سفارش طراحی لوگو لوازم التحریر

طراحی لوگو لوازم تحریر

پایه و اساس موفقیت در هر کسب و کاری استفاده از شیوه های صحیح در معرفی برند مورد نظر است. اگر کسب و کار شما در حوزه لوازم التحریر است احتمالا شیوه های مختلفی را برای شناساندن پیام تجاری خود به مخاطب تجربه کرده اید و ممکن است متحمل هزینه های گزافی هم شده باشید. لوگو یک پشتیبان قدرتمند برای برند شما محسوب می شود.

طراحی لوگو لوازم التحریر مانند یک اثر هنری است که خود را از بقیه متمایز می کند و به مخاطب این پیام گویا و روشن را می‌رساند که برند شما دارای یک هویت مستقل و منحصر به فرد نسبت به دیگر رقبا است.

برند به یاد ماندنی

 لوگو یک تصویر گرافیکی مزین به نام برند لوازم التحریر است که باعث می‌شود مخاطب به محض مشاهده آن، شما را به یاد بیاورد. تکرار آن هم باعث می شود تا یک مخاطب تبدیل به مشتری دائمی برند شما شود.

آنچه باعث تمایز لوگو می شود تفاوت هایی است که در طراحی آن به کار می رود. مخاطبین چیزهای تکراری را به خاطر نمی سپارند بلکه تصاویری را به خاطر می سپارند که متمایز از بقیه است. لذا طراحی لوگو باید جذاب و به یاد ماندنی باشد. پیشنهاد می‌کنیم مقاله جذابیت در طراحی لوگو را مطالعه کنید تا بیشتر با این اصل آشنا شوید.

ویژگی های لوگو

  • هدفمند بودن: با توجه به هدف برند طراحی شود. بیانگر ویژگی اصلی برند باشد.
  • منحصر به فرد بودن لوگو: طرح لوگو نسبت به لوگوی دیگر همتایان و رقبا متفاوت و خاص طراحی شود. اگر برای این کار ایده کم دارید مقاله الهام گرفتن در طراحی لوگو را مطالعه کنید.
  • جذاب و ساده بودن: در عین سادگی از عناصر تصویر و کلمات به خوبی بهره برده شود و دارای طرحی جذاب از نگاه بیننده باشد.
  • کاربرد لوگو: لوگو با توجه به کاربردهای مختلفی که بر روی محصولات، کارت ویزیت، تراکت تبلیغاتی، شبکه های اجتماعی و غیره دارد ، باید به گونه ای طراحی شود که مناسب برای چاپ بر روی انواع لوازم التحریر فانتزی و اداری باشد و با تغییر سایز آن، عناصر به کار رفته در لوگو به راحتی دیده شود.

سفارش طراحی لوگو لوازم التحریر

طراحی لوگو لوازم التحریر فانتزی و اداری را باید به افراد متخصص و آشنا در حوزه برندسازی سپرد.تیم مونس خواه با مشاوران با تجربه در حوزه طراحی و برندسازی آمادگی خود را جهت پذیرش سفارش طراحی لوگو لوازم التحریر برای فروشگاه ها، تولید کنندگان، وارد کنندگان و کلیه افرادی که در حوزه لوازم التحریر مشغول فعالیت هستند، اعلام می نماید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *