سفارش طراحی لوگو صنایع الکتریک و لوازم خانگی

سفارش طراحی لوگو صنایع الکتریک و لوازم خانگی

طراحی لوگو لوازم خانگی و لوگو صنایع الکتریک به عنوان نمادی از برند و محصولات، می‌تواند نقش مهمی در شناخته شدن و جذب مشتریان داشته باشد. در این مقاله، بهترین روش‌ها و نکات مربوط به طراحی لوگو در حوزه صنایع الکتریک و لوازم خانگی را بررسی خواهیم کرد. با ما همراه باشید.

یکی از نکته‌هایی که در هر کسب و کار اهمیت ویژه‌ای دارد، داشتن یک هویت مستقل و خاص است که شما را از دیگر همتایان خود متمایز می‌کند. صاحبان معتبرترین برندهای دنیا، اولین قدم‌های خود را در مسیر برند شدن را طراحی لوگو عنوان کرده‌اند. طراحی لوگو صنایع الکتریک و لوازم خانگی پایه و اساس استارت صحیح محصولات شما برای عرضه در بازار رقابتی امروز است.

از لوگو لوازم خانگی و صنایع الکترونیک در چه حوزه‌هایی می‌توان استفاده نمود؟

 • تولید کنندگان محصولات و لوازم خانگی و الکترونیک
 • فروشگاه‌های لوازم خانگی و الکترونیک
 • شرکت‌های وارد کننده و صادر کننده‌ مشغول در این حوزه
 • تعمیرگاه‌های لوازم خانگی و شرکت‌های ارائه دهنده‌ی خدمات پس از فروش برای محصولات خانگی و الکترونیکی
 • سایت‌ها و پلتفرم‌های آنلاین مرتبط با لوازم خانگی و الکترونیک
 • برگزار کنندگان نمایشگاه‌ها و رویدادهای مرتبط با این حوزه

طراحی لوگو فروشگاه لوازم خانگی و یا لوگو محصولات خانگی از چه نظری اهمیت دارد؟

داشتن لوگو لوازم خانگی برای یک فروشگاه لوازم خانگی از برخی جهات مهم است و اهمت دارد. در ادامه به بررسی این موارد می‌پردازیم.

شناساندن برند

داشتن لوگو لوازم برقی و همچنین لوگو صنایع الکترونیک، به شناساندن برند لوازم برقی و صنایع الکترونیک کمک می‌کند. لوگو یک برند، نشان و هویت آن برند می‌باشد. مخاطب از طریق لوگو با برند صاحب لوگو ارتباط برقرار می‌کند و آشنا می‌شود. به این طریق برند صاحب لوگو دیده و شناسایی می‌شود.

تفکیک از رقبا

با طراحی لوگو لوازم خانگی می‌توانید برند خود را متمایز نمایید و از این طریق توجهات را جلب کنید. متفاوت بودن در جایی که رقبای زیادی وجود دارد، می‌تواند به دیده شدن بیشتر شما کمک کند.

برتری داشتن

شما می‌توانید با طراحی لوگو محصولات خانگی خود نسبت به دیگران برتری داشته باشید. مخاطبین به شرکت و فروشگاهی که دارای لوگو است، بیشتر توجه می‌کنند و داشتن لوگو، در تصمیم گیری آنها نیز موثر می‌باشد.

ایجاد اعتماد

افراد به یک فروشگاه و یا شرکتی که آرم دارد، بیشتر اعتماد می‌کنند. زیرا؛ لوگو هویت و ارزش یک برند نشان می‌دهد و از این طریق مخاطب را با برند آشنا می‌کند. به این طریق مخاطب در هنگام خرید کردن به چنین فروشگاه‌هایی بیشتر اعتماد می‌کند.

بازاریابی

داشتن لوگو صنایع الکترونیک و لوازم خانگی جهت بازاریابی و تبلیغات لازم و ضروری می‌باشد. از طریق لوگو می‌توان به راحتی برند شما را در جاها و فضای مختلف تبلیغ کرد و به دیده شدن آن کمک نمود.

در طراحی لوگو صنایع الکترونیک و لوازم خانگی توجه به چه نکاتی مهم است؟

توجه به برخی نکات در طراحی لوگو لوازم خانگی و صنایع الکترونیک، می‌تواند اثر گذاری لوگو را در جذاب مخاطب بهبود ببخشد. در ادامه این نکات بیان می‌شود:

 • سادگی لوگو صنایع الکترونیک و لوازم برقی

سادگی لوگو لوازم خانگی (Appliance logo) باعث می‌شود که مخاطب بتواند راحت‌تر با آن ارتباط برقرار نماید. همچنین، ماندگاری لوگو ساده در ذهن مخاطب بهتر خواهد بود. بنابراین، باید از طراحی لوگو صنایع الکترونیک و محصولات خانگی پرجزئیات و پیچیده پرهیز نمود.

 • منحصر به فرد بودن لوگو لوازم خانه و الکترونیک

خاص و منحصر به فرد بودن لوگوی یک فروشگاه یا شرکت به تمییز یافتن آن از رقبا کمک می‌کند و تشخیص آن برند را آسان می‌نماید. لذا، طراح باید در طراحی لوگو لوازم آشپزخانه و لوازم الکترونیک تلاش نماید که لوگویی خاص و منحصر به فرد طراحی کند.

 • استفاده از فونت و ترکیب رنگ مناسب

در طراحی لوگو لوازم خانگی و الکترونیک باید از فونت‌هایی استفاده کرد که در مقیاس‌های متفاوت نیز خوانا باشد. همچنین، لوگو باید از رنگ‌بندی مناسب نیز برخوردار باشد. استفاده از رنگ‌های مرتبط با این حوزه مانند رنگ آبی و سفید در لوگو محصولات خانگی و الکتریکی می‌تواند به کارآمد شدن لوگو کمک می‌کند.

 • استفاده از نمادهای مرتبط با حوزه‌ی صنایع الکترونیک و محصولات خانگی

باید از اشکال و نمادهای مرتبط با این حوزه در طراحی لوگو لوازم خانه و الکترونیک استفاده نمود. برای نمونه استفاده از خود شکل لوازم خانگی و یا دستگاه الکترونیک برای لوگو لوازم خانگی ایرانی و یا فروشگاه الکترونیک، آن را جذاب و حرفه‌ای نشان می‌دهد.

 • قابل استفاده بودن لوگو صنایع الکترونیک و لوازم خانگی

لوگو یک تبلیغات کم هزینه، موفق و تاثیرگذار می‌باشد. لوگو لوازم خانگی و صنایع الکترونیک باید به نحوی طراحی شود که در جاهای مختلف بتوان از آن استفاده کرد. با درج برند شما بر روی شیشه و محصولات، کارت ویزیت‌ها، بنرها، تراکت‌ها و همچنین استفاده از آن در شبکه‌های اجتماعی، به دیده شدن برند خود کمک کنید.

سفارش طراحی لوگو صنایع الکتریک و لوازم خانگی:

اهمیت طراحی لوگو صنایع الکتریک و لوازم خانگی بر هیچکس پوشیده نیست. لذا، ضروری است که طراحی آن را به افراد ماهر، متخصص و قدرتمند در این حوزه بسپارید.

استودیو طراحی لوگو مونس خواه با داشتن تجربه‌هایی موفق در طراحی لوگو برای کسب و کارهای مختلف و داشتن افراد ماهر و متخصص در امر برندسازی و طراحی لوگوهای خلاقانه و مناسب، آمادگی خود را جهت سفارش طراحی لوگو لوازم خانگی و صنایع الکتریک اعلام می‌کند. همچنین، سفارش طراحی لوگو برای کلیه فروشگاه‌های صنایع الکتریک، تولید کنندگان، وارد کنندگان و افرادی که در حوزه صنایع الکتریک و لوازم خانگی مشغول فعالیت هستند، پذیرفته می‌شود.

طراحی لوگو محصولات خانگی و صنایع الکتریک نیازمند توجه به جزئیات و خلاقیت است. با رعایت نکاتی که در این مقاله ذکر شد و با همکاری با طراحان حرفه‌ای، می‌توانید لوگویی قوی و شناخته شده برای برندتان طراحی کنید. لوگوی شما باید هویت و استایل برندتان را منعکس کند و در یاد مشتریان بماند. برای کسب اطلاعات بیشتر از طراحی لوگو و هویت بصری و همچنین قیمت آنها، می توانید با مجموعه‌ی مونس خواه از طریق واتساپ و صفحه تماس با ما ارتباط برقرار کنید.

دسته بندی مجله طراحی
فهرست مطالب صفحه

مطالب مرتبط