طراحی لوگو شرکت‌های بورسی

سفارش طراحی لوگو شرکت های بورسی و ارز دیجیتال

طراحی لوگو شرکت های بورسی و ارز دیجیتال تا چه میزان می تواند در رشد کسب و کار آنها موثر باشد؟ این سوالی است که در ادامه به آن پاسخ می دهیم.

شرکت های بورسی و ارز دیجیتال

تقریباً از ابتدای سال ۹۹ سرمایه گذاری در حوزه بورس و ارز های دیجیتال رشد قابل توجهی داشت. به همین دلیل خیلی از شرکت ها و سازمان هایی که در حوزه بورس و کسب و کارهای مربوط به ارز دیجیتال فعالیت می‌ کنند، در سال ۹۹ و متعاقب آن در سال ۱۴۰۰ ایجاد شدند. این کسب و کارها، فعالیت های خود را در حوزه مشاوره و سرمایه گذاری ارائه می دهند. شرکت‌های بورسی و کسب و کارهای حوزه ارز دیجیتال با استفاده از آموزش ها و تحلیل هایی که به مخاطبان خود می ‌دهند، باعث می‌ شوند تا آنها بهتر بتوانند در این حوزه سرمایه ‌گذاری کنند و به سود و درآمد برسند. همانطور که مستحضر هستید سرمایه گذاری در بازار سرمایه (چه بورس و چه ارزهای دیجیتال مانند بیت کوین) نیاز به تحلیل های مستمر و آموزش های مداوم دارد که شرکت های ارائه دهنده این خدمات، در سال 1399 از لحاظ تعداد، رشد زیادی داشتند.

طراحی لوگو شرکت های بورسی و ارز دیجیتال تا چه اندازه می تواند در رشد کسب و کار آنها موثر باشد؟

اما اصلی ترین ویژگی و مشخصه ای که برای یک شرکت یا مجموعه در حوزه بورس و ارزهای دیجیتال وجود دارد، طراحی لوگو است. طراحی لوگو شرکت های بورسی و ارز دیجیتال نیازمند ویژگی‌ های بسیار مهمی است که حتماً باید به آن توجه کرد. اگر به خیلی از شرکت های بورسی و شاغل در حوزه بازار سرمایه در خارج از کشور دقت کنید، می بینید که بیشتر نمادهای آنها، نمادهای رایج در حوزه سرمایه هستند. مثلا نموداری پلکانی به سمت بالا، ماهیت بورس است.
همانطور که اشاره شد بورس در واقع بر پایه تحلیل ها استوار است. سرمایه ‌گذاران با توجه به نمودارها و تحلیل هایی که می‌ کنند، می‌ توانند به خرید و فروش سهام بپردازند. نمودار در واقع جزء اصلی و مهم یک کسب و کار بورسی و ارز دیجیتال محسوب می شود. به همین دلیل استفاده از نمودار، در طراحی لوگو شرکت های بورسی و ارز دیجیتال می ‌تواند نکته ای مهم و اساسی باشد. اما طرح نمودار، بسیار تکراری است و استفاده از آن خیلی کلیشه ای شده است.
به همین دلیل توصیه می کنیم که اگر قصد طراحی لوگو شرکت های بورسی و ارز دیجیتال را دارید، حتماً از نمادها و ویژگی های جدید در کنار طرح نموداری استفاده کنید. در لوگوی خود باید از سادگی، ماندگاری، ارتباط معنایی و تطبیق پذیری برای کاربردهای مختلف نیز استفاده کنید. استفاده کردن از نمادهای کلیشه ای، اگرچه زیبا و جذاب است، اما به اندازه کافی تکراری شده و باعث تمایز شما با رقبا نخواهد شد!

استفاده از نماد در طراحی لوگو

مثلا شما می توانید برای طراحی لوگو شرکت های بورسی و ارز دیجیتال از نمادهای مهم اقتصادی و مالی استفاده کنید. البته باید در هنگام طراحی لوگو شرکت های بورسی و ارز دیجیتال ذائقه مخاطبان خود را نیز به خوبی بشناسید. همانطور که میدانید خرس و الاغ دو نماد مهم در طراحی های بورسی هستند. به همین دلیل استفاده کردن از نماد این دو حیوان در یک لوگو برای مخاطب، سرمایه گذاری اوراق بهادار را تداعی می کند. اما آیا این نمادها برای فرهنگ ایرانی مناسب هستند؟ قطعا نه. به همین دلیل نمادها باید با سلیقه مخاطبین نیز هماهنگ باشد. شما باید نام تجاری خودتان را نیز به گونه ای در طراحی لوگو شرکت های بورسی و ارز دیجیتال جایگذاری کنید. استفاده از تایپوگرافی به شکلی خلاقانه در لوگو، می تواند به اندازه قابل توجهی باعث جذب مخاطب شود. به همین دلیل باید در هنگام طراحی طراحی لوگو شرکت های بورسی و ارز دیجیتال به همه جوانب مسئله توجه بفرمایید. یکی از عناصر مهمی که باید در هنگام طراحی لوگو شرکت های بورسی و ارز دیجیتال به آن توجه داشته باشید، رنگ است. رنگ ها نیز دارای معانی هستند و بهتر است که در طراحی لوگو شرکت های بورسی و ارز دیجیتال با توجه ماهیت به کسب و کاری که دارید، رنگی جذاب انتخاب کنید.

سفارش طراحی لوگو شرکت های بورسی و ارز دیجیتال

با توجه به تمام این تفاسیر توصیه ما این است که اگر قصد طراحی لوگو شرکت های بورسی و ارز دیجیتال را دارید، با مجموعه مونس خواه تماس بگیرید تا ما علاوه بر مشاوره طراحی لوگو، صفر تا صد طراحی لوگو در حوزه بورس و اوراق بهادار را به شکل جذاب و زیبا برای شما انجام دهیم. ما در فعالیت های خود از لوگوتایپ، مونوگرام، تایپوگرافی و … استفاده می کنیم تا شما بتوانید یک لوگو جذاب داشته باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *