سفارش طراحی لوگو گل فروشی ها و گلخانه ها

طراحی لوگو گل فروشی ها و گلخانه ها

لوگو گل فروشی‌ و گلخانه‌ می‌تواند یک نماد برجسته و قابل تشخیص برای برند شما باشد. طراحی لوگو گل نقش مهمی در جذب مشتریان و شناخته شدن شما در صنعت گل دارد. در این مقاله، نکات مرتبط با طراحی لوگو در حوزه گل فروشی‌ها و گلخانه‌ها را بررسی خواهیم کرد.
اگر شما به تازگی یک فروشگاه گل‌ فروشی افتتاح کرده‌اید، یا حتی سال‌ها است که یک فروشگاه گل فروشی دارید، حتما نامی هم برای آن انتخاب نموده‌اید که مشتریان فروشگاه، گلفروشی شما را با آن نام می‌شناسند. ممکن است که در سطح شهر یا کشور، گل فروشی‌های زیادی مشابه نام گل فروشی شما وجود داشته باشد. طراحی لوگو گلخانه و گل فروشی در مسیر خاص بودن تجارت پیش روی شما بسیار موثر است وکمک شایانی می‌کند تا کسب و کار شما، کاملا از دیگر رقبا متفاوت جلوه کند.

اهمیت داشتن لوگو گل فروشی و گلخانه

  • طراحی لوگو گلخانه و گل فروشی، باعث منحصر به فرد شدن و یونیک شدن گلخانه یا مغازه‌ی گل فروشی می‌شود.
  • با طراحی لوگو گل و گیاه برای خود می‌توانید از منظر بازایابی و توسعه‌ی کسب و کار خود برتری داشته باشید.
  • استفاده از آرم و لوگو گل فروشی و گلخانه بر روی کارت ویزیت، تراکت‌های تبلیغاتی و شیشه‌ی فروشگاه‌ بیش از هر چیز برند شما را با مخاطب آشنا می‌کند و به این ترتیب، برند شما را در ذهن مشتری ماندگار می‌شود.
  • ایجاد هویت و برند و همچنین، توسعه‌ی برندینگ بدون داشتن لوگو گلخانه و گل فروشی برای فروشگاهتان امکان پذیر نخواهد بود.

نکات مهم در طراحی لوگو گلخانه و گل فروشی کدامند؟

در طراحی لوگو گل و گیاه، توجه به برخی نکات و استفاده از آنها می‌تواند سبب طراحی لوگویی کارآمد و مناسب شود. در ادامه این نکات را بررسی می‌کنیم.

انعکاس دهنده‌ی هویت برند

لوگویی که برای یک گل فروشی و یا گلخانه طراحی می‌شود، باید هویت و ارزش آن گلخانه یا گل فروشی را منعکس کند. به همین جهت باید لوگویی سازگار و متناسب با حوزه‌ی گل و گیاه و ارزش‌های برند طراحی کرد.

قابل استفاده بودن در اندازه‌ها و مکان‌های مختلف

باید بتوان لوگو گل فروشی و گلخانه را در اندازه‌های مختلف چاپ کرد و در جاهای مختلف استفاده نمود؛ بدون اینکه از لحاظ خوانایی و کیفیت مشکلی برای آن پیش بیاید.

استفاده از اشکال و نمادهای مرتبط در طراحی لوگو گل فروشی و گلخانه

استفاده از نمادها و اشکال گل و گیاه در طراحی لوگو گلخانه و گل فروشی می‌تواند لوگو کارآمدتر و سازگارتر نماید. به همین جهت، طراحی لوگو گل رز، لوگو رز طلایی، لوگو گل ارکیده، لوگو گل نرگس و … می‌تواند برای گل فروشی و گلخانه‌ها مناسب باشد.

اثرگذاری بر روی مخاطب

باید لوگوی طراحی شده بر روی مخاطب اثرگذار باشد. به همین دلیل، طراحی ساده‌ی لوگو می‌تواند مخاطب را تحت تاثیر قرار دهد. مخاطب با یک لوگوی ساده‌ی گل فروشی بهتر ارتباط برقرار می‌کند و از طریق آن آسانتر می‌تواند به ارزش‌ها و هویت برند پی ببرد. همچنین، طراحی ساده‌ی لوگو گلخانه و گل فروشی به حک شدن و ماندگاری آن لوگو در ذهن مخاطب نیز کمک می‌کند.

لوگوی شما باید برای مخاطبانتان جذاب و البته قابل تشخیص باشد. نمونه‌های زیادی در تاریخ برای بهبود این عوامل اقدام به بازطراحی لوگو خود کرده‌اند. برای مشاهده این موارد کافیست وارد مقاله بازطراحی لوگوهای معروف شوید.

استفاده از رنگ‌ها و فونت‌های مناسب

لوگو گل فروشی و گلخانه باید از فونت خوانایی برخوردار باشد. در مورد رنگ نیز باید گفت که در طراحی لوگوی گل(Flower logo design) می‌توان از رنگ‌های زنده و طبیعی مانند سبز و یا رنگ‌های دیگری مانند صورتی، زرد و قرمز استفاده کرد. برای مقوله‌ی رنگ می‌توان از روانشناسی رنگ نیز بهره‌مند شد.

طراحی لوگو گل فروشی و گلخانه توسط مجموعه‌ی مونس خواه

برای داشتن یک لوگوی حرفه‌ای باید به سراغ افراد حرفه‌ای و متخصص بروید. سفارش طراحی لوگو گلخانه و گل فروشی به تیم مونس خواه، سبب طراحی لوگویی در شأن کسب و کار شما خواهد شد. این تیم با داشتن گرافیست‌های حرفه‌ای و با ذوق و با توجه به نوع کسب و کار شما، بهترین لوگو را طراحی و ارائه خواهد کرد. مجموعه‌ی مونس خواه با سال‌ها تجربه در امر طراحی لوگو برای مشاغل مختلف، آماده پذیرش سفارش لوگو برای فروشگاه‌های گلفروشی، گلخانه‌ها، شرکت‌های واردات و صادارت گل و کلیه تولیدکنندگان و عرضه کنندگان در این حوزه می‌باشد.

شما مخاطبین می‌توانید از طریق واتساپ (09059000190) و صفحه تماس با ما، با استودیو مونس خواه ارتباط برقرار نمایید.

دسته بندی مجله طراحی
فهرست مطالب صفحه

مطالب مرتبط