طراحی لوگو صنایع نوشیدنی

طراحی لوگو صنایع نوشیدنی

اگر شما در ابتدای مسیر راه اندازی کسب و کار خودتان در حوزه تولید انواع نوشیدنی هستید و به دنبال آن هستید تا خیلی زود محصول شما در جرگه کالاهای پرطرفدار و پرفروش قرار گیرد، با سفارش طراحی لوگو برای محصول خود یکی از مهمترین قدمها را در شناخت برند خود برداشته اید. طراحی لوگو صنایع نوشیدنی برای هر رده سنی با توجه به تولید نوشیدنی های متنوع باید سبک و سیاق و ترکیب رنگ های مناسب خود را داشته باشد. کودکان در ویترین فروشگاههای بزرگ و منوی رستوران ها به دنبال نوشیدنی هایی با طرح های فانتزی و عروسکی هستند و افراد بزرگسال بیش از هر چیز در انتخاب نوشیدنی به لوگو محصولی که حاوی نکات کلیدی در خصوص فواید آن باشد، توجه می کنند.

ویژگی های طراحی لوگو صنایع نوشیدنی:

طراحی لوگو برای هر کسب و کاری مزایای خود را دارد. طراحی لوگو صنایع نوشیدنی از آنجا که با ذائقه افراد در ارتباط است باید از رنگ های مناسبی که اشتهای مخاطب را تحریک کند، استفاده شود.

چنانچه نوشیدنی برای رنج سنی کودکان است باید از تصاویر کارتون های پرطرفدار بهره ببرید و اگر نوشیدنی مخصوص جوانان تولید می شود بهتر است که از رنگهای هیجان انگیز در طراحی لوگو استفاده کنید.  در فصل تابستان لوگوی یک نوشیدنی خنک می تواند عطش خرید مخاطب را چند برابر کند.

یکی از مهمترین ویژگی های طراحی لوگو صنایع نوشیدنی توجه به برداشت مخاطب نسبت به لوگو خواهد بود. همانگونه که همه ما میدانیم مخاطب در زمان تنها 3 ثانیه تصمیم می گیرد تا نوشیدنی شما را خریداری کند یا نه. پس محصول نوشیدنی شما می تواند برای مخاطب حاوی جلوه های بصری اعم از طرح لوگو متناسب با محصول، متناسب با سن مخاطب، طعم و مزه نوشیدنی و احساسی که از نوشیدن آن به مخاطب منتقل می شود؛ باشد.

پیام های کلیدی

گنجاندن پیام های کلیدی در لوگو در قالب تصاویر، رنگها و تایپوگرافی اثر گذار خواهد بود و سبب می شود تا در میان انبوهی از محصولات برند شما زودتر توسط مخاطب دیده شود. از اینرو خرید نوشیدنی شما در اولویت اول قرار می گیرد و این نیز از دیگر ویژگی های طراحی لوگو صنایع نوشیدنی خواهد بود.

استفاده از تصاویر ساده اما در عین حال خلاقانه در طراحی لوگو شما را از دیگر محصولات مشابه متمایز می کند و باعث خواهد شد تا مشتری در ویترین فروشگاهها در جستجوی مشاهده لوگو محصول شما باشد. و این سبب رونق کسب و کار شما خواهد شد. در بسیاری از موارد مشتری حتی بدون توجه به قیمت نوشیدنی تنها به دلیل لوگو یک برند آن را خریداری می کند.
طراحان حرفه ای لوگو در مجموعه ما با توجه به تولید انواع نوشیدنی، خدمات و در پایان بازار هدف شما به طراحی و ارائه لوگویی مناسب می اندیشد تا برند نوشیدنی شما در ویترین فروشگاههای بزرگ، میز غذای رستوران ها و خانه ها در اولویت قرار گیرد.
طراحی لوگو صنایع نوشیدنی باعث می شود تا کسانی که با مجموعه شما آشنایی ندارند نیز ترغیب به پیگیری و خرید آن شوند.
تولیدی ها و شرکت های جانبی در حوزه انواع نوشیدنی نیز می توانند با داشتن یک لوگوی خوب علاوه بر جذب مشتری باعث جذب سرمایه گذار نیز باشد و این باعث افزایش اعتبار محصول و برند شما خواهد شد.

اگر به دنبال ساخت یک لوگوی جذاب برای صنایع نوشیدنی هستید، بررسی لوگو کوکاکولا و پپسی می‌تواند برای شما مفید باشد.

سفارش طراحی لوگو صنایع نوشیدنی( تولیدیها و شرکت های جانبی):

مشورت و راهنمایی از افراد متخصص در زمان سفارش طراحی لوگو صنایع نوشیدنی راهی مطمئن و کم هزینه برای شناخته شدن برند شما خواهد بود. فقط کافی است تا با یک انتخاب درست و همکاری با طراح لوگو حرفه ای و اشاره به خواسته خود به نتایج خوبی دست پیدا کنید.
استودیو مونس خواه به شما کمک میکند تا به هدف خود در طراحی لوگو صنعت خود برسید.

چند نکته مهم در مورد طراحی لوگو نوشیدنی

طراحی لوگو برای صنعت نوشیدنی: انتخاب نوشیدنی اغلب بخشی از کارهای روزانه ما هستند. صبح انتخاب نوشیدنی قهوه، یا شاید یک کامبوچو یا یک آبمیوه خنک بعد از اتمام کار به نظر خوب بیاید. فقط بیاید در مورد چند الگوی نوشیدنی که هر روز آنها را میبینیم فکر کنیم. با این وجود، ما همه آنها را به نمی توانیم به یاد آوریم؛ حتی برخی بیشتر از بقیه دارای فراوانی هستند.

داشتن یک آرم خلاق و خاطره انگیز برای نام تجاری شما بسیار مهم است. آرم های موفقیت آمیز برای نوشیدنی ها با گفتن داستان آنها و آنچه که آنها را ویژه می سازد تا با مشتریان ارتباط قوی برقرار کنند. در اینجا ما برخی از علائم نوشیدنی های خوشگوار را برای الهام بخشیدن به طراحی لوگوی شما جمع آوری کرده ایم.

لوگو نوشیدنی
لوگو نوشیدنی

چه چیزی باعث طراحی لوگو برای صنعت نوشیدنی می شود؟

درست مثل آرم های غذایی، آرم های نوشیدنی باید به اشتهای ما توجه کنند. هنگام ایجاد یک آرم نوشیدنی، مهم است که بر تصاویر و رنگ های جذاب که ما را جلب توجه می کنند، تأکید کنیم. تصاویر باید نه فقط محتویات بلکه طعم هایشان را نمادین کنند. مثل برگ هایی که به دنبال چشمه ذلال هستند، دانه های قهوه برای آرم قهوه، میوه آبدار برای آبمیوه، نارگیل برای شیر نارگیل یا انگور زیبا برای آرم دلستر است.

لوگو نوشیدنی
لوگو نوشیدنی

لوگوی شما نیاز به انتقال بیشتر از محتوای نوشیدنی دارد. میوه های رنگارنگ آبدار، ممکن است به نظر انتخاب درستی باشد اما این به تنهایی کافی نیست. بسیار مهم است که آرم شما فرمت تصویر کلی برند شما و هویت نام تجاری شما باشد. هنگام انتخاب آرم، خوب است که به یاد داشته باشید که آرم از طرف شما سخن می گوید، بنابراین باید به صورت عاقلانه طراحی شده باشد و جزئیات آن بیشتر مورد توجه قرار گیرد.

لوگوی شما باید بی وقفه و پایدار باشد. افرادی که روابط طولانی مدت با نوشیدنی های مورد علاقه خود دارند و وقتی با آنها روبرو می شوند و یا هر جا که آنها را می بینند، می تواند آرم نوشیدنی یه حس آشنایی برای افراد داشته باشد. این باید به اندازه ای به یاد ماندنی و متمایز باشد تا بتواند جایگاه خود را در میان سایر نوشیدنی های به ظاهر مشابه حفظ کند و باید قادر به انطباق با هر تغییری که ممکن است نام تجاری شما در طول سالها طول بکشد را داشته باشد.

ایده های شگفت انگیز برای لوگوهای نوشیدنی

آرم نوشیدنی های ارگانیک و طبیعی

همانطور که ما آگاهی نسبت به چیزی که می خوریم و می نوشیم را داریم، سوء ظن های وجود دارد که آیا این نوشیدنی با شکر و مواد شیمیایی پر شده است. اغلب اولین قضیه این است که آیا نام تجاری طعم های سالم و تمیز را در طراحی لوگوی خود بیان کرده است یا خیر.

اگر می خواهید نام تجاری خود را به عنوان، مواد تشکیل دهنده آلی نشان دهید و آن را شناخته کنید، باید برای انتخاب یک طرح رنگی از تک رنگ یا چند رنگ تازه که به نظر برسد از باغ میوه های رنگارنگ است. از جمله تصاویر تولیدی واقعی، برای این برندها کار بسزایی در رشد آنها دارد به همین دلیل تصاویری که از جهان طبیعی مانند خورشید، پرندگان، گیاهان یا گلها گرفته شده باشد می تواند سالم و طبیعی بودن محصول را نشان دهد.

یکی از بزرگترین دلایل برای آرمی که مخزن آشامیدنی  قرار میگیرد ظاهر آن است. فکر کنید تا حداقل ملایم و دست ساز درست مانند آب زلال ساخته شده باشد تا ارگانیک بودن مواد نوشیدنی را به رخ کشد.

این لوگوها برای برندهای فروش نوشیدنی های سالم بدون شکر، و یا تک منبعی مانند چای و خیلی چیزهای دیگر مناسب هستند. به سادگی به دنبال اینگونه لوگوها باشید تا مشتریان احساس کنند که انتخاب سالمی داشته اند.

لوگو نوشیدنی
لوگو نوشیدنی

همانطور که میبینید لوگوهای دایره ای تقریبا در همه جا کاربرد دارند. اگر به طراحی این نوع لوگوها علاقه دارید حتما سری به صفحه طراحی لوگو دایره ای بزنید.

آرم برای نوشیدنی قدمت دار و تاریخی

نوشیدنی هایی وجود دارد که بشر را برای قرن های متفاوت تسخیر کرده است. قهوه، آبجو، دلستر و … از معروف ترین این نوشیدنی ها هستند. آنها نوعی نوشیدنی هستند که جهانی و ماندگار شده اند.

اگر میخواهید هویت نامطلوب و بی نظیری داشته باشید که احساسات نوستالژی و لذت بی نظیری را نشان می دهد، یک آرم نوشیدنی روستایی برای شما مناسب است. رنگ های خاکستری و قهوه ای نشانگرهای وفور نعمت است که اگر آنها را با تصاویر دست ساز مثل یک کشاورز یا دستگاه قدیمی مخلوط کنیم، می تواند نسخه کلاسیک از آرم باشد. این باید به طور حرفه ای، مانند قهوه، جین یا چای، در مشتری احساس شود.

ترکیبی آنها با فونت serifs و استفاده از سایه خط به خوبی با این نوع آرم ها کار می کند. تا اظهارات محکم و با اعتماد به نفس را مانند سخنان عاقلانه پدربزرگ و مادربزرگ بیان کند.

لوگو آبجو
لوگو آبجو

آرم های سرگرم کننده برای نوشیدنی های سرگرم کننده

نوشیدنی هایی که در حال شکوفایی هستند و شما را بلند می کنند نیاز به آرم برای مطابقت با انرژی خود دارند. شما باید به سادگی با نگاه کردن به آنها، توانایی افزایش و قدرت را در خود پیدا کنید!

نوشیدنی بچه ها، نوشیدنی های انرژی و نوشیدنی های خیره کننده از این نوع لوگو بهره مند می گیرند. چنین نوشیدنی ها تمایل دارند رنگ های پر جنب و جوش داشته باشند، نوشتن متن در طراحی آنها شاید کمی درست نباشند. شکل منحنی ها و لبه های نرم به خوبی با این نوع آرم ها کار می کند.

در حالی که یک نوشیدنی برای بچه ها ممکن است شامل تصاویر از حیوانات کارتونی و زیبا باشد در مقابل یک نوشیدنی انرژی زا ممکن است از یک تصویر ببر استفاده کند. همه این آرم ها دارای تصاویر و رنگ هایی هستند که به ما حس قدرت می دهد.

نوشیدنی
لوگوهای معروف نوشیدنی

لوگو های ظریف یا فانتزی نوشیدنی؟

نوشیدنی های خاصی هستند که مترادف با لوکس و ظرافت هستند. مانند برخی نوشیدنی های گرانبها. این ایده لازم نیست که به نوشیدنی های الکلی محدود شود – اگر شیوه زندگی چیزی باشد که شما در حال فروش آن هستید، باید لوگوی “فانتزی” را در نظر بگیرید. این لوگوها برای ارتباط با کسانی که میخواهند خود را درمان کنند ساخته شده است.

رنگ های غنی، خطوط تمیز و تصاویر پیچیده ی مناسب برای تحریک اندیشه های آرامش دلپذیر است. بافت مخملی، زیور آلات، رنگ های براندی عمیق و رنگ طلا می تواند به طراحی رنگ های کمک کند. البته می توان از سیاه هم استفاده کرد. متون پررنگ و سریف های ظریف که در اطراف طراحی یک منحنی ظریف و تمیز ایجاد می کنند تا بتوان توصیفی از آرم های نوشیدنی ظریف داشت.

لوگو های ظریف یا فانتزی نوشیدنی؟
لوگو های ظریف یا فانتزی نوشیدنی؟

اصول طراحی آرم

قبل از تمرکز بر طراحی آرم نوشیدنی خود، خوب است به طور کلی دانش طراحی لوگو را بدانید. اگر این نخستین تلاش شما برای ایجاد یک طراحی لوگو است، طبیعی است که از آن بترسید!

طراحی لوگو یک تخصص خاص از طراحی گرافیک است که شامل زیبایی شناسی، نام تجاری و بازاریابی، ترکیب، نظریه رنگ، تایپوگرافی و مهارت هنری است.

طراحی برای نام تجاری شما. همانطور که در بالا دیده اید، آرم ها بهتر عمل می کنند اگر نماینده نام تجاری شما باشند. آرم نارنجی و ظریف Fanta برای این نوشیدنی ایده آل است، اما برای بطری دلستر مناسب نیست.

بنابراین قبل از هرچیز دیگری، باید در نظر بگیرید که چه نوع مارک تجاری مورد نظر شما است. آیا شما یک نام تجاری برای چای گیاهی سالم هستید یا یک نام تجاری نوشیدنی انرژی زا؟ این انتخاب گزینه های طراحی شما، مخصوصا رنگ ها، اشکال و حروف است.

لوگوی فانتا
لوگوی فانتا

رنگ ها، شکل ها و حروف. هر رنگ و شکل متفاوت هیجان های مختلف را نشان می دهد – برای مثال، آرم های سیاه و سفید بیش از حد به نظر پیچیده تر می رسد، آرم با رنگ های زمینی به نظر می رسد آشنا و آسان است. هر تصمیم طراحی بر روی نام تجاری شما انعکاس می یابد، بنابراین هویت نام تجاری خود را از طریق انتخاب استراتژیک ایجاد کنید.

چگونه یک لوگو را بدست آوریم

برای ایجاد یک آرم در مقایسه با بهترین روش های ایجاد آرم، شرکت دارای چهار گزینه اصلی برای طراحی لوگو هستند. بیاید باهم مروری بر آنها داشته باشیم:

سازنده لوگو (DIY). شما می توانید لوگوی خود را از ابتدا با استفاده از یک سازنده آرم یا دیگر نرم افزار طراحی در سطح ابتدایی ایجاد کنید.

اجازه دهید دیگران کار را برای شما انجام دهند. تمام کارهای مربوط به طراحی لوگو را به کارشناسان در یک سازمان طراحی تحویل دهید، اما استعداد اضافی با هزینه اضافی همراه است.

شما می توانید یک طراح حرفه ای آزاد را پیدا کنید تا لوگو را برای شما طراحی کند.

طراحی یک مسابقه، شما در یک جلسه تمرینی می توانید، از جمله تنظیمات بصری و اهداف کسب و کار را توضیح دهید. طراحان از نزدیک و دور می توانند نمونه ها بر اساس جلسه شما ارائه دهند. سپس می توانید یکی از بهترین ها را انتخاب کنید یا  تجدید نظر داشته باشید. شما فقط برای نمونه ای که انتخاب می کنید هزینه آن را پرداخت می کنید.

برای شروع، سازندگان DIY و آرم فقط در شرایط شدید توصیه می شود، اگر در بودجه خود چیزی نداشته باشند به خاطر مهم بودن لوگو بهتر است آن را به دست یک حرفه ای بسپارند و به آنها اعتماد کنید تا اطمینان حاصل شود که آن لوگو موثر خواهد بود.

logo design
logo design

آیا شما آماده دریافت آرم عالی برای نوشیدنی هستید؟

لوگوی برند نوشیدنی شما شانس شما برای ایستادن در مقابل جمعیت است. انتخاب رنگها، تصاویر، گرافیک و فونت فرصت هایی است که برای تنظیم انتظارات و برقراری ارتباط با مشتریان است. وقتی متوجه شدید کدام برند تجاری مورد نظر شما است، می توانید کار کنید و لوگو را ایجاد کنید که نشان دهید چه کسی هستید.

شکل های مختلف در طراحی لوگو میتوانند نشان دهنده مفاهیم متفاوتی باشند. در همین مورد توصیه میکنیم مقاله لوگوهای مثلثی را مطالعه کنید تا بیشتر با این مفاهیم آشنا شوید.

سخن نهایی

استودیو طراحی مونس خواه یکی از معتبرترین شرکت های طراحی لوگو و طراحی آرم می باشد که در زمینه طراحی لوگو شرکتی، طراحی لوگوی پزشکی، طراحی تایپوگرافی، طراحی لوگو تایپ، طراحی اسم، طراحی نشان تجاری و طراحی آیکون اختصاصی تخصص دارد. این شرکت تعرفه طراحی لوگو مختص خود را دارا بوده و در مقابل هر سفارش طراحی لوگو ، قیمت لوگو، قیمت طراحی لوگو و در کل لیست قیمت لوگو خاصی را ارائه داده و لوگوی مورد نظر را طراحی می نماید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *