استودیو طراحی مونس خواه

ارتباط سریع
مشاوره اولیه رایگان :

آنچه در این مقاله میخوانید

طراحی لوگو املاک و بنگاه به صورت اختصاصی

طراحی لوگو املاک

طراحی لوگو املاک و بنگاه، از اهمیت بالایی در تشخیص و شناخت برند یک بنگاه و املاکی برخوردار است. لوگو به عنوان یکی از ابزارهای قدرتمند در جذب مشتریان و ایجاد هویت بصری در املاک و بنگاه‌ها شناخته می‌شود. طراحی یک لوگوی حرفه‌ای و منحصر به فرد برای املاک و بنگاه‌ها می‌تواند به شناسایی و ارتباط بیشتر با مشتریان کمک کند و در نهایت باعث افزایش فروش و موفقیت شغلی آنها شود.

از طراحی لوگو مشاور املاک و بنگاه در چه حوزه‌هایی می‌توان استفاده نمود؟

آژانس‌های املاک می‌توانند از لوگو بنگاه املاک در موارد زیر استفاده کنند:

 • اعلان‌های تبلیغاتی
 • وب‌سایت‌ها و سایت‌ها
 • بنرها و تابلوهای تبلیغاتی
 • کارت‌های ویزیت و تبلیغاتی
 • لوازم‌ تبلیغاتی
 • رسانه‎‌ها و شبکه‌های مجازی
 • اپلیکیشن‌ها

طراحی لوگو املاک و بنگاه چه مزیت‌هایی دارد؟

طراحی لوگو مشاور املاک از برخی جهات مهم و دارای اهمیت هستند. در ادامه برخی از مزیت‌های طراحی لوگو املاک بیان می‌شود:

شناساندن و برند کردن

مخاطب با دیدن آرم و لوگو، با برند صاحب لوگو آشنا می‌شود. لوگو (به عنوان نماد یک برند) ارتباط خوبی را با مخاطب برقرار کند و از این طریق ذهن مخاطب را درگیر می‌کند.

تبلیغات

در هر حوزه‌ای، برای توسعه‌ی کسب‌‌وکار به تبلیغات و بازاریابی نیاز است. با طراحی لوگو املاک می‌توانید حوزه‌ی فعالیت خود را از طریق تبلیغات گسترش دهید. از لوگو می‌توان در کارهای تبلیغاتی استفاده نمود و توجهات مخاطب را جلب کرد.

ایجاد اعتماد

لوگو مشاور املاک می‌تواند در مخاطب ایجاد اطمینان کند و اعتماد او را جلب نماید. لوگو اهداف و ارزش‌های یک برند را نشان می‌دهد و هویت و شناسنامه‌ی یک برند است. مخاطب با برقراری ارتباط با لوگو، با اهداف و ارزش‌های برند آشنا می‌شود و این امر، در ایجاد اعتماد نقش دارد.

توسعه‌ی برندینگ

یک بنگاه املاک برای توسعه‌ی برند و برندینگ خود و شناساندن آن به لوگو نیاز دارد. بنابراین، لوگو بنگاه املاک برای شناساندن هویت و توسعه‌ی برندینگ یک بنگاه املاک لازم و ضروری می‌باشد.

تمایز از سایر رقبا  

طراحی لوگو مشاور املاک به منحصر به فرد شدن یک آژانس املاکی و تمایز یافتن آن کمک می‌کند. در جایی که رقبای زیادی وجود دارد؛ همین متفاوت بودن می‌تواند نظر افراد را جلب کند و زمینه‌ی آشنایی آنها، با برند صاحب لوگو را فراهم نماید.

در طراحی لوگو املاک و بنگاه چه مواردی را باید رعایت کرد؟

 • سادگی

سادگی لوگو مشاور املاک و بنگاه، فهم لوگو را برای مخاطب آسان می‌نماید و به ماندگاری لوگو در ذهن مخاطب کمک می‌کند.

 • خوانایی

استفاده از فونت‌های خوانا و واضح در طراحی لوگو مشاور املاک و بنگاه، به لوگو شخصیت می‌دهد و ارتباطی مناسبی را با مخاطب برقرار می‌نماید.

 • رنگ‌ها

استفاده از ترکیب رنگ مناسب در لوگو املاک (Real estate logo)، لوگو را جذاب می‌کند و توجه مخاطبان را جلب می‌نماید. بهتر است رنگ‌ها، متناسب با بازار هدف و مخاطبین انتخاب شوند تا اثر گذاری بهتری داشته باشند.

 • قابل استفاده بودن لوگو

در طراحی لوگو بنگاه املاک باید توجه کرد که لوگو، از قابلیت استفاده شوندگی در مکان‌ها و جاهای مختلف برخوردار باشد. باید بتوان از لوگو در اندازه‌های بزرگ (نظیر بنرهای بزرگ خیابان) و یا در اندازه‌های کوچک (مانند کارت‌های ویزیت) استفاده نمود.

 • خاص و منحصر به فرد بودن لوگو

طراحی لوگو املاک و بنگاه باید به نحوی باشد که بتواند، یک مشاور املاک یا بنگاه را از دیگران متمایز نماید. به همین جهت باید لوگوی املاکی خاص و منحصر به فرد طراحی شود.

 • سازگار بودن لوگو

باید لوگو املاک، هماهنگ و سازگار با حوزه‌ی آژانس املاک و مشاوران املاک و فضای آنها طراحی شود. به عنوان نمونه، برای یک املاک و بنگاهی مدرن باید لوگو املاک مدرن طراحی شود و برای یک املاکی خارجی، باید لوگو املاک خارجی را طراحی کرد. همچنین، در طراحی لوگو مشاوران املاک باید از شکل‌ها و نمادهای مرتبط با این حوزه نیز استفاده کرد.

طراحی بهترین لوگو املاک و مشاوران املاک توسط مجموعه‌ی مونس خواه

برای سفارش طراحی لوگو املاک بهترین راه، انتخاب یک تیم خلاق، حرفه‌ای و آگاه به برندینگ است. زیرا؛ تنها چنین تیمی قادر خواهد بود تا هدف شما را به خوبی درک و با ارائه لوگویی مناسب و حرفه‌ای شما را به مقصد و هدف مورد نظر برساند.

استودیو مونس خواه با سال‌ها تجربه در حوزه برندینگ کسب و کارها و داشتن نمونه کارهای فراوان و متفاوت نسبت به دیگر همتایان خود، با بهره‌مندی از گرافیست‌های با تجربه آماده پذیرش سفارش طراحی لوگو مشاور املاک شما همراه با نتیجه‌ای رضایت بخش می‌باشد. در ادامه یک نمونه کار از طراحی لوگو بنگاه و مشاور املاک بیان می‌شود.

نمونه کار مجموعه‌ی مونس خواه برای طراحی لوگو مشاور املاک

طراحی لوگو برند آژانس 101 (101.AGENCY) توسط استودیو مونس خواه انجام شده است.

لوگو آژانس 101آژانس املاک-دوتایی، طراحی لوگو املاک, طراحی لوگو مشاور املاک

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد طراحی لوگو و هویت بصری و قیمت آنها می‌توانید از طریق واتساپ (09059000190) و صفحه تماس با ما، با مجموعه‌ی مونس خواه ارتباط برقرار کنید.

 

سوالات متداول در مورد طراحی لوگو املاک و بنگاه به صورت اختصاصی

در طراحی لوگو برای یک بنگاه املاک، چه نکاتی باید در نظر گرفته شود؟
در طراحی لوگو برای بنگاه املاک، اهمیت زیادی به انتخاب رنگهای حرفه‌ای و ارزشمند مانند آبی تیره، سبز مایل به خاکستری، و قرمز تیره، استفاده از عناصری مانند خانه، کلید، نمادهای مرتبط با معاملات املاک، استفاده از فضا و حجم مناسب برای نمایش خدمات املاک، و همچنین استفاده از فونت‌هایی که احساس حرفه‌ای بودن و اعتماد به نفس را القا کنند، داده می‌شود.
چطور می‌توان لوگویی برای یک برند املاک طراحی کرد که احساس امنیت و پیوند با خانه جدید را القا کند؟
برای طراحی لوگو برای برند املاک، می‌توانید از رنگهای آرام و دلنشین مانند سبز دریایی، آبی آسمانی، و نارنجی روشن استفاده کنید. از عناصری مانند خانه، کلید، قلب، نمادهای مرتبط با خانه و خانواده، و الگوها و طرح‌های ساده و معناپرداز استفاده کنید. استفاده از فونت‌های دوست‌داشتنی و ملایم نیز می‌تواند به احساس امنیت و پیوند با خانه جدید کمک کند.
چگونه می‌توان لوگویی برای یک بنگاه مشاوره املاک طراحی کرد که حرفه‌ایت و قابل اعتماد به نظر برسد؟
برای طراحی لوگو برای بنگاه مشاوره املاک که حرفه‌ای و قابل اعتماد به نظر برسد، می‌توانید از رنگهای معتدل و مطمئن مانند خاکستری تیره، مشکی، و آبی تیره استفاده کنید. از عناصری مانند کلید، دیاگرام، نمادهای مرتبط با مشاوره و تحلیل املاک، و الگوها و طرح‌های ساده و شیک استفاده کنید. استفاده از فونت‌های رسمی و خوانا نیز می‌تواند به حس حرفه‌ای بودن و قابل اعتماد بودن لوگو کمک کند.
دیدگاهی برای این مطلب ثبت نشده است.