استودیو طراحی مونس خواه

ارتباط سریع
مشاوره اولیه رایگان :

آنچه در این مقاله میخوانید

اهمیت سفارش طراحی لوگو! آیا طراحی لوگو برای کسب و کارتان اهمیت دارد؟

اهمیت سفارش طراحی لوگو

اهمیت سفارش طراحی لوگو آنجایی مشخص می شود که شما بخواهید روی اعتبار لوگوی خود حساب باز کنید. گاهی برخی از افراد هنگام تاسیس یا رشد یک کسب و کار، بدنبال صرفه جویی در هزینه ها هستند که شاید سکوی پرتابی باشد که بتوانند برند خود را با سرعت بیشتری رشد دهند. اما برخی دیگر به دنبال افزایش اعتبار از همان اول مسیر هستند. در ادامه این مقاله از سری مقالات شرکت طراحی لوگو مونس خواه، به بررسی اینکه کدامیک از این عقیده ها درست است می پردازیم.

سفارش طراحی لوگو با قیمت مناسب چگونه است؟

منظور از این که شما بخواهید لوگوی خود را با قیمتی مناسب سفارش دهید، این است که در کمترین زمان ممکن، بهترین بازدهی را دریافت کنید. قیمت طراحی لوگو مناسب، قیمتی پایین نیست؛ هنگامی که شما بتوانید با یکبار هزینه، اعتبار و شهرت را به برند خود اضافه کنید، آن قیمت برای سفارش طراحی لوگو مناسب محسوب خواهد شد.

برخی افراد با توجه به ذهنیت های مختلف خود تصمیم می گیرند که از لوگو های رایگان یا پلتفرم های طراحی لوگوی رایگان و سریع بهره ببرند. این برنامه ها برای ایجاد یک برند با اعتبار بالا و مشهور در آینده، منطقی نیست. شما می خواهید بیشترین بازدهی را از لوگوی خود بگیرید، پس هزینه ابتدایی برای آن باید لحاظ شود تا از هزینه های جانبی در ادامه کاسته شود.

اهمیت سفارش طراحی لوگو در چیست؟

طراحی لوگو برای هر برند و کسب و کاری الزامی است. بخصوص اگر بخواهید در زمینه مارکتینگ دیجیتال هم فعالیتی داشته باشید، باید شما با یک لوگو یا طرح خاص شناسایی شوید. برند شما نشان دهنده اعتبار کل کسب و کار شما است؛ لوگو هم نشان دهنده اعتبار برند شما. به معادله زیر توجه کنید:

لوگو => اعتبار برند => اعتبار کل کسب و کار

این اعتبار با یک روز یا یک هفته فعالیت بدست نمی آید. اما می توان با دانستن اهمیت سفارش طراحی لوگو، از میزان این زمان کم کرد. در ادامه، چند مورد از اهمیت سفارش طراحی لوگو را با هم می بینیم:

1. سفارش طراحی لوگو زمانی از شما نمی برد!

شما می توانید در کمتر از یک روز، سفارش طراحی لوگو را برای خود ثبت کنید. این زمان دقیقا می تواند در زمان های پرت شما جای بگیرد و در واقع زمانی از شما نخواهد برد. برخلاف زمانی که شخص بخواهد بدون داشتن تخصص، لوگوی حرفه ای طراحی کند. در این صورت، لوگوی نهایی آن چیزی نخواهد بود که شما انتظار آن را دارید.

اهمیت سفارش طراحی لوگو با هزینه مشخص، آنجایی مشخص می شود که شما لازم نیست بدنبال طراح لوگو بگردید یا با مشکلات دیگر مواجه شوید. لوگو برای شما با نهایت دقت و ظرافت طراحی خواهد شد تا بتوانید بهترین استفاده را از آن ببرید.

2. بیشترین بازدهی با کمترین هزینه مازاد

بازدهی بالا با هزینه ای پایین دقیقا همان چیزی است که برند شما به آن احتیاج دارد. شاید در اولین نگاه، برای کسب و کاری که می خواهد استارت کار را بزند، خط زدن هزینه های اولیه کار درستی محسوب شود. اما در واقعیت اینگونه نیست. شما نمی توانید هزینه یک بخش مهم از کسب و کار (داشتن لوگو) را براحتی خط بزنید.

اینگونه تصور کنید که شما چه از لحاظ زمانی و چه مالی، باید آن هزینه را متقبل شوید. حال اگر بخواهید بدون دغدغه این هزینه را در یکبار متقبل شوید، می توانید از همان ابتدا سفارش طراحی لوگو با هزینه ثابت را ثبت کنید تا خیالتان راحت شود.

لوگو در تبلیغات اهمیت زیادی دارد. بیشتر کارشناسان مارکتینگ اعتقاد دارند که 70 درصد پروسه مارکتینگ ارتباط مستقیمی با لوگو دارد. پیشنهاد میکنیم قبل از اقدام برای طراحی لوگو حتما مقاله اهمیت لوگو در تبلیغات را مطالعه کنید.

3. کمترین دردسر و صرفه جویی در زمان

زمان همان کلید طلایی مدیریت کسب و کار است. زمان است که مشخص می کند شما می خواهید چگونه در هزینه های خود هم صرفه جویی کنید. تصور کنید زمانی که می خواهید برای داشتن یک لوگوی حرفه ای صرف کنید به بودجه مالی شما تبدیل شود. پس هرچه در زمان صرفه جویی کنید، در بودجه و هزینه های مالی صرفه جویی کرده اید.

4. بیشترین اعتماد به برند

اعتماد به برند دو جنبه مختلف دارد؛ هم مدیر و کارکنان یک کسب و کار باید این اعتماد را داشته باشند و هم مخاطبان و مشتریان باید این اعتماد را همزمان در ذهن داشته باشند. به همین خاطر بررسی اینکه اعتمادی که با یک لوگوی حرفه ای ایجاد می شود، از موارد اهمیت سفارش طراحی لوگو است.

اعتماد به برند است که باعث می شود کسب و کار شما در روز های آتی، بهترین نتیجه را از فعالیت دریافت کند. در نهایت این کسب و کار شما است که در بین مخاطبان خاص شما بهتر شناخته می شود و هیچ رقیبی نمی تواند برای شما خطرساز شود.

5. کمترین نگرانی درباره آینده کسب و کار

اهمیت سفارش طراحی لوگو آنجایی مشخص می شود که شما درباره آینده کسب و کار خود بخواهید تصمیم بگیرید یا نظر بدهید. گاهی برخی افراد در کسب و کار ها، با ذهنیت غیر گسترش یافته خود اظهار می کنند که همین حد برای این برند کافی است! هیچگاه حدی برای یک برند و کسب و کار وجود ندارد.

اهمیت سفارش طراحی لوگو
اهمیت سفارش طراحی لوگو

گاهی نگرانی ها درباره آینده کسب و کار به حدی می توانند سر به فلک بکشند که تمرکز اصلی از اهداف برند برداشته شود. با سفارش لوگو با کیفیت و در قالب های مختلف، می توان بطور کامل از این نگرانی ها جلوگیری کرد؛ زیرا شما مطمئن هستید که همین لوگو برای سالیان سال می تواند مخاطبین را سوی شما جذب کند و بیشترین فروش و خدمات دهی را داشته باشید.

اهمیت سفارش طراحی لوگو
اهمیت سفارش طراحی لوگو
اهمیت لوگو در تبلیغات
اهمیت طراحی لوگو در تبلیغات
اهمیت طراحی لوگو در تبلیغات
اهمیت طراحی لوگو در تبلیغات
اهمیت طراحی لوگو در تبلیغات
اهمیت لوگو در تبلیغات
اهمیت لوگو در تبلیغات

بررسی اهمیت لوگو در تبلیغات

لوگوها یکی از روش های تبلیغاتی هستند که توسط بسیاری از شرکت ها نادیده گرفته می شوند، اما می توان آنها را برای به دست آوردن نتایج عالی در هر زمانی مورد استفاده قرار داد.

سازمان ها از طراحی لوگو استفاده می کنند، مانند موسسات تجاری و نهاد های تشخیص عمومی.در طول سالها، لوگو ها بخش مهمی از بازاریابی برند و هویت نام تجاری بوده است.

لوگو های تبلیغاتی از طریق نمایش بصری یک برند می توانند اصول و ارزش های اصلی برند را تقویت و ارتباط دهند که مزایای نمادین کسب و کار را می دانند. به همین دلیل، لوگو ها نقش مهمی را در خدمت نقطه اتصال بین شرکت و مشتریانش بازی می کنند.اهمیت لوگو در تبلیغات

تبلیغات استفاده از لوگو ها اهمیت زیادی دارد و بنابراین طراحی لوگو تبلیغی امر مهمی است. نمونه هایی از لوگو ها در تبلیغات می تواند توسط تمام مارک های اصلی و مشهور دیده شود. کسب و کارهایی مانند مک دونالدز، Hungry Jacks و Subway همگی با لوگو برند خود شناخته می شوند.

لوگو های تبلیغاتی برند شما یک راه عالی برای نمایش برند در یک راه قدرتمند است. اما چرا لوگو ها هنگام تبلیغ کسب و کار شما اهمیت زیادی دارند؟ راهنمای زیر برای این است که چرا لوگو برای تبلیغات مهم است و چگونه می توانید از لوگو خود به طور موثر استفاده کنید.

۵ دلیل که چرا لوگو برای تبلیغات تجاری اهمیت دارد

هویت سازمانی و اعتماد را ایجاد کنید.

از جمله لوگو برند شما و دیگر لوگو های اعتماد، می توانند به کمپین های تبلیغاتی شما برای ایجاد هویت سازمانی برند خود در چشم مشتریان بالقوه و عموم مردم کمک کند.

بسیاری از علامت های تجاری مانند مک دونالد، تشکیلات و هویت سازمانی خود را در لوگو خود از طریق تمام روش های تبلیغاتی خود نشان می دهند.

بیشتر لوگو برند شما در تلاش های تبلیغاتی شما نمایش داده می شود، بیشتر اعتماد و هویت که از سوی عموم ایجاد می شود، که به نوبه خود منجر به فروش، سود و درآمد بیشتری خواهد شد.

لوگوهای کوچک مانند “لوگو های اعتماد” که در وب سایت ها قرار می گیرند نیز مهم هستند. آنها به مشتریان شما نشان می دهند که شما یک سایت معتبر و ایمن برای استفاده هستید. بدون استفاده از این نوع لوگو ها، ممکن است عموم مردم رغبت کمی برای خرید از شما داشته باشند. این می تواند حاشیه سود شما را تحت تأثیر قرار دهد.

تبلیغات با لوگو برای افزایش قرار گرفتن برند شما در سطح ملی و بین المللی ضروری است. قرار دادن لوگو خود در تمامی رسانه های تبلیغاتی ، شما را قادر می سازد تا مخاطبان برند خود را گسترده تر کنید. که این امر به نوبه خود سبب می شود که سود خود را به کسب و کارتان بازگردانید. فراموش نکنید که شما یک برند معتبر را از طریق ابزارهای تبلیغاتی متعدد و تکراری ایجاد می کنید.

با مشتریان خود ارتباط برقرار کنید

در سطح شخصی تر، ترکیب لوگو تجاری خود در تبلیغاتتان ، به مشتریان شما کمک می کند تا محصولی را که میخواهید در سطح عمیق تر به فروش برسانید بهتر مرتبط سازد.

لوگو های تبلیغاتی برای قابلیت اطمینان یکی از بهترین راه هایی هستند که می توانید با آنها ارتباط برقرار کنید و پاسخ مثبتی از مشتریان خود دریافت کنید.

نمایش مشغله های روزمره شما بدون لوگو نمی تواند تاثیرگذار باشد. شما باید به خاطر داشته باشید که مشتریان شما باید بتوانند با کسب و کارتان ارتباط برقرار کنند، و لوگو شما فقط برای ارتباط بین کسب و کار و مشتری است.

طرح تبلیغاتی را بسیار ساده تر کنید

تبلیغات با استفاده از لوگو ها به عنوان پایه تمایل به برنامه ریزی آسان تر است. در حالی که شما می توانید یک بیلبورد بزرگ کتبی ایجاد کنید یا آگهی های تبلیغاتی را با عکس طراحی کنید، باید به یاد داشته باشید که همه مردم وقت برای توقف و خواندن آگهی های شما را ندارند. این جایی است که طراحی لوگو حرفه ای می تواند به شما کمک کند.

لوگو خود را در آگهی هایتان به تنهایی و یا با حداقل متن / تصاویر نمایش دهید ، این کار به مخاطبان هدف شما این شانس را میدهد تا به سرعت نگاه کنند، برند را تشخیص دهند و حرکت کنند. تصویر برند شما ملکه ذهن آنها خواهد شد تا بعدا آن را به یاد بیاورند.

استفاده از لوگو ها بصورت تنها یا غالب در رسانه های تبلیغاتی خود، برنامه ریزی بسیار آسان تر است. این کار به شما امکان می دهد که تبلیغات قدرتمند و در عین حال قابل قبول در طول سال را ایجاد کنید.

طرح بازاریابی محتوا را آسانتر کنید

بسته به کسب و کار شما، تبلیغات شما به نوعی متن نیاز دارد تا به مشتریان آنچه را که می فروشید، بگویید. با استفاده از لوگو شرکت به عنوان یک پایه و اساس، برای خلق آسانتر تبلیغات شما قادر خواهد بود. ترکیبی از متن و لوگو برای ایجاد شهرت و ترویج آنچه که شما باید ارائه دهید مهم است.

هنگام ایجاد طرح بازاریابی محتوا با استفاده از لوگو، حتما قبل از ارسال هر آگهی، املا و دستور زبان درست باشد. کوچکترین اشتباه می تواند در ایجاد اعتماد اختلاف ایجاد کند.

۵ عامل مهم در طراحی لوگو شرکت

هنگام طراحی لوگو شرکت خود، مهم است که مطمئن شوید که طراحی به درستی انجام شده است؛ ترجیحا توسط یک شرکت طراحی لوگو حرفه ای برای اطمینان از اینکه شما مزیت کامل نام تجاری خود را به دست بیاورید.

راهنمایی های زیر برخی عوامل کلیدی است که ممکن است شما در هنگام روند طراحی لوگو برند به آنها نیاز داشته باشید.

با پیروی از این نکات ، می توانید یک لوگو عالی ایجاد کنید که برای سالهای آینده به یاد ماندنی خواهد بود. البته شما مجبور نیستید که حتما این نکات را رعایت کنید.

متناسب با کسب و کار شما

اهمیت لوگو در تبلیغات

هنگامی که یک شرکت طراحی لوگو حرفه ای برای خلق لوگوی خود قرارداد میبندید، مهم است که آن را به کسب و کار خود مرتبط کنید. برای انجام این کار، باید کاری را که کسب و کارتان انجام می دهید را از بین ببرید. این صنعت و بهترین رنگ هایی است که نشان تجاری شما را نشان می دهد.

زنجیره های غذایی رنگ قرمز و زرد را ترجیح می دهند در حالی که لوگو های خودرو تمایل به رنگ آبی ، نقره ای، سیاه و دیگر رنگ های تیره تر دارند.

در ایجاد لوگو مربوطه، نیاز به ایجاد یک پاسخ و یادآوری است. هنگامی که شما به یک حرف زرد رنگ و غول پیکر ” M”  نگاه می کنید، دقیقا می دانید که تبلیغ متعلق به چه کسی است.

تبلیغات طولانی مدت

تبلیغات طولانی مدت

قبل از طراحی لوگو شرکت شما باید به یاد داشته باشید که این لوگو برای سال ها به عنوان بنیاد تبلیغاتی و ظاهر برند شما مورد استفاده قرار خواهد گرفت. همیشه هنگام ایجاد لوگو خود، بلند مدت فکر کنید. در این موارد هم می‌توانید از روش‌هایی مثل طراحی لوگو دایره استفاده کنید.

آنچه مشتریان خواهند دید را ببینید

لوگوی شما چهره کسب و کار شماست و هنگام طراحی آن باید در نظر بگیرید که چگونه مخاطبان شما آن را مشاهده خواهند کرد و دیدگاه آنها در مورد آن چیست.

باعث ایجاد چه احساساتی خواهد شد؟

آیا مخاطبان شما قابل مقایسه هستند؟

آیا حرفه ای بودن و اقتدار را نشان می دهد؟

مخاطبان شما کسانی هستند که لوگو شما را  با برند و محصولات شما مرتبط می کنند ، پس مطمئن شوید که در هنگام طراحی، آن را در ذهن داشته باشید.تبلیغات طولانی مدت

لوگو دیگر رقبا را مقایسه کنید

بهتر است همیشه لوگو رقیب خود را در همان صنعت بررسی کنید تا بتوانید آنچه را که آنها انجام می دهند و چگونه طراحی میکنند را ارزیابی کنید. در انجام این کار، به شما این درک را می دهد که در هنگام طراحی لوگو خود چه چیزی می توانید انجام دهید و چه چیزی را نباید انجام دهید.

اکثر لوگو های نمادین ، ساده و با طراحی بسیار کم هستند، پیچیدگی کمتر، به یاد ماندنی بیشتر تبدیل خواهد شد. این مورد در کارهایی مثل طراحی لوگو مزون که تنها 1 بار با یک مشتری همکاری خواهند کرد بسیار با اهمیت است.

ساده اما قدرتمند

برای جلب توجه مخاطبان خود، شما به ایجاد یک لوگو ساده اما قدرتمند و جذاب که فورا توجه مخاطبان خود را به خود هدایت کند، نیاز دارید.

به عنوان مثال، Puma دارای یک جگوار و نام آن است. این لوگو بسیار جذاب، متقاعد کننده و هیجان انگیز است.

امروزه Puma نام تجاری قابل اعتمادی است و لوگوی آنها به خوبی در سراسر جهان شناخته شده است. بنابراین همیشه برای ایجاد تاثیر چشمگیر و فوری ، لوگو را ساده اما قدرتمند نگه دارید.

هنگام طراحی لوگو شرکت، بسیار شگفت آور است که چه مقدار تفکر لازم است تا مطمئن شوید که برای چندین دهه به یاد ماندنی و تاثیرگذار است. لوگوها دارای مزایای حسی هستند به این معنی است که آنها می توانند پاسخ های عاطفی که مصرف کنندگان را به لذت، سرگرمی و تجدید نظر که معمولا در نظر نمی گیرند، ارائه می دهند.

یکی از معدود نمونه های تبلیغاتی ، شرکت بیمه Aflac Inc. است. در حالی که لوگو به نظر می رسد حرفه ای است، با استفاده از اردک، مشتری مداری را به همراه می آورد.

این نتیجه پاسخ عاطفی است که مخاطبان می توانند از طریق یک ظاهر سرگرم کننده و زیبایی‌شناختی لذت ببرند.اهمیت لوگو در تبلیغات

جمع بندی

لوگو باید در زمانی کوتاه و با یکبار هزینه مشخص تولید شود تا از هزینه های جانبی جلوگیری شود. در صورت نیاز به طراحی دوباره لوگو، علاوه بر هزینه مازاد، زمان تلف شده بیشتر هم برای شما اتفاق خواهد افتاد. پس تصمیم با خودتان است که می خواهید یکبار یک هزینه پرداخت کنید و در بهترین شرایط لوگو (اعتبار برند) خود را داشته باشید.

البته می توانید از خدمات تغییر و ریدیزاین لوگو (طراحی مجدد) لوگوی  خودتان هم با استودیو مونس خواه در ارتباط باشید. سوالات خود را حتما در بخش کامنت های این پست از ما بپرسید و اگر برای سفارش طراحی لوگو به مشاوره نیاز دارید، از خدمات مشاوره رایگان طراحی لوگو استودیو مونس خواه استفاده کنید. اگر این مقاله برای شما مفید بود، حتما آن را برای دوستان خود در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید.

سوالات متداول در مورد اهمیت سفارش طراحی لوگو! آیا طراحی لوگو برای کسب و کارتان اهمیت دارد؟

آیا طراحی لوگو برای کسب و کارتان اهمیت دارد؟
بله، طراحی لوگو برای هر کسب و کاری اهمیت بسیار زیادی دارد. لوگو به عنوان نماد بصری و شناخته شده برند، نقش بسیار مهمی در جذب و حفظ مشتریان دارد. اولین چیزی که مشتریان با آن برخورد می‌کنند، لوگوی شماست و این برند شما را از رقبا متمایز می‌کند
چگونه طراحی لوگو می‌تواند به تقویت برند کمک کند؟
طراحی لوگو با انتخاب رنگ‌ها، فونت‌ها، شکل‌ها و اجزای بصری دیگر، شناخت بصری برند را ایجاد می‌کند و اعتبار و اعتماد به نام تجاری شما را افزایش می‌دهد. یک لوگو قوی و خوب طراحی شده، به تشخیص سریع برند توسط مشتریان کمک می‌کند و به ارتقای تصویر برند شما کمک می‌کند.
آیا طراحی لوگو می‌تواند به جذب مشتریان جدید کمک کند؟
بله، یک لوگو منحصربه‌فرد و جذاب می‌تواند به جذب مشتریان جدید کمک کند. لوگوی شما باید احساسات و ارزش‌های برند را به خوبی منعکس کند تا مشتریان جدید را به سمت برند شما جذب کند و آن‌ها را ترغیب به همکاری با شما نماید
دیدگاهی برای این مطلب ثبت نشده است.