابتدای سفارش اگر رنگ خاصی مد نظر دارید پیشنهاد بدهید ، اما بطور کلی رنگهای سازمانی را با توجه به سبک و سیاق لوگو و زمینه فعالیت شما بگونه ای انتخاب می کنیم که در آینده و با تبلیغات مکمل دیگر بتوانید لوگو را به برندی موفق تبدیل کنید.

آیا لوگو ها قابلیت ثبت را دارند؟

بله . ما به قوانین و مقررات اداره ثبت آگاهیم و در طراحی لوگو به این نکات توجه خواهیم کرد. برا ی ثبت لوگو با علائم تجاری شما می توانید با مراجعه به سایت سازمان ثبت اسناد و املاک کشور به آدرس https://iripo.ssaa.ir و تکمیل اظهار نامه و یا از طریق یکی از موسسات ثبتی اقدام نمایید

چرا تعرفه های قیمت طراحی لوگو متفاوت است؟

تعرفه های قیمت لوگو به عوامل مختلفی بستگی دارد: اولین عامل، استاندارد یا کپی بودن یک لوگو است. لوگوهای کپی یا طرح های آماده اصولا ارزان قیمت هستند. تعرفه لوگوهای استاندارد چون انحصاری ایده پردازی و طراحی می شوند، قیمتشان معمولا از سه میلیون تومن آغاز و تا 30 الی 40 میلیون تومن تخمین هزینه می شود. قسمت عمده ای از فرآیند طراحی لوگو به مطالعات و تحقیق در رابطه با برند اختصاص پیدا می کند. هر چه ابعاد یک برند بزرگتر و فراگیرتر باشد، میزان انرژی و مطالعات روی آن برند نیز وسیع تر می شود که این امر تاثیر مستقیمی روی هزینه یک پروژه طراحی لوگو خواهد داشت.

 

چه اطلاعاتی برای سفارش و شروع طراحی لوگو نیاز هست؟

تمامی اطلاعات مورد نیاز به صورت فرم بریف از مشتری گرفته خواهد شد .بریف حاوی اطلاعاتی است که طراح برای برآورده نمودن انتظارات شما، به آن نیاز دارد. بریف همچنین به شما (مشتری) کمک می‌کند تا پیش از آغاز پروژه، به طور دقیق بدانید چه می‌خواهید.

 

امکان دیدن اتودهای سفارش لوگو قبل از پرداخت هست؟

خیر، متاسفانه به این دلیل که برای هر سفارش ایده پردازی خاص خودش انجام میشود و ارزش واقعی طرح به ایده است، و ایده پردازی و مطالعه روی طرح لوگو نیازمند زمان و انرژی می باشد ،انجام این کار امکانپذیر نیست.

چگونه مطمئن باشیم که میتوانید لوگویی طراحی کنید که مورد پسند ما باشد؟

پیشنهاد می کنیم نمونه لوگوهای طراحی شده در وبسایت را همراه با نوع فعالیت ها و توضیحات ارائه شده ،مشاهده کنید و خود را جای مشتری ها تصور کنید که چه نیازی داشتند و چه نتیجه ای گرفتند.شما میتوانین با مقایسه کارهای ما به خلاقیت و توانمندی استودیو مونس خواه اعتماد کنید.نزدیک به شانزده سال و بیش از صد لوگو برای انواع مشاغل نشان از حرفه ای بودن تیم ما دارد.