سفارش طراحی لوگو گل فروشی ها و گلخانه ها

طراحی لوگو گلفروشی ها و گلخانه ها

اگر شما به تازگی یک فروشگاه گلفروشی افتتاح کرده اید، یا حتی سالها است که یک فروشگاه گلفروشی دارید حتما نامی هم برای آن انتخاب کرده اید که مشتریان فروشگاه، گلفروشی شما را با این نام می شناسند. ممکن است که در سطح شهر یا کشور گلفروشی های زیادی مشابه نام گلفروشی شما وجود داشته باشد. طراحی لوگو گل فروشی ها و گلخانه ها در مسیر خاص بودن تجارت پیش رو بسیار موثر است وکمک شایانی می کند تا کسب و کار شما کاملا از دیگر رقبا متفاوت جلوه کند.

کسب و کار شما از نگاه مخاطب

داشتن یک لوگو با المان های مربوط به گلفروشی بر روی کارت ویزیت، تراکت های تبلیغاتی و شیشه فروشگاه بیش از هر چیز نام فرشگاه شما را در ذهن مشتری ماندگارتر می کند. گل فروشی از آن دسته مشاغلی است که می توان با استفاده از فرم های هندسی گلها، حروف فانتزی و بهره بردن از رنگهای شاد و هیجان انگیز به جذب مشتری پرداخت.

هیچ چیز نمی تواند مانند یک لوگوی حرفه ای بر روی کارت ویزیت فروشگاه گلفروشی شما توجه مشتری را جذب نماید. سلیقه شما در تزئین گلها، انتخاب آنها و چیدمان درست در لوگوی شما برای مخاطب روشن می شود. مخاطبین امروز با هوش و ذکاوت بالا تفاوت یک لوگوی حرفه ای را از یک لوگوی ساده و معمولی خواهند فهمید و مطابق با آن بیزینس شما را قضاوت می کنند.

لوگوی شما باید برای مخاطبانتان جذاب و البته قابل تشخیص باشد. نمونه‌های زیادی در تاریخ برای بهبود این عوامل اقدام به بازطراحی لوگو خود کرده اند. برای مشاهده این موارد کافیست وارد مقاله بازطراحی لوگوهای معروف شوید.

لوگو منعکس کننده ظاهر تجارت شما است

هنگامی که مخاطب لوگوی اختصاصی فروشگاه شما را می بیند به خوبی متوجه تفاوت بقیه شما با دیگر رقبا خواهد شد. از نگاه بیننده کسب و کار شما چنان مهم و با ارزش است که دارای یک نشان اختصاصی است. چنانچه طرح لوگوی شما دارای جلوه های بصری در طرح و رنگ نیز باشد، بدون شک کارت ویزیت فروشگاه گلفروشی شما را نزد خود نگه خواهد داشت. این یک روش موثر برای جذب مشتریان پایدار و وفادار است.

لوگوها همیشه سطحی نیستند. اضافه شدن مفاهیمی مانند روانشناسی رنگ و شکل توانسته است این شاخه از مارکتینگ را هم تحت تاثیر قرار دهد. برای آشنایی بیشتر با این مفاهیم پیشنهاد میکنیم مقاله بررسی لوگوها از نظر روانشناسی شکل و رنگ را مطالعه کنید.

اگر شما صاحب یک گلخانه زیبا با تنوع گلهای متنوع هستید لازم است تا برای معرفی گلخانه خود و جذب مشتری کاری انجام دهید و چه کاری بهتر از طراحی لوگو گل فروشی ها و گلخانه ها که مشتری با دیدن این لوگو متوجه شود که شما صاحب یک گلخانه هستید. یک لوگو حاوی اطلاعات مختصری در مورد نوع و چگونگی تجارت شما است. هماهنگی طرح لوگو با نام تجاری شما باعث ماندگاری در ذهن مخاطب خواهد شد.

سفارش طراحی لوگو گل فروشی ها و گلخانه ها

برای داشتن یک لوگوی حرفه ای باید به سراغ افراد حرفه ای و متخصص بروید. سفارش طراحی لوگو گلفروشی ها و گلخانه ها به تیم مونس خواه لوگویی در شان کسب و کار شما به همراه خواهد شد. این تیم با داشتن گرافیست های حرفه ای و با ذوق و با توجه به نوع کسب و کار شما بهترین لوگو را طراحی و ارائه می نماید. مونس خواه با سالها تجربه در امر طراحی لوگو برای مشاغل مختلف آماده پذیرش سفارش لوگو برای فروشگاه های گلفروشی، گلخانه ها، شرک های واردات و صادارت گل و کلیه تولیدکنندگان و عرضه کنندگان در این حوزه می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *