سفارش طراحی لوگو لوازم التحریر

طراحی لوگو لوازم تحریر

لوگو لوازم التحریر شما نماینده‌ای از هویت برندتان است و در شناخته شدن و جذب مشتریان تأثیر بهسزایی دارد. پایه و اساس موفقیت در هر کسب و کاری استفاده از شیوه‌های صحیح در معرفی برند مورد نظر می‌باشد. اگر کسب و کار شما در حوزه لوازم التحریر می‌باشد، احتمالا شیوه‌های مختلفی را برای شناساندن پیام تجاری خود به مخاطب تجربه کرده‌اید و ممکن است متحمل هزینه‌های گزافی هم شده باشید. لوگو یک پشتیبان قدرتمند برای برند شما محسوب می‌شود.

طراحی لوگو لوازم تحریر (مانند یک اثر هنری) خود را از بقیه متمایز می‌کند و به مخاطب این پیام گویا و روشن را می‌دهد که برند شما، دارای یک هویت مستقل و منحصر به فرد نسبت به سایر رقبا می‌باشد.

وکتور لوازم تحریر تصاویر گرافیکی مرتبط با لوازم تحریر هستند (شامل تصاویر کتاب، دفتر، خودکار و …) که در طراحی‌های گرافیکی، تبلیغات و سایر موارد می‌توان استفاده کرد.

طراحی لوگو لوازم التحریر از چه جهتی موثر است؟

داشتن لوگو لوازم تحریر برای یک فروشگاه لوازم تحریر از برخی جهات می‌تواند موثر باشد و مفید واقع شود. این جهات عبارتند از:

  • از منظر ایجاد و انتقال هویت داشتن لوگو لوازم التحریر بسیار کارآمد است. شما می‌توانید از لوگو لوازمی تحریری در محصولات خود استفاده کنید و از این طریق، مخاطب را با برند خود آشنا کنید و هویت برند خود را نشان دهید.
  • داشتن لوگو لوازم التحریر باعث متفاوت شدن فروشگاه شما می‌شود و نظر مخاطب را جلب می‌کند. این امر به دیده شدن هر چه بیشتر فروشگاه شما کمک می‌کند.
  • از لوگو لوازم تحریر ‌می‌توان در رسانه، کارت و بنرهای تبلیغاتی استفاده کرد و مخاطب را با فروشگاه و محصولات خود آشنا نمود.
  • یک فروشگاه با داشتن لوگو لوازم التحریر می‌تواند ارتباط بهتری را با مخاطب برقرار کند و از این راه، نظر او را جلب نماید و در تصمیم گیری او اثر بگذارد.

نکات مهم در طراحی لوگو لوازم التحریری

در ذیل به بررسی نکات مهم در طراحی لوگو لوازم تحریر می‌پردازیم.

هدفمند بودن:

لوگو لوازم التحریری باید با توجه به هدف برند طراحی شود و بیانگر ویژگی‌های اصلی برند و همچنین، ارزش و اعتبار برند باشد.

منحصر به فرد بودن لوگو:

باید لوگو لوازم تحریری به نحوی طراحی شود که نسبت به لوگوی دیگر همتایان و رقبا متفاوت و خاص باشد. اگر برای این کار ایده کم دارید مقاله‌ی «برای طراحی لوگو، از چه چیزهایی الهام بگیریم؟» را مطالعه نمایید.

جذاب و ساده بودن:

در طراحی لوگو لوازم تحریر، لوگو باید از سادگی برخوردار باشد تا بتواند با مخاطب خود، ارتباط خوبی برقرار کند. همچنین، لوگو باید دارای طرحی جذاب از نگاه بیننده باشد. رعایت این موارد به ماندگاری لو در ذهن مخاطب کمک می‌کند. برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه می‌توانید مقاله‌ی «تاثیر در اولین نگاه در طراحی لوگو؛ جذابیت خیره کننده لوگو» را مطالعه کنید.

کاربردی بودن لوگو:

لوگو لوازم التحریر (Stationery logo) با توجه به اینکه کاربردهای مختلفی بر روی محصولات، کارت ویزیت، تراکت تبلیغاتی، شبکه های اجتماعی و غیره دارد؛ باید به گونه‌ای طراحی شود که مناسب برای چاپ بر روی انواع لوازم التحریر فانتزی و اداری باشد و با تغییر سایز آن، عناصر به کار رفته در لوگو به راحتی دیده شود. لوگو باید با محیط‌ها و اندازه‌های مختلف سازگار باشد.

استفاده از رنگ‌ها و شکل‌های مناسب

باید از شکل‌ها و نمادهای مرتبط با حوزه‌ی لوازم تحریر (مانند کتاب، دفتر، مداد، خودکار و …) در طراحی لوگو لوازم التحریری استفاده کرد. در مورد رنگ‌ها نیز باید از رنگ‌های شاد، جذاب و انرژی‌‌ بخش در هنگام طراحی لوگو لوازم تحریر استفاده کرد. از آنجا که بیشتر مخاطبان فروشگاه‌های لوازم التحریر، کودکان و نوجوانان هستند؛ لذا می‌توان از شکل‌ها و رنگ‌هایی که برای این گروه از مخاطبین جذاب و مناسب هستند، استفاده کرد.

طراحی لوگو لوازم تحریر توسط استودیو مونس خواه

استودیو مونس خواه با دارا بودن بیش از 20 سال سابقه در زمینه‌ی طراحی لوگو و هویت بصری، می‌تواند در صورت نیاز به طراحی لوگو لوازم التحریر برای فروشگاه لوازم تحریر، آن را به بهترین شکل ممکن و با مناسب‌ترین قیمت انجام دهد. برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید از طریق واتساپ (09059000190) و صفحه تماس با ما، با مجموعه‌ی مونس خواه ارتباط برقرار کنید.

دسته بندی مجله طراحی
فهرست مطالب صفحه

مطالب مرتبط