لوگوهای به یادماندنی در ساخت و ساز

لوگوهای به یادماندنی در ساخت و ساز

به دلیل گستردگی بازار، دامنه ی گسترده ای برای رشد شرکتهای ساخت و ساز وجود دارد. براساس برآوردهای انجام شده، درآمد سالانه صنعت ساخت و ساز در ایالات متحده حدود ۱٫۷۳۱ تریلیون دلار است. بنابراین، علی رغم رقابت سخت، شرکت های تازه تاسیس فرصتی برای رشد خواهند داشت.

در عین حال رقابت نیز با ورود هر شرکت جدید در بازار شدت می گیرد. این باعث می شود صاحبان کسب و کار برای ایجاد هویت در این زمینه به طوری که مشتریان شرکت را تشخیص دهند و در نتیجه باعث قرارداد جدید با شرکت می شود دست به کار شوند.

تمام استراتژی های بازاریابی در زمینه ساخت و ساز و ساخت ابزار ابتدا نیازمند یک آرم خوب است که به عنوان نمادی از شرکت عمل می کند. با گذشت زمان، آرم های ساختمانی نماد کیفیت خدمات ساختمانی می شود که شرکت فراهم می کند.

بعدها، مردم شروع به نگاه کردن لوگو می کنند که به عنوان علامت اعتماد و قابلیت اطمینان شرکت است. چنین هویت نام تجاری ایجاد شده توسط آرم های شرکت ساخت و ساز کمک می کند تا ایجاد یک پایگاه مشتری وفادار، که اساس رشد سریع هر کسب و کار است را داشته باشند.

اگر شما صاحب یک کسب و کار ساخت و ساز و ابزار هستید، اطمینان حاصل کنید که آرم شما طراحی جذاب و قابل توجهی داشته باشد. چنین آرم های ساختمانی حرفه ای قادر به جذب مشتریان بالقوه خود با شرکت با قراردادهای بیشتر هستند. اگر شما یک طراح لوگو هستید، سعی کنید لوگوهایی را طراحی کنید که برخی عناصر برای بینندگان تعجب آور باشد.

در اینجا ما ۵ لوگوی صنعت ساختمانی که به یاد ماندنی و الهام بخش هستند را بیان می کنیم یا به بیانی دیگر لوگوهای به یادماندنی در ساخت و ساز

لوگوی R&D Building Solutions

شرکت از عناصر متعارف برای تحریک احساسات وطن پرستی استفاده می کند. این شرکت قصد دارد مردم به افتخار کشور خود در ایالات متحده احساس داشته باشند. از طریق مسیر وطن پرستی این شرکت می خواهد مشتریان بالقوه خود را به کسب و کار در ساخت و ساز تبدیل کند.

R&D Building logo
R&D Building logo

بنابراین، استفاده گسترده از عناصر پرچم امریکا (رنگ ها و ستاره ها) وجود دارد. جغد نماد عقل است. عناصر دیگر مانند خانه، پنجره ها، درختان و غیره نیز در این لوگو به کار رفته اند تا آن را منحصر به فرد نگاه دارند.

لوگوی CM HOME Solutions

طراحی لوگو این شرکت ساخت و ساز ساده است اما منحصر به فردی خود را دارد. دو لایه پشت بام در لوگو وجود دارد که نشان دهنده زمینه ساخت و ساز این شرکت است. در پس زمینه، درختان وجود دارد که نمادی از خانه شاد و محیط زیست است.

CM HOME Solutions
CM HOME Solutions

به این ترتیب، پیام لوگو ایجاد خانه های بزرگ و خانوادگی برای مردم است. رنگ سبز در لوگو به طور گسترده ای مورد استفاده قرار گرفته تا تأکید بر ارتباط زندگی با طبیعت باشد.

لوگوی Wise Home

لوگوی Wise Home یک نمونه عالی به جهت استفاده از هنر خط و نوع نوشتار به عنوان یک نیروی مشترک برای ایجاد آرم های به یادماندنی است. رنگ نارنجی که در کلمه Home استفاده شده،دارای انرژی، امید و شور و شوق است که سازندگان خانه تجربه می کنند.

Wise Home logo
Wise Home logo

به دلیل استفاده از این رنگ، لوگو نشان منحصر به فردی می گیرد و در حافظه مشتریان باقی می ماند. چنین آرم هایی ارزش سایر آیتم های طراحی گرافیک مانند طراحی کارت ویزیت را افزایش می دهد، البته تا وقتی که همان لوگو چاپ شده باشد.

لوگوی Asphalt Paving

بلافاصله بعد از دیدن آرم می دانیم که فعالیت این شرکت در زمینه صنعت ساخت و ساز است. کار این شرکت ساخت پیاده رو و اسفالت معابر و جاده است. رنگ زرد به طور گسترده ای در ترافیک و ساخت و ساز جاده استفاده می شود. از این رو، رنگ رزد غالب این طراحی لوگو است. شکل شش ضلعی آرم برای ساخت و ساز و ساختمان می باشد.

 

Asphalt Paving logo
Asphalt Paving logo

لوگوی The Gutter Guy

لوگوی The Gutter Guy به وضوح زمینه ساخت و ساز شرکت را بیان می کند. این شرکت در زمینه ساخت ناودان فعالیت دارد. رنگ سبز در لوگو برای تمیزی محیط است. این مرد در لوگو به نظر می رسد هوشمند و حرفه ای قرار گرفته است، تا حامل پیام نام تجاری این شرکت باشد ویکی از لوگوهای به یادماندنی در ساخت و ساز باشد.

The Gutter Guy
The Gutter Guy

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

2 × چهار =

Visual Portfolio, Posts & Image Gallery for WordPress

لوگو رستوران نوستیمو

لوگو رستوران نوستیمو

لوگوی اپلیکیشن زیوو

لوگوی اپلیکیشن زیوو

لوگوی رستوران کوکو

لوگوی رستوران کوکو

لوگوی شارلوت

لوگوی شارلوت

لوگوی آویز

لوگوی آویز

طراحی لوگوی پیشروپلاست

طراحی لوگوی قریه

طراحی لوگوی قریه
لوگو رستوران نوستیمو
لوگوی اپلیکیشن زیوو
لوگوی رستوران کوکو
لوگوی شارلوت
طراحی لوگوی پیشروپلاست
طراحی لوگوی قریه