سفارش طراحی لوگو پوشاک

xصنعت پوشاک در سالهای اخیر توانسته جایگاه ویژه ای در صنعت مد برای خود به وجود آورد. از اینرو طراحی لوگو پوشاک از اهمیت بسیاری برخوردار است. برندهای پوشاک زیادی در شبکه های اجتماعی تبلیغ می شوند و در معرض دید مخاطبان قرار می گیرند و انتخاب از میان آنها کار دشواری شده است. زیبایی چشم هر بیننده ای را به خود خیره می کند اما آنچه سبب می شود تا مخاطب به یک برند پایبند و وفادار بماند توجه به رعایت اصول برندینگ از طرف مالک برند است. تا به حال توجه کرده اید که چرا از میان هزاران برند پوشاکی که به بازار عرضه شده اند تنها چند نمونه از آنها موفق شده اند تا از دیگر رقبای خود پیشی گرفته و بر قله موفقیت بایستند؟ بدون شک یکی از علت های آن طراحی یک لوگوی مخصوص پوشاک قابل تحسین و زیبا است.

درخشیدن یک برند پوشاک:

آنچه باعث درخشیدن یک برند در میان هزاران برند دیگر می شود، پیمودن مسیر برندسازی است. زیرا پوشاک به چند دسته تقسیم می شود: پوشاک زنانه، پوشاک مردانه و پوشاک کودکان. که هر یک از آنها باز به قسمتهای کوچکتری تقسیم خواهند شد. برای طراحی لوگو یک برند پوشاک باید متناسب با تقسیم بندی آن اقدام به طراحی لوگو کرد. مثلا برای طراحی لوگو پوشاک مردانه باید از تصاویر، رنگها  و المان هایی بهره برد که مورد توجه آقایان است. بدون شک طراحی لوگو پوشاک زنانه نیز باید با توجه به نیازها و خواسته های جامعه زنان و ظرافت هایی که از آن انتظار می رود، طراحی شود. برای طراحی پوشاک کودکان هم باید از تصاویر فانتزی کودکانه بهره برد. برخی برندها نیز به تولید هر سه گروه پوشاک مشغول هستند که باید برای طراحی لوگو آن به این مهم توجه کرد. از آنجایی که لوگو بر روی پوشاک نصب می شود و به راحتی قابل مشاهده است لذا باید درخشش لوگو برند بر روی هر سه گروه پوشاک زیبا، قدرتمند و مناسب باشد. لوگو پوشاک باید شور، هیجان، اعتماد به نفس، زیبایی و خلاقیت را به طور همزمان به مخاطب القا نماید.

برندسازی در صنعت پوشاک:

برندسازی به زبان ساده یعنی زبانزد خاص و عام شدن. وقتی لوگو برند شما بر روی پوشاک تولیدی نصب می شود یک حس زیبایی و لوکس بودن را به مخاطب القا می کند و با دریافت این حس مخاطب از اینکه برند شما را برای خرید انتخاب کرده است احساس رضایت خواهد کرد. لوگو پوشاک مهمترین نشانه ای است که به سرعت چشم مخاطب را به سوی خود جذب می کند. طراحی لوگو پوشاک بهترین و اقتصادی ترین روش برای جلوه بخشیدن به برند پوشاک شما است.

سفارش طراحی لوگو پوشاک:

صنعت پوشاک بر پایه زیبایی شناسی بنا شده است از اینرو داشتن یک لوگو مورد تحسین بر روی پوشاک می تواند برند شما را از دیگر تولیدات رقبا در بازار متمایز نماید. این کار تنها از عهده یک تیم آشنا به امور برندینگ ساخته است. شما با سفارش طراحی لوگو پوشاک برند خود را در معرض دید عموم قرار می دهید و این لوگو تا همیشه بر روی تمامی تولیدات شما خودنمایی می کند. پس انتخاب افراد خلاق و آگاه از بیزینس پوشاک و مد در طراحی لوگویی شایسته برای برند شما، بسیار حائز اهمیت است. تیم مونس خواه با سالها تجربه در امر طراحی لوگو برای برندهای مختلف آماده پذیرش سفارش طراحی لوگو پوشاک برند شما می باشد. همچنین آمادگی خود را برای طراحی لوگو برای کلیه تولیدکنندگان، واردکنندگان، صادرکنندگان و فروشندگان پوشاک اعلام می کند.

|
0
| 19

نمونه لوگوهای طراحی شده در استودیو مونس‌خواه

guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments
در حال بارگزاری
لطفا اتصال اینترنت خود را بررسی کنید...