طراحی لوگو شرکت ساختمانی معماری (اختصاصی + مشاوره رایگان)

سفارش طراحی لوگو شرکت ساختمانی

رقابت شدید در بین شرکت‌های فعال در زمینه ساختمانی و معماری، لزوم طراحی لوگو شرکت ساختمانی معماری را بیش از پیش به همه نشان داده است. هزینه‌بر بودن پروژه‌های ساختمانی اعتماد کردن کارفرمایان به شرکت‌ها را سخت کرده است. یکی از ملزومات جلب اعتماد کارفرمایان، داشتن یک لوگو استاندارد و حرفه‌ای است.

استودیو مونس خواه چه خدماتی در زمینه طراحی لوگو شرکت ساختمانی معماری ارائه می‌دهد؟

خدمات استودیو مونس خواه در زمینه طراحی لوگو شرکت ساختمانیتیم مونس خواه با آگاهی کامل از حساسیت قراردادهای یک شرکت ساختمانی، کامل‌ترین خدمات را در زمینه طراحی لوگو شرکت ساختمانی ارائه می‌کند.

همکاری با این استودیو به شما کمک می‌کند تا بتوانید به سادگی مشتریان خود را تحت تاثیر قرار دهید. این خدمات شامل:

 1. کارت ویزیت
 2. سربرگ A4 و A5
 3. پاکت نامه A4 و ملخی
 4. یادداشت
 5. مهر
 6. لوگو سایت
 7. پروفایل شبکه‌های اجتماعی
 8. واترمارک رسمی شرکت
 9. امضای پایانی ایمیل
 10. لوازم دفتری

.

مفاهیمی مانند کارخانه یا شرکت می‌توانند شکل‌های مختلفی داشته باشند اما در زمان مقایسه کردن آن‌ها، این لوگوی شماست که قرار است یک نقش کلیدی را بازی کند.

لوگوی هر شرکتی نشان دهنده ارزش‌ها و میزان حرفه‌ای بودن آن است و حکم امضای خصوصی برند را دارد. کار کردن با یک استودیوی طراحی نامناسب ممکن است به جای تقویت برند شما، آن را تخریب و به اعتبار شما لطمه وارد کند. به همین خاطر است که همکاری با بهترین شرکت طراحی لوگو برای این کار اهمیت بالایی دارد.

حساسیت‌های طراحی لوگو ساختمانی

طراحی لوگو برای کسب و کارهای مهم حساسیت‌های زیادی دارد. طراحی لوگو شرکت ساختمانی یا معماری هم از این قاعده مستثنی نیست. جلب توجه کردن لوگو برای مشتریان احتمالی فقط قسمتی از تاثیرگذاری لوگو شماست. البته موارد زیادی روی موثر بودن لوگو اثر دارند. برای مثال:

 1. سادگی لوگو بسیار مهم است. اگر لوگو شما جذاب اما پیچیده باشد به احتمال زیاد فراموش خواهد شد. حتی اگر طرف مقابل مشتاق همکاری با شما باشد، احتمال این که دوباره بتواند شما را پیدا کند کم است.
 2. استفاده درست از فضا یک اصل طراحی لوگو ساختمانی است که توسط بسیاری از افراد مبتدی رعایت نمی‌شود. طراحان لوگو حرفه‌ای حتی با خالی گذاشتن یک قسمت هم می‌توانند طرح بسازند و هم از شلوغ شدن فضا جلوگیری کنند.
 3. رنگ بندی در طراحی لوگو شرکت ساختمانی مانند سایر زمینه‌ها از اهمیت بالایی برخوردار است. یک ترکیب رنگ خوب علاوه بر زیبایی در انتقال مفاهیم هم اثرگذار است.
 4. ماندگاری لوگو برای یک شرکت ساختمانی معماری بسیار مهم است. اگر طراحی لوگو فقط بر اساس ترندهای روز انجام شود ممکن است تا چند سال عالی به نظر برسد اما با عوض شدن تدریجی ترندها با طرحی مواجه خواهید شد که به نظر زننده می‌رسد. در بهترین حالت قدیمی و غیر مدرن به نظر خواهید رسید و این موضوع برای مشتریان احتمالی شما اصلا ترغیب کننده نخواهد بود.
 5. کیفیت و المان‌های لوگو جزو اصلی ترین فاکتورهای امتیازدهی به طراحی لوگو ساختمان است. لوگوی این شرکت‌ها هم در فضاهای کوچک مثل عکس پروفایل و هم در فضاهای بزرگی مثل بنرها به نمایش در می‌آید. طرح اصلی نباید در هیچ اندازه‌ای ناخوانا یا بی‌کیفیت به نظر برسد.
 6. منحصر به فرد بودن یا همان کپی نبودن اثر هم برای شرکت‌های فعال در زمینه ساخت و ساز اهمیت زیادی دارد. کسی دوست ندارد که پروژه‌هایش به خاطر شباهت لوگو، به پای رقیبش نوشته شود و برای او اعتبار بسازد.
 7. اولین واکنش ما بعد از دیدن یک لوگو جذاب خواندن نام شرکت آن است. این نام باید در یک فاصله مناسب و با فونتی نوشته شود هم خوانا باشد و هم پیام خود را به خوبی منتقل کند. شاید یک شرکت با فونت دستنویس سعی در انتقال راحتی داشته باشد و شرکتی دیگر فونت زر یا میترا را برای انتقال حس قدرت و رسمیت به کار بگیرد.
 8. چرا طراحی لوگو ساختمانی برای این شرکت‌ها اهمیت زیادی دارد؟

  شرکت های ساخت و ساز برای گسترش کسب و کار خود نیاز به مطرح شدن و شناخته شدن دارند. همچنین وجود رقبای زیاد در این حوزه کاری، سبب شده است تا بازار رقابتی شدیدی شکل بگیرد. طراحی لوگو حوزه شرکت های ساختمانی به رشد سریعتر این شرکت ها کمک شایانی می کند.

  همه‌ی شرکت های ساختمانی به یک طراحی لوگو نیازمند هستند تا بتوانند نماد و سبک کاری مجموعه خود را نمایش دهند.

  طراحی لوگوی شرکت های ساختمانی می تواند هویت تجاری یک شرکت، وفاداری و حس مسئولیت پذیری در این شغل را به مخاطبین القا کند. شما می توانید انواع طراحی لوگو حوزه شرکت های ساختمانی را در سایت های مختلف جستجو کنید و از آنها الگو برداری کنید.

  بسیاری از این لوگو ها در عین سادگی، منحصر به فرد هستند. در طراحی لوگو شرکت ساختمانی معماری از نماد هایی همچون درخت و سقف شیبدار یک خانه استفاده می کنند.

  داشتن مهارت کافی و استفاده از نرم افزار های کاربردی، در طراحی این لوگوها تاثیرگذار است. استفاده از رنگ مناسب و در عین حال حفظ سادگی لوگو، می تواند نتیجه دلبخشی را برای مخاطب به ارمغان بیاورد.

  شرکت های ساختمان سازی در ایران

  شرکت های ساختمانی دارای شاخه های متفاوتی می باشد. ساخت سوله های مواد غذایی، ساختن برج های غول پیکر و ساختمان های تجاری همگی می توانند جزو حوزه کاری شرکت های ساختمانی قرار بگیرند.

  با افزایش روزافزون جمعیت مردم، نیاز به ساخت و ساز در ایران گسترش یافته است. این موقعیت می تواند زمینه ای باشد برای مهندسین معماری و صاحبان شرکت های ساخت و ساز، تا برند و اعتبار شرکت خود را بالا ببرند.

  با ورود به عرصه تجارت الکترونیک بسیاری از شرکت های ساختمان سازی در ایران، فعالیت های تجاری خود را به اشتراک می گذارند تا نمونه های موفق و بزرگ خود را برای عموم تبلیغ کنند. این تبلیغات هنگامی که با لوگوی اختصاصی آن مجموعه همراه شود، می تواند تاثیر تبلیغات را چندین برابر کند.

  لوگوی یک شرکت ساختمان سازی، قدرتمند بودن، منسجم و با ثبات بودن آن شرکت را به رخ می کشاند.

  ارتباط بین لوگو شرکت های ساختمانی و مخاطبین

  ارتباط بین شرکت های ساختمانی و مخاطبین در نگاه اول از طریق لوگو شکل می گیرد.

  مانند هر کسب و کار دیگری، طراحی لوگو حوزه شرکت های ساختمانی از اهمیت ویژه ای برخوردار می باشد. برای کسب و کار های پر رقیب، باید وقت زیادی جهت طراحی لوگو برای آن گذاشت و نمی توان انتظار یک لوگوی ساده را داشت.

  استفاده از تصاویر مناسب و فونت مرتبط، می تواند کمک بسیار زیادی در طراحی این نوع لوگو بکند. طراحی لوگو ساختمان یکی از نکات مهم در تبلیغات آن شرکت به حساب می آید. استفاده از لوگوی مناسب می تواند باعث افزایش مشتریان شما شود.

  طراحی لوگو باید به گونه ای باشد که بعد از دیدن آن، آرم و نشان تجاری آن مجموعه در ذهن مخاطب حک شود. هر نوع فعالیت ساختمان سازی داخلی یا خارجی می توانند برای خود یک لوگوی اختصاصی داشته باشند.

  در طراحی لوگو شرکت ساختمانی معماری باید به یک سری عناصر ساده مثل رنگ و استفاده از تصاویر مرتبط توجه کرد. به کارگیری از ظرافت های خاص و بهره گیری از خلاقیت و ایده پردازی، در طراحی این لوگو ها حائز اهمیت است. برای طراحی لوگو ساختمانی باید ذهن خلاقی نیز داشت.

  طراحی لوگو شرکت ساختمانی معماری چه ویژگی هایی دارد؟

  لوگوهای خوب خود را به خوبی نمایان و در ذهن بینندگان جا خوش می‌کنند. از نظر سایر طراحان هم تحسین برانگیزند و برخی دیگر از آن‌ها الگو می‌گیرند. اما این ویژگی‌ها چیست که باعث می‌شود یک لوگو خوب باشد اما لوگوی دیگر جذاب به نظر نرسد؟

  1. سادگی در عین زیبایی

  همه ما جمله معروف “نبوغ در سادگیست” را شنیده ایم. این جمله‌ی ساده و هوشمندانه یکی از اصول مهم در طراحی لوگو است. طراحی این نمادها از آن جهت پیچیده است که باید مفاهیم پشت یک شرکت را در یک طرح به مخاطب ارائه کند. لوگویی جذاب است که بتواند به بهترین و ساده ترین شکل از این چالش گذر کند و پیام خود را در اوج زیبایی به مخاطب برساند.

  2. رنگ بندی روانشناسانه

  هر کسی که در کار طراحی فعالیت دارد هنرمند است و اگر قرار باشد هنر شما در معرض دید هزاران نفر باشد باید موارد زیادی را مد نظر قرار دهید. پیام‌هایی که ممکن است اثر شما به صورت مستقیم یا غیر مستقیم به مخاطب القا کند. رنگ‌های استفاده شده در طراحی یک لوگو برای شرکت‌های ساختمانی معماری از این جهت حائز اهمیت هستند که می‌توانند برای سرمایه گذارن جذاب یا زننده باشند.

  ست رنگ لوگو برای شرکت‌های مهم باید طوری انتخاب شود که اگر در دکوراسیون داخلی شرکت استفاده شد بتواند تاثیر خوبی روی اطرافیان خود داشته باشد. این تاثیر می‌تواند جلب اعتماد، ایجاد حس راحتی یا حتی صمیمیت باشد.

  3. داشتن مفهوم

  لوگوی یک شرکت تنها یک عکس کوچک نیست که باید در جاهای مختلف استفاده شود. این طراحی به عنوان یک نماینده در همه جا حضور دارد و اگر نماینده شرکت شما حرفی برای گفتن نداشته باشد شما هم جلب توجه نخواهید کرد. چه بسیارند شرکت‌هایی که هزینه‌های میلیاردی برای اجاره بنر می‌کنند و به خاطر نامفهوم یا بی‌مفهوم بودن لوگوی خود نمی‌توانند بازدهی مورد نظر را بگیرند.

  جمع بندی

  در این مقاله به بررسی طراحی لوگو شرکت ساختمانی معماری پرداختیم. اگر سوالی در این زمینه داشتید می‌توانید در قسمت نظرات مطرح کنید. برای اطلاعات بیشتر در زمینه تعرفه‌ها و مشاوره رایگان می‌توانید از فرم تماس با ما یا شماره واتساپ استفاده کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *