استودیو طراحی مونس خواه

ارتباط سریع
مشاوره اولیه رایگان :

مشاوره رایگان

مشاوره در مورد طراحی لوگو هنگامی اهمیت بسیار زیادی پیدا می کند که شما بخواهید لوگوی خود را واقعا بی نقص طراحی کنید. برای این کار می توانید علاوه بر افزایش آگاهی خود در حوزه طراحی لوگو، با یک تیم بسیار حرفه ای در این زمینه مشورت کنید. ما در استودیو مونس خواه مشاوره بصورت رایگان و مفید برای شما انجام می دهیم.

شما میتوانید هم اکنون از طریق واتساپ ، تلگرام یا پیج اینستاگرام با ما در ارتباط باشید

استودیو مونس خواه در راستای زیبایی بخشیدن به برندها در جهت داشتن لوگو و هویت بصری بین المللی آمادگی این را دارد از طریق شبکه های اجتماعی به صورت آنلاین و تلفنی شرکت هایی که در نظر دارند لوگو و هویت بصری خود را تغییر یا طراحی کنند خدمات رایگان مشاوره طراحی لوگو را ارائه کند.

آدرس:

تبریز  ، آبرسان ، جنب اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی ، برج سهند ، طبقه هشتم

شماره تماس:

09059000190

ایمیل:

شماره واتساپ:

09059000190

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

مشاوره رایگان طراحی لوگو برای شرکت ها

با مشاوره رایگان طراحی لوگو برای شرکت ابتدایی‌ترین قدم در ایجاد لوگوی خاص و حرفه‌ای برای برندتان را برداشت کنید و همراه با تیم ما به سمت موفقیت حرکت کنید.

مشاوره در مورد طراحی لوگو می‌تواند هنگامی اهمیت بسیار زیادی پیدا کند که شما بخواهید لوگوی خود را واقعا بی نقص طراحی کنید. برای این کار می‌توانید علاوه بر افزایش آگاهی خود در این حوزه، با یک تیم بسیار حرفه‌ای در زمینه طراحی لوگو مشاوره دریافت کنید.

معمولا برای مشاوره در مورد طراحی لوگو، می‌توان یک ایده اصلی و یا یک لوگوی کامل داشت. اگر هیچ یک از این ها را نیز ندارید، نگران نباشید؛ تا انتهای این مقاله از مقالات مونس خواه همراه ما باشید تا به شما بگوییم که ما چگونه و طی چه مراحلی مشاوره طراحی لوگو را به صورت رایگان برای شما انجام می‌دهیم.

 

اهمیت مشاوره رایگان طراحی لوگو

ما به صورت کاملا رایگان، مشاوره ای مفید برای طراحی لوگو را برای شما ارائه می‌دهیم.

علاوه بر این موارد، باید بدانید که نظر شما نسبت به رنگ بندی لوگو، دیزاین آن و حتی ایده‌ای که از ابتدا چیده‌ اید، با نظر فرد دیگر متفاوت است. حال اگر فرد دیگر مورد نظر شما، علم و تجربه کافی در خصوص طراحی لوگو داشته باشد، قطعا نتیجه شما فوق العاده خواهد بود.

قطعا اگر شما می خواهید برای کسب و کار خود  لوگو دیزاین کنید، ممکن است مهارت لازم را نداشته باشید، حال حتی اگر بخواهید لوگو رابرون سپاری کنید و به کس دیگری بدهید تا برای شما انجام دهد، باز هم ممکن است در برخی مواقع به مشکل بخورید. پس راهکار تمام این مشکلات، مشاوره رایگان طراحی لوگو شماست.

قبل از شروع کار یک مشاوره دقیق از یکیپ متخصص می‌تواند به خوبی خط و مشی کار را مشخص کند و با توجه به هدف و شعار کسب و کارتان به شما بهترین لوگوی پیشنهادی را ارائه کند. پس پیشنهاد می کنیم از دریافت یک مشاوره تخصصی برای دیزاین لوگوی بیزنس خود به هیچ عنوان غافل نشوید.

مشاوره رایگان طراحی لوگو

مزایای مشاوره طراحی لوگو :

مراحل مشاوره :

مشاوره رایگان طراحی لوگو به چه صورت است؟

مشاوره در مورد طراحی لوگو مراحل مختلفی دارد. می‌توانید به راحتی با افزایش آگاهی خود نسبت به این مراحل، اقدام به دریافت مشوره رایگان درباره لوگوی خود بکنید. ما دو حالت را برای شما در نظر می‌گیریم: اولین حالت که شما خودتان می‌خواهید لوگو را طراحی کنید و برای این کار می‌خواهید مشورت بگیرید. دومین حالت هم این است که شما نمی‌توانید لوگو دیزاین کنید و می‌خواهید صفر تا صد کار را به همراه مشورت با فرد دیگری انجام دهید.

1. ابتدا ایده لوگو و کسب و کار مورد نظر بررسی خواهد شد

معمولا ابتدایی‌ترین کار در بررسی‌های مختلف در حوزه‌های گوناگون، این است که ایده‌ای که شما چیده‌اید حول چه محوری پیاده شده است. این ایده اگر به طور کامل مشکل داشته باشد، پیشنهاد می‌شود که برای صرفه جویی در هزینه و زمان، لوگو را از بین ببرید و کار را از ابتدا شروع کنید؛ زیرا اگر همان ایده‌ی اشتباه را ادامه دهید، ممکن است نتیجه خوبی نگیرید. برای مثال ممکن است شما یک لوگو مربعی مدنظر داشته باشید اما برای برند شما بهتر باشد که یک طراحی لوگو دایره داشته باشد.

2. سپس باید اقدامات لازم برای کسب اطلاعات بیشتر در حوزه مورد نظر انجام شود

معمولا شناخت یک کسب و کار می‌تواند، کمک کند که طراحان لوگو در هنگام طراحی برای آن کسب وکار، دست بازی را داشته باشند. این دست باز می تواند شما را در حین طراحی و پس از انجام آن بسیار کمک کند.

برای مثال، فرض کنید شما یک کسب و کار کوچک در حوزه‌ی نگهداری از حیوانات خانگی دارید. قطعا در میان گذاشتن موضوع و فعالیت‌های این کسب و کار می‌تواند بسیار کمک کند.

3. رنگ بندی مناسب لوگوی شما بررسی خواهد شد

رنگ بندی و ترکیب رنگ لوگو با توجه به انواع کسب و کارها می‌تواند متفاوت باشد. معمولا دریافت یک حس زیبا از یک لوگو، متعاقب رنگ بندی مناسب آن خواهد بود.

به همین دلیل بهتر است ابتدا بدانید که چه رنگی مدنظر شما است.

شاید این رنگ در جلسه مشاوره طراحی لوگوی شما رد شود و یا نیاز به تغییر داشته باشد؛ به همین دلیل مشورت در مورد طراحی لوگو می‌تواند بسیار مفید باشد.

4. اگر لوگوی خود را ساخته و طراحی کرده اید، می‌توانید برای ویرایش آن نیز مشورت بگیرید

در صورتی که لوگویی از قبل ندارید، می‌توانید در ادامه همان مراحل قبلی پیش رفته و کار را به خوبی به اتمام برسانید.

اگر لوگوی قبلی نیز دارید، ریدیزاین لوگو شما می‌تواند بسیار کمک کننده باشد.

معمولا لوگوها با نواقص جزئی و یا بسیاری طراحی می‌شوند؛ با مشاوره در مورد طراحی لوگو می توانید این نواقص را به طور کامل رفع کرده و یک لوگوی بی نقص دریافت کنید.

 

نمونه کار استودیو مونس خواه برای طراحی لوگو شرکت‌ها

در ذیل چند نمونه کار از مجموعه‌ی مونس خواه، با بیش از 20 سال سابقه در زمینه‌ی طراحی لوگو وهویت بصری، ارائه می‌شود:

  • برند میزان

برند میزان، شرکتی است که در زمینه‌ی تبلیغات گرافیکی فعالیت می‌کند. طراحی لوگو این شرکت توسط تیم مونس خواه صورت گرفته است.

لوگو میزان آژانس تبلیغاتی-دوتایی, مشاوره رایگان طراحی لوگو برای شرکت‌ها

  • برند تیوان

طراحی لوگو و هویت بصری برند تیوان، توسط تیم مونس خواه انجام شده است. این شرکت در زمینه‌ی صادرات کالا فعالیت می‌کند.

لوگوی تیوان, مشاوره رایگان طراحی لوگو برای شرکت ها, طراحی لوگو برای شرکت

سفارش طراحی لوگو, مشاوره رایگان طراحی لوگو برای شرکت ها

  • فلور استیت

برند فلور استیت، شرکتی است که در حوزه‌ی تولید کف‌پوش و پارکت فعالیت می‌کند. لوگو این شرکت، توسط مجموعه‌ی مونس خواه طراحی شده است.

لوگو فلور استیت تولیدات پارکت و کف پوش-دوتایی, سفارش طراحی لوگو, مشاوره رایگان طراحی لوگو شرکت

جمع بندی

مشاوره در مورد طراحی لوگو به این صورت بود که در این مقاله دیدیم. اگر می‌خواهید برای کسب و کار خودتان لوگو طراحی کنید، می‌توانید رایگان مشورت بگیرید. اگر می‌خواهید لوگوی شما توسط تیمی حرفه‌ای طراحی شود ولی سوالات مختلفی دارید، باز هم می‌توانید از مشاوره رایگان طراحی لوگو استفاده کنید.

همچنین، در صورتی که نمی‌دانید چه تیمی برای مشورت مناسب است، جای دوری نروید! استودیو مونس خواه مفتخر است که می‌تواند خدمات مشاوره رایگان طراحی لوگو را به شما ارائه دهد. برای دریافت مشاوره رایگان، می‌توانید شماره واتساپ خود را در فرم زیر وارد کنید تا ما به شما مشاوره رایگان دهیم. اگر هم مایل هستید، می‌توانید با شرکت طراحی لوگو مونس خواه به شماره 09059000190 در واتساپ پیام دهید و درخواست مشاوره رایگان در خصوص طراحی لوگو را بنویسید. ما به سرعت پاسخگو خواهیم بود؛ رایگان بودن به همراه سرعت نتیجه گرفتن، مزیت انتخاب ما برای شما است.

همچنین اگر به دنبال طراحی لوگو در تبریز هستید می‌توانید به صورت حضوری برای مشاوره رایگان به دفتر ما مراجعه کنید (آدرس در فوتر درج شده است).

 

در صورت نیاز مشاوره حضوری با هماهنگی برای شرکت ها و کسب و کارهایی که تقاضای طراحی لوگو دارند انجام میگیرد