لوگوهای به یادماندنی در ساخت و ساز

 

به دلیل گستردگی بازار، دامنه ی گسترده ای برای رشد شرکتهای ساخت و ساز وجود دارد. براساس برآوردهای انجام شده، درآمد سالانه صنعت ساخت و ساز در ایالات متحده حدود ۱٫۷۳۱ تریلیون دلار است. بنابراین، علی رغم رقابت سخت، شرکت های تازه تاسیس فرصتی برای رشد خواهند داشت.

در عین حال رقابت نیز با ورود هر شرکت جدید در بازار شدت می گیرد. این باعث می شود صاحبان کسب و کار برای ایجاد هویت در این زمینه به طوری که مشتریان شرکت را تشخیص دهند و در نتیجه باعث قرارداد جدید با شرکت می شود دست به کار شوند.

تمام استراتژی های بازاریابی در زمینه ساخت و ساز و ساخت ابزار ابتدا نیازمند یک آرم خوب است که به عنوان نمادی از شرکت عمل می کند. با گذشت زمان، آرم های ساختمانی نماد کیفیت خدمات ساختمانی می شود که شرکت فراهم می کند.

بعدها، مردم شروع به نگاه کردن لوگو می کنند که به عنوان علامت اعتماد و قابلیت اطمینان شرکت است. چنین هویت نام تجاری ایجاد شده توسط آرم های شرکت ساخت و ساز کمک می کند تا ایجاد یک پایگاه مشتری وفادار، که اساس رشد سریع هر کسب و کار است را داشته باشند.

اگر شما صاحب یک کسب و کار ساخت و ساز و ابزار هستید، اطمینان حاصل کنید که آرم شما طراحی جذاب و قابل توجهی داشته باشد. چنین آرم های ساختمانی حرفه ای قادر به جذب مشتریان بالقوه خود با شرکت با قراردادهای بیشتر هستند. اگر شما یک طراح لوگو هستید، سعی کنید لوگوهایی را طراحی کنید که برخی عناصر برای بینندگان تعجب آور باشد.

در اینجا ما ۵ لوگوی صنعت ساختمانی که به یاد ماندنی و الهام بخش هستند را بیان می کنیم

لوگوی R&D Building Solutions

شرکت R&D Building از عناصر متعارف برای تحریک احساسات وطن پرستی استفاده می کند. این شرکت قصد دارد مردم به افتخار کشور خود در ایالات متحده احساس داشته باشند. از طریق مسیر وطن پرستی این شرکت می خواهد مشتریان بالقوه خود را به کسب و کار در ساخت و ساز تبدیل کند.

لوگوهای به یادماندنی در ساخت و ساز

بنابراین، استفاده گسترده از عناصر پرچم امریکا (رنگ ها و ستاره ها) وجود دارد. جغد نماد عقل است. عناصر دیگر مانند خانه، پنجره ها، درختان و غیره نیز در این لوگو به کار رفته اند تا آن را منحصر به فرد نگاه دارند.

لوگوی CM HOME Solutions

طراحی لوگو این شرکت ساخت و ساز ساده است اما منحصر به فردی خود را دارد. دو لایه پشت بام در لوگو وجود دارد که نشان دهنده زمینه ساخت و ساز این شرکت است. در پس زمینه، درختان وجود دارد که نمادی از خانه شاد و محیط زیست است.

لوگوهای به یادماندنی در ساخت و ساز

به این ترتیب، پیام لوگو ایجاد خانه های بزرگ و خانوادگی برای مردم است. رنگ سبز در لوگو به طور گسترده ای مورد استفاده قرار گرفته تا تأکید بر ارتباط زندگی با طبیعت باشد.

لوگوی Wise Home

لوگوی Wise Home یک نمونه عالی به جهت استفاده از هنر خط و نوع نوشتار به عنوان یک نیروی مشترک برای ایجاد آرم های به یادماندنی است. رنگ نارنجی که در کلمه Home استفاده شده،دارای انرژی، امید و شور و شوق است که سازندگان خانه تجربه می کنند.

لوگوهای به یادماندنی در ساخت و ساز

به دلیل استفاده از این رنگ، لوگو نشان منحصر به فردی می گیرد و در حافظه مشتریان باقی می ماند. چنین آرم هایی ارزش سایر آیتم های طراحی گرافیک مانند طراحی کارت ویزیت را افزایش می دهد، البته تا وقتی که همان لوگو چاپ شده باشد.

لوگوی Asphalt Paving

بلافاصله بعد از دیدن آرم می دانیم که فعالیت این شرکت در زمینه صنعت ساخت و ساز است. کار این شرکت ساخت پیاده رو و اسفالت معابر و جاده است. رنگ زرد به طور گسترده ای در ترافیک و ساخت و ساز جاده استفاده می شود. از این رو، رنگ رزد غالب این طراحی لوگو است. شکل شش ضلعی آرم برای ساخت و ساز و ساختمان می باشد.

لوگوهای به یادماندنی در ساخت و ساز

لوگوی The Gutter Guy

لوگوی The Gutter Guy به وضوح زمینه ساخت و ساز شرکت را بیان می کند. این شرکت در زمینه ساخت ناودان فعالیت دارد. رنگ سبز در لوگو برای تمیزی محیط است. این مرد در لوگو به نظر می رسد هوشمند و حرفه ای قرار گرفته است، تا حامل پیام نام تجاری این شرکت باشد.

لوگوهای به یادماندنی در ساخت و ساز

 

|
0
| 432

۵۰ نکته حرفه ای در مورد طراحی لوگو – سری دهم

وقتی قصد طراحی یک لوگو را دارید ، یکی از اهداف شما این است که معنی و مفهوم ارزش های اساسی کمپانی را تا حد امکان ساده سازی کنید. در طراحی لوگو lock-up را ایجاد کنید یک lock-up واژه ای است که برای تووصیف طرح لوگو با آیکون ها ، فونت و متن استفاده می‌شود. […]

لوگوهای شگفت انگیز هتل

  صنعت میهمان نوازی بسیار فراتر از هتل ها ، متل ها و مسافرخانه ها از طریق اقامت به طیف وسیعی از امکانات گسترش یافته است. تعریف هویت از طریق برند تجاری باعث شده است که هتلها بتوانند از گذشته تا به امروز مشتریان خود را متقاعد کنند که چرا باید در کنار شما آنها […]

طراحی لوگو پزشکی

لوگو یا آرم عنصری گرافیکی از علائم یا برچسب‌ها است به‌طوری که با سبک حروف یا قلم خاصی تنظیم شده یا به صورت ویژه اما خوانایی چیده شده‌است. شکل، رنگ، سبک حروف و … باید مشخصاً از دیگر علایم مشابه بازار متفاوت باشد. به زبان عامیانه لوگو نشانه یا علامتی گرافیکی است که توسط سرمایه داران […]

۵۰ نکته حرفه ای در مورد طراحی لوگو – سری پنجم

طراحی بصری به معنای داشتن مهارت های طراحی است. اینکه چگونه می‌توانید ایده ای را اجرا کنید و سبک انتخاب شده را به کار ببندید. ممکن است مفهوم انتخابی قوی باشد، سبک مناسب انتخاب گردد اما اجرای ضعیف آن نتیجه بسیار بدی بر روی طراحی شما خواهدد داشت. سه اصل مهم: مفهوم ، سبک و […]

مطالعه موردی طراحی لوگو | جگوار

معنی و تاریخچه لوگو جگوار جگوار در سال ۱۹۲۲ به عنوان کمپانی Swallow Sidecar تاسیس شد و اولین وسایل نقلیه تولید شده توسط کارآفرینان بریتانیا نشان SS را بر روی کاپوت خودرو ها گذاشتند. “جگوار” به نام شرکت در سال ۱۹۳۵ اضافه شد. قبل از پایان جنگ در سال ۱۹۴۵ بخش “SS” از لوگو به دلایل […]

فرآیند طراحی لوگو های موفق و جذاب

  لوگو در اولین ملاقات با مشتری یا کارفرما، مهم‌ترین چیزی است  که جلب توجه می‌کند بنابراین یک امر ضروری و حیاتی برای موفقیت یک برند در بازاریابی است. اگر برند‌ی قوی و جذاب برای خود ایجاد نکنیم به سرعت در اقیانوس بازار رقبا سقوط خواهیم کرد. یکی از برداشت‌های نادرست در دنیای کسب‌وکار این است […]

whatsapp support
در حال بارگزاری
لطفا اتصال اینترنت خود را بررسی کنید...