لوگوهای به یادماندنی در ساخت و ساز

 

به دلیل گستردگی بازار، دامنه ی گسترده ای برای رشد شرکتهای ساخت و ساز وجود دارد. براساس برآوردهای انجام شده، درآمد سالانه صنعت ساخت و ساز در ایالات متحده حدود ۱٫۷۳۱ تریلیون دلار است. بنابراین، علی رغم رقابت سخت، شرکت های تازه تاسیس فرصتی برای رشد خواهند داشت.

در عین حال رقابت نیز با ورود هر شرکت جدید در بازار شدت می گیرد. این باعث می شود صاحبان کسب و کار برای ایجاد هویت در این زمینه به طوری که مشتریان شرکت را تشخیص دهند و در نتیجه باعث قرارداد جدید با شرکت می شود دست به کار شوند.

تمام استراتژی های بازاریابی در زمینه ساخت و ساز و ساخت ابزار ابتدا نیازمند یک آرم خوب است که به عنوان نمادی از شرکت عمل می کند. با گذشت زمان، آرم های ساختمانی نماد کیفیت خدمات ساختمانی می شود که شرکت فراهم می کند.

بعدها، مردم شروع به نگاه کردن لوگو می کنند که به عنوان علامت اعتماد و قابلیت اطمینان شرکت است. چنین هویت نام تجاری ایجاد شده توسط آرم های شرکت ساخت و ساز کمک می کند تا ایجاد یک پایگاه مشتری وفادار، که اساس رشد سریع هر کسب و کار است را داشته باشند.

اگر شما صاحب یک کسب و کار ساخت و ساز و ابزار هستید، اطمینان حاصل کنید که آرم شما طراحی جذاب و قابل توجهی داشته باشد. چنین آرم های ساختمانی حرفه ای قادر به جذب مشتریان بالقوه خود با شرکت با قراردادهای بیشتر هستند. اگر شما یک طراح لوگو هستید، سعی کنید لوگوهایی را طراحی کنید که برخی عناصر برای بینندگان تعجب آور باشد.

در اینجا ما ۵ لوگوی صنعت ساختمانی که به یاد ماندنی و الهام بخش هستند را بیان می کنیم

لوگوی R&D Building Solutions

شرکت R&D Building از عناصر متعارف برای تحریک احساسات وطن پرستی استفاده می کند. این شرکت قصد دارد مردم به افتخار کشور خود در ایالات متحده احساس داشته باشند. از طریق مسیر وطن پرستی این شرکت می خواهد مشتریان بالقوه خود را به کسب و کار در ساخت و ساز تبدیل کند.

لوگوهای به یادماندنی در ساخت و ساز

بنابراین، استفاده گسترده از عناصر پرچم امریکا (رنگ ها و ستاره ها) وجود دارد. جغد نماد عقل است. عناصر دیگر مانند خانه، پنجره ها، درختان و غیره نیز در این لوگو به کار رفته اند تا آن را منحصر به فرد نگاه دارند.

لوگوی CM HOME Solutions

طراحی لوگو این شرکت ساخت و ساز ساده است اما منحصر به فردی خود را دارد. دو لایه پشت بام در لوگو وجود دارد که نشان دهنده زمینه ساخت و ساز این شرکت است. در پس زمینه، درختان وجود دارد که نمادی از خانه شاد و محیط زیست است.

لوگوهای به یادماندنی در ساخت و ساز

به این ترتیب، پیام لوگو ایجاد خانه های بزرگ و خانوادگی برای مردم است. رنگ سبز در لوگو به طور گسترده ای مورد استفاده قرار گرفته تا تأکید بر ارتباط زندگی با طبیعت باشد.

لوگوی Wise Home

لوگوی Wise Home یک نمونه عالی به جهت استفاده از هنر خط و نوع نوشتار به عنوان یک نیروی مشترک برای ایجاد آرم های به یادماندنی است. رنگ نارنجی که در کلمه Home استفاده شده،دارای انرژی، امید و شور و شوق است که سازندگان خانه تجربه می کنند.

لوگوهای به یادماندنی در ساخت و ساز

به دلیل استفاده از این رنگ، لوگو نشان منحصر به فردی می گیرد و در حافظه مشتریان باقی می ماند. چنین آرم هایی ارزش سایر آیتم های طراحی گرافیک مانند طراحی کارت ویزیت را افزایش می دهد، البته تا وقتی که همان لوگو چاپ شده باشد.

لوگوی Asphalt Paving

بلافاصله بعد از دیدن آرم می دانیم که فعالیت این شرکت در زمینه صنعت ساخت و ساز است. کار این شرکت ساخت پیاده رو و اسفالت معابر و جاده است. رنگ زرد به طور گسترده ای در ترافیک و ساخت و ساز جاده استفاده می شود. از این رو، رنگ رزد غالب این طراحی لوگو است. شکل شش ضلعی آرم برای ساخت و ساز و ساختمان می باشد.

لوگوهای به یادماندنی در ساخت و ساز

لوگوی The Gutter Guy

لوگوی The Gutter Guy به وضوح زمینه ساخت و ساز شرکت را بیان می کند. این شرکت در زمینه ساخت ناودان فعالیت دارد. رنگ سبز در لوگو برای تمیزی محیط است. این مرد در لوگو به نظر می رسد هوشمند و حرفه ای قرار گرفته است، تا حامل پیام نام تجاری این شرکت باشد.

لوگوهای به یادماندنی در ساخت و ساز

 

سخن نهایی

استودیو طراحی مونس خواه یکی از معتبرترین شرکت های طراحی لوگو و طراحی آرم می باشد که در زمینه طراحی لوگو شرکتی، طراحی لوگوی پزشکی، طراحی تایپوگرافی، طراحی لوگو تایپ، طراحی اسم، طراحی نشان تجاری و طراحی آیکون اختصاصی تخصص دارد. این شرکت تعرفه طراحی لوگو مختص خود را دارا بوده و در مقابل هر سفارش طراحی لوگو ، قیمت لوگو، قیمت طراحی لوگو و در کل لیست قیمت لوگو خاصی را ارائه داده و لوگوی مورد نظر را طراحی می نماید.

جهت دیدن نمونه کارها و سفارش طراحی به سایت استودیو طراحی مونس خواه مراجعه نمایید.

|
0
| 836

وکتور لوگو چیست و چه کاربردی دارد؟

این لوگوها استفاده گسترده و بسیاری به منظور درج لوگوی شرکت ‌ها در صنعت چاپ، طراحی وب سایت، طراحی پوستر، کارت ویزیت، طراحی جلد کتاب و … طراحی می شود و به کاربر این امکان را می ‌دهند که تصاویری با کیفیت بالا خلق کنند. امروزه افرادی که با طراحی گرافیک کامپیوتری سرو کار دارند، […]

بررسی لوگوهای نئون

لوگوهای نئونی به خاطر شباهتشان به آرم های امروزی رایج تر هستند و حتی از زمان خودشان دارای محبوبیت بیشتر بین طراحان و شرکت ها کسب کرده اند. با این حال، آنها از حالت قدیمی خود خارج شدند و به سبک امروزی تر نزدیک شده اند. ما بر این باوریم که به خاطر تاریخچه ای […]

آرم های آینده نگر با سال نوری در حرکت هستند

  چرا اکنون زندگی می کنید در حالی که می توانید در آینده هم زندگی کنید؟ ماشین های زمان ممکن است وجود نداشته باشند (اما هنوز وجود ندارد)، اما تا زمانی که این کار انجام شود، می توانید برای قرار دادن نام تجاری خود در آینده با یک آرم آینده نگر تسویه حساب کنید. هر […]

نکات کلیدی در طراحی لوگو

لوگو نمادی تصویری معرف یک شرکت، محصول، سایت، وبلاگ و یا هویت یک برند است و به گونه ای طراحی می شوند که در عین سادگی حاوی بیشترین اطلاعات و نشانه های تصویری هستند. یک لوگو با طراحی حرفه ای توجهات افراد را جلب می کند که اثری ماندگار روی ذهن مردم دارد و برای […]

ایجاد گرادیانت بصورت اشکال نافرم

در این آموزش ما سعی کردیم با استفاده از ایلاستریتور یک گرادیانت با رنگ های جذاب و شاد ایجاد کنیم.در این آموزش ما نحوه ی استفاده از ابزار Gradient Mesh را برای خلق یک شکل کروی  نافرم رنگی را آموزش می دهیم. اثر هنری که امروز با استفاده از ایلاستریتور آموزش می دهیم یک گرادیانت […]

تاریخچه طراحی گرافیکی سیاه‌

این اواخر خیلی از مردم سیاه‌پوست در اخبار حضور داشتند. بیشتر این اخبار بد بوده. اخبار بد، همان‌طور که به اطلاع‌رسانی آن عادت نداریم، به مردم راه را نشان می‌دهد تا از آن آگاه شوند؛ از این نظر، ما گاهی پاسخ خود را مدیریت می‌کنیم. گاهی اوقات، آن واکنش موفق می‌شود کشش کمی به دست […]

guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments
whatsapp support
در حال بارگزاری
لطفا اتصال اینترنت خود را بررسی کنید...