طراحی لوگو انگلیسی

طراحی لوگو انگلیسی

در این مقاله قصد داریم در مورد اهمیت طراحی لوگو انگلیسی در کسب و کارهای اینترنتی نکاتی را ارائه کنیم و توضیح دهیم چرا در بازار کسب و کارهای مختلف، ایجاد و طراحی لوگو انگلیسی تا این حد مهم است؟ چرا اغلب مدیران کسب و کارها و استارتاپ ها باید در حد قابل توجهی روی نام برند و طراحی لوگو انگلیسی وقت بگذارند؟

اهمیت طراحی لوگو انگلیسی جذاب برای کسب و کارها و استارتاپ ها

امروزه کسب و کارهای بسیار زیادی در فضای مجازی فعالیت می کنند و محصولات و خدمات خود را در این فضا ارائه می‌دهند. یکی از اصلی ترین و ابتدایی ترین کارهایی که کسب و کارها و استارتاپ ها برای آغاز فعالیت خود انجام می دهند، استفاده کردن از یک نام( یا همان برند) و لوگو است که کسب و کار آنها را به خوبی به مخاطب بشناسانند.

کسب و کارهایی که در حوزه وب سایت های فروش یا ارائه محصول، مورد بهره برداری قرار می گیرند ،حتماً باید یک لوگو و برند جذابی داشته باشند تا نام آن در ذهن مخاطب بماند و تصویر آن برای مخاطب تداعی کننده محصول یا خدمت شرکت یا سازمان باشد.

حتما بخوانید: بازطراحی لوگوهای معروف قسمت اول

هیچ شکی نیست که طراحی لوگو انگلیسی می ‌تواند به اندازه قابل توجهی در برندسازی یک شرکت و سازمان اهمیت داشته باشد. به همین دلیل توصیه می کنیم برای طراحی لوگو به اندازه کافی وقت بگذارید و از یک لوگو جذاب و زیبا استفاده کنید تا مخاطبان را جذب کند. مسلما مخاطبان شما اگر یک لوگو زیبا و جذاب ببینند بیشتر به شما اهمیت می دهند و به همین میزان هم اگر یک لوگو سطح پایین را ببینند، نظرشان در مورد کسب و کار شما به طور کلی تغییر خواهد کرد.

لوگو انگلیسی تنها برای سازمان‌های بزرگ و بین المللی نیست. موارد زیادی در جامعه هستند که می‌توانند از مزیت لوگوهای انگلیسی استفاده کنند. برای مثال طراحی لوگو روانشناسی همیشه بر پایه اسم دکتر به خط انگلیسی و یک نماد روانشناسانه ساخته میشود.

انواع لوگو برای برند شرکت ها و کسب و کارها

انواع و اقسام لوگو نیز وجود دارد. بعضی ها لوگوی متنی را می‌ پسندند. یعنی در طراحی لوگو انگلیسی سعی می‌کنند با استفاده از تایپوگرافی و کلمات خاص، یک لوگوی متنی بسازند تا در ذهن مخاطب بماند. برخی دیگر از مدیران کسب و کارها و استارتاپ ها نیز لوگوی تصویری را ترجیح می ‌دهند و بعضی نیز از لوگوی تصویری و متنی به صورت توامان استفاده می ‌کنند. این موضوع بر اساس سلیقه کاربران و مدیران کسب و کارها و استارتاپ ها است.

از آنجایی که زبان انگلیسی، با سیستم های مدیریت محتوا و زبان های برنامه نویسی در سایت های مختلف، امکان همسان سازی بهتری دارد، سفارش طراحی لوگو انگلیسی به مراتب برای کسب و کارها بهتر است. ما در شرکت طراحی لوگو مونس خواه طراحی لوگو و طراحی هویت بصری را با قیمت بسیار مناسب و با کادری حرفه ای و مجرب به کاربران ارائه می دهیم.

نتیجه گیری

 اگر نیاز به طراحی لوگو انگلیسی در حوزه های مختلف (مثل ساختمانی، موبایل، خودرو، صنایع، نوشیدنی و رستوران و فست فود، گیم و بازی، پزشکی، داروخانه، کفش و انواع و اقسام کسب و کارهای دیگر) را دارید و قصد دارید در حوزه های مختلف لوگوی انگلیسی به صورت جذاب و با المان های گرافیکی طراحی کنید، مشاوران ما در استودیو مونس خواه می توانند به شما مشاوره طراحی لوگو رایگان ارائه دهند، پس با ما در تماس باشید.

دسته بندی مجله طراحی
فهرست مطالب صفحه

مطالب مرتبط