استودیو طراحی مونس خواه

ارتباط سریع
مشاوره اولیه رایگان :

آنچه در این مقاله میخوانید

سفارش طراحی لوگو شرکت های حسابداری و مالی

سفارش طراحی لوگو شرکت های حسابداری و مالی

از آنجا که شرکت‌های حسابداری و مالی با دارایی‌های مردم در ارتباط هستند، طراحی لوگو شرکت های حسابداری و مالی برای اینگونه شرکت‌ها از جهت القاء امنیت و مسئولیت پذیری به مخاطب بسیار اهمیت دارد. طراحی لوگو شرکت‌ حسابداری و مالی باید گویای این خصوصیات باشد و با ایجاد این احساسات در مخاطب آنها را ترغیب به همکاری با شرکت حسابداری و مالی شما نماید.
شرکت‌های مالی و حسابداری بسیار زیادی این روزها در سطح شهر مشغول فعالیت هستند و بدون تردید، همگی در تلاش برای سبقت گرفتن از دیگر رقبا می‌باشند و فردی در این مسیر نسبت به دیگران موفق‌تر خواهد بود که برای برند خود اهمیت ویژه‌ای قائل شود. پس داشتن یک لوگو مالی و حسابداری قدرتمند و همسو با هدف بهترین روش برای جذب مخاطب و تبدیل او به یک مشتری بالقوه است.

از لوگو مالی و حسابداری در چه جاهایی می‌توان استفاده کرد؟

از طراحی لوگو حسابداری و مالی می‌توان در وب‌سایت‌ها و سایت‌ها، کارت‌های ویزیت و تجاری، پوسترها و بنرها‌ی تبلیغاتی، رسانه‌ها و فضای مجازی و حتی در خود شرکت‌ها و موسسات نیز استفاده کرد. در ذیل چند نمونه از حوزه‌هایی که در آن لوگو حسابداری و مالی به‌ کار می‌رود، بیان می‌شود:

 • شرکت‌های حسابداری
 • موسسات مالی
 • بانک‌ها
 • شرکت‌های بیمه
 • شرکت‌های سرمایه‌گذاری
 • آموزشگاه‌های حسابداری و مالی
 • شرکت‌های مشاوره مالی
 • پلتفرم‌های مالی
 • شرکت‌های مدیریت دارایی

چرا یک شرکت حسابداری و مالی باید لوگو حسابداری و یا لوگو مالی داشته باشد؟

داشتن لوگو برای شرکت‌های حسابداری و مالی از چند جهت مهم می‌باشد. در ادامه به بررسی آنها می‌پردازیم.

برندسازی

اگر لوگوی شما موفق به جذب مخاطب شود، شما موثرترین و کوتاه‌ترین مسیر را برای برندسازی کسب و کار خود برداشته‌اید. لوگو شرکت حسابداری و مالی بازگو کننده این است که شرکت حسابداری و یا مالی شما، دارای برنامه‌ای مشخص و در مسیر پیشرفت می‌باشد و مخاطب به این نتیجه می‌رسد که می‌تواند به شما اعتماد کند.

شناسایی برند

لوگو و آرام شرکت حسابداری و مالی به عنوان نمادی از برند شرکت عمل می‌کند و به دیده شدن بیشتر آن و در نتیجه، به شناساندن برند کمک می‌نماید.

ایجاد تمایز

اهمیت طراحی لوگو مالی و حسابداری از آن جهت است که باعث ایجاد تمایز بین شرکت شما و دیگر رقبا می‌شود و همین متفاوت بودن، می‌تواند نظر مخاطبین را جلب کند و برند شما را با آنها آشنا سازد.

اعتمادسازی

لوگو یک شرکت مالی و حسابداری به عنوان نماد و هویت آن شرکت، نشان‌دهنده‌ی ارزش‌ها و اهداف همان شرکت می‌باشد. بنابراین، مخاطب با دیدن لوگوی شرکت به ارزش‌ها و اهداف شرکت پی می‌برد و به آن اعتماد و اطمینان می‌کند. ایجاد اطمینان و اعتمادسازی به ویژه برای شرکت های حسابداری و مالی اهمیت فراوانی دارد.

بازاریابی و تبلیغات

برای امر تبلیغات و بازاریابی، داشتن لوگو مالی و حسابداری برای یک شرکت مهم است. لوگو را می‌توان در جاهای متخلف جهت انجام کارهای تبلیغاتی استفاده کرد و از این طریق، شرکت شما می‌تواند با مخاطبان بیشتری آشنا شود.

بیشتر بخوانید: سفارش طراحی لوگو شرکت‌های بورسی

نکات مهم و کاربردی در طراحی لوگو شرکت های حسابداری و مالی

در طراحی لوگو حسابداری و مالی رعایت برخی نکات لوگو را حرفه‌ای‌ تر و جذاب‌تر می‌کند. در ادامه این نکات را بررسی می‌کنیم:

 • استفاده از خطوط و اشکال هندسی مناسب

در طراحی لوگو مالی و حسابداری می‌توان از خطوط و اشکال هندسی مناسب استفاده کرد تا بر مفاهیم خاص و مرتبط با شرکت حسابداری و مالی تاکید کرد. خطوط تمیز و دارای زوایای تیز که بر دقت شرکت در امور مالی تاکید دارند، بسیار مناسب طراحی لوگو شرکت حسابداری و مالی هستند.

 • سادگی لوگو شرکت‌های مالی و حسابداری

سادگی لوگو چنین شرکت‌هایی باعث می‌شود که مخاطب راحت‌تر با ان ارتباط برقرار کند و به ماندگاری لوگو در ذهن مخاطب نیز، کمک می‌کند. لوگو مالی (Financial logos) اگر به سادگی طراحی شود؛ در ذهن مخاطب خود هک خواهد شد.

 • استفاده از رنگ‌های درست

در طراحی لوگو شرکت مالی و حسابداری، انتخاب رنگ‌ها اهمیت دارد. به همین دلیل، استفاده از رنگ‌هایی نظیر سبز، آبی و طلایی که می‌توانند اعتمادسازی کنند، برای این حوزه بسیار کاربردی خواهد بود.

 • انتخاب فونت‌ مناسب

در طراحی لوگوی شرکت حسابداری و مالی باید فونتی استفاده شود که خوانا باشد و بتوان آن را در اندازه‌های مختلف نیز به کار برد.

 • استفاده از نمادها و شکل‌های مرتبط

از شکل‌ها و نمادهای مرتبط با این حوزه نظیره پول، اعداد و … می‌توان برای طراحی لوگو شرکت‌های حسابداری و مالی استفاده کرد.

 • طراحی لوگو چند منظوره

منظور از چند منظوره بودن لوگو آن است که بتوان آن را در اندازه‌های و جا‌های مختلف استفاده کرد. به عبارت دیگر، در جاهای کوچک نظیر کارت‌های تبلیغاتی و همچنین‌، محیط‌های بزرگ نظیر بنرهای خیابان نیز بتوان از آن استفاده نمود.

طراحی لوگو برای شرکت‌های مالی و حسابداری توسط مجموعه‌ی مونس خواه

استودیو طراحی لوگو مونس خواه با دارا بودن بیش از 20 سال سابقه در زمینه‌ی طراحی لوگو و هویت بصری، می‌تواند طراحی لوگو حسابداری، لوگو مالی و لوگو مالیاتی به حرفه‌ای‌ترین شکل ممکن انجام دهد. طراحی لوگو و هویت بصری در مجموعه‌ی مونس خواه با مناسب‌ترین قیمت صورت می‌گیرد.

شما مخاطبین می‌توانید از طریق واتساپ (09059000190) و صفحه تماس با ما، با استودیو مونس خواه ارتباط برقرار کنید و از قیمت و نحوه‌ی طراحی لوگو و هویت بصری اطلاعات کسب نمایید.

سوالات متداول در مورد سفارش طراحی لوگو شرکت های حسابداری و مالی

در طراحی لوگو برای یک شرکت حسابداری، چه نکاتی باید در نظر گرفته شود؟
در طراحی لوگو برای شرکت حسابداری، اهمیت زیادی به انتخاب رنگ‌های جدی و معتدل، استفاده از نمادهای مربوط به مالی و اعتماد، استفاده از خطوط ساده و نظم‌دار، و همچنین استفاده از فونت‌های مدرن و خوانا داده می‌شود.
چطور می‌توان لوگویی برای یک شرکت مالی طراحی کرد که از رقبا برجسته‌تر باشد؟
برای طراحی لوگو برای شرکت مالی، می‌توانید از عناصری مانند نمادهای پولی (مثل دلار یا یورو)، نمادهایی که احساس امنیت و پایداری را القا کنند، استفاده کنید. رنگهای شیک و جدی مانند آبی تیره، سیاه، و سبز غامق، و استفاده از فونت‌های خطی و قوی می‌تواند به تمایز لوگو کمک کند.
چگونه می‌توان لوگویی برای یک برند حسابرسی طراحی کرد که اعتماد و صداقت را منتقل کند؟
رای طراحی لوگو برای برند حسابرسی، می‌توانید از عناصری مانند نمادهای مربوط به بررسی و ارزیابی (مثل عدسی، چک، یا اشیاء هندسی مرتبط با دقت)، استفاده کنید. رنگهای جدی و معتدل مانند آبی تیره، سیاه، و خاکستری، و استفاده از فونت‌های خطی و رسمی می‌تواند به اعتماد و صداقت لوگو کمک کند.
دیدگاهی برای این مطلب ثبت نشده است.