طراحی لوگو انگلیسی

طراحی لوگو انگلیسی

در این مقاله قصد داریم در مورد اهمیت طراحی لوگو انگلیسی در کسب و کارهای اینترنتی نکاتی را ارائه کنیم و توضیح دهیم چرا در بازار کسب و کارهای مختلف، ایجاد و طراحی لوگو انگلیسی تا این حد مهم است؟ چرا اغلب مدیران کسب و کارها و استارتاپ ها باید در حد قابل توجهی روی نام برند و طراحی لوگو انگلیسی وقت بگذارند؟

اهمیت طراحی لوگو انگلیسی جذاب برای کسب و کارها و استارتاپ ها

امروزه کسب و کارهای بسیار زیادی در فضای مجازی فعالیت می کنند و محصولات و خدمات خود را در این فضا ارائه می‌دهند. یکی از اصلی ترین و ابتدایی ترین کارهایی که کسب و کارها و استارتاپ ها برای آغاز فعالیت خود انجام می دهند، استفاده کردن از یک نام( یا همان برند) و لوگو است که کسب و کار آنها را به خوبی به مخاطب بشناسانند.

کسب و کارهایی که در حوزه وب سایت های فروش یا ارائه محصول، مورد بهره برداری قرار می گیرند ،حتماً باید یک لوگو و برند جذابی داشته باشند تا نام آن در ذهن مخاطب بماند و تصویر آن برای مخاطب تداعی کننده محصول یا خدمت شرکت یا سازمان باشد.

حتما بخوانید: بازطراحی لوگوهای معروف قسمت اول

هیچ شکی نیست که طراحی لوگو انگلیسی می ‌تواند به اندازه قابل توجهی در برندسازی یک شرکت و سازمان اهمیت داشته باشد. به همین دلیل توصیه می کنیم برای طراحی لوگو به اندازه کافی وقت بگذارید و از یک لوگو جذاب و زیبا استفاده کنید تا مخاطبان را جذب کند. مسلما مخاطبان شما اگر یک لوگو زیبا و جذاب ببینند بیشتر به شما اهمیت می دهند و به همین میزان هم اگر یک لوگو سطح پایین را ببینند، نظرشان در مورد کسب و کار شما به طور کلی تغییر خواهد کرد.

لوگو انگلیسی تنها برای سازمان‌های بزرگ و بین المللی نیست. موارد زیادی در جامعه هستند که می‌توانند از مزیت لوگوهای انگلیسی استفاده کنند. برای مثال طراحی لوگو روانشناسی همیشه بر پایه اسم دکتر به خط انگلیسی و یک نماد روانشناسانه ساخته میشود.

انواع لوگو برای برند شرکت ها و کسب و کارها

انواع و اقسام لوگو نیز وجود دارد. بعضی ها لوگوی متنی را می‌ پسندند. یعنی در طراحی لوگو انگلیسی سعی می‌کنند با استفاده از تایپوگرافی و کلمات خاص، یک لوگوی متنی بسازند تا در ذهن مخاطب بماند. برخی دیگر از مدیران کسب و کارها و استارتاپ ها نیز لوگوی تصویری را ترجیح می ‌دهند و بعضی نیز از لوگوی تصویری و متنی به صورت توامان استفاده می ‌کنند. این موضوع بر اساس سلیقه کاربران و مدیران کسب و کارها و استارتاپ ها است.

از آنجایی که زبان انگلیسی، با سیستم های مدیریت محتوا و زبان های برنامه نویسی در سایت های مختلف، امکان همسان سازی بهتری دارد، طراحی لوگو انگلیسی به مراتب برای کسب و کارها بهتر است. ما در استودیو مونس خواه طراحی لوگو و هویت بصری را با قیمت بسیار مناسب و با کادری حرفه ای و مجرب به کاربران ارائه می دهیم.

نتیجه گیری

 اگر نیاز به طراحی لوگو انگلیسی در حوزه های مختلف ( مثل ساختمانی، موبایل، خودرو، صنایع، نوشیدنی و رستوران و فست فود، گیم و بازی، پزشکی، داروخانه، کفش و انواع و اقسام کسب و کارهای دیگر) را دارید و قصد دارید در حوزه های مختلف لوگوی انگلیسی به صورت جذاب و با المان های گرافیکی طراحی کنید، استودیو مونس خواه می تواند به عنوان ارائه دهنده این خدمات، یک گزینه بسیار هوشمندانه و البته حرفه ای و مقرون به صرفه باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *