بهترین شرکت های طراحی لوگوی جهان

لوگو یک واژه لاتین می‌باشد که اصولا به صورت تصویر، نوشتار، نماد، علامت و یا ترکیب این موارد است. این کلمه به معنای نشانه گرافیکی بوده و معرف یک برند می‌باشد. منشاء طراحی لوگو یونان باستان و زمان اختراع هیروگلیف بوده و بعدها به سومر و ایران نیز رسیده است.

این مورد در ابتدا روی سکه ها اجرا شده. جالب است بدانید لوگوی مدرنی که امروزه می‌شناسیم از زمان رنسانس یعنی حدودا قرن 13 پا به عرصه گذاشته است.

امروزه طراحان لوگوی بسیار حرفه ای در این عرصه فعالیت می کنند. که هرکدام در یکی از حوزه ها تخصص دارند، این طراحان طراحی لوگو شرکتی، طراحی لوگوی پزشکی، طراحی تایپوگرافی، طراحی لوگو تایپ، طراحی اسم، طراحی نشان تجاری و طراحی آیکون اختصاصی را به نحو احسن انجام دهد.

شرکت های طراحی لوگو و طراحی آرم نیز وجود دارند که با استخدام طراحان کاربلد در هر حوزه می توانند تمامی این خدمات را ارائه دهند. قیمت لوگو یا همان قیمت طراحی لوگو به نسبت نوع طراحی و یا میزان حرفه ای بودن طراح قابل تغییر است. این افراد بعد از دریافت سفارش طراحی لوگو قیمت مد نظر خود را به صاحب کسب و کار ارائه می دهند.

اصولا شرکت های طراحی لوگو نیز لیست قیمت لوگو ی متفاوتی به نسبت فرد به مشتری ارائه می دهند. در واقع می توان گفت این شرکت های طراحی به جهت اعتبار خود تعرفه طراحی لوگوی متفاوت و مختص خود را دارند. شرکت های طراحی لوگوی معروفی در ایران وجود دارند که بهترین لوگوها را در زمینه های مختلف توسط بهترین طراحان ارائه می دهند. به جرئت می توان گفت استودیو طراحی مونس خواه یکی از این شرکت ها می باشد.

شرکت های معتبری در کل جهان وجود دارد که طراحان معروفی در استخدام خود دارند. در این مقاله می خواهیم در مورد بهترین شرکت های طراحی لوگوی جهان و بهترین طراحان لوگو اطلاعاتی ارئه دهیم.

بهترین شرکت های طراحی لوگوی جهان

بهترین شرکت های طراحی لوگوی جهان

  • شرکت استاک لوگو

این شرکت از معروف ترین، گرانترین و بهترین شرکت های طراحی لوگوی جهان می باشد که از معروفترین لوگوهای این شرکت می توان به لوگوی بانک نیوزیلند و بانک استرالیا اشاره کرد.

  • Landor Associates

landor associates از دیگر شرکت های مطرح در زمینه طراحی لوگو می باشد، که از معروفترین لوگوهای آن می توان به لوگوی کمپانی اکسنجر اشاره کرد.

  • Wolff Ollins

کمپانی Wolff Ollins نیز یکی دیگر از بهترین شرکت های طراحی لوگوی جهان می باشد. از معروفترین اثرهای

این کمپانی می توان به لوگوی بازی‌های المپیک ۲۰۱۲ لندن اشاره کرد.

  • Landor Associates

Landor Associate نیز شرکتی دیگر از شرکتهای طراحی لوگو در جهان می باشد. از ناب ترین طرحهای این شرکت می توان به لوگوی مرکز City of Melbourne در شهر ملبورن استرالیا و لوگوی جدید شرکت مشاوره     Accentureاشاره کرد.

  • Marque Agency

Marque Agency به عنوان یک شرکت تبلیغاتی و مشاوره ای شناخته شده است که لوگوی بازی‌های ۲۰۱۴ گلاسگو توسط این آژانس خلق شده است.

در قسمت اول این نوشته به 5 مورد از بهترین شرکت های طراحی لوگوی جهان اشاره شد که توانسته اند با ارائه‌ی لوگوهای خاص نام شرکت خود را در لیست بهترین شرکت های طراحی لوگوی جا دهند. در ادامه می خواهیم به چند مورد از طراحان لوگوی معروف نیز اشاره کنیم:

بهترین طراحان لوگو در جهان

  • ریموند لووی طراح معروفی که با طراحی لوگوی شل و بریتیش پترولیوم به شهرت رسید.پ
  • والترلاندرو که یک طراح و گرافیست آلمانی است که لوگوی فدرال اکسپرس توسط این طراح خلق شده است.
  • ساگی هاویو نیز یکی از معروفترین و مشهورترین طراحان لوگو می باشد. از محبوب ترین طرحهای او می توان به لوگوی های آرمانی ، پارک ملی نیویورک و کتابخانه کنگره اشاره کرد.
  • ادوارد زهرابیان طراح معروفی که لوگوی ایران ایر را طراحی کرده است.

همانطور که در ابتدا گفته شد لوگو به معنای نشانه گرافیکی بوده و معرف یک برند می‌باشد و از طرفی بر ارزش محصول و خدمات برند می افزاید. می توان گفت اگر لوگو بتواند برند را به طور کامل ارائه دهد سبب تحریک مشتریان برای استفاده از خدمات این شرکت می شود.

در این صورت است که لوگو معنای واقعی خود را در می یابد. پس اگر صاحب کسب و کاری هستید و می‌خواهید لوگوی مناسب کسب و کار خود را طراحی کنید. بهتر است این کار را به افراد یا شرکت های کاربلد بدهید. در این صورت است که نتیجه شگفت انگیز را خواهید دید.

|
+1
| 416

طراحی لوگو در تبریز

لوگوی شما چهره برند شماست. فرض کنید هر آنچه برای رقم زدن یک کسب‌وکار موفق لازم بوده را آماده کرده‌اید. محصولات و خدمات مناسبی را تدارک دیده‌اید، کارکنان خوبی را استخدام کرده‌اید و در بازار مشغول به فعالیت هستید، اما چهره‌ای بصری برای کسب‌وکارتان ترسیم نکرده‌اید؛ در این صورت، چگونه خواهید توانست خودتان را به […]

استراتژی انتخاب نام تجاری کسب و کار

به عنوان صاحب یک کسب و کار کوچک ممکن است فکر می کنید نام تجاری چیزی است که فقط به بهترین شرکتها مانند اپل، گوگل و مک دونالد هستند. اما حقیقت این است که مهم نیست چقدر شرکت شما بزرگو یا کوچک باشد؛ اگر در صاحب کسب و کاری هستید، باید درباره نام تجاری آن […]

۲۶ قانون تایپوگرافی دیجیتال برای مبتدیان

تایپوگرافی چیزی است که می‌تواند باعث شود طراحی عالی به نظر برسد و یا شکست بخورد.هنر زیبای تایپوگرافی به‌وضوح یکی از ابتدایی‌ترین مهارت‌هایی است که هر طراح باید بر آن مسلط شود. هر چه باشد، آیا شما یک طراح تازه کار هستید؟ اگر پاسختان مثبت باشد پس عالی است، چراکه شما در جای مناسبی برای […]

تاثیر شبکه های اجتماعی بر طراحی لوگو

  تقریبا هر کس یک گوشی هوشمند دارد و تقریبا همه ما از رسانه اجتماعی استفاده می کنیم. رسانه اجتماعی نحوه ارتباط و مصرف محتوای روزانه را تغییر داد. این تغییر تاثیری مستقیم بر طراحی طراحان لوگو دارد و در این مقاله می خواهم از چندین پیشرفت که متوجه شده ام صحبت کنم. ما باید […]

رنگهای به کار رفته در لوگو به چه معناست؟ (بخش دوم)

همانطور که در بخش اول مقاله گفته شد انتخاب رنگ لوگو مناسب می تواند نقاط قوت کسب و کار شما را برجسته کند و به شما در جذب مشتری مناسب کمک کند. ترکیب اشتباه آن نیز می تواند اثر معکوس داشته باشد. بنابراین شناخت رنگهای به کار رفته در لوگو ضروری است. همانطور که می […]

لوگوهای شگفت انگیز هتل

صنعت میهمان نوازی بسیار فراتر از هتل ها ، متل ها و مسافرخانه ها از طریق اقامت به طیف وسیعی از امکانات گسترش یافته است. تعریف هویت از طریق برند تجاری باعث شده است که هتلها بتوانند از گذشته تا به امروز مشتریان خود را متقاعد کنند که چرا باید در کنار شما آنها بمانند. […]

guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments
whatsapp support
در حال بارگزاری
لطفا اتصال اینترنت خود را بررسی کنید...