سفارش طراحی لوگو شرکت های حسابداری و مالی

سفارش طراحی لوگو شرکت های حسابداری و مالی

از آنجا که شرکت‌های حسابداری و مالی با دارایی‌های مردم در ارتباط هستند، طراحی لوگو شرکت های حسابداری و مالی برای اینگونه شرکت‌ها از جهت القاء امنیت و مسئولیت پذیری به مخاطب بسیار اهمیت دارد. طراحی لوگو شرکت‌ حسابداری و مالی باید گویای این خصوصیات باشد و با ایجاد این احساسات در مخاطب آنها را ترغیب به همکاری با شرکت حسابداری و مالی شما نماید.
شرکت‌های مالی و حسابداری بسیار زیادی این روزها در سطح شهر مشغول فعالیت هستند و بدون تردید، همگی در تلاش برای سبقت گرفتن از دیگر رقبا می‌باشند و فردی در این مسیر نسبت به دیگران موفق‌تر خواهد بود که برای برند خود اهمیت ویژه‌ای قائل شود. پس داشتن یک لوگو مالی و حسابداری قدرتمند و همسو با هدف بهترین روش برای جذب مخاطب و تبدیل او به یک مشتری بالقوه است.

از لوگو مالی و حسابداری در چه جاهایی می‌توان استفاده کرد؟

از طراحی لوگو حسابداری و مالی می‌توان در وب‌سایت‌ها و سایت‌ها، کارت‌های ویزیت و تجاری، پوسترها و بنرها‌ی تبلیغاتی، رسانه‌ها و فضای مجازی و حتی در خود شرکت‌ها و موسسات نیز استفاده کرد. در ذیل چند نمونه از حوزه‌هایی که در آن لوگو حسابداری و مالی به‌ کار می‌رود، بیان می‌شود:

 • شرکت‌های حسابداری
 • موسسات مالی
 • بانک‌ها
 • شرکت‌های بیمه
 • شرکت‌های سرمایه‌گذاری
 • آموزشگاه‌های حسابداری و مالی
 • شرکت‌های مشاوره مالی
 • پلتفرم‌های مالی
 • شرکت‌های مدیریت دارایی

چرا یک شرکت حسابداری و مالی باید لوگو حسابداری و یا لوگو مالی داشته باشد؟

داشتن لوگو برای شرکت‌های حسابداری و مالی از چند جهت مهم می‌باشد. در ادامه به بررسی آنها می‌پردازیم.

برندسازی

اگر لوگوی شما موفق به جذب مخاطب شود، شما موثرترین و کوتاه‌ترین مسیر را برای برندسازی کسب و کار خود برداشته‌اید. لوگو شرکت حسابداری و مالی بازگو کننده این است که شرکت حسابداری و یا مالی شما، دارای برنامه‌ای مشخص و در مسیر پیشرفت می‌باشد و مخاطب به این نتیجه می‌رسد که می‌تواند به شما اعتماد کند.

شناسایی برند

لوگو و آرام شرکت حسابداری و مالی به عنوان نمادی از برند شرکت عمل می‌کند و به دیده شدن بیشتر آن و در نتیجه، به شناساندن برند کمک می‌نماید.

ایجاد تمایز

طراحی لوگو مالی و حسابداری باعث ایجاد تمایز بین شرکت شما و دیگر رقبا می‌شود و همین متفاوت بودن، می‌تواند نظر مخاطبین را جلب کند و برند شما را با آنها آشنا سازد.

اعتمادسازی

لوگو یک شرکت مالی و حسابداری به عنوان نماد و هویت آن شرکت، نشان‌دهنده‌ی ارزش‌ها و اهداف همان شرکت می‌باشد. بنابراین، مخاطب با دیدن لوگوی شرکت به ارزش‌ها و اهداف شرکت پی می‌برد و به آن اعتماد و اطمینان می‌کند. ایجاد اطمینان و اعتمادسازی به ویژه برای شرکت های حسابداری و مالی اهمیت فراوانی دارد.

بازاریابی و تبلیغات

برای امر تبلیغات و بازاریابی، داشتن لوگو مالی و حسابداری برای یک شرکت مهم است. لوگو را می‌توان در جاهای متخلف جهت انجام کارهای تبلیغاتی استفاده کرد و از این طریق، شرکت شما می‌تواند با مخاطبان بیشتری آشنا شود.

بیشتر بخوانید: سفارش طراحی لوگو شرکت‌های بورسی

نکات مهم و کاربردی در طراحی لوگو شرکت های حسابداری و مالی

در طراحی لوگو حسابداری و مالی رعایت برخی نکات لوگو را حرفه‌ای‌ تر و جذاب‌تر می‌کند. در ادامه این نکات را بررسی می‌کنیم:

 • استفاده از خطوط و اشکال هندسی مناسب

در طراحی لوگو مالی و حسابداری می‌توان از خطوط و اشکال هندسی مناسب استفاده کرد تا بر مفاهیم خاص و مرتبط با شرکت حسابداری و مالی تاکید کرد. خطوط تمیز و دارای زوایای تیز که بر دقت شرکت در امور مالی تاکید دارند، بسیار مناسب طراحی لوگو شرکت حسابداری و مالی هستند.

 • سادگی لوگو شرکت‌های مالی و حسابداری

سادگی لوگو چنین شرکت‌هایی باعث می‌شود که مخاطب راحت‌تر با ان ارتباط برقرار کند و به ماندگاری لوگو در ذهن مخاطب نیز، کمک می‌کند. لوگو مالی (Financial logos) اگر به سادگی طراحی شود؛ در ذهن مخاطب خود هک خواهد شد.

 • استفاده از رنگ‌های درست

در طراحی لوگو شرکت مالی و حسابداری، انتخاب رنگ‌ها اهمیت دارد. به همین دلیل، استفاده از رنگ‌هایی نظیر سبز، آبی و طلایی که می‌توانند اعتمادسازی کنند، برای این حوزه بسیار کاربردی خواهد بود.

 • انتخاب فونت‌ مناسب

در طراحی لوگوی شرکت حسابداری و مالی باید فونتی استفاده شود که خوانا باشد و بتوان آن را در اندازه‌های مختلف نیز به کار برد.

 • استفاده از نمادها و شکل‌های مرتبط

از شکل‌ها و نمادهای مرتبط با این حوزه نظیره پول، اعداد و … می‌توان برای طراحی لوگو شرکت‌های حسابداری و مالی استفاده کرد.

 • طراحی لوگو چند منظوره

منظور از چند منظوره بودن لوگو آن است که بتوان آن را در اندازه‌های و جا‌های مختلف استفاده کرد. به عبارت دیگر، در جاهای کوچک نظیر کارت‌های تبلیغاتی و همچنین‌، محیط‌های بزرگ نظیر بنرهای خیابان نیز بتوان از آن استفاده نمود.

طراحی لوگو برای شرکت‌های مالی و حسابداری توسط مجموعه‌ی مونس خواه

استودیو طراحی لوگو مونس خواه با دارا بودن بیش از 20 سال سابقه در زمینه‌ی طراحی لوگو و هویت بصری، می‌تواند طراحی لوگو حسابداری، لوگو مالی و لوگو مالیاتی به حرفه‌ای‌ترین شکل ممکن انجام دهد. طراحی لوگو و هویت بصری در مجموعه‌ی مونس خواه با مناسب‌ترین قیمت صورت می‌گیرد.

شما مخاطبین می‌توانید از طریق واتساپ (09059000190) و صفحه تماس با ما، با استودیو مونس خواه ارتباط برقرار کنید و از قیمت و نحوه‌ی طراحی لوگو و هویت بصری اطلاعات کسب نمایید.

دسته بندی مجله طراحی
فهرست مطالب صفحه

مطالب مرتبط

چند ویژگی یک لوگو بد
لوگو و برندینگ

چند ویژگی یک لوگو بد

طراحی یک لوگو بد می‌تواند تاثیر منفی در کسب و کار شما داشته باشد. امروزه طراحان غیر حرفه ای برای طراحی لوگو به شکل کاملا

ادامه مطلب »