لوگو رستوران های معروف برای الهام گیری از آنها

 

یکی از بهترین استراتژی ها و راهکارهای بازاریابی که حضور شما و فعالیت و سرویس ارائه شده از جانب شما را در بازار منعکس می کند، استفاده از پیام ها و طرح هایی مثل لوگو و نماد به عنوان یک عنصر تاثیرگذار در شکل گیری هویت شما در بازار می باشد. اگر شما صاحب یک رستوران هستید، طرح لوگوی شما باید ساده و خوانا باشد.

با این حال، نباید تمایز بین اجزای آن از بین برود و همچنین در برقراری ارتباط با مشتری دچار شکست شود. طرح لوگو برای یک رستوران باید نوع رستوران و نوع غذا و یا نوشیدنی که در آن سرو می شود را نشان دهد.

طراحی لوگو رستوران موفق نیاز به مهارت دارد. مکان، جامعه، غذا و (البته!) مشتریان باید مورد توجه قرار گیرند به همین دلیل ما تعدادی ازلوگوی رستوران ها که الهام بخش از سراسر جهان هستند را جمع آوری کرده ایم.

این مجموعه به شما کمک می کند تا آرمی را که برای رستوران خود به نمایش در می آورید، را طراحی کنید!

  • آرم رستوران های اروپایی
  • آرم رستوران های  آسیایی
  • آرم  رستوران های مکزیکی

آرم رستورانهای اروپایی

Polish fusion

لوگو رستوران های معروف برای الهام گیری از آنها

نام تجاری Kimski بصورت تصویر جسورانه و رنگارنگ با تایپوگرافی حداقل متعادل طراحی شده است. این سبک این ایده را مطرح می کند که رستوران به تعریف غذای لهستان فعالیت دارد. به همین دلیل است که Kimski یک نفوذ کره ای را در بر می گیرد، به عنوان مثال، کیمچی را به جای کلم بروکلی سنتی استفاده می کند. این به این واقعیت اشاره می کند که بسیاری از غذاهای مدرن در حال عبور از مرزهای غذاهای فرهنگی هستند.

Classic Germany

Viscvle Deli در شهر تاریخی لونبورگ، آلمان قرار دارد که به طبخ فیزیکی مواد غذایی علاقه دارد. آرم این رستوران با سبک یک قله تاریخی از خانواده نجیب Vischkulen که در لونبورگ از قرون وسطی زندگی می کردند طراحی شده است! رستوران دارای نام تجاری متوسط و معتبر است. این یک نمونه کامل از طراحی است که در ارتباط با ریشه های عمیق اطراف جامعه می باشد.

لوگو رستوران های معروف برای الهام گیری از آنها

Updated Italian

در این بخش، یک رستوران مدرن برای صرف غذای ماکارونی معمولی و پانینی است. در لوگوی این رستوران از طرح رنگ سفید و قرمز استفاده شده است که سبک ایتالیایی را به تصویر می کشد و آن را به یک چشم انداز تایپوگرافی می اندازد. رستوران لوگوی خود را هوشمندانه با استفاده از اندازه فونت یک ریتم ایجاد کرده است. این رویکرد تمیز و مدرن برای لوگوی رستوران ایتالیایی است که همراه با حفظ گرمای رستوران می باشد.

لوگو رستوران های معروف برای الهام گیری از آنها

Upscale French

PM24 یک رستوران فرانسوی از سرآشپز مشهور فیلیپ موچل است که به دنبال یک هویت نام تجاری است که از طریق منوها و نشانه ها جریان داشته باشد. لوگوی این رستوران در واقع یک زبان تایپوگرافی است که شخصیت های کلیدی را برجسته و دیگران را در پس زمینه محو می کند. طراحی پنهان و مخفی در این لوگو باعث جذابیت منحصر به فرد می شود و به تجربه رستوران اضافه می کند.

لوگو رستوران های معروف برای الهام گیری از آنها

آرم رستوران های آسیایی

Modern Pan-Asian

Torafuku در محله چینی ها در ونکوور کانادا است، که طعم ساده و پرماجرا Pan-Asian را ارائه می دهد. همان را می توان از نام تجاری رستوران نیز گفت. رنگ آنها به پالت اولیه (قرمز، آبی و زرد) اشاره می کند، که با حساسیت روشن تر شدن رنگها و سبک تر شدن آنها به روز شده است. الگوهای پس زمینه نشان از مدرن بودن در طرح های سنتی آسیایی است، بنابراین لوگو خود را در یک فونت متراکم و فشرده تنظیم کرده که قابل خواندن باشد. طراحی این لوگو در فویل فلزی، با استفاده از سادگی مدرن، تاثیرات کلاسیک را بر مشتری در بر میگیرد.

لوگو رستوران های معروف برای الهام گیری از آنها

Bold ramen shop

Tanoshii Ramen، واقع در دالاس تگزاس،خدمات ارائه می دهد که در لوگوی خود یکی دیگر از رنگ های روشن را استفاده کرده است. در این مثال، رنگ ها بسیار پر جنب و جوش هستند و الگوی انتزاعی برای تازه واردان به دنیای ramen را خوشامدگویی می کند. این نماد یک کاسه چرخشی از رمن است، در حالیکه با دایره های متمرکز آن، داینرها را طراحی می کند. طراحی هویت Tanoshii Ramen فلسفه ای را نشان می دهد که ramen واقعا یک هنر است.

لوگو رستوران های معروف برای الهام گیری از آنها

Modern Thai

Pak Pao یک رستوران مدرن تایلندی است که نمونه دیگری از تجسم سنتی بودن در طراحی مدرن را ارائه می دهد. فونت لوگو آن به تایپوگرافی تایلندی کلاسیک اشاره دارد، در حالی که طرح رنگ از لباسهایی راهبان معابد پوشانده شده است.  سبکی باید استفاده شود که نگه داشتن نگاه مدرن به منوها را نمایش دهد و این کار هنری هم فقط از لوگوی رستوران قابل انجام است. همه این موارد دست در دست هم می دهند تا تاریخ و فرهنگ غذا را به یک رستوران مدرن انتقال دهند.

لوگو رستوران های معروف برای الهام گیری از آنها

آرم رستوران های مکزیکی

Lively taqueria

در جریان آماده سازی برای باز شدن Taco República، خبرگزاری تکسورای نروژ گزارش خود را در مورد این رستوران با هیجان دیوانه وار بیان کرده است. طراحی لوگوی این رستوران خود را از طراحی مورد انتظار برای رستورانهای مکزیکی متمایز کرده است، طراحی این تصاویر هیجان انگیز از سبک های خنده دار کارتونی را نشان می دهد. یک لوگوی متوسط با حروف کلاسیک و فضای منفی در لوگو حروف را برای چشم به حالت تعادل فراهم می کند. زیبایی این طرح در پیوند دادن کسب و کار به جامعه ای که در حال خدمت کردن است را نشان می دهد.

لوگو رستوران های معروف برای الهام گیری از آنها

Mexout

Mexout، یک رستوران غذای تازه مکزیکی در سنگاپور است، داستان دیگری در مورد “Mex’pert” است که جهان را به جستجوی بهترین مواد میل داده است. علاوه بر نقشه های عجیب و غریب در سراسر رستوران، نام تجاری آن شامل ۲۰ لوگو با سبک های مختلف است که با چرخاندن آن استفاده می شود و مشتری می تواند آن را ببیند. ایده رستوران این است که هر تجربه در ذهن مشتری باقی می ماند (کشف ارائه یک حس تازه). این رویکرد برای طراحی لوگو غیر معمول است، اما این رستوران از داستان تخیلی تغذیه می کند. یک ایده سرگرم کننده برای نشان تجاری رستوران!

لوگو رستوران های معروف برای الهام گیری از آنها

Historical concept

رستوران Puebla-109 یکی دیگر از رستوران ها است که با رستوران های دیگر ترکیب شده است. در این مورد، آرم ها الهام بخش از عصر کلاسیک فیلیپتی مکزیک یا تمبر پستی است. نام تجاری این رستوران به سفری می پردازد که هر عنصر برای رسیدن به مقصدش، از طریق میز ناهار خوری رستوران باید اقدام کند. این مفهوم، مشتریان را تشویق می کند تا در مورد مکان هایی که از آنها غذا می گیرند، فکر کنند که آن ها به طوری قدرتمند از یک رستورانی استفاده می کنند که بر مواد محلی و با کیفیت بالا تمرکز دارد.

لوگو رستوران های معروف برای الهام گیری از آنها

سخن نهایی

استودیو طراحی مونس خواه یکی از معتبرترین شرکت های طراحی لوگو و طراحی آرم می باشد که در زمینه طراحی لوگو شرکتی، طراحی لوگوی پزشکی، طراحی تایپوگرافی، طراحی لوگو تایپ، طراحی اسم، طراحی نشان تجاری و طراحی آیکون اختصاصی تخصص دارد. این شرکت تعرفه طراحی لوگو مختص خود را دارا بوده و در مقابل هر سفارش طراحی لوگو ، قیمت لوگو، قیمت طراحی لوگو و در کل لیست قیمت لوگو خاصی را ارائه داده و لوگوی مورد نظر را طراحی می نماید.

جهت دیدن نمونه کارها و سفارش طراحی به سایت استودیو طراحی مونس خواه مراجعه نمایید.

|
+1
| 1,268

نکاتی برای ایجاد لوگوهای به یاد ماندنی – بخش اول

آیا تا به حال متوجه شده اید که برخی از لوگوها مشهور در جهان هیچ معنی ندارند؟ حداقل در نگاه اول معنی ندارند. اگر چه ممکن است رنگ های ساده، گرافیک هوشمندانه طراحی شده یا استفاده نوپا از تایپوگرافی را تحسین کنید، اما اکثر لوگو ها به طور کامل هویت نام تجاری خود را نادیده […]

چقدر طراحی عالی باعث بهتر شدن کارها می شود

چه می شود اگر شما بتوانید یک کتاب را با جلد آن داوری کنید و یا اگر زیبایی بیشتر از پوست عمیق باشد چه می کنید؟ اگر این تکه ها را از مطالعات مختلفی در زمینه نورولوژی ، روانشناسی را برای قابلیت استفاده و حتی تکامل انسان قرار دهید ، ارزش واقعی ظاهر را مشاهده […]

نئو مینیمالیسم در طراحی گرافیک

  یک شخص باهوش به نام استیو جابز گفت: “ساده می تواند سخت تر از پیچیده باشد: شما باید سخت تلاش کنید تا فکر خود را تمیز کنید تا ساده شود.” بیایید از Jobs به عنوان الهام استفاده کنیم تا آستین هایمان را بالا بزنیم و طرح خودمان را به چیزی تبدیل کنیم. ساده ، […]

نکات مثبت در فضاهای منفی لوگو

  لوگوهای فضای منفی یکی از داغترین روندهای آرم برای سال ۲۰۱۹ است، بنابراین برای دیدن فضاهای خالی بین آنها در هر کجا که نگاه کنید، باید آمادگی لازم را داشته باشید. از آنجا که این همه آرم های منفی مربوط به این حالت است: استفاده از فضاهای سفید در داخل و بین حروف و تصاویر برای […]

بایدها و نبایدها استفاده از گرادیان در طراحی لوگو

طراحی مسطح برای بسیاری آرم ها در این روزها گشترس یافته است، اما لزوما به این معنی نیست که طراحی گرادیانی برای همیشه کنار رفته است. این بدان معنی است که بسیاری می توانند استفاده از گرادیان را در طراحی آرم ها بیشتر از آنچه استفاده می شوند، استفاده کنند. این روش می تواند به خوبی انجام […]

۱۸ آرم مثلث که به هدف رسیدند

  آرم های مثلث، خود را از آرم های دایره ای جدا کرده اند. به عنوان مثال در نظر بگیرید، که چگونه میزهای تاشو اغلب دارای پایه های مثلثی شکل هستند؟ یا  چگونه صندلی دارای پایه های مثلثی است. پس می توان گفت این یک شکل قابل اعتماد است! این ویژگی های منحصر به فرد […]

whatsapp support
در حال بارگزاری
لطفا اتصال اینترنت خود را بررسی کنید...