سفارش طراحی لوگو روانشناسی و روانپزشکی

سفارش طراحی لوگو روانشناسی و روانپزشکی, طراحی لوگو روانپزشکی

سفارش طراحی لوگو روانشناسی و روانپزشکی برای افراد و دکترهایی که می‌خواهند گام جدیدی در عرصه مشتری یابی شغل خود بردارند بسیار کارآمد می‌باشد. لذا اگر قصد دارید به افراد بیشتری در این شغل کمک کنید، ابتدا باید شغل خود را گسترش دهید.

امروزه با افزایش رقابت بین مشاغل، تبلیغات و برند سازی حرف اول را می‌زند. اگر قصد ایجاد یک رستوران یا فست فود را دارید و یا می خواهید یک دفتر روانشناسی ایجاد کنید، داشتن یک لوگو اختصاصی می تواند یک هویت حرفه‌ای به کار و حرفه شما ببخشد.

روانشناسی یک شغل دوست داشتنی اما کم طرفدار است. بررسی دلایل رفتار دیگران و کمک به هم نوع خود برای رفع مشکل درونی، می‌تواند بسیار پر دغدغه و چالش برانگیز باشد. اما اگر دوست دارید به اطرافیان و هم نوع خود کمک کنید تا با مشکلات روانی خود کنار بیایند و به انسان قوی‌تری در آینده تبدیل شوند، این شغل مناسب شما است.

طراحی لوگو روانپزشکی و روانشناسی چه اهمیتی دارد؟

 • از جنبه‌ی تبلیغاتی، از لوگو روانشناسی می‌توان برای تبلیغات و بازاریابی استفاده کرد. مخاطب به لوگو توجه می‌کند و با آن ارتباط برقرار می‌کند.
 • از لحاظ برندینگ، لوگو روانپزشکی و یا روانشناسی به یک روانپزشک یا روانشناس هویت می‌دهد. لذا، در برندینگ نقش دارد.
 • لوگو، حس اطمینان و اعتماد افراد را جلب می‌کند. در نتیجه، افراد بیشتری برای مراجعه به یک روانپزشک و روانشناسی که دارای لوگو هستند، ترغیب می‌شوند.
 • داشتن لوگو روانشناسی و روانپزشکی سبب وجه تمایز با رقبا می‌شود. متمایز یافتن به دیده شدن بیشتر کمک می‌کند.

نکات مهم در طراحی لوگو روانشناسی و روانپزشکی

برای دکترهایی که مطب دارند و به کار روانشناسی و روانپزشکی مشغول هستند، سفارش طراحی لوگو روانشناسی می‌تواند به عنوان یک پل برای صعود به مراتب بالاتر باشد. حتی اگر یک لوگو قدیمی برای خود دارید، از تغییر لوگو خود نترسید. بسیاری از شرکت‌های بزرگ و قدیمی، همچون شرکت گوگل، مایکروسافت و ای بی تا به امروز چندین بار لوگوی خود را تغییر داده اند. لذا شما هم نترسید. تغییرات اگر با توجه به عناصر مهم لوگو باشند می‌توانند سازنده باشد.
در سفارش طراحی لوگو روانشناسی و روانپزشکی باید به چند نکته مهم توجه کرد:

 •  لوگو باید معرف شغل مخاطب یعنی روانشناسی و روانپزشک باشد (افراد با دیدن لوگو باید به شغل مخاطب پی ببرند).
 •  در سفارش طراحی لوگو روانشناسی و روانپزشکی باید از رنگ مناسب و مرتبط با کار این حوزه استفاده کرد. برای همین منظور، می‌توان از روانشناسی رنگ استفاده کرد. لوگوهای روانشناسی (Psychology logos) باید از ترکیب رنگ مناسب برای برقراری ارتباط بهتر با مخاطب برخوردار باشند.
 •  اندازه خطوط و ابعاد لوگو روانشاسی باید با دقت اندازه گیری و در زاویه‌های مناسب طراحی شود.
 •  لوگو روانپزشکی باید به گونه‌ای طراحی شود تا مخاطب با دیدن مجدد آن در هر نقطه از جهان به یاد شرکت یا دفتر مذکور بیافتد.
 • در سفارش طراحی لوگو روانپزشکی و روانشناسی باید از ایده‌های خلاقانه بهره‌مند شد.
 • لوگوی طراحی شده را باید، از قابلیت استفاده در جاها و فضاهای  رسانه‌ای و اینترنتی برخوردار باشد.

ویژگی‌های لوگو روانشناسی و روانپزشکی

بهترین لوگوها آنهایی هستند که بیشترین تاثیر گذاری را در مخاطب خود می‌گذارند. لوگو باید در نگاه اول در حافظه مخاطب ثبت و ذخیره شود. رعایت چند نکته در طراحی لوگو روانپزشکی و روانشناسی می‌تواند کیفیت کار شما را بالا ببرد:

 •  لوگو روانشناسی و یا روانپزشکی باید ساده باشد.
 •  یک لوگو طراحی مناسب باید در ذهن و خاطره مخاطب ثبت شود.
 •  لوگو نباید کپی برداری از کارهای دیگر باشد. پس، تازه و متمایز بودن لوگو بسیار مهم است.
 •  لوگوی طراحی شده برای این حوزه باید به روز و مدرن باشد.
 •  لوگو باید از اصول اولیه معماری و نسبت های بصری پیروی کند.
 •  خلاقیت به خرج دادن در طراح یک لوگو روانپزشکی بسیار مهم است.
 •  لوگو روانشناسی باید به گونه‌ای طراحی شود تا دغدغه مخاطب را بیان کند.

شاید برای شما جالب باشد: طراحی لوگو پزشکی و دندانپزشکی

طراحی لوگو روانشناسی و روانپزشکی توسط استودیو مونس خواه

مجموعه مونس خواه می‌تواند در طراحی لوگو روانپزشکی و روانشناسی به شما مخاطبان کمک کند. تیم حرفه‌ای و با تجربه‌ی مونس خواه قادر است، طراحی هرگونه لوگوی روانشناسی، روانپزشکی و پزشکی را به بهترین شکل ممکن و با مناسب‌ترین قیمت انجام دهد و نیاز شما را رفع کند.

استودیو مونس خواه از خدمات مشاوره رایگان نیز برخوردار است که در صورت نیاز می‌توانید از آن استفاده نمایید. برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید از طریق صفحه‌ی تماس با ما و واتساپ (09059000190)، با این مجموعه ارتباط برقرار کنید.

دسته بندی مجله طراحی
فهرست مطالب صفحه

مطالب مرتبط

سفارش طراحی لوگو مذهبی
طراحی لوگوی مشاغل

طراحی لوگو مذهبی

یکی از اصلی‌ترین موضوعاتی که موسسات فرهنگی و دینی، نیاز به آن دارند، طراحی لوگو مذهبی می‌باشد. لوگو مذهبی به عنوان یکی از اصلی‌ترین ویژگی‌های

ادامه مطلب »