لوگو رستوران های معروف برای الهام گیری از آنها

لوگو رستوران های معروف برای الهام گیری از آنها

یکی از بهترین استراتژی ها و راهکارهای بازاریابی که حضور شما و فعالیت و سرویس ارائه شده از جانب شما را در بازار منعکس می کند، استفاده از پیام ها و طرح هایی مثل لوگو و نماد به عنوان یک عنصر تاثیرگذار در شکل گیری هویت شما در بازار می باشد. اگر شما صاحب یک رستوران هستید، طرح لوگوی شما باید ساده و خوانا باشد.

با این حال، نباید تمایز بین اجزای آن از بین برود و همچنین در برقراری ارتباط با مشتری دچار شکست شود. طرح لوگو برای یک رستوران باید نوع رستوران و نوع غذا و یا نوشیدنی که در آن سرو می شود را نشان دهد.

طراحی لوگو رستوران موفق نیاز به مهارت دارد. مکان، جامعه، غذا و (البته!) مشتریان باید مورد توجه قرار گیرند به همین دلیل ما تعدادی ازلوگوی رستوران ها که الهام بخش از سراسر جهان هستند را جمع آوری کرده ایم.

این مجموعه به شما کمک می کند تا آرمی را که برای رستوران خود به نمایش در می آورید، را طراحی کنید!

  • آرم رستوران های اروپایی
  • لوگو رستوران های  آسیایی
  • آرم  رستوران های مکزیکی

آرم رستورانهای اروپایی

Polish fusion

 

Kimski brand
Kimski brand

نام تجاری Kimski بصورت تصویر جسورانه و رنگارنگ با تایپوگرافی حداقل متعادل طراحی شده است. این سبک این ایده را مطرح می کند که رستوران به تعریف غذای لهستان فعالیت دارد. به همین دلیل است که Kimski یک نفوذ کره ای را در بر می گیرد، به عنوان مثال، کیمچی را به جای کلم بروکلی سنتی استفاده می کند. این به این واقعیت اشاره می کند که بسیاری از غذاهای مدرن در حال عبور از مرزهای غذاهای فرهنگی هستند.

Classic Germany لوگو رستوران 

Viscvle DeliViscvle Deli در شهر تاریخی لونبورگ، آلمان قرار دارد که به طبخ فیزیکی مواد غذایی علاقه دارد. آرم این رستوران با سبک یک قله تاریخی از خانواده نجیب Vischkulen که در لونبورگ از قرون وسطی زندگی می کردند طراحی شده است! رستوران دارای نام تجاری متوسط و معتبر است. این یک نمونه کامل از طراحی است که در ارتباط با ریشه های عمیق اطراف جامعه می باشد.

 

 

Updated Italian

Updated Italian
Updated Italian

در این بخش، یک رستوران مدرن برای صرف غذای ماکارونی معمولی و پانینی است. در لوگوی این رستوران از طرح رنگ سفید و قرمز استفاده شده است که سبک ایتالیایی را به تصویر می کشد و آن را به یک چشم انداز تایپوگرافی می اندازد. رستوران لوگوی خود را هوشمندانه با استفاده از اندازه فونت یک ریتم ایجاد کرده است. این رویکرد تمیز و مدرن برای لوگوی رستوران ایتالیایی است که همراه با حفظ گرمای رستوران می باشد.

 

 

Upscale French

PM24 logo
PM24 logo

PM24 یک رستوران فرانسوی از سرآشپز مشهور فیلیپ موچل است که به دنبال یک هویت نام تجاری است که از طریق منوها و نشانه ها جریان داشته باشد. لوگوی این رستوران در واقع یک زبان تایپوگرافی است که شخصیت های کلیدی را برجسته و دیگران را در پس زمینه محو می کند. طراحی پنهان و مخفی در این لوگو باعث جذابیت منحصر به فرد می شود و به تجربه رستوران اضافه می کند.

 

لوگو رستوران های آسیایی

Modern Pan-Asian

Torafuku در محله چینی ها در ونکوور کانادا است، که طعم ساده و پرماجرا Pan-Asian را ارائه می دهد. همان را می توان از نام تجاری رستوران نیز گفت. رنگ آنها به پالت اولیه (قرمز، آبی و زرد) اشاره می کند، که با حساسیت روشن تر شدن رنگها و سبک تر شدن آنها به روز شده است. الگوهای پس زمینه نشان از مدرن بودن در طرح های سنتی آسیایی است، بنابراین لوگو خود را در یک فونت متراکم و فشرده تنظیم کرده که قابل خواندن باشد. طراحی این لوگو در فویل فلزی، با استفاده از سادگی مدرن، تاثیرات کلاسیک را بر مشتری در بر میگیرد.

 

Torafuku
Torafuku

Bold ramen shop

Tanoshii Ramen، واقع در دالاس تگزاس،خدمات ارائه می دهد که در لوگوی خود یکی دیگر از رنگ های روشن را استفاده کرده است. در این مثال، رنگ ها بسیار پر جنب و جوش هستند و الگوی انتزاعی برای تازه واردان به دنیای ramen را خوشامدگویی می کند. این نماد یک کاسه چرخشی از رمن است، در حالیکه با دایره های متمرکز آن، داینرها را طراحی می کند. طراحی هویت Tanoshii Ramen فلسفه ای را نشان می دهد که ramen واقعا یک هنر است.

Tanoshii Ramen logo
Tanoshii Ramen logo

 

Modern Thai

Pak Pao یک رستوران مدرن تایلندی است که نمونه دیگری از تجسم سنتی بودن در طراحی مدرن را ارائه می دهد. فونت لوگو آن به تایپوگرافی تایلندی کلاسیک اشاره دارد، در حالی که طرح رنگ از لباسهایی راهبان معابد پوشانده شده است.  سبکی باید استفاده شود که نگه داشتن نگاه مدرن به منوها را نمایش دهد و این کار هنری هم فقط از لوگوی رستوران قابل انجام است. همه این موارد دست در دست هم می دهند تا تاریخ و فرهنگ غذا را به یک رستوران مدرن انتقال دهند.

 

Pak Pao
Pak Pao

لوگو رستوران های مکزیکی

Lively taqueria

در جریان آماده سازی برای باز شدن Taco República، خبرگزاری تکسورای نروژ گزارش خود را در مورد این رستوران با هیجان دیوانه وار بیان کرده است. طراحی لوگوی این رستوران خود را از طراحی مورد انتظار برای رستورانهای مکزیکی متمایز کرده است، طراحی این تصاویر هیجان انگیز از سبک های خنده دار کارتونی را نشان می دهد. یک لوگوی متوسط با حروف کلاسیک و فضای منفی در لوگو حروف را برای چشم به حالت تعادل فراهم می کند. زیبایی این طرح در پیوند دادن کسب و کار به جامعه ای که در حال خدمت کردن است را نشان می دهد.

 

Taco República
Taco República

Mexout

Mexout، یک رستوران غذای تازه مکزیکی در سنگاپور است، داستان دیگری در مورد “Mex’pert” است که جهان را به جستجوی بهترین مواد میل داده است. علاوه بر نقشه های عجیب و غریب در سراسر رستوران، نام تجاری آن شامل ۲۰ لوگو با سبک های مختلف است که با چرخاندن آن استفاده می شود و مشتری می تواند آن را ببیند. ایده رستوران این است که هر تجربه در ذهن مشتری باقی می ماند (کشف ارائه یک حس تازه). این رویکرد برای طراحی لوگو غیر معمول است، اما این رستوران از داستان تخیلی تغذیه می کند. یک ایده سرگرم کننده برای نشان تجاری رستوران!

 

Mexout
Mexout

Historical concept

رستوران Puebla-109 یکی دیگر از رستوران ها است که با رستوران های دیگر ترکیب شده است. در این مورد، آرم ها الهام بخش از عصر کلاسیک فیلیپتی مکزیک یا تمبر پستی است. نام تجاری این رستوران به سفری می پردازد که هر عنصر برای رسیدن به مقصدش، از طریق میز ناهار خوری رستوران باید اقدام کند. این مفهوم، مشتریان را تشویق می کند تا در مورد مکان هایی که از آنها غذا می گیرند، فکر کنند که آن ها به طوری قدرتمند از یک رستورانی استفاده می کنند که بر مواد محلی و با کیفیت بالا تمرکز دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *